Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - czego i kiedy mam sie spodziewac??jak sie przygotowac??

Anonymous - Nie 03 Lis, 2002 16:45
Temat postu: czego i kiedy mam sie spodziewac??jak sie przygotowac??
Od ok. dwoch miesiecy a nawet od wakacji mam sluz.ale nie taki jak pisza inne dziewczyny.moj jest bialo-szary(szary pewnie od papieru toaletowego-uzywam szarego) mam geste owlosienie łonowe.wlasnie na wlosach pomiedzy nogami sluz mi sie przykleja.gdy wyschnie nie ma zapachu.uzywam wkladek ale dosyc rzadko.uzywam ich tyllko gdy mam miec w-f luzb basen.czego i kiedy sie mam spodziewac??jak sie przygotowac?? i teraz druga rzecz:zamiast skory piersi powiekszaja mi sie sutki,tak ze sa prawie wiszace .to tak jakby ktos wypchal mi sutki wata a reszte zostawil.co mam jesc aby tkanka tluszczowa wokol brodawek sie powiekszyla??czy jakos cwiczyc??czy jesc tluste rzeczy.nie wiem..prosze o odpowiedz.
Anonymous - Nie 03 Lis, 2002 19:23
Temat postu: Słuchaj dziewczynko 11 !!
Mam 14 lat i też kiedyś miałam te problemy co ty . Myślę , że niedługo dostaniesz okres . Wskazują na to wszystkie czynniki na ziemi .
deg - Wto 12 Lis, 2002 22:23
Temat postu:
Każdy śluz jest trochę inny - jeden przejrzysty, inny białawy, czasem żółty. Jeśli nie śmierdzi, zwykle oznacza to, że wszystko jest OK.

Pierwszy okres już "wisi nad Tobą", tzn. może wystąpić lada dzień, a może też np. dopiero za rok. Trudno się do tego przygotować - może Cię zaskoczyć nawet w nocy. Nie ma uniwersalnych objawów zwiastujących pierwszy okres. Dlatego, jeśli czujesz się niepewnie, możesz do swoich rzeczy (np. tornistra) wrzucić sobie jedną cieńką podpaskę - wtedy będziesz nieco bezpieczniejsza.

Piersiami się nie przejmuj - daj im trochę czasu. Nie musisz specjalnie ćwiczyć. Nie jedz też bardziej tłusto niż zwykle - nie tędy droga (chyba, że stosujesz dietę dra Kwaśniewskiego Smile ).
Myszorka - Sob 18 Paź, 2003 13:44
Temat postu: ::):
ja tesh mialam takie cos jak ty
piersi zamiast rosbnac cale rosna najpierw sutki
mysle ze niedlugo bwedziesz miala okres ....
Anonymous - Sob 18 Paź, 2003 20:12
Temat postu: vndsjvn'
to noramlne nie martw sie:)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group