Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Chciałabym sie dowiedzieć czy już moge..............

Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 21:49
Temat postu: Chciałabym sie dowiedzieć czy już moge..............
Witam was bardzo serdecznie chciałabym sie dowiedzieć czy już moge nosic stanik co prawda mam już stanik ale gdy go założe wstydze sie czyje sie jakby ktos se ze mnie śmiał że nosze stanik i ja uważam że już powinnam nosić stanik a wy napiszcie mi jakie macie wymiary obw. piersi i obw. klatki piersiowej pillllsssssssss napiszcie mi dziękuję
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 21:55
Temat postu:
mam podobny problem i 80 cm w bisucie, 65 pod
girl_in_black - Wto 02 Wrz, 2003 19:23
Temat postu:
anya Ty już masz duży biust!!! Ja nie wiem ile masz lat ale biust masz duży. Ja mam 86/85 w biuście a około 68 pod biustem( 13lat)
Anonymous - Wto 02 Wrz, 2003 19:37
Temat postu:
hmm z wymairów to taki nawet, nawet, ale on jest taki bardziej ... spziczasty niz zaokrąglony Sad(( lat mam 13scie, moze powinnam troche przytyc (waze 38 kg przy 153)
girl_in_black - Wto 02 Wrz, 2003 20:54
Temat postu:
Anya! Ty chudzielcu. Musisz przytyć!!!!!!!!!!!!! Ja mam tylko 166 wzrostu a 52 kg wagi! Jejku 13 lat i 38 kg wagi. Przecież to jest masakrycznie mało!
Mała - Wto 02 Wrz, 2003 21:26
Temat postu:
ty masz narazie stozkowate a potem beda okragle czekaj i tka sie ciesz... ja mam74 w biuscie i 68 pod... czyki bardzo malo. a jaki trzeba miec zeby osic 70a?
Iśka - Wto 02 Wrz, 2003 21:59
Temat postu:
Anya napisał/a:
mam podobny problem i 80 cm w bisucie, 65 pod


Anula ! Ty także z powodzeniem możesz nosic stanik ! Very Happy
Mała - Wto 02 Wrz, 2003 22:11
Temat postu:
a jaa?
girl_in_black - Sro 03 Wrz, 2003 09:41
Temat postu:
Malutka Ty też! Dziwne ze jeszcze nie nosisz...
Anonymous - Sro 03 Wrz, 2003 13:24
Temat postu:
no i od jakiegoś tygodnia noszem Razz
Anonymous - Pią 12 Wrz, 2003 08:15
Temat postu:
przecierz po co sie wstydzic ... TO JEST NORMALNE gdy ktos nosi stanik ale mysle że napewno mamy sie nie wstydzisz biggrin powodzenia ze staniczkiem ale na poczatku bedzie gryzł ale po tygodniu sie przezwyczaisz ja np. taq miałam Smile
Kinga - Pią 12 Wrz, 2003 18:10
Temat postu:
Cze
jak chcesz to możesz juz nosić stanik
Lilly - Pią 12 Wrz, 2003 19:55
Temat postu:
Ja też nosze stanik-zerówkę!
I sie ciesze, że nosze-u mnie w klasie dziewczyna, jak nie ma stanika-wstydzi sie tego... Very Happy
Anya - Pią 12 Wrz, 2003 19:56
Temat postu:
nom na początku gryzie ale musisz wytrzymac Smile teraz to juz zapomnialam ze mam go nas sobie biggrin
mroweczka - Nie 21 Wrz, 2003 21:48
Temat postu:
A ja mam tak głupio. 0 /AA dlaczego? No głupio sie przyznać alejednego tego mam wiekszego a jednego mniejszego Embarassed Nosiłam kiedyś stanik (zerówkę) ale w koncu uznałam,że jest za ciasna Evil or Very Mad i przestałam. Mam w szafie z bielizną jeszcze stanik A . Na jednego (ee:)) jest prawie dobry a na drugiego-nie bardzo. Więc uznałam,ze jeszcze poczekam. A tak apropos-38 kg przy 13 latach to wcale nie tak źle. Gorzej jak 30... Ja mam 12 lat i waże 31 kg Crying or Very sad Ale jestem w okresie "tycia" Twisted Evil wiec nie ma sie co martwic. W anoreksji nie jestem Wink
P.S. Wiem,ze to nie nawiazuje do tematu ale jak mam zmienic ta głupia buxke pod gwiazdkami na coś sensowniejszego(np. jakies zwierzątko) próbowałam ale coś tam było,ze za duze czy tam za małe... Evil or Very Mad Wytłumaczcie mi to plisss
mroweczka - Nie 21 Wrz, 2003 21:50
Temat postu: odp.
Oj,zapomniałam o najważniejszym Cool Oczywiscie,to zależy ok twojej wygody. Myślę,ze możesz juz spokojnie stanik założyć Wink
girl_in_black - Pon 22 Wrz, 2003 19:18
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
A ja mam tak głupio. 0 /AA dlaczego? No głupio sie przyznać alejednego tego mam wiekszego a jednego mniejszego Embarassed Nosiłam kiedyś stanik (zerówkę) ale w koncu uznałam,że jest za ciasna Evil or Very Mad i przestałam. Mam w szafie z bielizną jeszcze stanik A . Na jednego (ee:)) jest prawie dobry a na drugiego-nie bardzo. Więc uznałam,ze jeszcze poczekam. A tak apropos-38 kg przy 13 latach to wcale nie tak źle. Gorzej jak 30... Ja mam 12 lat i waże 31 kg Crying or Very sad Ale jestem w okresie "tycia" Twisted Evil wiec nie ma sie co martwic. W anoreksji nie jestem Wink
P.S. Wiem,ze to nie nawiazuje do tematu ale jak mam zmienic ta głupia buxke pod gwiazdkami na coś sensowniejszego(np. jakies zwierzątko) próbowałam ale coś tam było,ze za duze czy tam za małe... Evil or Very Mad Wytłumaczcie mi to plisss



mróweczka to jest normalne ze masz jedna pierś większą od drugiej...to się powinno jeszcze troszkę unormowac.

P.S. ta buźka którą masz jest fajna i jej nie zmieniaj!!!!!!!!!!
mroweczka - Pon 22 Wrz, 2003 19:53
Temat postu:
juz zmieniłam na dalmateńczyka:) Ale Twój i tak podoba mi się bardziej ale nie chce małpować Cool Ale głupio tak jeden wiekszy...drugi mniejszy... i to jeszcze z nogą mam tak samo!
girl_in_black - Pon 22 Wrz, 2003 20:44
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
juz zmieniłam na dalmateńczyka:) Ale Twój i tak podoba mi się bardziej ale nie chce małpować Cool Ale głupio tak jeden wiekszy...drugi mniejszy... i to jeszcze z nogą mam tak samo!



mam małe pytanko. lewa czy prawa piers masz większą od drugiej? i lewa czy prawa nogę masz dłuższa od drugiej?
mroweczka - Pon 22 Wrz, 2003 21:09
Temat postu:
mam prawą pierś mniejszą od drugiej i tak samo stopę. Crying or Very sad Może ja całą swoja prawą połowę mam mniejszą od lewej? Rolling Eyes Kto wie...
girl_in_black - Wto 23 Wrz, 2003 17:49
Temat postu:
mróweczka i chyba tak jest. bo to jest jakaś zbieżność.
mroweczka - Wto 23 Wrz, 2003 18:10
Temat postu:
Uuu...A ty tez tak miałaś(chodzi mi o piersi)?
girl_in_black - Wto 23 Wrz, 2003 19:19
Temat postu:
też tak mam, tylko ze tego znacząco nie widać, jak się przyjrze to moge zauwarzyć
NaStKa - Wto 23 Wrz, 2003 19:27
Temat postu:
To co opisuje mrówka to są "normalne"niedosonałości natury Wink (żem to tak nazwe).
Każdy człowiek ma prawą bądź lewą stronę ciała inną...
jedna pierś od drugiej jest większ
jedna noga od drugiej jest ciut grubsza
jedno oko jest dalej od noska niż drugie....to normalne!
Nikt nie ma takich samych dwóch połówek ciała (żem to tak nazwe Wink ).
Więc bez obaw!
mroweczka - Wto 23 Wrz, 2003 21:05
Temat postu:
ja sie zbytnio nie martwie ale wiesz...idziesz a tu jedna pierś większa od drugiej... Musze nosić luźne bluzy,żeby tego widać nie było!
P.S.Na ile przed miesiaczką zaczęły Wam rosnać piersi? Rolling Eyes
NaStKa - Wto 23 Wrz, 2003 21:40
Temat postu:
hmmm....dla mnie na 3 lata przed (hehe)
Anya - Wto 23 Wrz, 2003 22:19
Temat postu:
jakoś 2 lata temu
mroweczka - Sro 24 Wrz, 2003 15:46
Temat postu:
Acha. Wiecie co? Chyba bedę dalej nosić tą zerówkę chociaż jest za ciasna ale mniejsza. Razz Wieci,to głupio wyglada-zbiegam ze schodów i mi latają Embarassed Albo mnie w czasie lekcji zaczyna swedziec... Bede ja nosić przynajmniej do konca 6 klasy-myśle,ze już wtedy bedę miała A. I założę ten mój z szafy Wink
girl_in_black - Sro 24 Wrz, 2003 21:28
Temat postu:
mi gdzieś rok przed miesiączką zaczeły piersi rosnąc - teraz mam kompleks. wołają na mnie jakimiś głupimi przezwiskami bo mam większe piersi(b 70), ale co ja na to poradze...
mroweczka - Czw 25 Wrz, 2003 13:35
Temat postu:
Po prostu Ci zazdroszczą...Moja siostra bliźniaczka właśnie ona ma teraz B i jak masze klasy były jeszcze razem,to też ją ciagle dziewczyny obgadywały...
Anya - Czw 25 Wrz, 2003 21:11
Temat postu:
tak w pełni zgadzam się z tym że ci zazdroszcza - a ty masz jedynie powód do radości Razz pełno dziewczyn pewnie chciałoby miec biust twojej wielkości hihihi
mroweczka - Pią 26 Wrz, 2003 15:30
Temat postu:
A opowiedieć Wam,co sie dzisiaj stało w szkole? Very Happy Pamiętacie chyba,jak nie dawno Wam mówiłam,ze bede nosić,ten za mały na mnie stanik? No to go założyłam z dwa dni temu i nosze sobie szokojnie,wszystko OK. A dziś nasza druga lejba-wf. No i siedzimy w przebieralni i sie przebieramy a tu mi nagle czuję,że nie mam stanika. On pęknł w szwach! na mnie na dodatek! Teraz to juz mamm 1000% pewności,ze był za mały Wink
Anonymous - Pią 26 Wrz, 2003 20:19
Temat postu: tez mam problem
mam problem a jednocześnie pytanie czy przy rozmiarach w piersiach 70 a pod 65 moge już nosić stanik i jaki byłby najodpwiedniejszy?? Question Crying or Very sad
panienka_wierzba - Pią 26 Wrz, 2003 20:48
Temat postu:
65 A, powinien być najodpowiedzniejszy
panienka_wierzba - Pią 26 Wrz, 2003 20:48
Temat postu:
65 A, powinien być najodpowiedzniejszy albo 65 AA
Anonymous - Pią 03 Paź, 2003 19:11
Temat postu:
jakie macie obwody???????????
girl_in_black - Sob 04 Paź, 2003 14:00
Temat postu:
ja już dokładnie nie pamiętam ale coś około 85...
Nieznajoma13 - Nie 12 Paź, 2003 23:02
Temat postu:
Dlaczego nie..
Możesz nosić stanik jeśli uważasz,
że już powinnaś jeśli masz
piersi o kształcie stożkowatym to znaczy, ze nadal rosną
ale wiem z samej siebie, że to głupio wygląda bez stanika
ja mam dość duże piersi już i mam 13 lat!
Dla mnie są bynajmniej normalne i noszę stanik zaczełam w 6 klasie
(teraz jestemw I gim.) no i na początku wiaodmo tak chłopaki dokuczali ale teraz w I klasie to żaden nie dokucza bo bynajmniej umie chłopaki już wiedza że to normalne!Iż dziewczyan nosi stanik nawet chłopakom to się podoba bo wiadomo kształt jest ładny zaokrąglonya nie taki stożkowaty i wogóle... wygląda to dużo lepiej a to chyba też oto chodzi.. Very Happy
noś stanik i się nie krępuj jeśli uważasz że musisz i chcesz to niema tu żadnej przeszkody żebyś go nosiła ! Exclamation
Pozdrawiam papa Very Happy

Myszorka - Pią 17 Paź, 2003 16:03
Temat postu: tez tak mialam
:oops: ja tez mialam taki problem mialam najwiekszy biust z klasy (nadal mam ) i gdy tylko zalozylam stanik wszyscy sie zze mnie smiali ale gdy innym dziewczyna podrosl biust to tez zrozumialy ze nalezy nosic sta nik i nie mozna sie z tego smiac ... i teraz spokojnie3 nosze stanik 8) [/list]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group