Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Biust

Anonymous - Pon 05 Sty, 2004 08:06
Temat postu: Biust
Mam 176 w biuście...i mam pytanie...jaki rozmiar biustu pasuuję do tego(chodzi mi o A70 itp.)
Jaki trzeba mieć biust do A70 i B70(rozmiar)


z góry dzięki
mroweczka - Pon 05 Sty, 2004 16:09
Temat postu:
Nie ważne jest ile masz wzrostu. Po prostu biust sam zacznie rosnąć i największa w tym rolę ma tłuszcz(co nie znaczy,że musisz się obżerać, ay urósł Wink ). Aby nosić miseczki A(raczej, aby były wypełnione Laughing ) powinno byc około 12,13 cm różnicy miedzy nimi. A miseczki B...Nie mam zielonego pojecia.Jeśli chcesz wiedzieć, jak mierzy się biust poszperaj troche. Pisaliśmy już o tym i to nawet niedawno.
Anonymous - Wto 06 Sty, 2004 13:58
Temat postu:
napiszcie mi tu jak się mirzy biust...proszę...
Anya - Wto 06 Sty, 2004 15:37
Temat postu:
chyba chodziło ci o wysokośc, bo 176 w biuście to byś była beczułka RazzP Biust mierzy sie w najszerszym jego miejscu z leciutkim luzem (jeśli źle pisze to mnie poprawcie). A co do rozmairu biutonosza (bo nei ma rozmairu biustu Razz to radze porpsotu poprzymierzać sobie, bo to jest troszke jak z ubraniami czy butami - nie zawsze pasuje na ciebie jeden rozmiar Razz
mroweczka - Wto 06 Sty, 2004 18:53
Temat postu:
Biust mierzy się tak: najpierw bierzesz miarke(nie wiem jak sie na to mówi Razz Taka linijka tylko ze w tasmie) i przymierzasz ciasno pod biustem. Załóżmy,ze jest 75. Potem bierzesz luźno(ale bez przesady) w biuscie. Jesli jest 80 to wiadomo,że jest 5 cm różnicy Very Happy wtedy najlepiej pasuje AA albo 0.
Mała - Wto 06 Sty, 2004 19:26
Temat postu:
na triumph.pl jest miarka:) deg kiedys podawal:D

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group