Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - piersi

Mała - Wto 13 Sty, 2004 20:37
Temat postu: piersi
hmm..
tak sie zastanawiam czy z moim dojrzewanime wszystko ok?Smile
znaczy mam tu pytanie co do piersi
jak zacnaja na poczatku zawsze rosnac to takie male guzki sie pojaiaja i sa warde, jak sie nacisnie to boli... a potem sa coraz wieksze...a zw koncu osiagaja wielokosc sutkow i koniec... a teraz nagle... mi sie tak to "poczatkowe ziarko" powiekszylo ze jest prawie na calych piersiach.. sa twarde...a jak sie uderze to boli jak cholera... wszystko ok?
Narvana - Sro 14 Sty, 2004 08:54
Temat postu: n
chyba wszytsko ok Razz a przynajmiej mi sie tak zdaje... troszke dziwnie to opisałaś Wink
mroweczka - Sro 14 Sty, 2004 13:40
Temat postu:
Wiem o co Ci chodzi! Wink Te "guziczki" razem z rozwojem piersi stają sie coraz większe. A więc oznacza to po prostu,ze Ci rośnie biust. Nie ma powodu do niepokoju Wink
NaStKa - Sro 14 Sty, 2004 18:19
Temat postu:
a ja tych guziczków nie mam Confused ?? czemu?
mroweczka - Sro 14 Sty, 2004 18:52
Temat postu:
NaStKa napisał/a:
a ja tych guziczków nie mam Confused ?? czemu?


Masz na pewno tylko moze ich nie czujesz. To w ogóle są piersi. Jak naciśniesz, czy uderzysz sie to ich nie czujesz?Nie boli Cie nic?
girl_in_black - Sro 14 Sty, 2004 19:39
Temat postu:
hej! te "guziczki" to gruczoły. Każda dziewczyna je ma. To normalne ze jak ktoś Cie uderzy w pierś to boli.
Gościówa - Czw 15 Sty, 2004 17:43
Temat postu: guzczki
girl_in_black napisał/a:
hej! te "guziczki" to gruczoły. Każda dziewczyna je ma. To normalne ze jak ktoś Cie uderzy w pierś to boli.

GIRL IN BKACK: 100% racji. Guziczki to pierwszy etap rozwoju piersi. Te guziczki zostają już do końca życia tyle że nie są aż tak wrażliwe na dotyk jak w okresie dojrzewania. W tym własnieokresie bola najmocniej i trzeba na nie bardzo uważać Smile POZDRÓWKi Smile
NaStKa - Czw 15 Sty, 2004 19:31
Temat postu:
e no ja te guziczki mialam prawda , ale teraz zniknęły...poważnie! nie czuć nic a nic można ciskać do woli a i tak nic sie nie wyczuje...nie ma tych gruczołów tam , czemu??
panienka_wierzba - Czw 15 Sty, 2004 19:50
Temat postu:
może twoje piersi sa już na tyle duże że nie potrafisz już wyczuć gruczołów które są pod tłuszczem, oczywiście nie obraź sie nie mówie tu ze jestes gruba ani nic tylko o tym że piersi są w większości zbudowane z tłuszczu....
girl_in_black - Czw 15 Sty, 2004 20:01
Temat postu:
nastka...to jest niemożliwe ze nie masz gruczołów! Kazda kobieta je ma i Ty na pewno też. i niemożliwe też jest że je miałaś a już nie masz. No przecież sie chyba nie rozpłynęły Very Happy Wink
NaStKa - Czw 15 Sty, 2004 20:54
Temat postu:
wierzba wierz mi ja nie mam takich aż tam dużych piersi żeby nie można było wyczuć tych gruczołów Smile I poważnie wam mówie one były i wogóle pamietak jak bardzooo mnie piersi bolały...ale teraz nie ma nic...
mroweczka - Czw 15 Sty, 2004 22:01
Temat postu:
Nastka masz to na pewno bo z gruczołów sa właśnie piersi nie ma grłuczołów-nie ma piersi. A czy aby na pewno jak wlecisz z siłą 1000000km/h na ściane nic nie czujesz?(nie radze) Rolling Eyes Są one jeszcze wieksze wraz z piersia tak jak sutki.
P.S. Staniki B moge wydawać się "mniejsze" ale chodzi o to, by własnie "troche" piersi wystawało(tylko,zeby sutki była zakryte! Wink ) Jak wystaja to właśnie dobrze.
NaStKa - Pią 16 Sty, 2004 09:54
Temat postu:
nie no POMOCY nikt mi nie wierzy Crying or Very sad
DEG gdzie jestes!
deg - Nie 18 Sty, 2004 02:22
Temat postu:
Jestem, jestem.
Wierzymy Ci.

Każda dziewczyna ma te gruczoły.
Podczas dojrzewania zwykle te gruczoły nabrzmiewają i stają się bolesne. Jednak są też takie okresy, kiedy kruczoły stają si miękkie i nie bolą - prawopodobnie Ty obecnie jesteś w tym okresie. Wnet się to zmieni i znów będą wyczuwalne i bolesne.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group