Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - czemu?

codi - Pią 19 Gru, 2003 13:28
Temat postu: czemu?
wyczytałem gdzieś ze prawe jądro u większości mężczyzn tak bardziej zwisa Shocked od lewego moje tez
dlaczego Question
Tresh - Pią 19 Gru, 2003 16:20
Temat postu:
Nasze ciało nie jest idealnie równe, bywają asymetrie. Zdarza się ze u mężczyzn jedno jądro jest większe od drugiego, czasem jest tak ze jedno oko jest troszke mniejsze od drugiego. Piersi u kobiet też nie są zawsze równe.
Tak jest czasem ale nie ma sie czym przejmować Wink
Mała - Pią 19 Gru, 2003 19:58
Temat postu:
Cześć!
Jeśli Twoje jądro znacznie różni się od drugiego, bardzo możliwe, że jeszcze sie wyrówna. Gdyż jeszcze dojrzewasz. U dojrzewających dziewczyn, też często się zdarza ze jedna pierś jest znacznie większa, mniejsza od drugiej. Jednak to się wyrówna. A zresztą tak jak powiedział Tresh nasze ciało niejest idealne:) Ale to dobrze:) Przecież jaki to był by świat dziwny z samymi ideałami?!
girl_in_black - Sob 20 Gru, 2003 15:56
Temat postu:
hej! mi sie też wydaje ze to tak jak z piersiami ... zawsze jedan jest większa od drugiej. a możliwe ze jak przestaniesz dojrzewac to jądra sie wyrównają.
Gościówa - Sob 20 Gru, 2003 17:53
Temat postu: :)
Popieram poprzedników i myśle że to jest podonie jak u kobiet z piersiami. Jedna zawsze jest większa od drugiej, lecz zwykle nie wyrównuje się to z wiekiem tylko tak pozostaje. Wiem że zdarza się że to sie wyrówna ale żadko tak jest...często troche się wyrównuje ale nigdy nie do końca. Kiedyś czytałam o jakis badaniach w gazecie właśnie nad symetrią ciała i okazało sie że żadna częśc naszego ciała nie jest symetryczna tzn. prawa ręke rózni się od lewej, lewe ucho od prawego itp. Podobno wzięli dwa identyczne zdjęcia jakiejs zławnej piosenkarki (nie pamietam której) i podzielili jej ciało na dwie pozornie symetryczne częsci. złaczyli dwie lewe częsci i dwie prawe i podobno dwie powstałe z tego kobiety bardzo sie od siebie różnił nie do poznania. Ta niesymetrycznośc naszego ciała podobno dodaje nam uroku heh Smile --> do takiego wniosku doszli biggrin
Pulkownik Nikt - Nie 21 Gru, 2003 00:55
Temat postu:
jakby oba byly rowne to by sie zle dyndaly w bokserkach Smile
Tez tak mam spoko:)
mroweczka - Nie 21 Gru, 2003 15:21
Temat postu:
No...Nikt nie jest symetryczny.

U niektórych to widać u innych mniej.

Na przykład: ja jak przyłożę jedną dłoń do dugiwj to widać dużą różnicę. Noga chyba o pół numeru jedna większa od drugiej(stopa). A piersi... Rolling Eyes jedna AA a druga 0 Twisted Evil U innych tego tak nie widać...
deg - Pon 29 Gru, 2003 00:06
Temat postu:
Tak już jesteśmy zbudowani.
Dlaczego serce jest po lewej stronie? Bo tak już jest Wink

Pułkownik: ROTFL!
>>>Matys<< - Wto 06 Sty, 2004 08:33
Temat postu:
nasze ciało nie jest zbudowane idealnie dlatego tak jest to każdy facet ma nie masz się co martwić.
Anya - Wto 06 Sty, 2004 15:29
Temat postu:
Mattys zauważyłam że powtarzasz to co pwoiedza ludzie przed tobą i radze zaprzestać robienia czegoś takiego.
rodzynka - Wto 06 Sty, 2004 21:52
Temat postu: rodzynka
... niewiem, nie mam jąder ( ehh żart ) ale przeciez nie wszyscy są proporcjonalnie zbudowani więc nie ma sie czy mprzejmować. Dziewczyny tez często mają podobny problem tylko dotyczący różnej wielkości piersi..
mroweczka - Sro 07 Sty, 2004 13:56
Temat postu: Re: rodzynka
rodzynka napisał/a:
... niewiem, nie mam jąder ( ehh żart )

Czyli,że żartowłaś,ze nie masz jąder? Wink
rodzynka - Sro 07 Sty, 2004 14:53
Temat postu: rodzynka
czyli że tak. Żartowałam! mam nadzieję że nie uraziłam jakiejś dziewczyny która ma ( nie mowa to to Tobie mróweczko )

Boshe !!!! co ja pisze, skasujcie mojego posta Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group