Dzieci OnLine

Trudne pytania - mały

Anonymous - Pon 22 Wrz, 2003 22:19
Temat postu: mały
Czy są jakieś sposoby na powiększenie penisa.mam 14 lat a mój penis tylko 12cm w zwodzie (przykra sprawa) Prosze o pomoc.
Marcinek - Wto 23 Wrz, 2003 00:47
Temat postu:
Ech... to jeden z tematów poruszanych już kilka razy na tym forum...
Jesteś jeszcze w okresie dojrzewania i napewno wielkość Twojego penisa się zwiększy.
Nemeia - Wto 23 Wrz, 2003 03:51
Temat postu:
Majac 14 lat chcesz sobie powiekrzac penisa??? A nie powiedziala ci nigdy doswiadczona kobieta ze nie wielkosc a technika sie liczy?
Alice_10 - Wto 23 Wrz, 2003 13:19
Temat postu:
Urosnie ci!I jak juz wspominano wielkosc penisa sie nie liczy dla kobiety,liczy sie tylko przyjemnosc Razz
JOHN NIESMIALY - Wto 23 Wrz, 2003 13:57
Temat postu:
wow masz 14 lat i masz 12 centymetrow, to ciekawe ile bedziesz mial jak bedziesz miec 21 lat biggrin, ty idz do psychologa, bo masz wszystko ok
deg - Sro 24 Wrz, 2003 00:16
Temat postu:
1) Tak jak już zdążyłeś przeczytać - penis rośnie (na szczęście! Wink ) dość długo.
2) Nie myśl o cudownych pompkach, żelach, kremach itp. Te cudowne wynalazki jedyne co robią, to cudownie wyciągają pieniądze z kieszeni.
3) Z wyjątkiem mężczyzn o całkiem krótkim penisie, długość penisa nie stanowi przeszkody w udanym życiu seksualnym. Są pewne pozycje seksualne zalecane dla mężczyzn o krótkim penisie (a jednocześnie niedozwolone dla tych o długim) i odwrotnie - są takie pozycje, które dają przyjemność tylko przy dłuższym. Jednak satysfakcja z udanego pożycia seksualnego nie ma się nijak do długości penisa. To kwestia wyboru takiego postępowania przy seksie, aby obu partnerom było najlepiej na świecie.

Uszy do góry - nie martw się.
mroweczka - Sro 24 Wrz, 2003 20:59
Temat postu:
No przecież daj spokój! Cool Nie ma powodu,do niepokoju... Jezeli jakaś baba zwróci ci na to uwagę,to widocznie nie jest ciebie warta!
MEFIU - Sro 07 Sty, 2004 17:01
Temat postu:
NIE MASZ CO SIĘ MARTWIC TOMEK MAM TEZ 14 LAT A MAM 11-12 CM Embarassed
ZA KILKA LAT BĘDZIE WIĘKSZY Laughing

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group