Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Podpaski

Anonymous - Czw 16 Sty, 2003 23:57
Temat postu: Podpaski
Ostatnio kupiłam podpaski maxi. Mają one skrzydełka, które nie są w środku podpaski (są rozmieszczone niesymetrycznie). Mniejsze rozmiary mają skrzydełka rozmieszczone symetrycznie. Nie wiem czy po założeniu dłuższa część podpaski powinna być z przodu czy z tyłu?
Anonymous - Pią 17 Sty, 2003 09:55
Temat postu:
nie wiem ile masz lat i jaie obfite są twoje miesiączki, ale myslę że podpaski maxi są za grube, będzie coi nie wygodnie to po 1
po drugie kupuj sobie takie sa paczki specjalne np. alweysów gdzie są rłózne chłonności podpasek, w tedy będziesz miała do wyboru
deg - Pią 17 Sty, 2003 22:25
Temat postu:
Po konsultacji z moją żonką:

Dłuższą część umieść z tyłu.
Podpaski maxi dobre są raczej na noc niż na dzień. W nocy gdy leżysz, krew spływa Ci w kierunku pupy i dlatego właśnie tam potrzeba zabezpieczenia podpaską. Podczas dnia nie wykorzystasz tej "przedłużonej" części podpaski.
rodzynka - Sob 03 Sty, 2004 23:15
Temat postu: rodzynka
no właśnie... dłuższa częśc powinna być z tyłu. I rzecywiście takie podpaski są do u zywania w nocy ale jeśli twoje miesiączki są bardzo obfite to w dzień podpaski "maxi" też się przydadzą :-)
girl_in_black - Sob 03 Sty, 2004 23:48
Temat postu:
ja też sie zawsze zastanawiałam czy lepiej jest mieć wiecej z przodu czy z tyłu. ale jedank lepiej z tyłu bo tam zpływa wiecej krwi. a podpaski MAXI zachowaj sobie na noc bo one sa niewygodne do noszenia w dzień. (co do miesiączki nie miałam jej już od dwóch miesiecy, powinnam iść do ginekologa?)
Iśka - Nie 04 Sty, 2004 00:12
Temat postu:
Ja myślę, że nie ... przecież Twoje miesiączki są jeszcze nieregularne (jak to się pisze?) Very Happy
Anya - Nie 04 Sty, 2004 22:54
Temat postu:
ja najpierw miałam za szybko miesiączke, a potem ponad miesąc czekałam ... różnie z nimi bywa, ale byłam pewna że pani miesiączka raczy mnie odwiedzić jak już bede musiała wracać do szkoły. Heh, najpeirw przed kloniami samymi, potem w dniu 1 wrzesnia, a teraz dzien przed powrotem do szkoły ...

Podpaski nocne w czasie dnia też się da wykorzystać ... zależy od obfitości krwawienia. Ale osobiście najbardziej lubie te o jeden stopień przed nocnymi ... te nocne są troche za długie jak dla mnie ... ale cż właśnei sie paczka skończyła została mi tzw. "rezerwa" RazzP i jutro pogadam z mamą żeby kupiła te super plus (jeden stopien przed nocnymi).

Acha. Co do spływania krwi. Postanowiłam sprawdzić jak to z tymi pdopsakmi jest, wzię łam jakiś sok neidopity (kolor musi być Razz) i krew jakby "szuka" sobie wolnego miejsca, więc nei jest tak ze w jakims meijscu przemoknie, a inne zostanie suche. Bo sama miałam takie obawy wcześniej. Chyba że usiądziesz jakos tak że np. "bokiem" jakiś przeciek się przedostanie.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group