Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Jak ??

Anonymous - Czw 01 Sty, 2004 12:54
Temat postu: Jak ??
Mam do was jedno pytanie .
Jak sie mierzy biust ?? I czy ja majac " rodzynki " powinnam juz nosic stanik ??
Confused
Gościówa - Czw 01 Sty, 2004 13:30
Temat postu: rodzynki ;]
To że masz te "rodzynki" to oznaka że piersi zaczynają ci rosnąć. Na początku zawsze są rodzynki a potem piersi zaczynają się rozwijać całe (nie tylko brodawki) Stanik większośc osób nosi dopiero wtedy kiedy zaczyna im rosnąć pozostała część piersi...a nie tylko rodzynki...bo jak na rodzynki stanik założyć ;]?? Jeśli już to możesz nosić top, żeby bluzki ci ich nie gryzły bo w tym okresie one sa bardzo wrażliwe...ale stanik nie wiem czy byłby twój rozmiar...najmniejsza jest zerówka ale do zerówki trzeba mieć piersi krztałtu stożka Smile to jest chyba 2 etap rozwoju piersi...piersi zaczynają rosnąć również po bokach i nabierają kształtu stożka....dopiero potem się krztałtują w następnych etapach...i robią się okrągłe ..pytałas jak zmierzyć wielkość biustu do stanika...a więć weźmy rozmiar np. 70 A...70 to jest ilość cm pod biustem a A to jest rozmiar miseczki...dopasowywuje się ją mierząc się w biuście i pod biustem i licząć jaka jest róznica...nie wiem do końca ile trzeba mieć żeby nosić dany rozmiar...ale w sklepie stanik można zawsze przymierzyć więc nie ma problemu, ale narazie radze ci go nie nosić lub nosić top. Jeśli chodzi o staniki to najmniejszy rozmiar to chyba 65 0, miseczki idą w góre tak jak alfabet...A, B, C, D itp. nie wiem ile tego jest ale chyba do E,...jednak E są ojuż ogromne i raczej adko spotykane. Przeciętna kobieta nosi mieseczke B.
mroweczka - Czw 01 Sty, 2004 18:53
Temat postu:
Według mnie nie musisz jeszcze nosić stanika co nie znaczy,że nie możesz,jeśli oczywiście znajdziesz już na siebie rozmiar. Ale tak jak powiedziała Gościówa najlepiej gdybys nosiła TOP bo w tym przypadku to nawet "zerówka" moze być za duża. Ja radziłabym Ci się cieszyc, z tego,że masz jeszcze "rodzynki". To wcale nie jest tak fajnie jak się wydaje...A biust mierzy się tak: bierzesz ten tego miarke i przykładasz ja sobie pod biustem ,ciasno. I tam załózmy masz 65 cm obwodu. To potem tak samo mierzysz w biuście czyli tam gdzie masz "rodzynki" ale tak,żeby nic nie ściskać czyli lużno, ale nie za luźno. I tam np. masz 69 cm obwodu, to już wiesz,że masz 4 centymetry różnicy. Very Happy
girl_in_black - Sob 03 Sty, 2004 23:43
Temat postu:
jak mówiły poprzedniczki top bedzie chyba najlepszym rozwiązaniem. zerówkę można nosić (tak na moje oko) jak pomiedzy obwodem w biuście a pod bedzie około 5 cm różnicy
Iśka - Nie 04 Sty, 2004 00:13
Temat postu:
A wedłóg mnie niekoniecznie... To tylko od Ciebie zależy czy będziesz nosiła zerówkę czy top (sprawdzałam... prawie niczym sie nie różnią Wink)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group