Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - piersii

Anonymous - Wto 20 Sty, 2004 13:56
Temat postu: piersii
[list=][/list]Jak rosta piersi i rosna kuleczki to one potem z nikaja jak juz urosna piersi czy sa ciagle Exclamation
girl_in_black - Wto 20 Sty, 2004 14:32
Temat postu:
hej! te kuleczki to gruczoły. one niegdy nie znikną.
Iśka - Wto 20 Sty, 2004 14:43
Temat postu:
Te "kuleczki" zamieniają się poprostu w piersi Wink !
panienka_wierzba - Wto 20 Sty, 2004 14:43
Temat postu:
tak zgadzam sie z girl in black, gruczły znajdujące sie w piersiach nigdy nie znikna, ponieważ w przyszlości będzie wydobywało sie z nich mleko, gdy bedziesz miała dziecko....
Good Friend - Wto 20 Sty, 2004 14:48
Temat postu:
............a potem to dziecko też wejdzie na forum i będzie się pytać gdzie jest pochwa i o gruczoły Laughing
panienka_wierzba - Wto 20 Sty, 2004 14:53
Temat postu:
no właśnie, i potem wszyscy wychowujący się na pytaniach i mądrych odpowiedziach, nie bedą zachodzić w ciążę w wieku 15 16 lat, bo będą doinformowani...
mroweczka - Wto 20 Sty, 2004 18:07
Temat postu:
Tak. To są gruczoły(to wszystko wyjaśnia np. jeśli ktoś Cie popchcie i Cie-bie-bo-li to właśnie gruczoły Wink ). One nigdy nie znikają. Czasami mozesz czuć,ze ich nie masz ale masz je ciągle 24/h(ale to zabrzmiało Laughing ) Mówiłam to 10 razy i powtórzę jeszcze raz- już w tym okresie trzeba zacząć na nie szczególnie bo nawet jedno, lekkie popchniecie moze się źle skończyć.
P.S. A dzieci wchodzą na dzieci.best.... Smile
ewq-12 - Sob 31 Sty, 2004 15:10
Temat postu:
a ja odkryłam te gryczoły na w-fie w 4 klasie - kilka krotnie dostałam w nie piłką i w końcu poszłam do lekarza. Lekarka stwierdziła, że to krwiaki podskórne Laughing haah to była nie prawda. To tylko gruczoły piersiowe Laughing
klacz - Nie 01 Lut, 2004 23:48
Temat postu:
Hehe, ja jestem w IV klasie, i to odkryłam...hm.. chyba gdzieś w październiku:P, ale niena WF-ie tylko na koniach:D(jak zakładałam siodło, do się "docisnęłam")

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group