Dzieci OnLine

Sport - Wasze osiagniecia sportowe

Kamix - Czw 28 Sie, 2003 15:54
Temat postu: Wasze osiagniecia sportowe
No pochwalcie sie w tym topicu swojimi osiagnieciami sportowymi, macie jakies medale, puchary,dyplomy wszystko to piszcie tutaj i piszcie w jakich dziedzinach sportowych osiagneliscie te wszystkie wyroznienia Wink
Anonymous - Czw 28 Sie, 2003 16:57
Temat postu:
Ja Srebny medal w rzucie piłeczką palantową.
Kamix - Pią 29 Sie, 2003 10:35
Temat postu:
eee to niezle gratuluje Wink
Lilly - Pią 29 Sie, 2003 10:41
Temat postu:
Ja raczej nie mam żadnych pucharów, czy medali. Dla mnie wielkim osiągnięciem jest sama (już 8-letnia) jazda na nartach...jestem czasami szybsza od taty...(nie lubie siem chwalić, ale naprawde jestem dobra w narciarstwie. Aaa, jeszcze coś: kiedy mialam 4 latka (wtedy sie uczyłam jeździć) to nauczyłam sie jazdy w 2 dni (a przeciętna nauka trwa tydzień) Wink .
Drugie osiągnięcie to zdobycie w tym roku karty pływackiej...(wiem, że to jest banalne, ale to jest mini-osiągnięcie...)
Kamix - Pią 29 Sie, 2003 10:47
Temat postu:
Lily to tez duze osiagniecie nauczyc sie jazdy na nartach w dwa dniu superr mi zajelo to troszki wiecej czasu, karte plywacka tez nie latwo zdobyc gratuluje ( tez mialem ale zgubilem i po karcie na wyrobienie kolejnej nie mam narazie czasu )
Lilly - Pią 29 Sie, 2003 11:13
Temat postu:
Aaa, dzięki. A mi sie zdaje, że tę umiejętność jazdy na nartkach odziedziczyłam po tacie (on też jeździ od dzieciństwa)...i gdyby nie tata, tak szybko bym sie nie nauczyła. A ja przez te dwa dni miałam instruktora, a reszta to tata... Laughing okok, już sie nie chwale...
Kamix - Sob 30 Sie, 2003 10:03
Temat postu:
jest sie czym chwalic a ja chcialem powiedziec wam ze uzytkowniczka naszego forum ktura ma ksywe Magdziorr Wink jest w reprezentacji polski w biegach Laughing

Jeszcze raz Madziu gratuluje zdrowiej szybko Wink
magda_ns - Sob 30 Sie, 2003 14:18
Temat postu:
Puchar, złote medale=5 srebrne 6 no i puchary itd
A to w BIEGACH
magda_ns - Sob 30 Sie, 2003 14:19
Temat postu:
Kamix ciebie to tylko udusic!!!!Nie musiałeś mnie tak chwalić!!

P.S. apropo zdrowia powoli dochodze do siebie
Kamix - Sob 30 Sie, 2003 16:36
Temat postu:
hehe jak to niemusialem jest sie czym chwalic hehe Wink

P.S : co do zdrowia mowilem ze bedzie dobrze tylko troche wiary madziu
Nemeia - Sob 30 Sie, 2003 21:41
Temat postu:
3 zlote medale w zawodach miedzy-szkolnych w woj. podkarpackim (wtedy jeszcze bylo Rzeszowskie)
4 srebrne medale w zawodach miedzy-szkolnych w woj. podkarpackim (wedy jeszcze bylo Rzeszowskie)
Wszystkie byly zdobywane na dystans 200m kraulem i zabka.
2 miejsce (puchar) w lidze szkolnej - kregle
1 miejsce zespolowo w siatkowce w lidze miedzy szkolnej.
magda_ns - Sob 30 Sie, 2003 22:18
Temat postu:
2 złote medale międzkrajowy
2 puchare miedzy miastowe
1 miedzy szkolny
6 srebrnych miedzy krajowwe
1 brąz miedzy krajowe
Kamix - Pon 01 Wrz, 2003 05:50
Temat postu:
O kurcze nie zle osiagniecia macie ja jak narazie intesywnie cwicze malo osiagniec mam bo nie biore udzialu w takich konkurecjach szkolnych ale kiedys w biegach na 3/4 km zajalem 2 miejsce dostalem dyplom i pozadny cauculator Casio i soczek Wink i jeszcze w podstawowce jak bylem puchar dla klasy zdobylem na zawodach klasowych w plywaniu dowolnym stylem Very Happy nie ma tego duzo ale dobre i to Wink

Widze ze dziewczyny gura chlopcy sie nic nie chwala a kobiety Laughing no prosze Wink
Szalona - Pon 01 Wrz, 2003 10:27
Temat postu:
złoty medal w Krakowskich zawodach pływackich (na plecach)
brązowy medal w Krakowskich zawodach pływackich (żabka)
Marcinek - Pon 01 Wrz, 2003 11:51
Temat postu:
Ja nie będę się chwalić jak dobrze robię to i tamto, bo mi się wydaje, że to się nieliczy jako osiągnięcia.
Narazie przychodzi mi do głowy jedno osiągnięcie, rekord Wrocławskiego toru gokartowego na Hermanowskiej, teraz tego toru już nie ma, ale wtedy to był jedyny we Wrocku i jeden z najlepszych w polsce. Dostałem za to karnet po jednej jeździe (8 min, dla niewtajemniczonych powiem, że to dużo) dziennie na cały tydzień biggrin.
malenstwo - Czw 25 Wrz, 2003 18:07
Temat postu: ja siemmoge pochawlić;-)
ja siemmoge pochawlić;-)...Mistrzostwem poslki w łyżiwarstwei synchronicznym 18 miejsce na
MŚ juniorówSmile
i tam na różnych zaowdach:)
Kamix - Czw 25 Wrz, 2003 20:25
Temat postu:
No gratuluje i zycze dalszych sukcesow Wink
Anonymous - Pon 06 Paź, 2003 22:28
Temat postu:
no to jeszcze ja! jeszcze ja! otoz ja jeżdżę konno już dwa lata, i z tego co pamiętam brałam udział w 11 prywatnych zawodach western"w samo południe" no to tak, konkurencje i moje wyniki są następujące:
1 zawody.
konkurencja miejsce
western pleasure(łestern pleżer) I
trail(treil) V
beczki(nie wiem jak to jest po angielsku) --------
tyczki(też nie wiem) --------
2 zawody
wester pleasure nic
trail IV
beczki -------
tyczki dyskwalifikacja(koń mnie wywiózł)
3 zawody
pleasure wyróżnienie
trail II
beczki --------
tyczki -------
4 zawody
pleasure wyróżnienie
trail III
beczki tyczki nie pamietam
5 zawody
pleasure wyróżnienie
trail III
beczki (czas w sek)54:14(dwa przejazdy)

i jeszcze hubertus!!
hehe poszło mi fatalnie, mój kon brykał (moja siostra wygrała)



PS jesli ktos chce wiedziec co jaka konkurencja znaczy piszcie mi na gg 3530726
Kamix - Wto 07 Paź, 2003 17:27
Temat postu:
A ja mam sprawe czy mogla bys napisac na forum jak bedziesz miala czas, przydalo by sie to tutaj jesli oczywiscie masz czas i ochote do nieczego nie zmuszam Wink Very Happy

P.S: No gratuluje ja jezdzilem konno czasami ale tylko jezdzilem nic wiecej a ty mozna powiedziec wyczynowo gratuluje i zycze wielu sukcesow ktore napewno osiagniesz jesli bedziesz tego chciala Wink
klacz - Wto 07 Paź, 2003 21:30
Temat postu:
ok. no to tak: (prze de wszystkim wszystko dotyczy jazdy western)
western pleasure, to jest pokazanie stylu(prezencji,wyglądu) jeźdźca i konia, w tej konkurencji robi się następujące rzeczy; sędzie daje komendy, np. konmaster na czoło(czyli ostatni na początek zastępu) albo zagolapowanie z prawej/lewej nogi z narożnika, zwrot na zadzie (obrócenie się konia w drugą strone,ale wokół własnej osi) i cofanie itp.
trail, jest to jak ja to nazywam "tor z terenowymi przeszkodami" otóż to są przeszkody, które mogą się znaleść w terenie, np sterta małych opon(lub jedna ogromna) slalom między "deskami" przejazd przez śliską kładkę ale ta konkurencja dotyczy również ważnych "dodatków" m.in. wykonanie z koniem 360 stopni(czy jak to się pisze) cofaine po pros tej i w L-ce no a jak western to równierz otworzenie i zamknięcie bramki(taki jeden szymon co już dwa razy wygrał mistrzostwa polski PLWiR czyli Polska Liga Western i Rodeo nie umiał otworzyć i zamknąć[oczywiście na koniu] hehe ciekawie by to na ranczo wyglądało, całe bydło by mu uciekło gdyby je miałRazz),chody boczne, przenoszenie łopoczącej(strasznie łopoczącej ) flagi galopem itp.
beczki, jest to konkurencja szybkościowa są w niej ustawione 3 beczki
" "
" (tak to wygląda) hmmm a no i jeszcze dodam że ten szymon zrobił to w 17 sek na mistrzostwach PLWiR(normalny czas to 27 sek, szybki 23, mistrzowski 17>, bezkonkurencyjny 30<)
tyczki nie wiem ile ich, chiyba 6 ----->(start) " " " " " "
trzeba jechać tak startujesz jedziesz prosto galopem zawracasz slalomem, w drugą stronę znowu slalomem, i wracasz galopem po prostej
nie wiem ile to przeciętnie zajmuje czasu, ale ty;le co wiem napisałam:P Cool no i chyba to już koniec....
Kamix - Wto 07 Paź, 2003 21:51
Temat postu:
Jeszcze raz ci bardzo dziekuje mam nadzieje ze ten post sie komus przyda Wink
demolek - Sob 01 Lis, 2003 08:05
Temat postu:
Kamix napisał/a:
O kurcze nie zle osiagniecia macie ja jak narazie intesywnie cwicze malo osiagniec mam bo nie biore udzialu w takich konkurecjach szkolnych ale kiedys w biegach na 3/4 km zajalem 2 miejsce dostalem dyplom i pozadny cauculator Casio i soczek Wink i jeszcze w podstawowce jak bylem puchar dla klasy zdobylem na zawodach klasowych w plywaniu dowolnym stylem Very Happy nie ma tego duzo ale dobre i to Wink

Widze ze dziewczyny gura chlopcy sie nic nie chwala a kobiety Laughing no prosze Wink


jak to my dołem?? Ja mysle że mało chłopców widziało ten temat Wink
no więc ja w sumie też ich nie mam za dużo
2 złote-pływanie
1srebrny-pływanie
1pucharw w biegach
Kamix - Pon 03 Lis, 2003 15:14
Temat postu:
demolek gratuluje tylu medali, i zycze drugie tyle Wink Very Happy niezle musisz plywac i biegac moze kiedys sie zmierzymy Wink
Paulka - Sob 26 Cze, 2004 21:55
Temat postu: ???
ja kiedyś biegałam ale to tak nie na podium Razz
a mój brat który ma 7 lat dostał puchar za II miejsce w zawodach wędkarskich tylko nie wiem czy to jest sport..?
Blanka - Nie 22 Sie, 2004 15:50
Temat postu:
ja mam dwa srebrne medale z plywania, dyplomy z plywania, rysowania, historii, prezentacji komputerowych itd. Nie bylam jeszcze na takih zawodach gdzie mozna zdobyc puchar.
klacz - Wto 07 Wrz, 2004 09:39
Temat postu:
W sobotę(4.09.2004), startowałam na zawodach westernowych "W samo południe" Były to mistrzostwa śląska, jak i eliminacjie do Mistrzostw Polski PLWiR(Polskiej Ligi Western i rodeo). Wyniki kiepskie, ale mój, jak i wierzchowiec siostry, poprostu wariowały przy takiej gromadzie brykających, stawających dęba itd. koniach. Nie wspominając, że rozprężalnia była ZA MAŁA, a moja Inka, kopie konie których nie zna, lub których nie lubi. No ale heh:)
Konkurencja Trail: Juniorów było dość dużo, ale tylko 3 osoby przjechały bramkę(ja, moja siostra i taka Marta, której koń chodzi te przeszkody oh....3 lata?). Chody boczne...cóż...z początku Inka stawiała opór, ale zrobiłyśmy tako jako. Potem kłusem pomiędzy beczkami ok, przejazd przez mostek, zagalopowanie, przejazd przez drągi wszystko ok, ale z obrotu 360* wyszła. No ale 0 punktów JAKIM CUDEM?!?!?! a takim- NIE MOŻNA sędziować swojej stajni!!! Startowała jedna z córek sędziego, nie wspominając już o tym, że sędzia trzyma konia w tej stajni, i najwyższe noty otzymywali Wierzchosławscy(właściciele rancha)... Doczepiał się na siłę co zrobiłam źle, ale za to, powinny być tylko pkt. karne...no ale ok... Moja siostra zaliczyła ten parkur UMYŚLNYM upadkiem z konia. Ponieważ koń jechał galopem "w bok", i nie dał wykręcić sobie głowy(w celu zatrzymania), a kierował się prosto na sznurkową bramkę, siostra nie chciała się powiesić... a szkoda, bo jechała parkur najładniej:(....

Western horsemanship- Ja zajęłam I miejsce, moja siostra II. No ale co z tego? tylko my dwie startowałyśmy:| No ale grunt że nas nie zdyskfalifikowali:)))

Western pleasure- również 0. Ale tu się nie dziwie, jak mój koń zaczął wierzgać, rzucać głową , ponosić(wyniósł mnie na początek zastępu w galopie, i 2 kółka galopem jechałam pierwsza...a w zastępie z 15 juniorówRazz). A mojej siostrze, ogłowie spadło w galopie! Bo ma na jedno ucho, bez podkardla, i jak jej koń zaczął brykać, to spadło...i musiała w galopie trzymać, żeby wędzidło nie spadło Shocked

Ps. jak będę miałą chwilę, to napiszę jeszcze jak było na zawodach w zbrosławicach:)
Fajermonka - Pią 10 Wrz, 2004 20:10
Temat postu:
Puchar w biegach, międzykrajowe
Złoty medal w piłce nożnej, międzymiastowe
Puchar,dwa złote medale i jeden srebrny w hokeju na trawie ,Międzykrajowy,międzymiastowy,międzyszkolny, międzymiastowy
Srebrny medal w piłce ręcznej, międzyszkolne
1 złoty medal w pływaniu żabką, międzymiastowy
mozgol3 - Czw 21 Paź, 2004 15:19
Temat postu:
hej
Ja mam 3 złote medale i jeden puchar w tenisie ziemnym.
Pozdrawiam
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 14:30
Temat postu:
Ja oczywiscie spóźniona dopiero zobaczyłam ten temacik:) a więc pochwalę sie:
brązowy medal za biegi przełajowe na 800 m
wyróżnienie za pływanie na 600 m kraulem:)

reszta to juz nie sportowe:) raczej muzyczne..
rodzynka - Pią 26 Lis, 2004 12:48
Temat postu:
a ja zajełam w wakacje 3 miejsce na zawodach windsurfingowych Very Happy i fajnie
Malvina - Pią 26 Lis, 2004 12:55
Temat postu:
Nie lubię się chwalić;p
julcia014 - Wto 14 Gru, 2004 18:49
Temat postu:
Ja mam 7 medali za bieganie : 5 za biegi długodystansowe i 2 za 60 m na Finale Czwartków Lekkoatletycznych. Oprócz tego w tańcu mam 3 medale i 4 puchary: 1 medal za solo disco dance , 2 za solo hiphop i trzeci za duet showdance na Mistrzostwach Europy w Berlinie. A Puchary za 1 miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski a pozostałe za solo show-dance. Jeszcze dużo wyróżnień itp!
Elun - Wto 14 Gru, 2004 19:09
Temat postu:
hmm sportowe? a moga byc taneczne? Very Happy No wiec I miejsce w konkursie tanca
Elly - Wto 14 Gru, 2004 20:14
Temat postu:
Zazdroszcze wam ... Ja nigdy nie zajełam żadegoi miejsca w żadnym konkursie sportowym ... Sad Sad Sad jestem kiepska ze sportu .. Hmm amazonka a jaki to był taniec ?
Elun - Wto 14 Gru, 2004 20:19
Temat postu:
nowoczesny
Elly - Sro 15 Gru, 2004 22:35
Temat postu:
Amazonka fajnie sie masz ja tez bym chciał po pierwsze chodzić na lekcje tanca a po drugie wygrywać konkursy taneczne .... Laughing
Miracle - Pią 17 Gru, 2004 18:23
Temat postu:
Ja zem miala najwyzej miejsce w bieganiu bylam 5 Mr. Green
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 20:30
Temat postu: >->MoJe KoFfFaNe OsIąGnIęCiA<-<
A Ja Słaba Jestem W Porównaniu Do Was Sad Miałam: 1 Miejsce Z Judo (to się nie liczy bo ... nie miałam dla siebie wagi) Embarassed Embarassed 4 Miejsce Z Judo (już słusznie Very Happy ) Hmm.... 10 Miejsce Na Biegach Ulicznych... 3 Miejsce W Konkursie Skoku Wzwyż, 4 Miejsce Za Piłeczkę Palantową ! I To Chyba Tyle

Ps.Niektórzy Z Was Jeżdżą Na Zawody Za Granice Albo Jakieś Tam 1 Miejsca Zajmują Smile A Ja Nie Wiem Czy Nie Ośmiesze Się Tym Co Napisałam Neutral
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 20:34
Temat postu: >->MoJe KoFfFaNe OsIąGnIęCiA<-<
a moje osiągniągnięcia są skromne: 1 miejsce w judo (NIESŁUSZNIE BO NIE BYŁO DLA MNIE WAGI Embarassed ) 4 miejsce w judo (JUŻ SŁUSZNIE) 10 miejce na biegach ulicznych, 4 miejsce z piłeczką palantową, 3 miejsce w konkursie skoku wzwyż, i jakieś tam skromne osiągnięcia

Ps.moje osiągnięcia w porównainu to was są tyci,tyci
Kinga - Pią 17 Gru, 2004 20:42
Temat postu:
Yh co do osiagnieć to troche ich było wiec wiekszości nie apmiętam ... :> <lol>
No cóż ... Z takich z których moge być dumna to np statuetka 1 miejsca biggrin wygrana w konkursie tanecznym Smile tańczyłam electro, breakdance i taki mały układzik Smile pozatym statuetka wyróżnienia wygrana w konkursie w tańcu ale juz z grupą ... pozatym pare tam róznych dyplomy za biegi za taniec ... za bilard ( a to to sport ? Smile ) i pare innych biggrin
Noid - Sob 08 Sty, 2005 17:43
Temat postu:
Największe osiągnięcie sportowe to wygranie czwartków lekkoatletycznych mojego miasta w biegu na 1km.
Basieq - Nie 09 Sty, 2005 15:01
Temat postu:
ta, ja mam statuetke za 1 miejsce i wielki puchar za drugie miejsce ;]
Oczywiscie w tenisie stołowym ;P
Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 15:58
Temat postu:
Ja juz napisałam wczesniej moje osiagniecia ale najwieksze to:

1 miejsce w biegach naokoło monopolowego Mr. Green i co wy na to?
Merkavoth - Wto 18 Sty, 2005 01:05
Temat postu:
Ech...dawno temu, a konkretnie 2 operacje barku temu, zająłem I miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Europy w Judo, w Bergum w Holandii.

Teraz to już przeszłość... Crying or Very sad
Anonymous - Wto 25 Sty, 2005 17:38
Temat postu:
ja kiedyś zrobiłem na WF-ie 150 "skłonów na mięśnie brzucha" i dostałem 6 Smile
Basieq - Pią 04 Lut, 2005 16:31
Temat postu:
w sobote mam zawodyy. trzymcie kciuki, moze będę mogła coś dopisać do moich osiągnięć :}
Anonymous - Sob 05 Lut, 2005 11:38
Temat postu:
no to trzymam kciuki Smile
Robert - Czw 14 Kwi, 2005 18:21
Temat postu:
Dobra ja też coś dopisze---------
10złotych medali
5 srebrnych
3 brązowe i kilka pucharów a to wszystko w gimnastyce sportowej(pewnie nie wiecie o co chodzi) takie salta itd a jutro mam zawody w łodzi troche sie denerwuje
ajeczka11 - Czw 14 Kwi, 2005 19:12
Temat postu:
dobra, skoro odnawiacie temat z sierpnia ubiegłego roku to ja teżWink
Reprezentuję co roku moją szkołę w kosza. Zazwyczjaj jesteśmy na podium(najwięcej brązowych mamy, a złotych ok. 3 )
Biore udział w corocznych mistrzostwach szkół w pływaniu. Od tego roku zaczęłam ostro ćwiczyć siatkęWink Może coś z tego będzie
Anonymous - Czw 14 Kwi, 2005 20:06
Temat postu:
Ajeczka myśle że na takie tematy nie ma określonego czasu, zawsze są aktualne. Zalogował się chłopak dopiero teraz i chce sie pochawlić biggrin
Robert - Nie 17 Kwi, 2005 20:56
Temat postu:
No i po tych zawodach w łodzi kolejny złoty medal
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 21:13
Temat postu:
osiagniec sportowych brak.
Sebo - Nie 12 Cze, 2005 02:19
Temat postu:
No więc tak pare dyplomów za miejsca w pierwszej trójce biegów przełajowych:)
Grałem też w piłke w 4 lidze polskiej wiem, że w polsce to żadne osiągnięcie Laughing ale miałem wtedy 16-17 lat ale ja jestem szczupły i niski i gra z dużo starszymi ode mnie nie wyszła na dobre ciach kosa=kontuzja później grałem rok na wiosce i dałem sobie spokój mam tylko jakiś dyplom z wtedy jak grałem w 4 lidze:)
Olcia - Wto 14 Cze, 2005 22:56
Temat postu:
Widze ze temat ponad czasowy ;] hehs No ja sie za bardzo nie mam czym pochwalic w przeciwienstwie do was, kiedys z 4 lata temu zdobylam 16 miejsce (na 100 osob) w biegach przez las na 1km (chlopcy na 1,5 hehe my mialysmy lepiej:)) A tak po za tym to zawsze reprezentuje moja szkole i klase w zawodach miedzy szkolnych lub miedzy klasowych w rozne gry zespolowe tj. Koszykowka, siatkowka, reczna (zawsze musze stac na bramce:(), nozna (pierwszy raz w tym roku bralysmy udzial w tych zawodach i wszystkie mecze przgralysmy do 0), uni-hokey(skaldy mieszane); kiedys dawno dawno temu jeszcze gralam w zawodach w zbijaka biggrin
iwonka - Pią 17 Cze, 2005 20:06
Temat postu:
no wiec tak:
1, 2xIV miejsce indywidualnie na miejskich mistrzowstwach gimnastyki sportowej
2,2x I miejsce druzynowo w miejskich mistrzowstwach gimnastyki sportowej
3, 3 xI duzynowo w mistrzowstwach miasta koszykowki dzieczat SP
4,2xII miejsce w 3 dziewczyn w gimnastyce sportowej na mistrzowstwach slaska
5,I miejsce w 2 dziewczyn w gimnastyce sportowej na mistrzowstwach slaska
jeszcze duzo tego jest ale mi sie nie che pisac Confused
a no i dzisiaj bylam na zawodach plywackich ale nie zajela nasz sztafeta zadnego miejsca na podium
Sad
mroweczka - Pon 20 Cze, 2005 14:04
Temat postu:
Gabra napisał/a:
osiagniec sportowych brak.

Koleżanka z góry dobrze mówi Razz .
nasty_girl - Pon 20 Cze, 2005 23:12
Temat postu:
i ja tak samo jak gabra i mrowa:d
Anonymous - Pią 15 Lip, 2005 18:27
Temat postu:
Zloty medal w mistrzostwach Bytomia stylem grzbietowym na 50 m.
kos - Czw 04 Sie, 2005 12:57
Temat postu:
osiągnięc brak, pasja jedyna. ogromne wyzwanie. rower :-).
Shaleniec - Czw 04 Sie, 2005 18:50
Temat postu:
co do rowerow to po moim miescie ejzdiz taka grupka chlopakow an rowerach. robia rozne tricki i w ogole. znam wielu z nich:) jednak sama nie odwazylabym sie robic takich rzeczy na rowerze.
ja tam lubie grac w siatke. Smile
Paluch - Pon 17 Lip, 2006 15:41
Temat postu:
heh dlugo by wymieniac, ale wiekszosc zwiazanych z woda Smile kilka zlotych, wiele srebrnych i wiele brazowych, a za uczestnictwo to nie wiem jak duzo :p
Ego_centryczna - Pon 17 Lip, 2006 18:52
Temat postu:
Ten temat był martwy prawie rok. Patrz czasami na daty.
Słupek - Pon 17 Lip, 2006 19:39
Temat postu:
Ja nic złego w odnawianiu tego typu tematów nic nie mam, gdyż one się nie starzeją. Niestosowne jest tylko odnawianie tematów z prośbą o porady.

Inna sprawa, że Paluch pisał o swoich osięgnięciach już w innym temacie, a powtarzanie tego samego w innych można uznać za flood.

W zupełności się z Tobą zgadzam. Poprzedni temat z osiągnięciami już zamknięty ; ) - Nikita.
Paluch - Wto 18 Lip, 2006 13:29
Temat postu:
sory za offtopa ale tamten temat zostal skasowany ^^ - Nie został skasowany tylko zamknięty ; ) po tym gdy zobaczyłam ten topic i twój post stwierdziłam, że poprzedni temat jest zbędny - Nikita.
monia7711 - Pon 31 Lip, 2006 22:18
Temat postu:
Moje osiągnięcia .. hmm Jesli to mozna tak nazwać to 1 miejsce w biegach organizowanych co roku w moim miescie, nastepnym razem było to już miejesce 4, Smile
beladelas - Sob 24 Lut, 2007 20:34
Temat postu:
Ja zajalem 4 miejsce w turnieju Piłki noznej
Nika13 - Nie 25 Lut, 2007 19:10
Temat postu:
Ja mam 2 brązy w kosza i 3 statuetki za najlepszą zawodniczkę. A reszta to same porażki na turniejach np. na 6 drużyn 5 miejsce.
Monik - Nie 25 Lut, 2007 19:12
Temat postu:
Osiągnięcia, hm...
3, kilka razy 2, kilka razy 1 miejsce w siatkówce. I to chyba tyle.
Tremere - Nie 25 Lut, 2007 19:54
Temat postu:
jeżeli mamy szpanować to w.mistrz polski 2001 w gimnastyce artystycznej juniorów + cztery złotka i dwa sreberka. ;P.
piotr123 - Sro 07 Mar, 2007 16:54
Temat postu:
Mój kolega z klasy jest świetny. Ten kto ma go w swojej drużynie na w-f wygra w 100%
joasia1990 - Sro 07 Mar, 2007 16:58
Temat postu:
piotr123 napisał/a:
Mój kolega z klasy jest świetny. Ten kto ma go w swojej drużynie na w-f wygra w 100%

przepraszam gdzie tu widzisz osiagniecia sportowe?
piotr123 - Sro 07 Mar, 2007 17:13
Temat postu:
Zapomniałem zajął 1 miejsce w sporcie popularnym
Kiniuchna - Sob 10 Mar, 2007 12:27
Temat postu:
Ja sportem nie mam sie co chwalic tylko 1 miejsce wojwodzkie w ping-pongu i 1 w biegach przelajowych bylo troche 2 i trzecich miejsc w roznych dziedzinach sportu i byly tez poza czolowka i bylo ich duzooooo ( obecny oraz 2006 rok ) Smile Widze ze mamy bardzo zdolnych uzytkownikow Smile
Nika13 - Sob 10 Mar, 2007 16:10
Temat postu:
A ja właśnie zaraz idę na mecz koszykówki mamy turniej w szkole jak narazie przegrałyśmy 3 mecze a wygrałyśmy 1 Very Happy Jeszcze 2 mecze przednami. Zapowiada się 5 miejsce Sad Zobaczymy później
Słupek - Czw 17 Maj, 2007 22:10
Temat postu:
To nie czat, jest już późno, nie napisałeś niczego do czego warto się odnieść.
mała 13 - Pią 18 Maj, 2007 18:50
Temat postu:
4 miejce w zapasach i to wszystko
Ninka - Pią 18 Maj, 2007 19:15
Temat postu:
I miejsce w światoeym przeglądzie tanća break dance JE!!!!!!!!!!11
Bartek_Rosik - Sro 30 Maj, 2007 17:08
Temat postu:
Ja mam 1 miejsce w biegach na 300m na Olimpii w Poznaniu i 3 miejsce w biegach na 60m,a jeszcze się nie skończyły Smile
3 lata temu zdobyłem kartę pływacką
melmusiek - Pią 21 Gru, 2007 08:18
Temat postu:
Rok temu zaczęłam grać w siatkówkę , nie umiejąc odbijać , a w tym roku gram już w lidze Smile
sandra17104 - Pon 20 Lip, 2009 15:11
Temat postu:
ja zdobyłam brązowy medal
w meczu siatkuwki




Very Happy Smile Surprised Cool Laughing Razz Rolling Eyes Wink
Anonymous - Pon 20 Lip, 2009 15:34
Temat postu:
NIE ODKOPUJEMY TEMATÓW! Czy to takie trudne pojąć?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group