Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - biustonosz , wkladki itp.

Anonymous - Wto 17 Gru, 2002 15:33
Temat postu: biustonosz , wkladki itp.
czesc
rozmawialam z mama na temat kupna różnych rzeczy w okresie dojrzewanie. nie moge powiedziec ze nie poskutkowalo ale o tym ze poskutkowalo tez nie.
Mama kupila mi wkladki higieniczne itp. ale nie chciala kupic mi stanika. tłumaczylam ze kolezanki z mniejwszym biustemm nosza stanik... i znów pomogło do polowy tzn.:
mama kupia mi stanik ktury "plaszczul" moj biust.

Jak powiedziec mamie ze chce sobie sama wybierać sobie stanik Question [/quote]
Anonymous - Sro 18 Gru, 2002 18:29
Temat postu:
Droga 11 . Po prostu powiedz mamie , że to nie jest twój wymarzony stanik i powiedz jej żebyście razem wybrały się do sklepu i tam wybrały biustonosz . W sklepie przymierz go i przejżyj się w lusterku i dobierz najlepszy . Najlepsze staniki są z Triumpha . Choć są dosyć drogie bardzo dobrze się noszą i jest ich naprawdę duży wybór . Udanych zakupów Smile
deg - Sro 18 Gru, 2002 19:33
Temat postu:
Obawiam się, że na Triumpha ciężko będzie mamę namówić, bo staniki są drogie, a Ty szybko z nich wyrośniesz.

Jeśli mama zdecydowała się kupić Ci stanik, to już duży sukces. Jeśli sama decydujesz (to znaczy mama decyduje razem z Tobą) jakie ciuchy kupić - wtedy nie powinno być problemu. Powiedz mamie, że ten stanik Ci niezbyt odpowiada i zaproponuj wspólne wyjście do sklepu. Jeśli się nie uda - za jakiś czas spróbuj znów z mamą porozmawiać. Pamiętaj - kropla drąży skałę! Smile
Anonymous - Pon 13 Sty, 2003 20:49
Temat postu: połowa sukcesu
Cool Dostałam mj wymarzony stanik pod choinke. Choc oczywiscie jak to mama, wybrala go sama Sad . wiele razy udało mi sie namówic mame do kupna roznych rzeczy dotyczacych dojrzewania i nie tylko(wymusilam kieszonkowe Twisted Evil ) , ale zawsze dokonywala wyboru sama. Rolling Eyes
Ewcia - Sro 22 Sty, 2003 18:59
Temat postu:
jeszcz raz zagadaj mame na temat wspólnych zakupów lub poproś mame zeby dala ci kase i idź z przyjaciółką
Anonymous - Czw 23 Sty, 2003 10:15
Temat postu:
Wypchaj sobie stanik watą biggrin Największy problem jest z "co jakiś czasowym" "odkształcaniem" waty. Ale wygląda to naprawdę jakbyś miała większy biust. Proponje najpierw mało (waty) z dnia na dzień coraz więcej. Zaczną się podejrzenia i może Cię to zdradzić. Powodzenia Wink
Mała - Wto 28 Sty, 2003 11:16
Temat postu:
hehe fajny pomysl z ta wata nene!!!!! kurcze jak ja bym maial stanik to faj y by byl to pomslik!
NaStKa - Sro 29 Sty, 2003 09:16
Temat postu: hiehie
Wiecie co. Myśle że wata nie jest aż tak konieczna (też robiłam takie sztuczki, miałam taki sam problem). Lepiej nie wypychać sobie biust watą bo w klasie i szkole będą zapewne plotkować, zazdroscić i wytworzy się nieprzyjemna sytuacja. Najlepiej powiedz mamie że stanik który masz jest niewygodny....napewno cie zrozumie. Mój pierwszy stanik też płaszył biust i powiedziałam o tym mamie....dała mi pieniądze i kazała pójść z przyjaciółką i sobie wybrać....takim oto sposobem mam już 7 staników, różnego koloru Wink Wiem że to trudne dla ciebie ale jeżeli nie poskutkuje to.....weź swoje kieszonkowe (albo uzbieraj sobie własne pieniądze) i za nie kup sobie nowy stanik, taki jaki będzie na ciebie pasował i bedzie wygodny!
Życze powodzenia.
Anonymous - Sro 29 Sty, 2003 10:24
Temat postu: :)
Hehe...powiedz mamie, że sama chcesz sobie wybierać biustonosze, bo te co mama ci kupuje to są zaduże, lub zamałe biggrin
NaStKa - Sro 29 Sty, 2003 14:48
Temat postu:
KleO do kogo była ta porada....do mnie?
JEżeli tak to Ci powiem że jak mama mi wybiera staniki to zawsze są zamałe! Myśli jeszcze z enie mam takiego duze go biustu....i kupuje mi ZERÓWKE a ja już nosze 70A
hiehie
Takie są te nasze mamy...
Anonymous - Czw 30 Sty, 2003 09:56
Temat postu:
Hehe NaStKa...to było do 11-stolatki. Ale może być i do Ciebie Wink
Zawsze kiedy jestem z mamą na zakupach, to mi chce kupić jakieś niewiadomo jakie ubrania...albo jakieś wieśniackie, albo zaduże albo zamałe ! No i właśnie NaStKa..."takie są nasze mamy".

NaStKa - Czw 30 Sty, 2003 10:08
Temat postu:
Hie hie
Wiesz, powiedz mamie co myślisz o takich rzeczach. Powiedz że jesteś juz na tyle odpowiedzialna i rozsądna że sama możesz decydować jakie ciuchy będziesz kupywać i nosić!
Anonymous - Pią 31 Sty, 2003 15:35
Temat postu:
Hehe...no NaStKa...właśnie to powiedziałam mamie biggrinbiggrinbiggrin
Nina - Pią 31 Sty, 2003 16:57
Temat postu:
Ja mam wydzielinę śluzową, ale nie mam wkładek chigienicznych Embarassed !
Anonymous - Pon 03 Lut, 2003 21:43
Temat postu:
Ah...Nina...idź z z przyjaciółką do sklepu. Jeśli nie wystarczy Ci pieniędzy na nie to wymuś od mamy więcej kieszonkowych. Albo jak wiesz gdzie mama trzyma wkładki higieniczne to podbieraj...możliwe że się nie skapnie Wink Heh...ja tak robię. Podbieram mamie wkładki (czasem) Laughing
guga15 - Wto 04 Lut, 2003 10:09
Temat postu:

po co z ta wata??aznim sie postzreżesz biust sam ci urośąnie, ja kupuje tróznej marki , ale na prawde polecam Triumpha , jest taka kolekcja dla nastolatek
biggrin -nie ma dużych rozmiarów
powiedz mamusi że by poszła z tobą biggrin to może ci kupi 2
pozdrówka
Blanka - Wto 04 Lut, 2003 16:08
Temat postu:
Dzienki

Klao! Powiem ci ze zamiast odpowiedziec na moje pytanie non stom sie wydlupiasz!

Nene:
nie chodzi mi o to by powiekszyc biust watą!Ma rosnąć sam!
Co będzie jak na wf wata mi wypadnie?(a jk ją nawt wyciągnę na wf to beda sie dziwic trzemu teraz mam taki maly biust!

Za odpowiedzi :dzienki Smile
NaStKa - Wto 04 Lut, 2003 16:41
Temat postu:
Wiecie doskonale że bielizna z Triumpha jest baardzo droga...zaś na bazarach są staniki o naprawdę niepowtarzalnie małych rozmiarach, trzeba tylko ich poszukać!
Już wiele razy mówiłam ze jak sie nie ma zbytnio biustu to można sobie kupić stanik PuschUp czyli taki z usztywnianymi miseczkami (na bazarach jest ich pełno i są bardzo małe rozmiary).

KleO to ja już niewiem bo raz piszesz że powiedziałaś mamie o śluzie i sama kazała ci nosić wkładki a teraz piszesz ze jej podbierasz....to jak jest naprawdę? Neutral
Blanka - Wto 04 Lut, 2003 17:03
Temat postu:
Kleo ma chumorki- dojrzewa!
a ty nie podkradaj mamie wkladek!
Jka zauwazy ze jest ich mniej to bedzie zla i bedzie jej przykro ze nie powiedzialas o potrzebach!
Wiem! to bardzo trudne!(mow najpierw do zdjecia od mamy)
Powodzenia
NaStKa - Sro 05 Lut, 2003 12:40
Temat postu:
Taak...dobrze kumuś doradzać
Szalona - Nie 09 Lut, 2003 10:02
Temat postu:
Tak nastka ma rację.Ja naszczęście nie mam takiego problemu jak wy.Od dawna mówiłam mamie największe sekrety i wiem,że nikomu o nich nie powiedziała więc i z wkładkami było mi łatwo. Wink
NaStKa - Nie 09 Lut, 2003 11:25
Temat postu:
A ja już pozbyłam sie swojego problemu i wszystko jest OK
Anonymous - Nie 09 Lut, 2003 13:08
Temat postu:
Ja też już powiedziałam mamie o wkładkach, i już nie ma problemu. biggrin
Anonymous - Nie 09 Lut, 2003 18:05
Temat postu:
JA BYM SIĘ CIESZYŁA JAKBY AMMA KUPIŁA MI STANIK KTÓRY PŁASZCZYŁ BY MI BIUST ! A MOJA MAM WŁAŚNIE MI TAKICH NIE KUPUJE I TO MNIE WKURZA A JAK JEJE POWIEM TO MÓWI CZEGO TY CHCESZ DOBRZE WYGLĄDASZ WNIM A JA NIELUBIE KURDE TAKICH WYGLĄDA JAKBYM MNIAŁA BIUST JAK NIEIWEM CO JAKI DUŻY ! I TAK MAM BIUST NAJWIEKSZYW KLASIE TO JESZCE MI MMA DOPRAWIA TO MASAKRA !
Alice - Nie 09 Lut, 2003 19:02
Temat postu: Pomysł
biggrin mam pomysł! Kiedy będziecie w sklepie z ciuchami pobiegnij do dtaników,weź je do mamy i powiedz" Ale extra! cool! " i wytłumacz że ten co dostałaś ci nie pasuje bo ....wymyśl Laughing
NaStKa - Nie 09 Lut, 2003 20:16
Temat postu:
Szczerze mówiąc powinnaś o swoim problemie pogadać otwarcie z mamą....ja na przykład z moją mamą o problemie ze stanikiem radze sobie świetnie .....doskonale mnie rozumie i wie co przechodze gorzej z innymi problemami

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group