Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - błagam pomuscie

motylek - Sro 08 Paź, 2003 17:41
Temat postu: błagam pomuscie
miesiączkuje już od 4 miesiecy moja mama o tym nie wie ale problem polega na tym że spóźnia mi sie okres i nie wiem co robić jak o tym powiedziec i co może być tego przyczyna .Błagam odpiszcie mi do ważne ale szybko
mroweczka - Sro 08 Paź, 2003 18:50
Temat postu:
Motylku!
Nie martw sie!Na początku okresu bywają nieregularne np. pomiedzy jedna a drugą miesiączka może byc nawet 6 misiecy różnicy. A i taka rada:powiedz mamie . Nic ci nie szkodzi a mama na pewno się ucieszy...
girl_in_black - Sro 08 Paź, 2003 19:26
Temat postu:
jak juz wspomniała mrówka nie masz sie czym martwić...miesiączka na poczatku jest bardzo nieregularna. a mamie powiedz - bo moze jest z Tobą jednak coś złego i wtedy muszisz z mamą iść do lekarza bo wątpie ze będziesz na tyle odważna i sama pójdziesz do ginekologa...
Anonymous - Sro 08 Paź, 2003 20:38
Temat postu:
Motylku!
3maj sie to nic ja miesiączkuje od chyba juz nawet 4 lat i nie mam nawet 14 lat i co nie ma legularnych przejdzie i powiedz o tym starszej to ci fundnie podpaski Wink 3maj sie papap
deg - Nie 12 Paź, 2003 01:47
Temat postu:
Jak bardzo Ci się spóźnia? I czy te poprzednie występowały w miarę regularnie (bo regularnie nie mogły wystąpić Wink )?
Myszorka - Sob 18 Paź, 2003 14:19
Temat postu: nie boj zabki!
zgadzam sie z wszystkimi innymi !
okres w peirwszych latach moze miec rozne okresy ja mialam, raz przerwe 7 miesieczna !
glowa do gory ![/list]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group