Dzieci OnLine

Manga & Anime - Rysowanie mangi?

Alice_10 - Sro 01 Paź, 2003 19:29
Temat postu: Rysowanie mangi?
Czesc! Teraz chce od profesjonalistow w rysowaniu mangi pomocy! Chce umiec perfekcyjnie rysowac mange ale nie udaje mi sie! Nie udaje mi sie broda,rece,nogi.....i wlosy.....a na<jbardziej nie uimiem rysowac profilu Crying or Very sad Mozecie mi pomuc? Jak to zrobic!
panienka_wierzba - Czw 02 Paź, 2003 07:14
Temat postu:
wszystko co ci moge w tej sytuacji doradzić (bo sama juz od bardzo dawna rysuje magi oraz różne postacie z mang i animów dla zabawy) to żebyś ćwiczyła, ćwiczyła, i jeszcze raz ćwiczyła. Oraz możesz w między czasie pooglądac sobie różne animy i poczytac mangi aby być pewym swojej perfakcji. pozdrawiam
Eregoth - Czw 02 Paź, 2003 22:35
Temat postu:
taaaa cwiczyc i cwiczyc najlepiej najpierw rysuj spogladajac na rysunek to potem bedziesz rosowac coraz lepiej sam sie tak uczylem
Ayako-chan - Pon 27 Kwi, 2009 07:24
Temat postu:
Wiecie ja zaczęłam rysować mange jakieś.... jeden i pół roku temu.
moja siostra chrzestna ślicznie rysowała przez swoją koleżankę, która też prześlicznie rysowała i kupowałą sobie "jak powstaje manga", ona ma chyba osiem tomów:1 tom, 2 tom, 5 tom, 7 tom,12 tom i 13tom.a ja mam:1 tom, 2 tom, 5 tom, 6 tom, 7 tom, 10 tom, 11 tom, 12 tom, 13 tom. mama jeszcze "manga shoujo-dla początkujących"
pani Sarah'y Mayer. :3 Compress
aku626 - Wto 28 Kwi, 2009 18:36
Temat postu:
ja kupowałem "kurs rysunku manga" i mama mi przez internet zamówiła że ma do domu mi przywozić. ale od jakiś 2 miesięcy nic. wiem jedynie że isę rysuje od takich stick menów potem proporcje ciała , potem ubranie i różne rysy , a na końcu poprawki
Fionkilla - Wto 15 Gru, 2009 19:24
Temat postu:
ja też nie umiem rysować ale moja ciocia która umie rysować pierwsza klasa mówiła że żadne kursy z gazety nic nie dają, więc trzeba ćwiczyć samemu!!!
najważniejsze jest żeby mieć w rodzinie jakiegoś eksperta np: ciocia, wuja, mama, tata... wszyscy
mam nadzieje że komuś jakby cio pomogę!!!

[ Dodano: Wto 15 Gru, 2009 18:27 ]
[b]ja raz kupiłam ten kurs manga" tom 1" i tylko po to żeby mieć przybory do rysowania Question Podskakuję Porc

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group