Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Stanik

Agata13 - Wto 02 Gru, 2003 11:58
Temat postu: Stanik
cześć mam 13 i mam problem co do stanika nie wiem czy powinnam już nosić mam 65cm pod biustem i 70cm w biuście Confused
panienka_wierzba - Wto 02 Gru, 2003 13:10
Temat postu:
jeżeli twój biust przeszkadza ci, np podczas biegania, skakania czy uprawiania sportu to noś, jak na razie polecam AA. Ja w 3 i 4 klasie miałąm biust podobny do twojego i nie miałam ptrozbey noszenia w 5 już mi zaczął powoli przeszkadzazać ale dopiero w 6 zaczęłam nosić i zaczęlam od razu od B.
mroweczka - Wto 02 Gru, 2003 16:01
Temat postu:
No...przydałoby się juz nosić. Ponieważ jak masz już takie małe "rodzynki" to jak np. zbiegasz ze schodów, biegasz, skaczesz to one tak "skaczą" i to moze być szkodliwe a w ogóle nie będzie cię nic swędzieć itp. I oczywiście jest zdrowiej dla twoich piersi one na pewno ci się kiedyś odwdzięczą Wink Mam mniej wiexej takie wymiary jak ty ale stanika nie nosze...Po prostu nie kręcą mnie takie rzeczy uważam, ze to "zbyt babskie" ale kazdy ma swój gust a kiedys w końcu będę musiała założyć.
Mała - Wto 02 Gru, 2003 19:12
Temat postu:
niemasz raczej racji mrówko. Ja mam pod biustem 69 a w biuście 76. Jeszcze pół roku temu miałam... hmm chyba tak jak ty Agatko. Też mam 13 lat. I nienosze stanika. Czekam aż będe miała rozmiar 70A. Zresztą taki już na mnie czeka:) Proponuje Tobię też poczekać. Piersi szybko Ci urosną. A niebędziesz miała złośliwych uwag, złośliwych koleżanek. A niestety takie się zdarzają. Mi wcale nieprzeszkadzają piersi. No chyba że skacze na skakance;p Ale to i tak żadko. A mam nawet top. (możesz sobie taki kupić) i czasem go zakładam np. na WF. Prawie niema różnicy, ale dla niektórych jest. A odpowiedniego wieku i rozmiaru niema na noszenie stanika. Ja bym proponowała poczekać troszkę na Twoim miejscu. I uzbroić się w cierpliwość. Do stanika 70A musi być różnica między "pod biustem" i "w" od 10 do 12-13 cm. np. pod biustem 70 a w 82. Wydaję się to wiekiem, a tak naprawdę to tylko dobra chwilka:)
Pozdrawiam[/code][/list]
Iśka - Wto 02 Gru, 2003 19:53
Temat postu:
Mi się zdaje, że nie chodzi o wygodę, ale o to, żeby piersi były zdrowe i ładne Smile . Np. Murzynki nie noszą staniki i ich piersi są bardzo "obwisłe".

Myślę, że każda dała dobre rady, ale żadna z nas nie może powiedzieć Ci czy masz nosić stanik, czy nie. To całkowicie indywidualna sprawa.
Stanik na Twoje rozmiary jest napewno (ten najmniejszy -zerówka). Jeżeli chcesz to zacznij nosić go już teraz Wink jeśli nie to nie.
ak jak powiedziała Mała -są jeszcze topy Wink
Wybór należy do Ciebie.

P.S.
Cytat:
Po prostu nie kręcą mnie takie rzeczy uważam, ze to "zbyt babskie" ale kazdy ma swój gust a kiedys w końcu będę musiała założyć.


Hehe... Mróweczko, no racja... Kiedyś, czy chcesz czy nie, zostaniesz jedną z tych "bab" Very Happy
Gościówa - Wto 02 Gru, 2003 21:00
Temat postu: stanik
Ja ,myśle, że to kwestia przyzwyczajenia..i charakteru. Niektórzy chca nosić go wcześnie innym wcale sie do tego nie spieszy. To tylko i wyłacznie twój wybór ale jeśli o to ci chodziło: sa staniki twojego rozmawiaru...chyba najlepsza będzie zerówka. Ale masz też top a to jest już coś i w czasie wf-u możesz czuć się wygodnie =) Ale ja jednak myśle że powinnas poczekać az ktos ci go da....tzn mama. Mysle że to jest najpiekniejsze kiedy matka własnie decyduje o takich rzeczach..wiesz wtedy że w jej oczach jestes juz dojrzała itp.. wtedy czujesz większe szczęscie niż jak go sobie sama kupisz...pmyśl o tym Wink Możesz oczywiście sama zacząć z nią rozmowę na ten temat. Pozdrwiam serdecznie i mam nadzieje ze pomogłam!
Anonymous - Wto 09 Gru, 2003 17:00
Temat postu:
hej! mozesz nosić stanik kiedy tylko zechcesz! jak mówili inni to jest tylko i wyłącznie Twoja osobista sprawa kiedy zaczniesz go nisić. ja miałam chyba 74 w biuscie jak zaczełam nosić....a wogóle co do staników i biustów...czy 87 w biuście w wieku 13 lat to nie jest za dużo ? Sad
girl_in_black - Wto 09 Gru, 2003 17:06
Temat postu:
hej! tamten gość przede mną to ja Very Happy sorki że się nie zalogowałam...Smile
@ngel 13 - Wto 30 Gru, 2003 22:48
Temat postu:
to indywidualna sprawa jaki masz biust... ja znam dziwczyne ktora ma 10 lat i ma w biuscie mniej wiecej tyle co ty... a pozatym ciesz sie, bo chlopcy lubia "biusciaste" dziewczyny!!!!!!!! Very Happy ja to marze o wiekszym biuscie!
moze to glupie Confused ale czy sa jakies, no nie wiem, kremy tabletki itp. przyspieszajace wzrost piersi?
NaStKa - Sob 03 Sty, 2004 19:27
Temat postu:
hmmm...wiesz angel chyba nie ma....mozna sobie wszczepić w piersi sylikon, no ale to zabieg dla dorosłych kobiet Smile bo za tym można stosować różne wkładki do staników, też sylikonowe..można je kupić na rynku (no nie każdym) , a co do tabletek itp. to zapewne sa jakieś hormonalne które mają wpływ na rozwój biustu ale mają one działanie raczej uboczne znaczy...no np ja byłam przez dwa lata leczona hormonami wzrostu, które nie działay bezpośrednio tylko na wzrost ale też na inne narządy...czyli przy okazjii tego ze rosłam rozwijały sie szybciej inne części...no tak jakoś heh
deg - Nie 04 Sty, 2004 03:43
Temat postu:
@ngel 13 napisał/a:
moze to glupie Confused ale czy sa jakies, no nie wiem, kremy tabletki itp. przyspieszajace wzrost piersi?

Zdecydowanie odradzam wszystkie przyspieszacze.
Dajcie tym Waszym piersiom trochę czasu, a napewno będą ładne.
Anya - Nie 04 Sty, 2004 22:21
Temat postu:
zamaist przyspieszać, spróujcie nie zwalniać - tzn. nie odchudzajcie się, bo wielkośc waszych piersi zalezy właśnie od tłuszczu w głównej części Razz
klacz - Nie 04 Sty, 2004 22:37
Temat postu:
Ja, wprawdzie nad tym się nie zastanawiam itd, ale tak jakby, "be wiedzy" wiem, że wszelkie "przyśpieszacze"(jak to ujął Deg) są szkodliwe, w te, lub inny sposób, po za tym, lepiej nie ryzykować, jeszcze nie wiadomo co się stanie:P

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group