Dzieci OnLine

Sport - Jakie sporty uprawiacie??

Kamix - Sro 27 Sie, 2003 22:32
Temat postu: Jakie sporty uprawiacie??
Jak w temacie chcialem zapytac jakie sporty uprawiacie.
Ja ostatnio intesywnie trenuje chodze na silownie, biegam codziennie, plywam, gram w pilke i w siatke teraz wasza kolej Wink
Kamix - Sro 27 Sie, 2003 22:42
Temat postu:
Musze jeszcze dodac ze kreca mnie sporty extremalne.
Moim marzeniem jest skoczyc na bandzi albo ze spadachronem.
Marcinek - Sro 27 Sie, 2003 22:47
Temat postu:
Moje ulubione sporty to jazda na nartach, snowboardzie i gokarty biggrin!
Snowboard i narty to niestety głównie w zimie, ale czsami, niestety bardzo rzadko zdarza mi się pojeździć na stokach igielitowych. A gokarty podczas wakacjui kilka razy w tygodniu, a normalnie to ok. raz w miesiącu.
Kamix - Sro 27 Sie, 2003 23:16
Temat postu:
Kiedys prubowalem jezdzic na snowbordzie ale niezabardzo mi wychodzilo dalem sobie spokuj Wink
Marcinek - Sro 27 Sie, 2003 23:33
Temat postu:
Spróbuj jeszcze raz, nie od razu się udaje, początkowo nabijesz sobie trochę siniaków i zaliczysz kilka(naście/dziesiąt) upadków, ale gdy się w końcu nauczysz, to jazda będzie dla Ciebie najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem. Aha i najlepiej weź lekcje z instruktorem, będzie Ci łatwiej się nauczyć, bo on Ci wszystko wytłumaczy, ja osobiście nie brałem instruktora, tylko nauczyła mnie moja kuzynczke kochana Smile.
Anonymous - Czw 28 Sie, 2003 08:48
Temat postu:
YY ja uwielbiam piłke nożną i bieganie bo też sama uprawiam e sporty a exstremalne to ja skakałam ze spadochronem ale chce jeszcze na bannge
Marcinek - Czw 28 Sie, 2003 10:00
Temat postu:
Ty skakałaś, ze spadochronem? Confused
Kamix - Czw 28 Sie, 2003 11:27
Temat postu:
O kurcze Wera bardzo odwazna jestes ja w twoim wieku nigdy bym sie nie odwazyl na skok ze spadachronem gratuluje Wink

Koral poprubuje w zimie jeszcze tego snowboardu Very Happy
Anonymous - Czw 28 Sie, 2003 11:48
Temat postu:
To było bo mój kolega Paweł mam tate w wojsku i z tąd ten skok
Kamix - Czw 28 Sie, 2003 12:31
Temat postu:
Ale ci zazdroszcze to musialo byc piekne leciec sobie w hmurkach na spadochronie Very Happy, patrzec na ziemie z takiej wysokosci Wink

P.S: Wera nie balas sie wyskoczyc z samalotu bo to podobno najtrudniejsze ??
Vardamerethiel - Czw 28 Sie, 2003 12:37
Temat postu:
skakałam na bunji ale ze spadohronem... eeeeehhhhhh... to moje marzenie... jedno z wielu... a sporty i ile można nazwać to sportem ^^ łucznictwo i szermierka hehe Smile
Anonymous - Czw 28 Sie, 2003 12:38
Temat postu:
wiesz na począku skakaliśmy z małej wyskokości to sie nie bałam ale jak zaczeła być wuielka to tak..
Kamix - Czw 28 Sie, 2003 12:41
Temat postu:
Cytat:
łucznictwo i szermierka hehe
to tez sport, fajnie ze nie kazdy zuca sie tylko na pilke nozna Wink łucznictwo hmm... musisz miec niezlego cela ja ostatnio szczelam jeszcze z wiatrowki niezle mi idzie po wakacjach mam zamiar zapisac sie na szczelnice jezeli znajde troche wolnego czasu Wink
Anonymous - Czw 28 Sie, 2003 12:58
Temat postu:
A na spadochronie nie ma sie co bać!
Nemeia - Czw 28 Sie, 2003 15:44
Temat postu:
Weronika wlasnie na spadochronie trzeba sie bac!

U mnie tego dosc duzo jest heh. W zimie szaleje na nartach i na lyzwach. W lecie rolki, siatkowka, plywanie itp. itd. Za soba mam tez 3 skoki na bunjee (bylo genialnie). Teraz chce skoczyc ze spadochronem i wiem ze to zrobie.
Najczesciej staram sie plywac... To najleprze dla mnie cwiczenie, bo uzywam wszystkich miesni. Od pierwszej klasy podstawowki wyczynowo trenowalam plywanie. Chidzilam do sportowej szkoly i przez 6 dni w tygodniu mieslismy trening po 4-5 godzin dziennie. Cos pieknego Smile
Szalona - Czw 28 Sie, 2003 15:49
Temat postu:
Mnie też kreci wszystko co extremalne. Nie tylko bandżi i skok ze spadochronu ale wszytsko. A tak poza tym mimo to ze jestem dziewczyna lubie grać w piłkę nożną a zarazem biegi. Siatkówke też lubię, natomiast kosza lubię ale nie na punkty nie weim czemu. W tenisa zagram od czasu do czasu dla przyjemności jak jstem znudzona tamtymi sportami.A zapomniałabym lubie tez bardzo pływać.
Kamix - Czw 28 Sie, 2003 15:51
Temat postu:
No no moim zdaniem tez jest sie czego bac np.tego ze spadochron sie nie otworzy.

Nemeia : gratuluje aktywnego trybu zycia Wink musisz miec ladne miesnie plecow i superr figure jak duzo plywasz masz jakies fotki Question Question
Lilly - Pią 29 Sie, 2003 10:31
Temat postu:
Moje ulubione sporty to : narciarstwo (jest najlepsze!!!) i pływanie...od tych ferii próbowałam też szczęścia w snowboardzie...hihi...do teraz mnie tyłek boli (hihi Wink )...w tym roku też spróbuje...spodobało mi siem!
Alice_10 - Sob 30 Sie, 2003 17:13
Temat postu:
Ja uprawiem karate Laughing
magda_ns - Sob 30 Sie, 2003 19:01
Temat postu:
Ja uprawiam biegi!!
Marcinek - Nie 31 Sie, 2003 13:13
Temat postu:
Kamix napisał/a:

Nemeia : gratuluje aktywnego trybu zycia Wink musisz miec ladne miesnie plecow i superr figure jak duzo plywasz masz jakies fotki Question Question


Kamix, Nemei to Ty lepiej nie podrywaj, bo ona ma męża Wink. A jej fotki są chyba na jej stronie www.nemeia.com .
Gościówa - Nie 31 Sie, 2003 14:08
Temat postu:
A więc tak:
1-siłownia damska
2-łyżworolki
3-deskorolka
4-narty
5-siatkówka
i to by było chyba na tyle. Pozdrawiam bay!
Kamix - Nie 31 Sie, 2003 20:53
Temat postu:
koral : ty to od razu o podrywaniu wiem ze nemeia ma meza bo czytalem jej posty ale pogadac i zaprzyjaznic sie chyba mozna Wink
Marcinek - Nie 31 Sie, 2003 21:15
Temat postu:
Nie no, spoxik, tylko ostrzegałem, bo ja Cię znam i wiem, że Ty lubisz dziewczyny podrywać Razz.
Kamix - Nie 31 Sie, 2003 21:19
Temat postu:
No szkoda ze takiego sportu nie ma dobra nie zjezdzajmy z tematu Wink

P.S: Marcin poderwalem juz jedna i ja bardzo kocham teraz tylko ona mi w glowie,jest kochana hehe Wink
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 07:51
Temat postu:
Ja też biegam na 200m
Szalona - Pon 01 Wrz, 2003 10:22
Temat postu:
Ja chyba się zapisze na Kung-Fu. Może wy mi doradzicie bo chce sie zapisać na coś gdzie naucze sie troche samoobrony(nie musi być na perfect) ale zarazem żeby nauczyć sie tzw. skutków ubocznych tzn. fiflaki, szpagaty, salta. itp.
Kamix - Pon 01 Wrz, 2003 12:49
Temat postu:
yy ja bym ci polecil Kombat kolega chodzil na to miesiac i bardzo duzo sie nauczyl jezeli chodzi o samoobrone.

Cytat:
ale zarazem żeby nauczyć sie tzw. skutków ubocznych tzn. fiflaki, szpagaty, salta. itp.


Szpagaty hmm... moze aerobik albo czas zapisac sie do szkolnej sekcji chil liderek tam tez ucza takich zeczy o ile w twojej szkole cos takiego istnieje Wink salta szpagaty itp.moze zapasy ucza tam takich zeczy Wink

Jezeli chodzi o cos zw. z karate lub samoobrona popros Alice_10 moze cos doradzi to jej dziedzina na tym forum Wink Very Happy
Lilly - Pon 01 Wrz, 2003 15:15
Temat postu:
Kamix: A jak sie nazywa Twoja Girlfriend?
Kamix - Pon 01 Wrz, 2003 15:20
Temat postu:
My Girlfriend name is Ola Wink

P.S: z angielskiego nie jestem uczony jak jest jakis blad to sie nie czepiajcie Razz Very Happy
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 15:29
Temat postu:
Very Happy już myślałam że Lilly
malenstwo - Czw 25 Wrz, 2003 14:58
Temat postu: jja..
Ja trenuje łyżwiarstwo synchroniczne biggrin i troskzu jezdze konno Very Happy
Kamix - Czw 25 Wrz, 2003 16:53
Temat postu:
Cytat:
już myślałam że Lilly


Wera Lilly jak i ty to moje dobre kolezanki moze nawet i przyjaciolki i niech tak zostanie Wink

P.S:łyżwiarstwo zadroszcze ci ja umiem tylko jeżdzic na łyżwach prubowałem jakieś podskoki pirueciki itd hehe ale sie potukłem Smile i reke zlamalem i wiecej juz niebede prubowal Razz
Tisiana - Pią 26 Wrz, 2003 16:26
Temat postu:
Ja bardzo lubię grać w:
Piłkę nożną
Siatkówke
Koszykówke
Piłkę ręczną
Tenisa stołowego
Biegi

Ale również bardzo chciałabym skoczyć na bunge i ze spadochronem...ale czy kiedys mi się to uda??nie wiem ale wieżę w to...wymieniłam kilka sportów ponieważ swojego ulubionego nie mam...
Kamix - Pią 26 Wrz, 2003 16:36
Temat postu:
Piłka ręczna nareszcie ktos kto lubi w nia grac Very Happy

P.S: mialem jechac jutro na zawody z pily recznej ale nie pojadade Sad bo jade do dziewczyny Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Cytat:
Ale również bardzo chciałabym skoczyć na bunge i ze spadochronem...ale czy kiedys mi się to uda??nie wiem ale wieżę w to...wymieniłam kilka sportów ponieważ swojego ulubionego nie mam...


Ja tez bym chcial i predzej czy puzniej postaram sie zrealizowac te marzenia.

Duzo sportow lubisz tak trzymaj Wink
..::Ulka::.. - Sro 01 Paź, 2003 21:47
Temat postu:
Ja uwielbiam biegać, pływać, grać w kosza i oczywiście w piłke nożną Smile
Anonymous - Pon 06 Paź, 2003 22:31
Temat postu:
Ja to oczywiscie koniki:P
Anya - Pią 17 Paź, 2003 21:37
Temat postu:
narty, jazda konna - te niesety rzadko wiadomo sporty dośc pochłonaiające kase Razz
kendo (walka mieczem) - choć bardziej jest to sztuka walki niż sport,
lubie jakieś biegi, skoki, koszykówke itp. typowo szkolne ale nienawidze siatki Razz
uwielbiam sie porozciągać - to mnie relaksuje biggrin
Chciałam również zapisac się na taniec nowoczesny z elementami break dance'a - cos w stylu pomponiar bez pomponów wlasciwie ;D
Lilly - Pon 20 Paź, 2003 08:11
Temat postu:
Wero, Ciebie to normalnie zatłuc: od razu skojarzenia...eh... Laughing
Anonymous - Sob 06 Mar, 2004 19:09
Temat postu: Siatka
siatkówka,reczna i pływanie po roku miałam 12 medali a po 4 32 Very Happy
Pulkownik Nikt - Nie 07 Mar, 2004 05:47
Temat postu:
1.Plywanie
2.Bieganiem truchcikiem dla relaksu
2.Wolna jazda rowerem dla relaksu
3.Czasami cwiczenie hantelkami ( silowania nie bo mam 13 lat i funduszy brak Razz )
4.Silowanie sie z kolegami z klasy na reke Smile ( taki sport klasowy-przerwowy wsrod chlopakow u mnie z klasy )
5.Tez sie lubie rozciaga Anya i czytajac ten temat od poczatku myslalem ze nikt o tym nie napisze Smile

No to tyle Razz
mroweczka - Wto 30 Mar, 2004 22:05
Temat postu:
Szalona napisał/a:
Ja chyba się zapisze na Kung-Fu. Może wy mi doradzicie bo chce sie zapisać na coś gdzie naucze sie troche samoobrony(nie musi być na perfect) ale zarazem żeby nauczyć sie tzw. skutków ubocznych tzn. fiflaki, szpagaty, salta. itp.


Przyjaciółka mojej siostry od najmłodszych lat lubiła siedzieć np. przed telewizorem po turecku. Ale tak naprawdę po turecki nogi na nogi...Kurcze, jak Wam to wytłumaczyć? Zakłąda się nogę na noge no Laughing Zawsze kiedy ogladała teleizję tak siadała i w wieku 6 lat zrobiła pierwszy szpagat.

Ja UWIELBIAM,KOCHAM i nie umiałabym żyćbez jazdy konnej Very Happy W zimie lubię też pojeździć na łyżwach.
Anonymous - Pią 09 Kwi, 2004 21:37
Temat postu: Moje ulubione sporty
Hej! Jestem Viki Very Happy Lubię grać w nogę lubię pływać lubię jeżdżdźić na nartach lubię też grać w siatę lubię też jeżdźić na rowerze i rolkach. Very Happy
@ngel 13 - Pią 09 Kwi, 2004 23:10
Temat postu:
hmm... ja duzo tancze, ale nie wiem czy mozna to uznac za sport. jestem w klubie tanca nowoczesnego i tam tez bardzo duzo cwiczymy. glownie strechting, brzuszki, pompki itp. uwielbiam to robic

a tak poza tym to gram niezle w kosza i siatke. w lato jezdze tez duzo na rowerze. i to by bylo na tyle
_szyszka - Sob 10 Kwi, 2004 08:17
Temat postu:
Ja nie jestem taka dobra w biegach Embarassed
Ale za to lubię siatkówkę. Wink
I jestem z niej bardzo dobra Laughing
Tylko, mogę czasem nabić sobie kilka głozów na rękach jeśli odbijam dolnym sposobem Surprised
MeGi111 - Wto 13 Kwi, 2004 22:01
Temat postu:
Ja bardzo lubię biegać, jeździć na rowerze, rolkach... Czasem gram w siatkówkę czy koszykówkę. Baaaardzo chciałabym skoczyć ze spadochronem lub na bandzi (czy jak to się tam pisze). Czuję, że przełamałabym strach, jednak nie mam gdzie tego zrobić i rodzice by mnie nie puścili. Aha, lubię jezscze basen (moje marne próby pływania Razz). Na basen jednak nie chodzę często, bo mieszkam na wsi i nawet najbliższy basen jest daleko... Sad
Pulkownik Nikt - Czw 03 Cze, 2004 18:28
Temat postu:
U mnie ( czyli u tego ktory nienawidzy biegac Smile ) pojawila sie nowa dyscyplina czyli.. biegi Smile
narazie biegam na krotkie dystanse tzn okolo 4km czyli 10 okrazen na stadionie w moim miescie.
Moze w ta sobote uda mi sie wiecej zrobic:)
moti - Czw 24 Cze, 2004 19:37
Temat postu:
Ja trenuję Karate Kyokushin. Ćwiczę już 2 lata i stało się jednym z moim hobby Wink Chcoiaż przez te pół roku szkolnego opuszczałam treningi, ponieważ szybko rosnę i mnie stawy bolą... no coż, takie życie biggrin
Blanka - Nie 22 Sie, 2004 15:59
Temat postu:
troche gimnastyki, plywanie, siatkowka, kosz,
Nienwidze biegac!
klacz - Wto 07 Wrz, 2004 09:48
Temat postu:
Ja 4 lata jeżdżę konno(chyba łatwo się domyślić po moich postach, nicku, avatarze i podpisie Very Happy ) po za tym mam basen w szkole:/ ktoś pisał że biega 200m? Ja muszę biegać na WF...wczoraj CAŁĄ lekcje biegaliśmy wokół boiska(jedno przebiegnięcie=200m)...ehh...ale konie najlepsze w świecie bo...najleprze miejsce w świeciem na końskim leży grzbiecie:D
Malvina - Wto 07 Wrz, 2004 12:12
Temat postu:
200 m to malutko. ... Ja na zawodach biegłam kilometr i cos ;/ . Meczarnia ... a tak to trenuje siatke ... kiedys kosza i lekko atletyke ... Teraz siata i basen Wink
nie podam. - Wto 07 Wrz, 2004 12:41
Temat postu:
Ja chodzę na karate, mam już pomarańczowy pas
klacz - Wto 07 Wrz, 2004 23:00
Temat postu:
nie podam. napisał/a:
Ja chodzę na karate, mam już pomarańczowy pas

A tak z ciekawości zapytam-jakie są? Smile
klacz - Wto 07 Wrz, 2004 23:05
Temat postu:
Malvina napisał/a:
200 m to malutko. ...
Malutko jeśli ma się formę Very Happy
Anonymous - Sro 08 Wrz, 2004 15:34
Temat postu:
Jednyne sporty jakie ja toleruje to skateboarding i plywanie.
Fajermonka - Pią 10 Wrz, 2004 20:22
Temat postu:
Hmm, dużo tego jest...
1.Hokej
2.Piłka nożna
3.Piłka ręczna
4.Koszykówka
5.Biegi
6.Pływanie
7.Jazda konna
8.Siatkówka
9.Jeśli to sport - jazda na rowerze Laughing
Girl Zone - Sob 25 Wrz, 2004 20:42
Temat postu:
fani satqówki \łączcie się
kocham tem sport
kto jest tez fanem tego sportu?


_________________________________
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
panienka_wierzba - Sob 25 Wrz, 2004 21:56
Temat postu:
taaa siatkowka =] tez to lubię, pamiętam jak w podstawówce (6 klasie jak sie nie myle) grałam w reprezentacji szkoły =] wygrałyśmy z kumpelami międzyszkolne, finały międzyszkolnych i doszłyśmy do międzymiastowych gdzie miałyśmy 2 miejce ale neistety nie przeszłyśmy dalej Wink
Malvina - Nie 26 Wrz, 2004 13:32
Temat postu:
Ja równiez lubię siatkówke Wink . Gram w reprezentacji szkoły... i wyjezdzam na zawody . Ciekawy sport Smile
Naomi - Pią 01 Paź, 2004 21:26
Temat postu:
Ja trenuję judo. Nie lubię zbytnio tego sportu, ale tato mi kaze Sad Za to poznałam na treningach duzo fajnych osób.
Moim naj, naj sportem jest zaś siatkówka =)
Michuś - Pon 11 Paź, 2004 14:57
Temat postu:
lubię sport ogólnie Smile ale najczęściej to gram w piłkę nożną, także w kosza i siatę. Chodzę również na basen Exclamation w tym roku szkolnym chciałbym zacząć trenować jakąś sztukę walki ale jeszcze nie wybrałem co Question i jak podrosnę to też trzeba będzie nad muskułami popracować więc zapiszę się do siłowni Smile
sami10 - Wto 26 Paź, 2004 18:20
Temat postu:
to zależy bo ja pływam ale poza szkołą to gimnastyka artystyczna (trochę ćwiczę w domu)
mozgol3 - Czw 28 Paź, 2004 18:00
Temat postu:
spróbój zapisać się na capuere(kapueire czy jakoś tak ) Very Happy
panienka_wierzba - Czw 28 Paź, 2004 18:07
Temat postu:
capoeira =) ja się zapisuję dość drogo (nie wiem dokladnie ile) ale okropnie mi się podoba ^^ i straszie fajni ludzie =)
Anonymous - Sob 30 Paź, 2004 12:38
Temat postu:
A co to za warzywo to na c?
Kinga - Sob 30 Paź, 2004 12:40
Temat postu:
Cze
Nena to taki taniec-walka Wink
Anonymous - Sob 30 Paź, 2004 12:43
Temat postu:
Ja kiedyś biegałem na 1km i skakałem w dal biggrin oraz liznąłem thai boxing, Krav Mage i Jujitsu
Kinga - Sob 30 Paź, 2004 12:45
Temat postu:
Cze
Ja uwielbiam gimnastykę, koszykówkę, biegi Smile aktualnie (lol to nie sport Smile) uprawiam (s... eeh sorry Smile) breakdance Razz <lol> ale sama Razz kiedyś chodziłam na zajecia taneczne i byłam w zespole alee teraz sama kombinuję Razz i nawet niezle mi idzie
panienka_wierzba - Nie 31 Paź, 2004 08:24
Temat postu:
dobra =) więc wierzba już zapisana na Capoeirę ^^ i wcale nei tak drogo jak myslałam =D 45 złotych za (na początku) 3 spotkania a potem 2 =) a dzisiaj mam takie zakwasy po wczoraj że OOOO =DD ale umiem już stać na głowie Mr. Green no ale tam mniejsza z tym, ale polecam Capoeirę bardzo =) można czuć się wśród grupy jak członek jednej wielkiem rodziny i wogóle, super ^^
nie podam. - Nie 31 Paź, 2004 08:28
Temat postu:
klacz napisał/a:
nie podam. napisał/a:
Ja chodzę na karate, mam już pomarańczowy pas

A tak z ciekawości zapytam-jakie są? Smile


biały, żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski, brązowy i czarny
ana9924 - Pon 03 Sie, 2009 09:52
Temat postu:
Moim ulubionym sportem są rolki Smile bardzo lubie również grać w siate Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group