Dzieci OnLine

Serwis - 1 DZIEŃ

Anonymous - Nie 08 Wrz, 2002 15:20
Temat postu: 1 DZIEŃ
CZEŚĆ
JESTEM GOSIA MAM BRATA KTÓRY
W KAŻDY DZIEŃ WYMYŚLA RÓŻNE
ZABAWY NAZYWA SIĘ PAWEŁ Laughing.
ZABAWĄ DZISIEJSZEGO DNIA JEST SZPITAL
Embarassed ]
[/list][/code][/quote][/b]
Anonymous - Sro 01 Sty, 2003 00:19
Temat postu:
I?...
Szalona - Sob 08 Lut, 2003 13:27
Temat postu:
Co chciałaś przez to powiedzieć??
NaStKa - Sob 08 Lut, 2003 14:08
Temat postu:
Jak byłam małą dziewczynką to zawsze bawiłam sie w rewie mody.Przebierałam sie w stroje mamy i taty , było fajnie.Gdy podrosłam wymyśliłam sobie przyjaciółkę Viktorie
Pewnie wy tez tak sie bawiliście cio?
Szalona - Sob 08 Lut, 2003 15:11
Temat postu:
Ja czasem się tak bawiłam ale najczęściej bawiłam się w dom i w szpital. biggrin
Anonymous - Pią 04 Kwi, 2003 14:58
Temat postu:
Ja sie bawiłam w Dom , Zologa , dwie dziewczyny z koleżanką.
Ulka - Nie 11 Maj, 2003 09:51
Temat postu:
Ja gdy byłam małą dziewczynką bawiłam się wsklep, szpital, dom, dwie koleżanki ale najczęściej w mini plybek show. To była moja ulubiona zabawa. Wink
kluho - Sro 14 Maj, 2003 11:06
Temat postu:
a ja bawilem sie w piaskownicy Smile

pozdroweczka dla wszystkich
Kamix - Pią 08 Sie, 2003 16:47
Temat postu:
A ja bawilem sie z sasiadkami w randke w ciemno i w przedszkole i w szpital tez ale najczesciej inponowaly mnie resoraki biggrin
Xesquio - Czw 28 Sie, 2003 01:37
Temat postu:
Mmm.... czasy dzieciństwa. Ja bawiłem sie z bratem w policjanta i złodzieja no i jak to bywa zawsze byłem policjantem Laughing
Marcinek - Czw 28 Sie, 2003 07:28
Temat postu:
No i się wszyscy rozgadali o tym, w co lubili (i pewnie nadal lubią Wink ) się bawić. Ja w dzieciństwie najbardziej lubiłem bawić się autkami, klockami, w berka, w chowanego, a od wieku 5-6 lat (!) grać na komputerze biggrin.
Tisiana - Sob 04 Paź, 2003 09:56
Temat postu:
JA LUBIAŁAM BAWIĆ SIĘ KLOCKAMI,W POKAZ MODY,W DOM,W SZKOŁE(TERAZ W ŻYCIU BYM SIE W TO NEI BAWIŁA,MAM DOŚĆ SZKOŁY!)ITP.
MEFIU - Czw 01 Lip, 2004 00:29
Temat postu:
Jak ja byłem mały hymmm to było tak dawno ale coś pamietam w przeczkolu zawsze siię bawiłem w sklepi w ostatniej kalsie w przeczkolu kiedy nadchodziła pora bawienia sie to zawsze bięgłem do klocków drewnianych żeby zająć sobie jak największe od 1-6 klasy lubiłem się bawic w piaskownicy budowac zamki i wulkany. Jeszcze pamietam z dzieciństwa podczas wakacji kiedy przyjeżdzał domnie kuzyn z niemiec to zawsze się kłucilismy kto ma grac na nintędo w mario jeszcze lubiałem patrzec an bajkę The Simpson. Teraz mam 15 lat i nadal lubie patrzec nabajkę która leci na FOX KIDS pt."Hin Han"(fonetycznie: czin czen) leci dość pużno 23,30 ale lubie ją oglądać moze to się wydawać głupie ale ja to ignoruje Rolling Eyes
Pulkownik Nikt - Czw 01 Lip, 2004 11:50
Temat postu:
Nawet nie pamietam ale chyba bawilem sie z psami ;p
A pozniej przezucilem sie na kompa i gralem w Golden Axe i kilka razy przeszedlem:D
nika - Sob 18 Gru, 2004 17:03
Temat postu:
ja najczęściej bawiłam się w dom ale miałam okres (nieśmiejcie się) ze lubiłam się bawić w kościół i szpital w (wymyślonym) Wariatkowie Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group