Dzieci OnLine

Twój wolny czas - gdzie byliśćie na wakacjach?

motylek - Nie 12 Paź, 2003 20:37
Temat postu: gdzie byliśćie na wakacjach?
ja byłam sobie na obozie harcerskim w pająku i jednym słowem muwiąc to było super Colors
Bike_chan - Sro 29 Paź, 2003 20:47
Temat postu:
A ja byłam na obozie harcerskim w Zielonym Gaju (koło RYnu) Smile Tez było super!
Anonymous - Pon 03 Lis, 2003 16:58
Temat postu:
A ja byłam na oboie harcerskim w... Lipnicy Małej pod Babią górą i było super.
demolek - Czw 06 Lis, 2003 11:57
Temat postu:
a ja byłem w Łebie ale nie na obozie harcerskim Wink
Idda - Czw 06 Lis, 2003 19:25
Temat postu:
Ja byłam w Choczewie....nie było zbyt ciekawie......w porównaniu z dwoma wcześniejszymi obozami......ale mogło być.....MOŻE KTOŚ JESZCZE BYŁ W CHOCZEWIE???Na harcerskim obozie,oczywiście.. Very Happy
sculinka - Sob 08 Lis, 2003 18:49
Temat postu:
a ja w Istebnej byłam i szczerze mowiac niebyło żle.
ale cóż nie mam zbytniego porównania Smile
ale interesujących ludzi poznałąm..
Zastępowy Szymon - Nie 09 Lis, 2003 08:30
Temat postu: Wakacje
Ja też byłem w Istebnej i było faino. Very Happy
Czekaj, czekaj Ty tam nademną ty jesteś z Tych,
Byłaś w Istebnej.
Pobaj prosze nazwe zastępu.
Łosie Question
Anonymous - Wto 03 Sie, 2004 22:49
Temat postu:
czesc ja na obozie harcerski nie bylam ale bardzo chcial bym byc wiec jesli mozna chcialabym sie zapytac czy ktos wie gdzie w chelmie mogla bym sie zapisac???
Ines - Wto 15 Mar, 2005 19:49
Temat postu:
A ja byłam na obozie w milówce! HA!
Gladiatorpl - Wto 15 Mar, 2005 20:14
Temat postu:
Ej ludzie im chodzilo o wakajce 2 lata temu, nie odnawiajcie starych tematow Razz bo to juz nie jest smieszne
potwora - Nie 03 Kwi, 2005 22:56
Temat postu:
a ja bylam w Kucobach na obozie konnym z zhp i bylo beznadziejnie ;/
nasty_girl - Pon 04 Kwi, 2005 07:28
Temat postu:
ja bylam najpierw na koloni nad morzem, potem w bieszczadach, potem w slowacji potem w chorwacji, potem znow w bieszczadach, potem pare dni w pradze i znow bieszczady ... Smile to tegoroczne wakacje.. hyhy
mavie93 - Wto 03 Maj, 2005 09:02
Temat postu:
Ja niestety nie jeżdze na kolonie, ale ostatnio byłam z rodziną nad morzem w Mielenku obok Mielna Wink Była świetna atmosfera. A dwa lata temu pojechałam z mama nad morze do Kołobrzegu . Tu też było super Wink
nasty_girl - Wto 03 Maj, 2005 10:43
Temat postu:
a jescze tylko miesiac i znow bedza wakacje:D a gdzie teraz planujecie jechac?
Noid - Wto 03 Maj, 2005 10:44
Temat postu:
Na pewno muszę wkońcu Warszawe odwiedzić Mr. Green Pewnie jakieś jezioro, góry/morze i jakoś ten czas zleci =]
opętana - Pon 23 Maj, 2005 14:35
Temat postu:
u mnie nic godnego uwagi ;]
3-5 sierpnia zlot lotni, w planach mam ze polatam sobie..
i kolega mnie odwiedzi [to moze byc przełom.. ;p]
i gdzies na jakąs wioske pojade do babci :]
nasty_girl - Pon 23 Maj, 2005 17:48
Temat postu:
ja ostatnio gadalam z mama troszke na temat wakacji no i jak narazie plany sa takie ze na jakis czas jedziemy z chlopakiem w gory, a potem sie zobaczy, albo jescze gdzies pojedziemy albo bedziemy siedziec w domku i se wyjezdzac na 1-2 dni gdzies za miasto..
Shaleniec - Pią 10 Cze, 2005 07:59
Temat postu:
ja jade na kolonie z koleżanką, jej chlopakiem i z moim chlopakiem. =) jade tez na tydzien do rzeszowa do kolezanki z internetu. wybeirma sie etz na jakis tydzien na mazury z rodzinka. a potem z kolezanką na wioske do jej babci, bedziemy tam wszystkie "zabawy" na wioskach zaliczac =D fajne sa takie zabawy!
Anonymous - Pią 10 Cze, 2005 10:12
Temat postu:
hm... turniej rycerski grunwald pokaz w wójtowie turniej krotoszyn łęczyca chwarszczany moze jeszcze jakiś się trafi
hunter fest moze węgorzewo trzydniowy festiwal ska w ostródzie dezerter w toruniu
wieś pod olsztynem na jak najdlużej pewnie kilka razy na konie
moze jakiś spływ kajakowy
pewnie kilka wypadów do warszawy na jeden dzień
może ale niesądze do babci
siedzenie w domu chodzenie na miasto / koncerty i festiwale w olsztynie, m.in. kolejny turniej jeżdzenie na wycieczki rowerowe do zielonowa i nad jezioro
a i jakieś dwa trzydniowe plenery fotograficzne i oczywiście zawsze i wszędzie chemia czyli przygotowywanie sie do olimpiady za rok i przerabianie podręcznika do trzeciej klasy
Anonymous - Pią 10 Cze, 2005 13:30
Temat postu:
Współczuję pięknemu miastu Copernicusa, że takie monstra się tam zwalą.
DJ-ScorpioN - Nie 14 Sie, 2005 21:33
Temat postu:
Odpowiadam centralnie na temat Cool Hmmmm... wyjeżdzałem nad wodę... często gęsto czas spędzałem w parku ze znajomymi przy piwku czasem na mocnejszym napoju. Raz albo trzy razy na tydzień odwiedzałem Puszczę Białowieską biggrin hehe
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 12:09
Temat postu:
ja w tym roku nie byłem na obozie z drużyną, ale w końcu sierpnia jadę na biwak poobozowy. w wakacje nigdzie na dłużej nie wyjeżdżałem, ale miałem okazję być w Warszawie na koncercie oraz w Pozaniu.
Inspektor 5 - Wto 16 Sie, 2005 08:09
Temat postu:
Inpektorze nr4! Last minute dla ciebie! Przymusowe roboty na syberii! 30kalori dziennie! wstpaniałe widoki! Zobaczysz renifery! Dzisiaj przyjda panowie z biura podróży (NKWD) i cie zabiorą na tą wycieczke którą zapamietasz do konca zycia! (jakis miesiać) Nie musisz sie pakowac i tak bedziesz latał po sniegu w gustownym pasiaku, Pozdrowienia dla sqrwiela Twisted Evil
kicp - Wto 16 Sie, 2005 08:27
Temat postu:
Bylem w Zakopanem, Szklarskiej Porebie, Ciechocinku, Toruniu i paru innych krotkich wycieczkach. Juz jutro wyjezdzam na oboz kickboxingowy do Rewala.

Inspektorzy - bijcie sie :P rozdwojenie jazni?
nasty_girl - Wto 16 Sie, 2005 10:49
Temat postu:
z seba w bieszczadach, w czechach w skalnym miasteczku, na weekend u rodziny seby..
biedroneta - Nie 26 Paź, 2008 19:24
Temat postu:
W tym roku byliśmy na obozie harcerskim w Skępem. ;]
luna41 - Pon 24 Lis, 2008 16:19
Temat postu:
ja byłam na wakacjach dwa tygodnie na obozie harcerskim w Zarzeczu kolo Żywca w Beskidach. było super Laughing i troche tam tęsknię Crying or Very sad . a propos we wrześniu minął rok odkąd jestem w harcerstwie Razz

[ Dodano: Pon 24 Lis, 2008 15:20 ]
oczywiście tego roku
Łukasz - Czw 01 Sty, 2009 19:28
Temat postu:
O ja. Większość siedzi tylko w polsce. Ja byłem w Tunezji i Chorwacji.
Tremere - Czw 01 Sty, 2009 19:34
Temat postu:
ja nie mialam wakacji, przez dwa tygodnie bylam w izraelu i jemenie. a tak to rok w stanach, ale to nie byly wakacje ehehe.
Izzie - Czw 01 Sty, 2009 21:08
Temat postu:
Obóż sportowo wyopczynkowy na Mazurach, dni- 5-15 sierpnia. ; ))
@siex - Sob 31 Sty, 2009 10:40
Temat postu:
Ja w tym roku na wakacjach byłam nad morzem w Łebie i na działce! Love

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group