Dzieci OnLine

Manga & Anime - Cowboy Bebop

Villemo - Pią 19 Wrz, 2003 17:03
Temat postu: Cowboy Bebop
Zapraszam do głosowania na temat tego wypasionego anime i mangi o tym samym tytule! Skala ocen od 1 do 6 (jak w szkole).
Villemo - Pią 19 Wrz, 2003 17:05
Temat postu:
Ja daję szóstkę! To niewątpliwie najlepsze anime (i manga oczywiście) na świecie! I do tego ta muzyka!!!
Kamix - Pią 19 Wrz, 2003 17:39
Temat postu:
ja nie zaglosuje bo nie wiem o co chodzi Smile
muglby ktos napisac cos wiecej o tym anime ??
Anonymous - Pią 19 Wrz, 2003 18:02
Temat postu:
Średnie. 4.
Eregoth - Pią 19 Wrz, 2003 23:46
Temat postu:
oczywiscie 6 Smile a teraz ma wyjsc jakos manga w polsce albo mi sie zdawalo Smile
Anonymous - Sob 20 Wrz, 2003 14:17
Temat postu:
Ja dopiero za niedługo przeczytam więc jak na rzie nie osądzam
Pan_Feanor - Czw 30 Paź, 2003 21:27
Temat postu:
Jak Obejrzem to siem wypowiem. ale z tego co sądzi światek jest very good :>
Anonymous - Wto 04 Lis, 2003 21:53
Temat postu:
no no bebop ma u mnie 6 zarówno anime jak i manga
Anonymous - Sro 05 Lis, 2003 13:21
Temat postu:
Więc niepozostaje mi niec innego jak tylko ścią.. <ekhm> zakupić biggrin
Anonymous - Sro 05 Lis, 2003 20:14
Temat postu:
Bebop jest bardzo fajny, ale kreska mnie trochę wnerwia, wolę tką cukierkowatą^^ 5 punktów
Villemo - Pon 15 Gru, 2003 18:20
Temat postu:
Ja nadal uważam że jest najlepsze. O czym to? Zadajcie sobie trochę trudu, kurcze. Dzieje się w przyszłości, gdy ludzie swobodnie poruszają się po całym układzie słonecznym, policja nie ma właściwie żadnego znaczenia, a za to dużo pieniędzy. Bounty-haunting ("łowienie" głów) rozwija się więc prężnie, i bohaterowie są właśnie jednymi z najlepszych łowców głów w układzie słonecznym. Łapią sobie przestępców, zbijają niemałą kasę (i tak wydają wszystko na naprawę statku, jedzą średnio co 2 dni ;p), przy okazji niejednokrotnie ratułą świat, ale to już na marginesie.
ZAŁOGA:
Spike Spiegel - tajemniczy, małomówny, zakręcony, chudy jak patyk, zielonowłosy facet, rzekomo kapitan statku. Nienawidzi dzieci, zwierząt i ambitnych kobiet. Odziwo wszystko z ww. ma na statku. Jak niefajnie...
Jet Black - ex-glina, z tajemniczego pochodzenia mechanicznym ramieniem, mięśniak, który uwielbia uprawiać Bon-Sai i wydaje na nie mnóstwo kasy. Najlepszy przyjaciel Spike'a.
Faye Valentine - następna (sic!) niewiadomego pochodzenia, zawsze sexy i zawsze spłukana. Chcesz puścić dowolną ilość kasy? Zwróć się do niej.
Ed (Fancoise Hau Wong Pepelu Tivursky IV) - genialna hackerka w wieku lat 13, sierota. Beztroski tatuś zostawił ją gdzieśtam(nie wiem gdzie) i oddalił się w kierunku nieznanym. Spike i Jet musieli ją wziąć na statek, bo inaczej zabrałaby im niezłą ilość kasy i do tego zepsuła dobre imię. Moja ulubiona.
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.


Jeśli po przewczytaniu powyższego jeszcze wam się nie podoba, będę się za was modlić (jak mawia moja siostra od religii - Adriana, słodka kobieta nawiasem;p).[/b]
Villemo - Pon 15 Gru, 2003 18:30
Temat postu:
Rozgadałam się troszkę poprzednio...
Apropos nienajlepszej kreski, to w amerykańskim wydaniu mangi (to nie ta sama co w polscie, treściowo i rysunkowo, dwutomowa (mam taką)) wszystko wygląda dużo lepiej. Ed wygląda jak kobieta (gdzieniegdzie) i to do tego ładna, o intrygującej urodzie. Nie jak w polskiej, bezpłciowe niewiadomo co.
Manga jest w polsce (3 tomy), aczkolwiek nie jest najfajniejsza. Średnia.
Xesquio - Sob 27 Gru, 2003 05:46
Temat postu:
Cowboy Bebop zyskało u mnie dosć duze noty zarowno jak w anime jak i w mandze. Stawiam najwysza note Smile
Lavile - Pią 23 Kwi, 2004 12:55
Temat postu:
Cowboy Bebop to moje drugie ulubione anime :] Zaraz po Escaflowne. A Edzia jest the best !! Wink
Merkavoth - Pon 13 Gru, 2004 22:35
Temat postu:
Nie moge dać mniej jak '6' anime, na którym bazuje moja psychika...;D

Hellsing + Bebop = Merkavoth!!!
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 13:38
Temat postu:
Przeczytałam tylko mangę, ale słyszałam, że anime jest lepsze, niestety nie mam jak obejrzć jak na razie, jak leciało na hyperze to nie miałam go i teraz nie leci Sad
Mr.Spike - Nie 09 Sty, 2005 01:28
Temat postu:
Cytat:
Spike Spiegel - tajemniczy, małomówny, zakręcony, chudy jak patyk, zielonowłosy facet, rzekomo kapitan statku. Nienawidzi dzieci, zwierząt i ambitnych kobiet. Odziwo wszystko z ww. ma na statku. Jak niefajnie...

tak widze że tłumaczenie hyperowskie jednak króluje w polsce%-)
zakręcony to on nie był, był chyba najnormalniejszym z całej załogi bebopa Smile kapitana statku nie było, choć jakby co to jet był takim ojcem całej załogi..
a co do jego upodobań, to określenie "ambitnych kobiet" jest śmieszne- tam raczej chodziło o takie "męskie kobiety" tzn. coś takiego czym jest ta zewnętrza faye
Cytat:
Jet Black - ex-glina, z tajemniczego pochodzenia mechanicznym ramieniem, mięśniak, który uwielbia uprawiać Bon-Sai i wydaje na nie mnóstwo kasy. Najlepszy przyjaciel Spike'a.

o wydawaniu mnóstwa kasy na bonsai nic nie wiadomo Smile zresztą to raczej bonsai już gotowe są bardzo drogie, zaś w stanie surowym [czyli ziarenka drzewek] można dostać niemalże za darmo [wiem, bo przymierzałem się do hodowli:)] a jego ramię wcale nie ma tajemniczego pochodzenia biggrin już prędzej ta klapka na oku [zresztą jest ona tajemnicą nawet dla projektanta postaci]
Cytat:
Ed (Fancoise Hau Wong Pepelu Tivursky IV) - genialna hackerka w wieku lat 13, sierota. Beztroski tatuś zostawił ją gdzieśtam(nie wiem gdzie) i oddalił się w kierunku nieznanym. Spike i Jet musieli ją wziąć na statek, bo inaczej zabrałaby im niezłą ilość kasy i do tego zepsuła dobre imię. Moja ulubiona.

więc tak- jej prawdziwe imię pozostaje nieznane biggrin ojciec nazywa ją Francoise ale sam nawet nie wie czy to chłopak czy dziewczynka biggrin a Ed [Edward Wong Hau Pepelu Tivursky IV] to imię które sama zmyśliła sobie [mówi to zresztą poczas zapowiedzi 9 odcinka]
Cytat:
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.

no na pewno ma w sobie mózg i jest chyba najtrzeźwiej myślącym z załogi bebopa [patrz np. scena gry w filmie]

musiałem się czepiać, w końcu bebop to moja biblia biggrinbiggrin
altruista - Nie 09 Sty, 2005 08:51
Temat postu:
No to ja tez sie doczepie, a co :P
Mr.Spike napisał/a:
musiałem się czepiać, w końcu bebop to moja biblia :D:D

podaj ulubione odcinki, i dlaczego akurat the ballad of the fallen angels i koncowe :P [KAZDY je wybiera, ze mna wlacznie :P]
Cytat:
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.

Ein to afair po prostu najinteligentniejsza istota we wszechswiecie :P
Mr.Spike - Nie 09 Sty, 2005 17:12
Temat postu:
altruista napisał/a:
No to ja tez sie doczepie, a co Razz
Mr.Spike napisał/a:
musiałem się czepiać, w końcu bebop to moja biblia biggrinbiggrin

podaj ulubione odcinki, i dlaczego akurat the ballad of the fallen angels i koncowe Razz [KAZDY je wybiera, ze mna wlacznie Razz]

hehe, najlepsze odcinki to 5, 25,26 i !12 i 13 a są najlepsze dlatego że występuja tam badass nad badassami czyli VICIOUS biggrinbiggrin
a najgrosze to 19, 7,9 i 14 - ogólnie są słabe
Cytat:
Cytat:
Ein - pies zdobyczny, inteligentny, chyba przechowuje jakieś informacje (nie wiem czy napewno), pamiątka po niejakim Hakimie.

Ein to afair po prostu najinteligentniejsza istota we wszechswiecie Razz

no tu się niezgodze, bo ja jestem najinteligentniejszy we wszechświecie biggrin

no ale teraz ja o coś spytam biggrin podaj ulubione utwory muzczne z bebopa [chce sprawdzić czy tutaj też się zgadzamy]
altruista - Nie 09 Sty, 2005 22:02
Temat postu:
goodnight julia [SAKSOFON!], no reply, green bird [z wiadomych wzgledow - spike wylatujacy witrazem ;] ]. Kolejnosc cholernie przypadkowa. A co do odcinkow - podaj tytuly, numerkow nie znaju :P

a Vicious rzadzi, ot co. Najlepszy czarny charakter jaki widzialem ;]
Mr.Spike - Pon 10 Sty, 2005 03:52
Temat postu:
[quote="altruista"]goodnight julia [SAKSOFON!], no reply, green bird [z wiadomych wzgledow - spike wylatujacy witrazem ;] ]. Kolejnosc cholernie przypadkowa. A co do odcinkow - podaj tytuly, numerkow nie znaju Razz[quote]
19- Wild horses, 9-jamming with edward 7-heavy metal queen, 14-bohemian rapsody

nono Smile goodnight julia też wchodzi w skład mojej trójcy- oprócz niej road to the west-saksofon, i space lion -saksofon biggrin w ogóle kocham saksofony:D
w ogóle kozackie jest to że do większości utworów np. greenbird mam takie odwołania [jak wnioskuj z twojej wyopwidzi ty też] i 50% to doznania słuchowe 50% pamięć o scenie w filmie [sory ze tak pisze ale jest czwarta rano%-)]

Cytat:
a Vicious rzadzi, ot co. Najlepszy czarny charakter jaki widzialem ;]

no wymiata biggrin w każdym calu- świetne włosy, czarne oczy, kozacki głos, no-dachi, kruk i w ogóle jazda
Pan_Feanor - Pon 10 Sty, 2005 06:33
Temat postu:
Smile Wyślij mi Bebloka Smile
Mr.Spike - Pon 10 Sty, 2005 23:43
Temat postu:
ściągnij sobie biggrin jest popularny i oprócz tego ciekawszy niż te twoje "Phantom the animation"

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group