Dzieci OnLine

Manga & Anime - Pierwsze anime

Xesquio - Czw 22 Sty, 2004 21:38
Temat postu: Pierwsze anime
Witam. Pierwszym anime ktore ogladalem i zachecilo mnie do ogladania anime byl zwykly Dragon Ball Smile a jakie byly wasze pierwsze anime Smile ??
codi - Pią 23 Sty, 2004 14:10
Temat postu:
moim też dragon ball Very Happy
Eregoth - Pią 23 Sty, 2004 21:35
Temat postu:
o ja sie odmienie: ja zaczolem od Capitana Tsubasy Smile
Xesquio - Pią 23 Sty, 2004 22:01
Temat postu:
LOL moim pierwszym anime niebyl dragon ball tylko Yatta Man Smile zapomnialem Smile
Eregoth - Pią 23 Sty, 2004 22:07
Temat postu:
taaa Yatta Man to tesz bylo fajne anime Smile
panienka_wierzba - Sob 24 Sty, 2004 15:08
Temat postu:
moim tez byl jatta man i jeszcze taki mody synek co mu dziolszka majteczki pokazywala i wtedy jakieś tam sily dostawal, a ogladalam to jak bylam taka malutka ze ledwo zem od ziemi odrastala Wink
Eregoth - Sob 24 Sty, 2004 15:37
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
moim tez byl jatta man i jeszcze taki mody synek co mu dziolszka majteczki pokazywala i wtedy jakieś tam sily dostawal, a ogladalam to jak bylam taka malutka ze ledwo zem od ziemi odrastala Wink


nie bylas za mloda na takie anime Mr. Green
Anonymous - Czw 29 Sty, 2004 09:18
Temat postu:
A ja będę orginalna (a może nie Wink) bo mnie zachęcił Sailor Moon Wink
Gladiatorpl - Nie 01 Lut, 2004 00:44
Temat postu:
Moim pierwszym obejrzanym anime byl Dragon Ball Smile i uważam ze jest najlepszy Smile
Eregoth - Nie 01 Lut, 2004 11:18
Temat postu:
chyba jak wiekszosc ludzi Smile
Xesquio - Nie 01 Lut, 2004 15:37
Temat postu:
Hmm a ja uwazalem DB za najlepsze anime do puki nieobejzalem calej sagi Dragon Balla i jakos mi sie znudzilo :/ teraz wole Fushigi Yuugi albo Yo Yo Hakusho ;] Pozdro
Anonymous - Wto 03 Lut, 2004 20:48
Temat postu:
moim pierwszym anime była pszczółka Maja, a potem Yataman heh... nie przegapiłam żadnego odcinka... nawet jak byłam u cioci to beczałam, że chcę Yatamana, a po za tym japońskie wersje znanych bajek np. Pinokio
Anonymous - Nie 16 Maj, 2004 22:22
Temat postu:
krew mnie zalewa!! DB, Sailor moon, Yataman czy Tsubasa nie są żadnym Anime!! To są bajki!! Można je zaklasyfikować razem z pszczółką Mają i Krecikiem. Prawdziwe anime np. (Akira, czy Ghost in the shell) są kierunkowane do starszych odbiorców. One mają przesłanie, coś niosą ze sobą. Zresztą, kiedyś to zrozumiecie Wink
Anonymous - Nie 16 Maj, 2004 22:23
Temat postu:
krew mnie zalewa!! Evil or Very Mad DB, Sailor moon, Yataman czy Tsubasa nie są żadnym Anime!! To są bajki!! Można je zaklasyfikować razem z pszczółką Mają i Krecikiem. Prawdziwe anime np. (Akira, czy Ghost in the shell) są kierunkowane do starszych odbiorców. One mają przesłanie, coś niosą ze sobą. Zresztą, kiedyś to zrozumiecie Wink
codi - Pon 17 Maj, 2004 19:19
Temat postu:
Stefan dobrze że cię Xesquio nie widzi bo dałby ci popalić Very Happy
kazde z tych anime co wymieniłeś to prawdziwe anime
ale wiem o co ci chodzi i masz rację
jestem z tobą Wink
Anonymous - Pon 17 Maj, 2004 19:45
Temat postu:
Sam kiedyś oglądałem Tsubasę i generała Daimosa %-). Ale to są niestety zwykłe bajki, z których się kiedyś wyrasta. (tak BTW Dragon Ball w Polsce to zupełna porażka - połowa scen wycięta) Anime, to w zasadzie normalne filmy, robione specjalną techniką...pomijam też fakt, że w 90% anime częste są sceny erotyczne Wink Niestety polskie społeczeństwo nie dorosło jeszcze do puszczania Anime w telewizji. Zdaniem przeciętnego Polaka wszystkie animowane filmy przeznaczone są dla dzieci, więc nie widzą sensu w puszczaniu Anime, mając na uwadze to że dziecko i tak nic nie zrozumie. Fakt, że dorośli mogą też to oglądać po prostu się nie mieści tym debilom w głowie. to tyle Cool
Anonymous - Wto 18 Maj, 2004 00:11
Temat postu:
ja zaczołem od tych anime z poloni 1 czyli TSubasa, Daimos, Gigi
Anonymous - Nie 01 Sie, 2004 23:19
Temat postu:
Ja zaczynałam od Pszczółki Maji i Yatamana... wkoncu to też anime... chociaż niektórzy tak nie twierdzą... ale sami nie wiedzą chyba co mówią, bo anime nie jest tylko dla "dorosłych" odbiorców, ale także dla dzieci
Fionkilla - Wto 15 Gru, 2009 20:09
Temat postu:
moim pierwszym anime było Yatta Man...xD

nawet nawet
ja to oglądałam jak miałam 4 lata około
eviltwin1 - Wto 15 Gru, 2009 21:16
Temat postu:
Pokemony.
Słupek - Wto 15 Gru, 2009 22:50
Temat postu:
Jedyne co kojarzę, że oglądałem w czasach prehistorycznych to Tygrysia Maska, a różnych Tsubasów, Daimosów i innych takich o dziwo w ogóle nie pamiętam.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group