Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - No i znowu Max !!!!!!!!

Cytryna - Czw 02 Paź, 2003 20:03
Temat postu: No i znowu Max !!!!!!!!
Tak dokładnie, wszystkie moje problemy związane są właśnie z nim. Wczoraj powiedziałam mu że jestem w nim zakochana itd. myślałam że mnie wyśmieje albo coś, ale jednak nie....powiedział co chcę teraz z tym zrobić. Powiedziałam, że nic, że chciałam tylko aby wreszcie o tym wiedział. Jednak jak się okazało wiedział o tym już od obozu który był ok 20 sierpnia. Nie zgdaniecie kto mu powiedział..Tomek, tak mój chłopak. Stwierdził, ze był pijany i tak mu się wymsknęło i że wogóle dziwi się że Max to poamięta bo też był nieźle wstawioany. Ale jednak pamięta!!!
Powiedział mi, że narazie nie ma i nie chce mieć dziewczyny bo musi się uczyć itd. ja powiedziałam mu, że poczekam i że zawsez kiedy będzie coś chciał to może do mnie przyjść bo ja zawsze będę czuła do niego to co czuje teraz. Od paru tygodni obiecuje mu, ze w szkole będę mówiła mu cześć itd. ale jednak nie potrafię, coś mnie blokuje. Boję się, że nie odpowie albo powie mi coś głupiego (choć nie sądze). Chciałam zacząć wszystko na dyskoetece, ale go niestety nie na niej nie było Sad Nie wiem jak mam zacząć z nim znajomość nie przez neta ale tak naprawde. Tak zebym nie wyszła na jakąś idiotkę. NO i jest jeszcze jeden problem: Tomek i jego siostra która stwirdziła ze jak z nim zerwe to tak mi wpeir**** że się nie pozbieram (sorry za wyrażenie ale cytuje). Co ja mam zrobić??!!
Narvana - Czw 02 Paź, 2003 20:37
Temat postu: ...
Klaudia zauważ na wszytskie wonty w sprawie Tomka, ona ma odpowiedz to jest bardzooo podejrzane! co do Maxa, jest lepszy od Tomka pod wiloma zwdgledami.
Co do kaśki to kiedy cie zapie? a nawet jezeli to by ci nic nie zrobila a jezeli by chciala to juz by dawno to zrobila a miala wiele okazji!
a POZATYM ZDAJE MI SIE ZE TO TOMEK JEJ TAK KAZE MOWIC ZEBYS Z NIEM NIE ZERWALA!
Klaudia skończ z Tomkiem a jak bedziesz juz wolna to Maks na pewno bedzie chcial z toba chodzic, jestes fajna i ladna wiec co stoi na przeszkodzie? TOMEK BO MAKS GO ZA KUMPLA UWAZA I NIE CHCE MU LASKI ODBIC!
Kornelia - Czw 02 Paź, 2003 20:58
Temat postu:
Draoga Cytrynko!!
Bardzo chetnie Ci pomoge bo mam u Ciebie dlug wdziecznosci i od czasu tej sparwy z Smallville lubie Cie wiec pisze:
Calkowicie zgadzam sie z Narvana i widze ze sie znacie osobiscie wiec ona lepiej moze ocenic sytuacje ale w takim kontekscie w jakim obie przedstawilyscie sytuacje postapilabym tak jak opisala Narvana jesli kochasz innego faceta to zerwij z tomkiem bo jesli zeczywiscie Mask jest kumplem tomka to napewno nie chce narazie z taba chodzic bo nie chce tomkowi odbierac dziewczy ja bym tak postapila
decyzja nalezy od ciebie
powodzenia
trzymaj sie cieplutko
deg - Sob 04 Paź, 2003 16:54
Temat postu: Re: No i znowu Max !!!!!!!!
Cytryna napisał/a:
NO i jest jeszcze jeden problem: Tomek i jego siostra która stwirdziła ze jak z nim zerwe to tak mi wpeir**** że się nie pozbieram (sorry za wyrażenie ale cytuje). Co ja mam zrobić??!!

Tomek powiedział, że jak z nim zerwiesz, to Ci wpier*???
Jeśli tak powiedział, to zerwij z nim natychmiast.
Czy Wasz związek zawsze był oparty na szantażu i groźbach? Przecież to ma być miłość, a nie szantaż.
Kornelia - Sob 04 Paź, 2003 19:13
Temat postu:
nie deg mnie sie wydaje , ze to siostra Tomka powiedziala, ze Cytrynce wpi****** ale Klaudia (cytryna) uwaza, ze Tomek swojej siostrze kazal tak powiedziec ale to tylko przyposzczenie
Kornelia - Sob 04 Paź, 2003 19:14
Temat postu:
hehe
ale to podmatfane
Cytryna - Sob 04 Paź, 2003 23:49
Temat postu:
Tak deg niestety jest tak jak Kornelia mowi Sad Dzisiaj byłam z Tomkiem jego siostrą i paroma osobami w takim pubie na koncercie i ona przy Tomku i innych normalnie ze mną gada i niby wszystko jest ok, a na gg wyzywa mnie od k*** (wiecie czego Sad ) itp Tak sobie myślałam że może powiedzieć Tomkowi tak: Ej słuchaj powiedz swojej siostrze zeby się ode mnie odczepiła i nie groziła mi więcej bo i tak to jej nic nie da.
Tak normalnie i sprawdzić jego reakcje....hmmm nie wiem
deg - Nie 05 Paź, 2003 00:16
Temat postu:
Cytryna - my chyba nadajemy na różnych falach.
Za Chiny Ludowe nie potrafię zrozumieć dlaczego jesteś z facetem, który Cię wyzywa. To ma być miłość???
Dziewczyno - szkoda czasu na niego. Szukaj sobie chłopaka, który Cię będzie kochał, a nie wyzywał i szantażował.
Kornelia - Nie 05 Paź, 2003 12:09
Temat postu:
Deg sorki ale ty nic z tego nie kapujesz...
To siostra Tomka Cytrynce grozi a nie sam Tomek ja uwazam ze tomek nic o tym nie wie ale to tylko moje zdanie
Cytrynko chyba masz racje spytaj sie Tomka wprost czy on wie ze jego siostra ci grozi odrazu sie skapniesz czy on o tym wie czy nie a dalej to wiesz co masz robic
powodzenia
Narvana - Nie 05 Paź, 2003 15:36
Temat postu: .......
po co ty wogule Klaudia z tomkiem zaczynałaś...edlug mnie on macza w tym palce i podsunal ten pomysl Kasi, takie jedst moje zdanie. Wogule jak juz mowilam popatrz ile zarzuuc\ow mialas na Tomka a on wszytskieo sie wyparl a ty mu tak po prostu UWIERZYŁAŚ...klaudia a jak by powiedzial ze on ...hnmm..ze jutro kacze z mostu bo wolisz maxa..uwierzyalbys mu... nie no na pewno nie...ale KLAUDIUUUŚ zastanow sie logicznie..tomek jest okropny najpierw kazal ci z nikad wybierac miedzy soba a Brtkeim a teraz...prarktycznie robi z soibei ofiare losu....zastanow sie!
deg - Nie 05 Paź, 2003 20:39
Temat postu:
Będę uparty Wink
Cytat:
a na gg wyzywa mnie od k***

Tomek, tak?
No to mam rację w poprzednim poście.
Cytryna - Nie 05 Paź, 2003 20:53
Temat postu:
hhe deg tylko ty nie wiesz o co chodzi...widocznie jakoś źle to napisałam albo nie wiem. To Kasia siostra Tomka mnie wyzywa i grozi że mi wpie***** jak z Tomkiem zerwe itd. Dlatego gdybym nawet chciała to troche boje sie z nim zerwać bo wiem dobrze jaka Kaśka jest.
Narvana - Nie 05 Paź, 2003 21:07
Temat postu: .......
aaaj Deg ^___^' KAŚKA WYZYWA KLAUDIE I JEJ GROZI , ŻE JAK ZERWIE Z TOMKIEM TO JEJ WPIER****!!!!!
heehe...Klaudia może zacznijmy od tego że to Kaśka zawsze Tomkowi dziewczyny wiebierała no nie? Dla Dega informacji Kaśka (siositra Tomka) jest od niego starsza o rok czyli ode mnie i od Klaudii też o rok...
no i ona jej grozi.. Klaudia wiesz ja myślem, że hmm...Kaśka ci nic nie zrobi...gdyby chciala to już by to dawno zrobila bo kilka dni tematu nie ukladalo sie miedzy wami najlepiej..nie? co do teraz to nie wiem no cóz...jak moze cos wiedziec skoro ty caly czas wlasnie z Tomkeim jestes na dworze...z reszta tez w koncu nie wiem o co ci chodzi! Na blogu piszesz ze KOCHAM: TOMKA, LODY... a za to te gadu nowe..KOcham Maxa czy jak to tam... kurde Klaudia zastanmow sie wolisz zerwac z chlopakiem ktoregpo siositra ci grozi czy chodzic z chlopakiem przy korym bedziesz zapewne sie czula bezpiecznie ?? Wink pomysl nad tym...!
A JA CHCIALAM TERAZ PODZIEKOWAC BOGU ŻE MI SIĘ 2 NA RAZ OSOBY NIE PODOBAJĄ!
Cytryna - Nie 05 Paź, 2003 21:22
Temat postu:
No tak to na blogu już od dawna pisze a mi nie chce sie zmieniać. Poza tym nie kazdy wie o tym problemie jaki mam między Tomkiem a Maxem a nie chcę zeby każdy wiedział wiec niech myślą ze wszystko jest ok. Nie wiecz czy przy Maxie czułabym się bezpieczna. Wydaje mi że on pochodził by ze mna przez 2 tygodnie i to byłby koniec...tak jak to zrobił np z tą całą Olą. Jednak ja chcialabym spróbować. Na razie nie patrze jakie mogą być tego konsekwencie choć moze powinnam??!!
Narvana - Nie 05 Paź, 2003 21:59
Temat postu: ..
Klaudia a czy nie istnieje coś takiego co ludzie nazywaja MIŁOŚCIĄ? Klakluś no przecież Maks może się w tobie zakochać tak jak ty w nim, przecież JEDNO spotkanie i rozmowy na gadu-gadu nie pokazują całeś natury człowieka! Maks ci mówił, że nie chce się zakochac bo tamto bo siamto, ale ty się w nim zakochałaś nie dlatego że mieszka w domku i jest nadziany! Po prostu to była MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA!
Co do Tomka to Ci mówiłam żebyś nawet z nim nie zaczynała! Nie pamiętasz tej rozterki? Boże jak mam powiedzieć Bartkowi, że chodzę też z Tomkiem...kogo mam wybrać, pamiętasz to? Klaudia rezygnacja z Bartka dla Tomka była po prostu głupia. Ile przez to wcierpiałaś? Durny Tomek nie odzywał się do ciebie przez rok! No bo chyba nie z tobą gadał na gadu i się wyżalał i t d ... Klaudia on ci zadał tyle cierpienia i bólu i dalej to robi... Na twoim miejscu odmówiłabym wtedy Tomkowi i bym sie cieszyła razem z Bartkiem, A Tomkowi bym szczeliła w ryj, że bezczelnie po roku ciszy chce z toba chodzic! Kurde już nie pamiętasz jak płakałaś, nie pamiętasz wzroku BARTKA?
Patrzył się na ciebie i miał nadzieje ze zostniesz z nim, że bedziesz mądrzejsza! Ale jednak nie... Pomyśl sobie jak on musialsie czuć! Wyjechal do sanatorium a tu nagle jego dziewczyna chodzi JESZCZE z chlopakiem z jego klasy! Boże Klaudia to było szaleństwo, mówiłam ci olej Tomka... ale nie... Kurde..widzisz to wszystko jest przez niego!
WIESZ JESZCZE CO CI POWIEM? ŻE GDYBYŚ NIE CHODZIŁA Z TOMKIEM TO TYCH SOBOTNICH WYPADÓW TEŻ BY NIE BYŁO...chyba wiesz o co mi chodzi..gulgul... Klaudia..kurde nie wmowisz mi ze dobrze robisz..bo to wcale nie jest dobre postepowanie...kurde moze to jest szpan po prostu coo? moze to jest ten pier****** (sorry za wyrazenie ale inaczej tego nie uemim wyrazic) SZPAN!
Powiem tylko tyle że zawiodłam się na tobie...właśnie przez to co robisz... (nie chodzi mi o Tomka)..
No i jeszcze jedno nie myśl że ja chce chodzić z Tomkeim... bo komuś kto mnie wyzywał tak jak on to robił nie zaufałabym nawet gdybym miała umrzeć... Bierz się lepiej za Maksa...między wami juz coś moze nawet zaiskrzyło kto wie..
Kurde i po co ja to wszytsko pisałam? Rolling Eyes podejrzewam że i tak sie ze mna nie zgodzisz w kazdej z wymienioych kwestii...
Kornelia - Wto 07 Paź, 2003 14:54
Temat postu:
Narvana... naprawde fajnie ujeslas sprawe moze to glupie ale jak to nie przemowi Cytrynce o rozumu (bez urazy Klaudia) ani to my ani nikt inny juz tu nic nie wskura
Gladiatorpl - Wto 07 Paź, 2003 19:17
Temat postu:
z tego co pisala narvana (nie wiem czy to prawda) to ja wspolczuje bartkowi
Narvana - Wto 07 Paź, 2003 19:40
Temat postu: ..
prawda prawda! też mi żal Bartka...on chyba jest dlaej zakochany w Cytrynie, tak mi się zdaje!
Ale Cytryna ma go chyba jednak gdzies..
Cytryna - Wto 07 Paź, 2003 21:21
Temat postu:
Tak ale skąd wy mozecie wiedzieć co ja czułam wtedy. Bartka może nie kochałam a Tomka tak Exclamation Tylko nie byłam z nim dlatego, ze myślałam ze on do mnie już nic nie czuł. Bartek byłby dobrym przyjacielem, ale chłopakiem raczej nie Wink
Narvana - Wto 07 Paź, 2003 21:27
Temat postu: ,...
ehh...włąśnie słuham November Rain...ale to nie ma znaczenia :p
Klakluś a skąd ty mozesz wiedziec czy Tomek faktycznie cos do ciebie czuje? Wierzysz mu we wszytsko co on ci powie! KLAUDIA JUZ CI MÓWIŁAM KAŚKA Z NIM NA DWÓR NIE CHCILA WYCHODXIC I NAGLE O TOBIE SOBIE PRZYPOMNIAL! DZIEWCZYNO OD PRZEZ ROK SIE DO CIEBIE NAWET NA GADU NIE ODEZWAŁ!!!!! JEZELI BY COS CZUL TO BY SIE ODEZWAL I BY NALEGAL NA ROZMOWE, MOWIL CI BY W SZKOLE CZEŚĆ!
Klaudia serio sie zastanow...a pozatym to nie Tomka kochasz tylko Maxa...... Rolling Eyes tak jak przynajmiej mowilas.
Cytryna - Wto 07 Paź, 2003 21:40
Temat postu:
Pati czy on byłby ze mna wiedząć ze czuje coś do Maxa gdyby nic do mnie nie czuł, kiedy to czytał posty na forum w których prosiłam o pomoc jak Maxa zdobyć...no nie wiem!! A poza tym na gadu oddzywał się do mnie, poprostu ja ingdy nic mu nie pisałam. Dopiero kiedy byałam u Sylwi (moja kuzynka) i zobaczyłam ze oni o mnie rozmawiają zaczęłam z nim gadać!!! A zresztą on robił tak samo jak ja, czułam coś do niego a też się ani słowem nie oddzywałam!!! Gdyby nic do mnie nie czuł to już dawno miałaby mnie w dupie!! (sorry za wyrażenia), do Maxa owszem czuje coś bo podobają mi się oboje, ale go ine kocham. Uważam że miłość w tym wieku jest niemożliwa a wręcz głupia bo nie wiadomo co może wydarzyć się potem, a z reszta...nieważne!!!!!!!!!!!
sandra - Sro 08 Paź, 2003 14:31
Temat postu:
Flower a według mnie oni obaj sa beznadzijnie głupi! klaudia najlepiej to znajdz sobie k0gos innego.... mowie ci ze z nimi to nie ma sensu!! same ich zagrywki sa tepa jak nie wiem. jestes ladna i madra wiec znajdz sobie kogos inteligentnego.... to moja skromna rada. Flower
Cytryna - Sro 08 Paź, 2003 21:59
Temat postu:
Chciałabym aby podobał mi się ktoś inny ale poprostu nie widze nigdzie takiej osoby do której mogłabym coś ewentualnie poczuć. Wiem jaki jest Tomek, Maxa nie znam więc zdaje się na to co mówią mi o nim inni chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że nie które z tych rzeczy mogą być z leksza przesadzone. Nic na to chyba nie poradze że podobają mi się oboje Sad
Kornelia - Czw 09 Paź, 2003 13:54
Temat postu:
Ja juz wyrazilam swoje zdanie Cytrynko i go nie zmienie przynajmniej przy takim zeczy ukladzie
moim zdaniem powinnas zerwac z Tomkiem i po jakims tygodniu umowic sie z Maksem ale to tylko moje zdanie wybor nalezy do Ciebie
powodzenia
Narvana - Czw 09 Paź, 2003 22:09
Temat postu: .
Pisałam ale się zmazało jak już ci klaudia mówiłam... Zastanów się, Kaśka z nim na dwor nie chciała wychodzić od tygodnia, wiedział że ty zawsze do niego przylecisz jak na skrzydłach zawsze! on wie że ty się w nim bujałaś... a zastanow sie jaka dziewczyna (ładna, bo z brzydka by nie chodzil) chodziła by z nim? no kto, trzeba przyznać ze ostatnio raczej chętnych nie ma oprócz tej no (zapomnialm jak ma na imi i nazwisko) a to ci grozila na gadu czy co ona tam gadala.... Kaska na pewno by z nim znowu nie chodzila po tym jak ja od dz**** wyzywal i od k***, bez przesady Klaudia bo zadna dziewczyna by sie nie zgodzila, to jst po pierwsze! PO DRUGIE: piszesz ze milosc w tym wieku jest nie mozliwa a kto jak keidys szlysmy w te wakacje mowil mi tak: MOI RODZICE ZNALI SIE OD PODSTAWOWKI I ZE SOBA CHODZILI A TERAZ NO CO? SA MALZENSTWEM!!
mniejsza o to...Klaklu pozatym jak juz pisalam i napisze jeszcze raz TOMEK MA NA WSZYTSKO ODPOWIEDŹ, a pozatym cie oklamal i to wclae nie jeden raz!
a po zatym....czy u mu nie umiesz odmówić? chyba jeszcze nigdy nie powiedziałas mu NIE jak sobie po meczu czkealsymy nie wiem na co..mowilam ze nie chce z nim wracac...(bo nie lubie sie obracac w towarzystkie ocob ktore mnie wyzywja od K*** tylko z tego powody bo sie zapytalam czy jutro wracasz...) ty powiedzials no wiem wiem...chyba tez nie chialas a przynajmeij tak wywnioskowalam z twojej miny, no ale jak sie zapytal to juz lecisz jak ta, jak..... mniejsza o to...
pozatym on wszytsko musi wiedziec...jak sobie liczylysmy KLAUDIA O CO CHODZI CO? O CO CHIDZI? nie no ja iwem ze to bylo tylko liczenie przeklensw..ale to moglobyc cos innego..a na przyklad jak bys kurde potajemni mi nie wiem chcialabys powiedziec ze za kurde 5 DNI BEDZIESZ MIEC OKRES to co tez bys mu to powiedziala?????
Pytal sie czy powiedzials Maksowi o tym ze ci sie podoba (oczywiscie mu nie powiedzialas) a sam mu debil powiedzial a potem jeszcze bezczelnie sie pytal!
taaa jasne byli pijani i on nie wiedzial co mowi...ale maks jakos to pamietal.. jak ci o maksie gadal to tez niekotre kłamstwa byly!!!!!
A pozatym Kaśka nic ci nie zrobi i nie nasle na ciebie swoich goryli i zdaje mi sie ze tomek kaze jej tak specjalenie gadac zebys nie wystraszyla i z nim ie zrywala bo by mial obciach ze dziewczyna z nim zerwała a po drugie nie mial by dziewczyny bo zadna by z nim chodzic nie chciala!
skoro kaska z toba normalnie gada a tylko na gadu takie glupoty to kto wie moze tomek sie jej wkradl na gadu?
po zatym wiem ze bardziej ci na maksie zalezy, to widac bo to na jego widok ci sie oczy swieca a nie na widok tomka!
no jeszcze jedno! czy tomek nie mowil przypadkiem ze na ciebi nic nie gadal? a jak sie od izy dowiedziaysmy niedosc ze z nia chodzil to jeszcze w dodatku jak chodzil z kaska to na ciebie wyzywał!!!!! a ci ANIOŁEK mówił że nic nie gadał....
zastanów się a pozatym nie pamietasz dyskoteki? kladuai co on z kaska robil? sorry z wyrazenie ale wyszla na jakas s-z-m-a-t-e!
no nic tyle chciam powiedziec i wez sie wreszcie dziewczyno opamietaj!

ALEEE DŁUGIEEE[/b]
Pulkownik Nikt - Pią 10 Paź, 2003 02:26
Temat postu:
Jesli chlopak cie wyzywa lub nie szanuje i nie przeprosi POZUC GO I ZAPOMNIJ moze przebywanie z nim jest mile ale jest cos takiego jak szacunek dla samego siebie i godnosc dzieki czemu czlowiek nie spada na dno upodlenia bo z tego co wyczytalem z postu narvanej to klnie jak najety ale nie czytalem calego poprostu przelecialem wzrokiem.
Pulkownik Nikt - Pią 10 Paź, 2003 02:44
Temat postu:
Pozatym z tego co czytalem to ma sklonnac do "picia" ten tomek.
Przeczytalem caly temat ( dopiero teraz a we wczesniejszym poscie nie Razz ) i widze ze ten tomek to zwykly ciec i szuja !!! Nie dosc ze jego siostra jest jeszcze gorsza to on pije a co za tym idzie jak przyszlosc? zadna nie chcesz chyba mieszkac w melinie byc bita a dzieci byly zgraja gnojkow kradnaca radia z samochodow bo poki co widze ze z tomkiem taka maluje sie przyszlosc a ze ma siostre dresiare ktora grozi ci biciem to zawsze mozesz glosic to na policje sama grozba jest juz przestepstwem mowie ci zuc go !
Moze nic nie wiem o tej sprawie ( no prawie nic oprocz tego co wyczytalem )
ale widac ze nalezy zucic tego tomka

Ale to moje zdanie

Pozdrawiam Pulkownik Nikt Twisted Evil
Narvana - Pią 10 Paź, 2003 16:45
Temat postu: ....
wiesz co do tego picia..to jak jeszcze Klaudia z tomkiem nie chodzila to przyrzeklysmy sobie ze za chiny w tym wieku pic i palic nie bedizemy...no ale kilka tygodni po tym Klaudia zmienila towarzystwo...no...po prostu ludzie sie zmieniaja.....ja nie pije nie pale..nie wiem po co inni to robia, piwo ani dobre nie jest tak samo jak fajki...a dla szpanu tez pic nie bede i palic bo co to za szpan?
jezeli bym chciala zapalic to bym zapalila i raczej niikt by o tym niewiedzial wiec nie dla szpanu..
Kornelia - Pią 10 Paź, 2003 19:34
Temat postu:
super podejscie Narvana
gratuluje i calkowicie sie zgadzam
Cytryna - Sob 11 Paź, 2003 10:10
Temat postu:
Kurde nie wiem dlaczego ale wy powoli doprowadzacie do tego ze ja zmieniam zdanie i jeszcze bardziej niż kiedy kolwiek chcę być z Maxem, ale Max chyba nie chce Sad
Aha Tomek mnie teraz nie wyzywa ani nic. To tylko Kasia siostra)
Do Narvany: Pati i tu się mylisz ze Kasia juz nie chce z Tomkeim chodzić. Wczoraj jak byłam z nimi na dworze i szłąm na Silesie to wszyscy widzieliśmy Kaśke jak dzwoni do Tomka na domofon. Hmm...nie mów że dzwoniłaby do kogoś innego bo nikt tam taki jeszcze nie mieszka. A Tomka siostra na dworze była. Jaka byłą dziewczyna tak bez powodu dzwoni do chłopaka?? A więc ina z tego co wynika i z tego co słyszłam od paru osób (nie od Tomka) to chce z nim jeszcze chodzić, no i jeszcze Sadowska i kto wie moze jeszcze jakaś dziewczyna z jego klasy. Np. ta nowa Karolina po co pytałaby sie mnie czy jeszcze z nim chodze Question Exclamation , o ale to mnie akurat nie obchodzi która z nim chce chodzić a która nie.
Problem polega na tym ze ja nie wiem jak zaproponaować Maxowi spotkanie, teraz nawet na gg z nim nie gadam bo poprostu nie mam o czym mu pisać, jeżeli będę mówiła mu jak bardzo mi na nim zależy to on w pewnym momencie będzie miał mnie gdzieś i już nic z tego nie będzie Sad
Narvana - Sob 11 Paź, 2003 12:40
Temat postu: ...
to pogadaj z Maksem... jesus ..ale to trudne juz przeciez sie chyba z nim spotkalas nio nie? a poza tym juz mowilam Tomek z brzydka by NIE CHODZIL!!!
Cytryna - Sob 11 Paź, 2003 13:13
Temat postu:
No tak ale sama widzisz jak teraz jest Exclamation Nie chodzi mi o to co było kiedyś. Boje się, że jak się go spytam to sie nie zgodzi, a jak powie że tak to będzie taki nie wypał ja wtedy Sad
Cytryna - Sro 15 Paź, 2003 21:51
Temat postu:
Kurde no muszę wam to napisać, otóż...Wczoraj Max poprosił mnie o mój nr komórki, nagrywał mi się na sekretarke i co chwile dzwonił. Pyta o takie błache sprawy np. co robie itp. Przez telefon rozmawiałam z nim 2 razy do tego co chwile puszczamy sobie głuche. Ja dzisiaj do niego zadzwoniłam i spytałam się czy się ze mną spotka Wink powiedział mi, ze chce ale w tej chwili nie może wyglądało to minejwięcej tak:

Klaudia: Max??
Max: ooo cześć
Klaudia: Masz teraz czas
Max: Nie zabardzo, to znaczy tata nie pozwala mi wyjść bo twierdzi, ze po meczu jestem zmęczony, a co??
Klaudia: Nie nic chciałam poprostu pogadać, a właśnie przechodze koło ciebie i tak sobie pomyślałam.....
Max: aha to kiedy indziej możemy
Klaudia: no możemy....
Max: no, kiedy chcesz........
Klaudia: wygraliście mecz??
Max: nie, przegraliśmy 2:0
Klaudia: jesssssssst!
Max: dlaczego??
Klaudia: No bo idziesz jutro do szkoły nie??
Max: heh no idę, idę
Klaudia: No to fajnie
Max: eee tam wcale nie fajnie
Klaudia: Ok ja już kończe bo kasa mi leci
Max: szkoda, ale ok
Klaudia: sorry ze tak dzwoniłam i wiesz...
Max: nie no co ty
Klaudia: ok to do jutra narazie
Max: ok pa
Boże ile czasu zajeło mi zdecydowanie się na ten telefon, zrobiłam to za lekką namową Patrycji Smile No i wcale nie żałuje, bo wreszcie coś rusza. Kiedy z Maxem będzie już tak naprawdę fajnie to chyba zerwe z Tomkei, bo z tego co wiem to on jest największą przeszkodą. Nie wiem może robie źle bo znowu rzuce chłopaka dla innego, no ale cóż takie życie ja też musze z niego w jakiś sposób korzystać Very Happy
Anonymous - Nie 14 Gru, 2003 19:55
Temat postu:
Klakier ja też sie w tym wszystkim gubie. Tomka znam i uważam ze to spoko gościu, natomiast Maksa nie, ale to twój wybór Tomka dobrze znasz Maksa trochę mniej, ale to ty będziesz cierpieć jak cie zrani , może nawet będziesz chciała wrócić do Tomka, ale pamiętaj on nie będzie wiecznie czekał na ciebie Exclamation Przypomnij sobie te wszystkie chwile które przeżyliście razem Exclamation
Narvana - Pon 15 Gru, 2003 08:24
Temat postu: .
no cóż a nie zastanawiałas się ty **** czy jakos tak ze ona moze KOCHAM MAKSA A NIE TOMKA? a pozatym Maksowi ona sie chyba podoba! chyba a raczej na pewo, a po co ciagnac to dalej z tomkiem?
Cytryna - Pon 15 Gru, 2003 18:25
Temat postu:
No chyba wiem kto kryje się pod tymi tajemniczymi gwiazdkami ****** = Sylwia (moja kuzynka) tam mi się zdaje, ale mniejsza z tym. Chcialabym coś sprostować, otóż: Tomek już mi się nie podoba, jeszcze ostatnio nie byłam tego pewna ale teraz napewno wiem że nie!!
Co do Maxa to niestety muszę przyznać że już sama nie wiem no bo ostatnio pojawił się pewien Adam, jest o rok starszy, śliczy i naprawdę spoko!!! Więc ten temat jest jakby skończony. Z Maxem jest lepiej no bo jest, nie mogę zbyt wiele napisać no...skoro trafiła tu chyba moja kuzynka która bardzo Tomka lubi, no i za wszelką cenę chyba chce żebym z nim była. Ale TO KONIEC..THE END!!!!!!!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group