Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Avril Lavigne

cornelia - Pią 29 Sie, 2003 15:40
Temat postu: Avril Lavigne
Fani Avril Lavigne... Arrow
Anonymous - Pią 29 Sie, 2003 15:43
Temat postu:
o co ci chodzi
Anonymous - Nie 31 Sie, 2003 11:56
Temat postu: Avril
Lubisz Avril Lavigne??? Question
Anonymous - Nie 31 Sie, 2003 12:30
Temat postu:
To do muzyki, proszę... Poza tym, nie bardzo rozumiem...
Tisiana - Sob 27 Wrz, 2003 21:23
Temat postu:
Chyab chodzi aby tu fani Avril przychodzili...ja Avril nie lubie...ale niektóre piosenki ma fajne
Alice_10 - Sob 27 Wrz, 2003 21:31
Temat postu:
a jha wszystkich piosenek wrecz niecierpie....bleeeeeee fruuuuuuuu.....zgadzam sie z nene....to do muzyki Very Happy
mroweczka - Sro 17 Gru, 2003 15:18
Temat postu:
Ja tam jej NIE CIERPIĘ. KIedyś byłam jej fanką. Ale kiedy przekonałam się, jakajest fałszywa...A te jej piosenki to dopiero teraz zauważyłam,ze są do bani!
Pacyfistka - Nie 20 Cze, 2004 10:25
Temat postu: -
Yuuuk.... Nie nawidze jej. Też uważam że do muzyki, albo całkiem to g**** wyrzucić....
PS. Do mróweczki. Byłąś jej fanką, lae się przekonałaś, że jest fałszywa??? Bez sensu, albo byłaś jej fanka, albo nie. Nie mgołaś się przekona c czy ona jest fałszywa.


Avril=pozerstwo
Iśka - Nie 20 Cze, 2004 20:44
Temat postu:
Heh, Pacyfistko, można najpierw być czyimś fanem, a potem już nim nie być Wink
A ja samej Avril nie znam Razz, więc nie umiem powiedziec czy jest fałszywa, czy nie Wink. Piosenki niektóre są fajne, trochę za ... hmm... popowe ? Razz
spontan - Wto 22 Cze, 2004 10:52
Temat postu:
avril, no fanem nie jestem ale lubie posłuchać jej piosenek, są takie lajtowe:)
patra10 - Wto 31 Sie, 2004 14:50
Temat postu:
hay!ja też lubię avrill!!! Exclamation Exclamation Exclamation Arrow Arrow Arrow Arrow zapraszam na moje gadu-gadu 2255286 i piszcie na e-mail:patra10@autograf.pl lub patrazmu@wp.pl lub patrazmu@interia.pl











ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!! Arrow
Fajermonka - Sob 11 Wrz, 2004 15:13
Temat postu:
Ja UWIELBIAM Avrilkę! Możesz napisać na mojego maila: fajermonka@buziaczek.pl
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 07:14
Temat postu:
Dzień dobry.
Cóż...Ja słyszałem dwie, może trzy te popularniejsze utwory Avril i nie porwały mnie, ale również nie zraziły. Mógłbym tego posłuchać...Od czasu do czasu Wink A co do tego JAKIE są gwiazdy muzyki: Czy mi się tylko tak zabawnie wydaje, czy może stwierdzenie to pochodzi z kolorowej gazety? Jeśli tak, salwa śmiechu jest nieunikniona...Niestety. Przecież te pisma, aby się sprzedawać, MUSZĄ mieć coś, co zainteresuje nastolatki. A tym czymś są akurat "najnowsze fakty i rewelacje !!" z życia gwiazd, również Avril. Nie znając jej w świecie realnym nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy jest fałszywa, czy nie...Bez ogromnej dawki czystych faktów, a nie tych pikantnie ubarwionych, które zamieszczane są w kolorowych czasopismach. Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam - Oddany KoT Kwiat
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 19:35
Temat postu:
Ja nie lubię Avril.
Tak w ogóle, to ona jest niby-skejtem, prawda?
A chyba skejty nie grają mocnej muzyki i nie słuchają Metallicy... (Metallici?)
Panna Lavigne coś kręci...
Malvina - Sro 15 Wrz, 2004 20:04
Temat postu:
Ona to chyba sama niewie kim jest ... Widziałam zdjęcia na ktorych ubiera się jak punkowa ... Nie lubię jej ...
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 21:45
Temat postu:
Z tym skejtem, to tak sie przyjelo w Polsce. Ze jak jezdzi na desce to hiphopowiec. Ale tak naprawde czesciej skejtami sa ludzie sluchajacy punk rocka. Ale jak wiadomo Avril punk rocka nie robi, i na desce nie jezdzi.
Anonymous - Czw 16 Wrz, 2004 06:30
Temat postu:
Dzień dobry.
Dokładnie. Wink Tu jest przyjęte: Deska = Skejt = Hiphop. Nic bardziej mylnego. Wink Pannę Avril chyba częściej widziałem jako "Punkówę", ale ona bodajże publicznie oświadcza (a może źle pamiętam), że tego nie lubi i że punkówą nie jest. Kim jest - nie wnikam, ale osądy są trochę za szybkie...
Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Czw 16 Wrz, 2004 18:15
Temat postu:
Niedawno oglądałam galę rozdania nagród na MTV. Avril śpiewała...
Pomijając jej śpiew, udawała, że gra na gitarze. Wink
Anonymous - Czw 16 Wrz, 2004 19:18
Temat postu:
A zauwazyliscie, ze w "My Happy Ending" ona gra caly czas ten sam akord?
Anonymous - Wto 28 Wrz, 2004 14:57
Temat postu:
Ja uwielbiam Avril Smile Jej muzykę, jej styl... Chociaż ostatnio zaczęła z siebie robić nie-powiem-kogo m. in. sesjami dla MAXIMA (w których wyszła jak nie-powiem-kto)... Ale ogólnie ma fajne piosenki i miała fajny styl. Jak chcesz pogadać to e-mail mój i GG są pod spodem Cool
panienka_wierzba - Sro 29 Wrz, 2004 15:01
Temat postu:
heh masz jej zdjęcia z Maxima? Wink jak tak to podaj adres chętnie się z niej ponabijam, ciekawe za kogo teraz się "przebrała"
mroweczka - Sro 06 Paź, 2004 19:35
Temat postu:
Dla fanów Avril-kupcie sobie aktualny numer Bravo(moja siostra to kupuje). Avril była prześladowana przez świra...
Pulkownik Nikt - Sro 06 Paź, 2004 23:15
Temat postu:
http://[cenzura]-avril.blog.pl/
A oto blog pewnego antyfana. Bardzo przyjemna strona dosc zabawna ( mi tam starcza do smiechu chamskie dowcipy wiec niezdziwcie sie co bardziej wrazliwa polowko forum ze nic tam smiesznego nie znajdziecie ;P )

Za tresc strony nieodpowiadam bo calej nei rpzegladalem ale na pierwszy rzut oka nic tam nie ma co by moglo kogos zbulwersowac badz urazic ( no chyba ze jestes fanatycznym fanel avril ale takich malo ;P )
BamBI - Czw 07 Paź, 2004 16:02
Temat postu:
no ale super blog a swoja droga nie myślałam ze ona tak od wszystkich kopiuje
Pulkownik Nikt - Czw 07 Paź, 2004 17:54
Temat postu:
Jesli chodzi co i te zdjecia na ktorych jest porownywana do innych gwiazd to jest to poprostu fikcja i zart ;p No ale moze jest w tym odrobina prawdy:)
Anonymous - Sob 16 Paź, 2004 15:28
Temat postu:
Maksymalna pozerka.Żygac sie chce.Zaczełam współpracowac z bWeną [antyfani ja chyba znaja] z www.[cenzura]-avril.blog.pl ale to raczej nie wspołpraca bo znalazłam jej pare fotek i powykrzywiałam troche tą avril Laughing
Anonymous - Sob 16 Paź, 2004 15:31
Temat postu:
Nena napisał/a:
A zauwazyliscie, ze w "My Happy Ending" ona gra caly czas ten sam akord?

I kto sie dziwi?
Anonymous - Nie 17 Paź, 2004 06:24
Temat postu:
Ona ma zaburzenia osobowości. Wink Nie wie jeszcze kim chce być, niezdecydowana panna. Osobiście nie przepadam. [delikatnie mówiąc Twisted Evil ]
Anonymous - Nie 17 Paź, 2004 14:26
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Dla fanów Avril-kupcie sobie aktualny numer Bravo(moja siostra to kupuje). Avril była prześladowana przez świra...
Szkoda że nie zrobił z nią to co nalezy skoro mial bron.Ale wtedy tylko głosno by było że avril nie zyje Rolling Eyes
MeGi111 - Nie 17 Paź, 2004 19:30
Temat postu:
Jej piosenki ujdą... Nic specjalnego... Tylko czemu jej wszystkie piosenki brzmią praktycznie tak samo??
Anonymous - Nie 17 Paź, 2004 19:33
Temat postu:
Wciska ludziom ze ma mroczniejsze i cięższe piosenki.Czy widac to po dont tell me?Zwykły pop.Wstydzi sie swojej muzyki wiec sciemnia że jej muza jest taka i taka.
Anonymous - Wto 26 Paź, 2004 17:18
Temat postu: Avril Lavigne
CZE!ja też uwielbiam Avril Lavigne!Jest moją idolką.Jak ktoś chce niech piszę na mój email
przyprawka@buziaczek.pl.cze!poozdrofki!











ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!! :arrow:[/quote]
Marcia10 - Sob 19 Lut, 2005 14:00
Temat postu:
Ale trafiłaś! Jestem jedną z jej największych fanek!!!!!!! Lubie sobie nawet czasem podśpiewywać przy jej teledyskach...............
Miracle - Nie 20 Lut, 2005 11:18
Temat postu:
Ja nie jestem wielka fanka avril ale niektore jej piosenki sa nawet fajne.
yellow_flower - Nie 20 Lut, 2005 13:33
Temat postu:
Ja bardzo lubie piosenki Avril, ale lubie jej jako osoby. Denerwuje mnie to, że mówią o niej (i zreszta ona sama tak o sobie uważa) skate i punk w jednym. Co ma z punka? To że ubiera się na czarno, nosi glany/trampki i słucha "ostrej" muzyki....ok. Ale co ze skate'a??? To, że ktoś jeździ na desce nie czyni z nikogo odrazu skate'a, a może panienka Avril to hardcore?? Wink
Anonymous - Nie 20 Lut, 2005 19:27
Temat postu:
Uwielbiam Avril(bez skojarzen) lubie wszystkie jej piosenki i podoba mi sie jej styl. Jest swietna i jestem jej fanką. Bardzoo szybko się wybiła i myśle ze wyróznia sie spod tlumu tych wszystkich pokemoniastych laleczek typu Britney spears... fuj

No jak zwykle Gabra tlko szanuje Metalice ?? jeny wnerwia mnie to juz ... sorki ale wydaje mi sie ze udajesz ostra metalowe
Anonymous - Nie 20 Lut, 2005 19:44
Temat postu:
Agnieszka12 napisał/a:

No jak zwykle Gabra tlko szanuje Metalice ?? jeny wnerwia mnie to juz ... sorki ale wydaje mi sie ze udajesz ostra metalowe

Eeee?Nie chodzi o to że szanuje matallice (ja znam tylko 1 piosenke i daleko mi do tego abym ją ubustwiała Wink ) a to że zgrywam metalowe to dlatego,ze wyraziłam odmienne zdanie na temat avril?Mam prawo jej nie szanowac tak samo jak ty masz prawo ją ubustwiać.
Mała - Nie 20 Lut, 2005 21:56
Temat postu:
avril wypromowała sie tylko tym, że udaje hardkorową punkówe, i wyzywa britnej. I pewne osoby, nie zauważyły, jak bardzo jest sztuczna i płytka. Jeśli by zrobiła się druga Britnej czy JOJO, to nikt by jej już nie chciał. Więc oto super hardkorowa metalówo-skejtówo-pankówa. I w ogóle, by mogła założyć kapele, skoro jest tak punkowa, i by może grali coś porządniejszego. A nie. Sk8 boy jest tak hardkorowy, że sram po kątach. Sory jak kogoś uraziłam. Nie krytykuje nikogo kto jej słucha, ale krytykuje osoby, które uważają , że jest KUL i chcą być takie jak ona. muze ma lux, ale to nie jest punk rock ;/ SZTUCZNE.
Wiśniewski miał racje = "jestem, jaki jestem"
<rotfl>
Anonymous - Pon 21 Lut, 2005 09:56
Temat postu:
wiesz,jest tez taka mozliwosc,ze ona chciała by brit weszła w zapomnienie i oto avril stała sie idolką nastolatek i ich rodziców (bo avril sie niby zawsze cała ubiera,jednak niektore zdjecia znalezione w necie tego nie potwierdzają) ona chciała sie wybic w dziedzinie skate rocka (no qźwa niewiem co ona gra ale wszedzie piszą o skate rocku..tylko co to za muza..punk jeżdżacy na desce czy co heh Razz) czy tam ciezkiej muzyki ale media sie z tym spierały zeby taka ne była i czesciowo wygrali...
Ale nic nie zmieni ojego zdania o niej.
Cytat:
udaje hardkorową punkówe, i wyzywa britnej. I pewne osoby, nie zauważyły, jak bardzo jest sztuczna i płytka. Jeśli by zrobiła się druga Britnej czy JOJO, to nikt by jej już nie chciał.

no własnie,a teraz zaczyna sie ujawniac jej prawdziwa natura <joke> Twisted Evil

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group