Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Dużo jem mało tyje, duze piersi mam

Anonymous - Sob 21 Lut, 2004 10:10
Temat postu: Dużo jem mało tyje, duze piersi mam
Słuchajcie, od pewnego czasu dużo jem, ale nie tyje, za to piersi mnie sie powiększają, czy to jest normalne? mam 10 lat , dopiero! Question
panienka_wierzba - Sob 21 Lut, 2004 12:53
Temat postu:
wszystko jest w jak najlepszym porządku, po prostu masz szybką przemiane materii i jesz dużo a tyjesz mało, to tak jak ja. A co do piersi to sie nie martw bo wszystko jest w porządku równiez, po prostu dojrzewasz, nic w tym wielkiego....
Gościówa - Sob 21 Lut, 2004 13:39
Temat postu: piersi
wiesz co ..to mogą być dwa powody. Piwrszy to takijak powiedziała moja poprzedniaczka..nie tyjesz bo masz dobra przemiane materii ( ja też się objadam a nie tyje ) -duzo młodych osób tak ma..a piersi to poprsotu oznaka dojrzewnia. A drugi powód może być taki...mianowicie: piersi składja sie z tkanki tłuszczowej..i to wszystko co jesz moze poprostu idzie do twoich piersi a gdzie indziej nie? wiem ze to głupio brzmi..ale np..mam taka kolzanke w klasie co je duzo..i cała jest szczupła...brzuszek ma płaski i wogóle ale nogi dośc grube..poprsotu wszystko w nogi jej idzie..z piersiami może być tak samo..jesli masz je bardzo wielkie..bo w wieku 10 lat zadko sa jakies OGROMNE..ale jesli masz małe..i wyczuwasz w nich tzw: "guziczki" oznacza to ze chyba wszystko jest ok.
mroweczka - Sob 21 Lut, 2004 21:33
Temat postu:
Penwie,że wszystko z Tobą w porzadku! Very Happy Dużo jesz ale nie tyjesz...To moze być po porstu szybka przemiana materii jak już uznały koleżanki(! Very Happy ) A piersi...To nie musi być od jedzenia chociaż....
a)dojrzewasz
b)<sposób Gościówy> :to jedzenie idzie własnie na piersi. Piersi składają sie przede wszystkim z tkanki tłuszczowej więc nie ma się czemu dziwić.

Spokojnie,dojrzewasz Wink
P.S. Mojej siostrze piersi zaczęły rosnąć w wieku 8 lat Smile
Klaudia_13 - Pią 21 Kwi, 2006 18:51
Temat postu:
To nic , że już w tym wieku rosną ci piersi słyszałam , że od 9 do 13 lat rosną piersi więc to normalne , a jaki nosisz rozmiar ?
Słupek - Pią 21 Kwi, 2006 19:48
Temat postu:
Jakby rosły tylko do 13 roku życia, to byśmy nie mieli na co patrzeć Mr. Green . Setki razy już to napisano, że bodajże do ok. 20 r.ż. (przepraszam jeżeli się mylę Razz), mogą powiększyć się po ciąży, itd.
Klaudia_13 - Pią 21 Kwi, 2006 20:47
Temat postu:
Ty mnie , źle zrozumiałeś. Od 9 do 13 lat zaczynają rosnąć piersi , a kończą w wieku 16











Very Happy
nasty_girl - Sob 22 Kwi, 2006 07:23
Temat postu:
niektorzy maja szybka przemiane materi to raz
niektorzy szybko sie rozwijaja to 2..
Anonymous - Sob 22 Kwi, 2006 09:03
Temat postu:
temat ma dwa lata - to 3
Klaudia_13 - Sob 22 Kwi, 2006 09:59
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
temat ma dwa lata - to 3



no to co ?
Anonymous - Sob 22 Kwi, 2006 11:15
Temat postu:
to, ze autor tematu moze dawno juz gryzc glebe, natomiast z cala pewnoscia nie interesuje go Twoja opinia dot sytuacji opisanej powyzej -_-
Klaudia_13 - Sob 22 Kwi, 2006 11:34
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
to, ze autor tematu moze dawno juz gryzc glebe, natomiast z cala pewnoscia nie interesuje go Twoja opinia dot sytuacji opisanej powyzej -_-









Może i masz racje
Keeveek - Sob 22 Kwi, 2006 14:37
Temat postu:
Ant0n , powiem więcej: NIKOGO już nie obchodzi co ona ma do powiedzenia w tym temacie :]
Klaudia_13 - Sob 22 Kwi, 2006 19:41
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
Ant0n , powiem więcej: NIKOGO już nie obchodzi co ona ma do powiedzenia w tym temacie :]








a skąd wiesz ?
Anonymous - Sob 22 Kwi, 2006 20:51
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
powiem więcej

po co?
Keeveek - Sob 22 Kwi, 2006 20:52
Temat postu:
nabijam posty. just like you
weroskaaa - Pon 01 Maj, 2006 13:09
Temat postu:
W końcu dojrzewasz : ) Razz Smile
ania_12 - Pią 30 Cze, 2006 12:30
Temat postu:
też tak chce biggrin Razz ale nie miec piersi zabardzo duzych;p
zuza10 - Pią 14 Lip, 2006 11:18
Temat postu: Ja też...
Mam 10 lat i rosną mi piersi w czoraj mietrzyłam talię i biust (baardzo dużo zjadłam) a dziś tak samo i w tali nic nie przytyłam a w piersiach 1,50 cm.więc jesteśmy spokrewnione Laughing
Nikita - Pią 14 Lip, 2006 11:34
Temat postu:
Temat zamykam z racji takiej, że jest on sprzed prawie 3 lat i ktoś go cały czas niepotrzebnie odnawia.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group