Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Nie wiem, czy ten temat już był...-ból

klacz - Pią 02 Sty, 2004 18:05
Temat postu: Nie wiem, czy ten temat już był...-ból
No bo... bardzo bolą mnie piersi, są wg. mojej mamy takie jakby nabrzmiałe....gdy np. o coś się opieram, to czują się.....jakbym miała tam powsadzane guziczki... Embarassed wiecie może, co to znaczy? Crying or Very sad
@ngel 13 - Pią 02 Sty, 2004 19:17
Temat postu:
nie martw sie!! to ze piersi sa nabrzmiale i cie bola to znaczy ze rosna albo dostaniesz za pare dni miesiaczke.
klacz - Pią 02 Sty, 2004 22:17
Temat postu:
@ngel 13 napisał/a:
nie martw sie!! to ze piersi sa nabrzmiale i cie bola to znaczy ze rosna albo dostaniesz za pare dni miesiaczke.


Naprawdę? Jak tak to super Very Happy raczej to dlatego, że rosną, bo do miesiączki to ja mam jeszcze daleko:P Dzięki, że rozwikłałaś mój problem Smile, bo bardzo mnie to martwiło..
rodzynka - Pią 02 Sty, 2004 22:25
Temat postu: rodzynka
zgadzam sie @ngel13 to że bolą cie piersi znaczy że rosną ... dojrzewasz i takie rzeczy są normalne
mroweczka - Pią 02 Sty, 2004 23:06
Temat postu:
Hej!
To,ze bolą cię piersi to niekoniecznie musi oznaczać okres. Często w okresie dojrzewania bolą piersi i jest to zupełnie naturalnie. Nie ma sie czym przejmować Wink Tylko pamietaj w okresie dojrzewania trzeba bardzo uważać na piersi!
deg - Nie 04 Sty, 2004 03:09
Temat postu:
No i znów mróweczka mnie fachowo wyręczyła Wink
Tresh - Nie 04 Sty, 2004 09:29
Temat postu:
Zawsze trzeba uważać na piersi nie tylko w okresie dojrzewania Smile Wtedy szczególnie, zwłaszcza że bolą, ale później jako dorosła kobieta również, ponieważ to są gruczoły i łatwiej o raka piersi jak sprawia im sie ból.
Gościówa - Nie 04 Sty, 2004 15:14
Temat postu: piersi
Dojrzewasz.
Pierwszym etapem rozwoju są tzw rodzynki ;] czyli brodawki piersi zaczynają się powiększać i to one własnie tak bolą i to w dalszych etapach rozwoju piersi również, nie tylko w pierwszym. Nie wiem czy to potem przechodzi, ale chyba częściowo tak. Piersi w upływem czasu bolą coraz mniej ale lekki ból zawsze jednak pozostaje. Piersi są wrażliwą częscią kobiecego ciała i należy na nie uważać nie tylko w okresie dojrzewania, ale zawsze.
klacz - Nie 04 Sty, 2004 22:10
Temat postu:
Aha, dzięki za wytłumaczenie Very Happy Wiem już, że teraz muszę zawsze uważać na piersi, i że to oznacza że mi rośną-hm...no i to na tyle, wszystko zostało już wytłumaczone, ale fajnie...-dobra, kończę zanudzać Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group