Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Mój wolny czas.

Blue Girl - Sob 17 Sty, 2004 10:46
Temat postu: Mój wolny czas.
Kiedy mam dużo czasu najczęściej surfuję po internecie lub gram. Spotykam się też z moimi koleżankami i kolegami. Czasami wychodzę z mamą na spacer, a czasem idę do babci i dziadka. Lubię też poczytać książkę i pooglądać telewizję. A Wy? Jak spędzacie wolny czas?
Tisiana - Sob 17 Sty, 2004 11:08
Temat postu:
Ja spędzam go identycznie jak Ty...najcześciej siedzę ogóle nie komputerze i internecie...żadziej spotykam się z qmpelkami....jeszcze żadziej oglądam tv...w ostateczności nudy czytam książkę lub jadę odwiedzić babcię...no cóż...to mamy troszke podobny plan do spędzania wolnego czasu...
Gościówa - Sob 17 Sty, 2004 12:58
Temat postu: wolny czas
Ja mam całą mase pomysłów na spędzanie wolnego czasu Smile Różnie to bywa. CZasem siedze przy komputerze na tym forum, gram w gry lub staram sie ulepszyć moją stronke www, czasem siedze przy telewizorze, czasem czytam książi których w domu mam całą mase i chyba przez cale życie ich nie przeczytam biggrin, czasem spotykam się z koleżanką...wychodze na spacery z mamą...z psem Smile, Ostatnio dużo maluje i rysuje bo to jest moje hobby ;] I coś mnie natchęło (może to głupie) do skelajania modeli samolotów, łodzi, czołgów, chelikopterów itp Smile)) Ale nie takich plastikowych tylko z papieru . Są takie książeczki i tam jest opisane co jak złożyć pokolei...takie modele sie trudno skelja i długo ale efekt jest zachwycający biggrin Mam ich bardzo duuuużo bo kiedys mój tata dostał...mam ich około...hmm..50?? Smile Nie skleje wszystkich nigdy...często jak jakiś chłopak ma urodziny czy coś to mu daje kilka takich modeli i sie cieszy Smile)
Xesquio - Sob 17 Sty, 2004 17:05
Temat postu:
Hmm ja za zwyczaj gdy mam wolny czas ide z przyjaciolmi sie poszwedac do parku albo siedze na kompie na czacie albo gram ;]
codi - Sob 17 Sty, 2004 22:07
Temat postu:
ja siezde w internecie i spotykam się z kumplami ale najczęściej to jeżdże
na roweże
pussi - Czw 11 Lis, 2004 21:38
Temat postu: pussi
wolny czas spedzam ze moim słonkiem na zywo albo klikam z nim na gg:D
havranek - Wto 23 Lis, 2004 15:36
Temat postu:
wolny czas--> net, wyprawy na burdy, piwo, imprezy...
Elun - Pią 26 Lis, 2004 14:10
Temat postu:
siedze na necie, chodze na sksy, wlocze sie z kumpelami po miescie
Anonymous - Pią 26 Lis, 2004 16:08
Temat postu:
Ja podobnie. Wink Siedzę na kopie; rysuję; piszę; czytam; oglądam tv... Albo gdzieś się szlajam ze znajomymi. Wink
Elly - Pią 26 Lis, 2004 17:29
Temat postu:
Ja siedze w necie lub szwędam się z kumpelkami w ostatecznosci czytam albo ogladam tv .
Anonymous - Pią 26 Lis, 2004 20:18
Temat postu:
komp,komp i jeszcze raz KOMP.Nałóg.A szkoda.
Elun - Nie 28 Lis, 2004 18:45
Temat postu:
Gabra napisał/a:
komp,komp i jeszcze raz KOMP.Nałóg.A szkoda.

przynajmniej bardziej pozyteczny, niz papierosy czy narkotyki:) Moze w przyszlosci bedziesz wielka hackerka hehe Razz
Elly - Nie 28 Lis, 2004 19:02
Temat postu:
AmazonkAA napisał/a:
Gabra napisał/a:
komp,komp i jeszcze raz KOMP.Nałóg.A szkoda.

przynajmniej bardziej pozyteczny, niz papierosy czy narkotyki:) Moze w przyszlosci bedziesz wielka hackerka hehe Razz


nie konecznie hakerka może też być świetnym informatykiem Razz
mroweczka - Nie 05 Gru, 2004 14:07
Temat postu:
Hm...wolny czas? Zazwyczaj komputer. Ale zdarza mi się też usiaść z nosem w książce,jak ma być jakaś praca klasowa Wink
Mróweczka Kwiat
Łukasz - Pią 12 Sty, 2007 17:06
Temat postu:
Ja spędzam czes najchętnie przy pisaniu na tym forum. Ale również czytam książki i zajmuję się moim młodszym bratem.
Nevertime - Sro 17 Sty, 2007 11:16
Temat postu:
Czytam, robię biżuterię, jeżdżę na rowerze, gotuję, siedzę przy kompie, gram na gitarze... biggrin
kasia0001 - Sro 17 Sty, 2007 15:26
Temat postu:
Nie starczyłoby mi miejsca żeby opisać co robię.. staram się codziennie robić coś nowego, ciekawszego ;] codziennie co innego ;D
nasty_girl - Sro 17 Sty, 2007 15:33
Temat postu:
Nevertime napisał/a:
robię biżuterię



? rozumiem że jesteś jakimś złotnikiem, czy jubilerem.. <lol>
Marcia10 - Pią 19 Sty, 2007 13:44
Temat postu:
Cos zawsze robie...czytam ksiazke, siedze na dworzu.....cos jem...siedze przy kompie...zawsze jakos czas sie spediz.
Almycha - Nie 04 Lut, 2007 19:49
Temat postu:
Ja hobby nie mam Sad. W wolnym czasie bloguje i oglądam TV ale to dla mnie nie hobby
joasia1990 - Nie 04 Lut, 2007 19:54
Temat postu:
Almycha napisał/a:
Ja hobby nie mam

To wyjdz do ludzi! Spróbuj napisac jakis wiersz, zajmij sie fotografią, zainteresuj sie końmi... Dla chcącego nic trudnego! Very Happy
Juchu:) - Nie 04 Lut, 2007 21:44
Temat postu:
Ja to w ogóle mam mało wolnego czasu. A jak już mam to nie wiem co robić. Teraz właśnie jakoś tak wyszło że w lutym będę mieć mnóstwo wolnego czasu i się zastanawiam na co go poświęcić Very Happy Chyba znów zacznę ćwiczyć grę na gitarze Very Happy
Nikita - Pon 05 Lut, 2007 14:37
Temat postu:
Jak spędzam swój wolny czas?
Mhm, najczęściej słucham muzyki, piszę na forach, rozmawiam ze znajomymi, czytam książki/czasopisma, zajmuję się moimi zwierzakami, uczę się niemieckiego. Smile
Sissa11 - Sro 07 Lut, 2007 16:28
Temat postu:
Ja? NAjchętniej nic nie robię... Siedzę przy necie i takie tam...
Prawdziwe zycie to mi sie rozpoczyna jak jest cieplej, bo przy tych warunkach pogody to ja już prędzej bym sie uczyła niż łaziła :/
Marcia10 - Sob 10 Lut, 2007 12:10
Temat postu:
Latem - prawie nie ma mnie w domu
Zima - jestem na gorce na dupolotach (szerokie usztywniane podpaski lub po prostu jabluszka) albo an lyzwach. Teraz czekam az lod zamarznie.
Akacja12 - Sob 10 Lut, 2007 22:45
Temat postu:
(temat sprzed kilku lat jak widze ;p)
Co robie w wolnym czasie ? Bardzo różnie, ucze się hiszpańskiego, gram na wiolonczeli, spotykam się z przyjaciólmi, czytam książki, no a czesto tak zwyczajnie siedze przy kompie. No i czasem lubie sobie poczytac cos zwiazanego z biologią np. ;p. No i bywa ze cos maluje, rysuje itp. ^^.
piotr123 - Sro 07 Mar, 2007 12:18
Temat postu:
Ja zwykle jestem na necie lubię gadać na forum barzo dobrze czytam ostatnio przeczytałem
"Jak pies jeździł koleją"polecam Wink

Moje hobby elektronika: miganie diud led piszczyk itp.
Nika13 - Sro 07 Mar, 2007 19:22
Temat postu:
Ja dla relaksu czytam książki jeżdżę na rolkach i spotykam się z kumpelami Very Happy
Kitku1994 - Pią 08 Cze, 2007 18:26
Temat postu: Mój wolny czas
W wolnym czasie słucham muzy, idę na spacer z przyjaciółkami, rozwiazuje wykreślanki lub też sie dze na kompie. Więc mam co robić.
Shaunri - Pią 08 Cze, 2007 18:35
Temat postu:
piotr - Nie "jak pies jeździł koleją", tylko "pies który jeździł koleją". Czytasz i nie wiesz co?
Słupek - Pią 08 Cze, 2007 19:22
Temat postu:
Shaunri, nie "Pies, który jeździł koleją", a "O psie który jeździł koleją". Sie nie czepiaj sie, jak nie wiesz Smile
Shaunri - Pią 08 Cze, 2007 20:07
Temat postu:
Ach, wybacz, zasugerowałem się jego postem : )
Magwill - Pią 08 Cze, 2007 23:46
Temat postu:
Spędzam czas podobnie jak inni : oglądając telewizję, grając na necie i w simsy 2, czasem wychodzę na podwórko, wyjdę na miasto (sama lub z kimś) i pobawię się z chomikiem
natkka92 - Nie 10 Cze, 2007 14:09
Temat postu:
Ja też tak spędzam czas. Komputer, dwór, nauka, TV, czasem książka...i tak cały czas. Eh...Czasem myślę, aby to zmienić...Jednak nigdy mi się to nie udaje Very Happy
Magwill - Nie 10 Cze, 2007 21:29
Temat postu:
Mi też to się nie udaje Mr. Green
Bartek_Rosik - Pią 15 Cze, 2007 19:47
Temat postu:
Siedzę na GG, jak pogoda to piłka lub rower Smile
Tritron - Sob 23 Cze, 2007 19:11
Temat postu:
Standardzik...
Komputer,nauka,deska Smilei tam male wypady ,,Po ulicy"Smile

PS.
Chciałbym się odrazu przywitać
Pozdro.!
Agata1996 - Czw 07 Sie, 2008 11:37
Temat postu:
Ja najchętniej spędzam czas na stadninie, ze swoim koniem Smile Uwielbiam jeździć konno i jak mi się nudzi to ktoś mnie zawozi i spędzam tam cały dzień Smile
djwiocha - Pią 26 Wrz, 2008 15:50
Temat postu:
Ja wolny spędzam czas na siedzeniu w necie m.in. na tym forum od niedawna. I oczywiście na pirotechnice i chemi Very Happy Bom. Dla nie wiedzących nie jest to cos niebezpiecznego ale mimo tego nie polecam najmłodszym a także bez wiedzy chemicznej.
nasty_girl - Pią 26 Wrz, 2008 16:30
Temat postu:
Wolny czas, a co to takiego ?
Słupek - Sob 27 Wrz, 2008 08:51
Temat postu:
djwiocha napisał/a:
Dla nie wiedzących nie jest to cos niebezpiecznego ale mimo tego nie polecam najmłodszym a także bez wiedzy chemicznej.

Kolega prawie wzrok stracił, bo się bawił bez okularów ochronnych, ale Ty pewnie wiesz lepiej :p
adam2 - Wto 02 Cze, 2009 19:06
Temat postu:
przy komputerze, w internecie , na organizacji imprez, imprezach
sandra17104 - Pon 20 Lip, 2009 10:12
Temat postu:
ja spendzam wolny czas oglądając film Twilight

i czytając kisążk księżyc w nowiu

po zatym robie mnustwo inych rzeczy

zmierzch
księżyc w nowiu
zaćmienie
przed śeitem
SIMON300195 - Pon 20 Lip, 2009 13:08
Temat postu:
sandra popatrz na daty z miesiac minieło i pisz poprawnie po polsku
Nens - Pon 20 Lip, 2009 22:16
Temat postu:
Nawet 2 miesiące, ale nie widzę powodu, żeby nie wznowić tego tematu.
nasty_girl - Wto 21 Lip, 2009 08:28
Temat postu:
Ale zamiast oglądać w kółko jeden film poleciłabym przestudiowanie słownika ortograficznego. Na pewno się przyda.
sathii - Sro 22 Lip, 2009 17:01
Temat postu:
Teraz latem dużo czasu spędzam na rowerze, w plenerze, często na mazurach. Zimą różnie bywa, ale staram się być aktywna.
Akacja12 - Sro 22 Lip, 2009 19:06
Temat postu:
Ja też. Obiecałam sobie że od dziś będę aktywna Smile zobaczymy jak mi to wyjdzie.
sathii - Czw 23 Lip, 2009 06:56
Temat postu:
No ja wczoraj leniuchowałam, ale dzisiaj nie ma co, trzeba się poruszać Podskakuję
nasty_girl - Czw 23 Lip, 2009 08:53
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Ja też. Obiecałam sobie że od dziś będę aktywna Smile zobaczymy jak mi to wyjdzie.


Od soboty spoglądam na rowerek.. i na tym się kończy.

Chyba czas zmienić jego funkcję z wieszaka ;p
Encore - Sro 29 Lip, 2009 23:22
Temat postu:
Mój wolny czas? Głównie z rodziną i przyjaciółmi. W lecie jeziorko, po południu grill, zimą gorąca kawka. Na szczęście jednak sezon grillowy w pełni, więc korzystam ile mogę.
ana9924 - Pon 03 Sie, 2009 08:59
Temat postu:
Ja najczęściej siedze na dworku i gram mecza w siate Laughing często też serfuje po necie i gram na nintendoDS biggrin
klotka - Czw 13 Sie, 2009 09:50
Temat postu:
jak najczesciej staram sie spiewac. To mnie najbardziej odpreza. Jeszcze lubie sie zaszyc gdzies z dobra ksiazka...Czytalam ostatnio pozytywna- "Wojny w SPa" Ch. Manby. TV w ostatecznosci.
MamaKamila - Czw 29 Lip, 2010 11:55
Temat postu:
Ja staram się spędzić jak najwięcej czasu z Kamilem - synkiem Love . Najczęściej chodzimy na spacery, czytamy książeczki i ostatnio gramy w gry językowe .

A kiedy mam czas, a synek śpi, to najczęściej czytam, buszuję po Internecie albo zapraszam znajomych.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group