Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - stanik

Mała - Pon 01 Wrz, 2003 20:47
Temat postu: stanik
dostalam stanik! niestety... to niejest dzieciecy. bo on jest z mojej mamy ze sklepu i sie niesprzedawal. no iwec go dostalam to rozmiar 70a czyli raczej bardzo maly. ja mam raczej 65a
i bede musiala troche poczekac zeby go zalozyvc. mam pytanie w takim razie. wiecie moze tak a oko bo wiem ze o indywidualna sprawa. jak szybko rosna piersi? w okresie dojrzewania? w wieku 13 lat? w poczatkowym okresie dojrzewania. jak np moze 1 cm na miesiac? a moze 1 cm na 3 miesiace? a moze tez 5 cm na 3 miesiace. niewiem wiem ze to sprawa indywidualna. ale powiedzcie mi. czy dlugo bede musiala czekac?
Iśka - Pon 01 Wrz, 2003 20:59
Temat postu:
Napewno nie będziesz musiała długo czekać ! Ani się obejżysz !

Nie umiem ci powiedzieć jak szybko rośnie biust Very Happy ... to... bardzo indywidualna sprawa ... Very Happy
Poczekaj, nie zamartwiaj sie a napewno biust szybko ci urośnie ! Thum
Gladiatorpl - Pon 01 Wrz, 2003 20:59
Temat postu:
ja ci raczej nie powiem bo nie nosze stanikow Smile
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 22:14
Temat postu:
Możesz sobie póki co wypchać watą, hehe... Ja tak czasem robię i daje duże efekty Wink
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 22:50
Temat postu:
też niezły pomysł. troche waty na zaokrąglenie mogły by sie przydać, bo nie mam takich okrąglutkich piersi Sad
Mała - Wto 02 Wrz, 2003 16:14
Temat postu:
nie nie:P nieprzesadzajmy wata:P zbyt duzo bym msusiala wypchnac. o znaczy jak probowalam to takie waciane 3 platki...Razz w jedna iseczke:P ale ja zadalam pytanie;P ileeeee mam czekac:P mi sie wydaje ze pol roku:P
Anonymous - Wto 02 Wrz, 2003 18:38
Temat postu:
kto wie .. może miesiąc może pół roku Razz moze jeszcze inaczej?
Gladiatorpl - Wto 02 Wrz, 2003 18:41
Temat postu:
dzien,dwa,pol roku,dwa lata,10lat..................nie wiadomo
Anonymous - Wto 02 Wrz, 2003 18:45
Temat postu:
bez przesady z tym 10 lat Razz
Narvana - Wto 02 Wrz, 2003 19:06
Temat postu: ..........
wiesz ja mam 14 lat nio i nio i nioo i mam rozmiar 70A .... ehhh...a czy szybko musisz czekać no wiesz...to tez zależy ile mineo czasu od kąd ci biust zaczął rosnąc...mozesz sobie oszacować mniej więcej Wink
girl_in_black - Wto 02 Wrz, 2003 19:36
Temat postu:
Mi piersi zaczełu rosnąć około 2 miesiące przed miesiączką. Nie wiem dokładnie ile centymetrów ale dużo Wink
Anonymous - Wto 02 Wrz, 2003 19:38
Temat postu:
mi powolusi tak w 4tej klasie, a miesiaczke dostalam w waakcje miedzy 6/1 gim
Mała - Wto 02 Wrz, 2003 20:07
Temat postu:
mi zaczely rosnac tak jakos w wieku yhm... w polowie 6 klasy. czyli BARDZO pozno jak na moj wiek. no niestety. teraz mam rozmiar chyba 65a jesli taki istnieje:P zreszta sama niewiem.
Anonymous - Sro 03 Wrz, 2003 14:48
Temat postu:
hej ja mam 15 lat i nosze stanik 70c. Mi zaczął rosnąć gdzies w 4 klasie podstawówki i nadal rosnie i się formuuje zaczyna robic sie bardzie okrągły, chociaz jeszcze troche nadal jest spiczasty Smile
Iśka - Sro 03 Wrz, 2003 17:27
Temat postu:
Anya napisał/a:
też niezły pomysł. troche waty na zaokrąglenie mogły by sie przydać, bo nie mam takich okrąglutkich piersi Sad


Dziewczyny ! Nie musicie wypychać sobie staników watą ! Very Happy

Piersi z czasem same się ukształyują ! Naprawdę ! A narazie te "wypukłości" pomaga zatuszować Wam właśnie stanik... więc po co go jeszcze dodatkowo wypychać ? Very Happy
Iśka - Sro 03 Wrz, 2003 17:32
Temat postu:
Mała napisał/a:
mi zaczely rosnac tak jakos w wieku yhm... w polowie 6 klasy. czyli BARDZO pozno jak na moj wiek. no niestety. teraz mam rozmiar chyba 65a jesli taki istnieje:P zreszta sama niewiem.


To nic, że piersi późno zaczęły ci rosnąć ! Znam taką dziewczynę, która do 1 gimnazjum była caaałkiem płaska... teraz jest w liceum i słynie z największego biustu w swoim wieku.

To przykład na to, że nieważne kiedy zaczęły rosnąć piersi... przecież i tak kiedyś urosną Very Happy... a że nie będą takie jak ma Pamela Anderson (nie wiem jak się to pisze) to się wcale nie przejmujcie ! Very Happy
Anya - Sro 03 Wrz, 2003 17:57
Temat postu:
Iśka a kto tu chce zatuszować Razz ?? ale wypychac stanika nie bede bnapewno Razz
Mała - Sro 03 Wrz, 2003 19:33
Temat postu:
mysle ze jak chchecie tuszowac te swoje stozkowate piersi to kupcie stanik usztywniany. wtedy bedzieciw mialy trak jak chchecie:) okrogla!
Anya - Sro 03 Wrz, 2003 19:35
Temat postu:
też niezłe, ale ja narazie mam kupiony taki cały materiałowy Razz tylko zapinanie normalne i ramiączka Razz chciałabym jednak top nosic narazie biggrin
Mała - Sro 03 Wrz, 2003 19:57
Temat postu:
a ja chcialabym zeby TEN MOJ byl juz dobry... czy 70a to az tak duzy rozmiar?
Anya - Sro 03 Wrz, 2003 21:42
Temat postu:
nie! ja mam wlasnie 70 a, z rzędu materiałowych, nei usztywnianych (a chcialbym usztywniony Razz) i przy wymairach jakei podwalam wyzej jest dobry. ofkorz kolegow dwoch najlepszych z klasy juz przyuwazylo stanik jezzzzz myślałam że beda sie czepiac ale nie bylo źle Razz
Gościówa - Pią 05 Wrz, 2003 14:53
Temat postu: stanik
70a to nie jest duzy stanik ale nie jest tez mały bo z tego co slyszałam najmniejsze sa topy i staniiki AA (potocznie zwane zerówką). KAżdemu rosną róznie piersi. Np. Jednej mojej koleżance z podwórka zaczęły rosnąc piersi z póltora roku temu i do tej pory ma takie same tzn nie urosły jej i nosi ciagle ten sam stanik a innej mojej koleżance ( z klasy) piesi zaczęły rosnąć z pół roku temu i na początku nosiła 0 teraz nosi A (czyli przez pół roku skoczyło jej o jeden numer w górę!!!)
Mówisz że tobie piersi zaczęły rosnąćw połowie 6 kl. a to wcale nie jest późno!!!! mi zaczęły rosnąc w wakacje przed szóstą klasą...i tak z dwa miesiące po tym zacznięciu mama kupiła mi stanik..a teraz chodze do 1 gim. na początrku nosiłam 65-0 a teraz 70-A
..ten stanik co ci dała mam spróbój zapiąc na to drugie zapięcie (bo zwykle sa dwa) może wtedy będzie dobry...bo sie rociagnie Smile
Mała - Pią 05 Wrz, 2003 15:02
Temat postu:
znaczy on odsatje mi od przodu... bo tka to jest wsyztsko okej. brakuje jeszcze z 5 cmm... Sad tak mi sie wyaje
Villemo - Pią 05 Wrz, 2003 22:24
Temat postu:
Poczekaj, albo narazie kup 65
Anya - Sob 06 Wrz, 2003 11:12
Temat postu:
5 cm to dośc dużo Razz Może własnie pogadasz z mamą żeby kupiła ci mniejszy stanik??
Mała - Sob 06 Wrz, 2003 11:44
Temat postu:
znaczy moze 5 to mala przesada, brakuje moze 2-3. niewie, bo niemierzylam:)
Gościówa - Sob 06 Wrz, 2003 18:13
Temat postu: stanik
Moja rada: Powiedz mamie ze ten stanik jest za duży i czy może kupić ci mniejszy. Jesli się nie zgodzi to pozistaje ci czekac az ten co masz będzie dobry. PROSTE Smile a o szybkosci w jakiej będą ci piersi rosły to już mówiłam ze nie moizemy ci pomoc bo kazdemu piersi rosną w innym tempie.
Mała - Nie 07 Wrz, 2003 11:00
Temat postu:
tylko ze ja ten stanik dostalam tak bo wisial u niej w skelpie i nikt tkaiego malego rozmiaru nekupowal, i ona mi poprostu go dala, az urosne i bede mogla nosic, bo ten stanik jest triumpha, byl baaaaardzo drogi, i niedostane napewno innego;p
Anya - Nie 07 Wrz, 2003 11:06
Temat postu:
a czemu miałabyś innego niedostać??? pogadaj z mamą, napewno kupi ci mniejszy, nikonieczne super drogi. Ja mam materia łowy bez usztywnienia 70a z triumpha i nie byl wcale drogi!
Mała - Nie 07 Wrz, 2003 11:26
Temat postu:
eeeee.... nie lepiej nie. poczekam, chyba tak duzo mi niebrakuje, ale zreszta widac po mnie ze szybko sie rozwijam, a bym teraz za bardzo niemiala na co zakladac, a szkola niejest tolerancyjna:P i by sie nabijali, al eco tam. natury wole nieoszukiwac. poczekam z kilka miesiy, jestem cierpliwa;) to w koncu ktoregos cudownego i peknego dnia zaloze:) i tu odpisze wam:) pochwale sie;) i wsyscy ktorzy beda mieli jakies takie porblemy zobaczac:) ze w te kilka miesiecy mzoe duzo przybyc:)
Anonymous - Czw 11 Wrz, 2003 14:29
Temat postu: eh tam
Hm.. przecierz mozesz powiedziec mamie żeby ci nowy kupiła co tam mamy sie wstydzisz...rozumiem cioci albo taty Razz eh tam mama napewno ci kupi jak poprosisz powiedz ze inni noszą a ty czujesz sie glupio mi mama kupiła np. jak miałam 11 lat biggrin
Mała - Czw 11 Wrz, 2003 15:05
Temat postu:
no prosze;) wlasnie sie dowiedzialam ze mama ma dla mnie jakis ale mniejszy, teraz naezy tylko czeka na niego:)az mi pokaze, bo narzie chyba zapomniala:D
Anonymous - Pon 22 Wrz, 2003 15:21
Temat postu:
stanik jak stanik ale najlepszy jest top!!!Smile
panienka_wierzba - Pon 22 Wrz, 2003 15:24
Temat postu:
Agnieszko12, top jest dobry masz racje, ale zależy dla kogo, jak dziewczyna ma już dośc duże piersi że gdy założy top to jej niewygodnie, bo na praykłąd na w-f ie sprawiają jej one ból przy bieganiu np. to lepiej żeby założyła stanik, nie sądzisz?
Anya - Pon 22 Wrz, 2003 15:46
Temat postu:
jesli sprawia ból to top jest za mały RazzP Sama nosze i stanik i top i w obydwu jest mi ejdnakowo wygodnie Razz
mroweczka - Pon 22 Wrz, 2003 18:00
Temat postu:
ooo...Tylko 2 miesiace? A wcześniej nie było nic? Bo mi zaczęły rosnąć ponad rok temu ale na początku były zupełnie malutkie a poetm urosły troche wieksze,że już nawet e lunych koszulkach eheh nie wiem jak to powiedieć...nie muszę sie wypinac... Cool No i jest gdzieś rozmiar AA a wieksze za nic nie chcą rosnąć Evil or Very Mad

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group