Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Moje zaintesowania

CHOMICZKAAA - Sob 04 Paź, 2003 23:26
Temat postu: Moje zaintesowania
Interesuje się muzyka(każdą oprócz disco polo),zwierzetami(psami i chomikami najbardziej).Wolny czas spędzam na tym oto forum,puszczaniu e-maili,ogolnie siedzeniu w intrnecie.Lubie oglądac TV,a najbardziej programy przyrodnicze,komedie,reality show.

Aśka Flower
Xesquio - Nie 05 Paź, 2003 02:56
Temat postu:
Mam nadzieje że sie nieobrazisz jak ja tez sie wypowiem czym sie interesuje Smile. Otóż głównie serfując po necie, gram też w counter strike i jestem w klanie więc od czasu do czasu ktoś nas wyzwie na pojedynek Smile, po komputerze przychodzi czas na TV i anime. Strasznie nielubie kotów. Niewiem czemu ale jakos tak mam. Pozdro Xes Smile
dominik - Sob 24 Sty, 2004 10:21
Temat postu:
interysuje sie karate, kotami, psami i innymi zwierzetami
Tisiana - Sob 24 Sty, 2004 10:30
Temat postu:
Moją pasją jets muzyka...wszędzie gdzie wyjeżadzam jadę z muzyką...wrećz się z nią nie rozstaje...lubię pop,dance,hip-hop,techno...niemal każdą...potem interesują mnei sporty...jest ich bardzo wiele..nieam każdy lubię...a najbardziej siatkówkę...lubię (od neidawna)Harrego Pottera...zawzięcie zdobywam i czytam te książki...no i jeszcze gazeta 13...ją też bardzo lubię czytać...i ejst jeszcze bardzo wiele rzeczy ale już mi się nie chce pisać...
panienka_wierzba - Sob 24 Sty, 2004 14:56
Temat postu:
ja mam dużo różnorakich zainteresowań, początwszy na muzyce o której już tu wspominalismy lubię taki typy muzyki: metal, rock, grunge, goth, i punk ale ewentualnie jak już nie mam niczego słuchac to może być hip hop, ale zalezy co. Potem musze powiedziec hehe chłopaki, sport, dosłownie każdy sport, potem mam komputery i internet, dużo czasu na tym spędzam, oraz telewizja i radio. Dużo czytam, uwielbiam książki, szczególnie fantastyczne i horrory. Potem fantastyka, szczególnie RPG, uwielbiam spotykac się z moimi znajomymi, robić klimat, po czym wyciągnąć kostki i podręczniki do D&D a potem beztrosko grać przez długie godziny. Również interesuje mnie średniowiecze i bractwa rycersie (za dwa lata do takowego sie zapisuje). Mam mnustwo zainteresowan :] a w przyszłości chciałąbym być psychologiem....
Gościówa - Pią 12 Mar, 2004 19:25
Temat postu: wolny czas
ja lubię czytać ksiązki (np. H.P, Ania z zielonego wzgórza, mały książe, Znak) spotykać się z przyjaciółmi, chodzić na zabawy, dyskoteki, spotkamnia itp, siedzieć przy komputerze (grac albo buszować w necie) czytac gazety, malować, rysować, oglądac telewizje, jeździć na deskorolce i wiele innych Smile
Myszorka - Pią 09 Kwi, 2004 12:24
Temat postu: odp
Moje zainteresowania sa bardzo podobne do zainteresowan chomiczki . lecz dodalabym jeszcze do tego dyskoteki , spotkania z przyjaciolmi , i czytanie ksiazek
_szyszka - Pią 04 Cze, 2004 10:18
Temat postu:
Czas wolny uwielbiam spędzać u koleżanek
Martyna - Pią 11 Cze, 2004 09:24
Temat postu:
Ja wolny czas spędzam u koleżanek, czytam książki, chodze do kina albo siedze przed komputerem . Very Happy Smile
nie podam. - Pią 11 Cze, 2004 15:43
Temat postu:
Ja siedzę przy komputerzę.
Basieq - Pią 11 Cze, 2004 17:40
Temat postu:
A ja gram oczywiscie w... PING _ PONGA :]
spontan - Pią 11 Cze, 2004 20:21
Temat postu:
mam dziwne hobby poniewaz kolekcjonuje wypchane zwierzeta. chomika tez mam.
mroweczka - Sro 16 Cze, 2004 21:06
Temat postu:
Moją najwiekszą pasją jest jazda konna. Kocham zwierzęta-najbardziej konie,koty i psy. Mój ulubiony aktor to Orlando Bloom uwielbiam filmy z nim w ogóle kocham "władcę pierścieni" i "Harrego Pottera" Mr. Green . Lubię chodzić ze znajomymi do kina, słucham roca i metalu. Mój ulubiony zespół to Evanescence.
spontan - Czw 17 Cze, 2004 07:48
Temat postu:
apropos filmów to ja uwielbiam "MiŚ" super komedia traktująca o latach 80-tych
Naomi - Pią 09 Lip, 2004 21:37
Temat postu:
Ja... Hmmy... Uwielbiam wypady do miasta z przyjaciółmi Wink
Trenuję także judo... Na wakacjach chodzę na basen... Kocham zwierzęta Love
Uwielbiam śpiewać i tańczyć... Very Happy
Anonymous - Pią 09 Lip, 2004 22:18
Temat postu:
Jezdze na desce, slucham metalu i rocka, robie zdjecia, maluje albo rysuje, robie komixy... No i gram w BloodRayne'a Smile Kolekcjonuje plyty i puszki po piwie. Tyle chyba, na razie przynajmniej.
lilijka - Pon 12 Lip, 2004 12:06
Temat postu: Ja...
interesuję się muzyką, tancem, pływam od czasu do czasu, spotykam się z przyjaciółmi, Kocham Mojego Ksysia Love i z nim najbardziej lubie czas spędzać, kocham zwięrzęta, mam chomiczka w domu i świnke morską Smile Bardzo chciałabym mieć pieska ale nie moge:(Sad bleeeeee
nio tyle...
POZDRO
Justysia - Sro 14 Lip, 2004 18:41
Temat postu:
Bardzo lubię czytać, czasami slucham muzyki, gram w gry takie jak: "The Sims".

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group