Dzieci OnLine

Manga & Anime - Hellsing - anime wszechczasów ;>

Zbychu_madafaka_ - Sob 10 Kwi, 2004 15:37
Temat postu: Hellsing - anime wszechczasów ;>
No tak , chciałem poruszyć temat o pewnym anime.A nim jest Hellsing.Bardzo spodobało mi się.Bez namysłu z kazyy zacząłem sciągać kolejne odcinki.Po raz pierwszy , kopara spadła mi jak to wszystko podsumowałem ;>.Te anime wpadło mi prosto w dziesiątke , jest wszystko , vampiry , szybka akcja , krew i brutalność.Akurat coś dla mnie Twisted Evil .Może któryś z forumowiczów oglądał Hellsinga.Jeśli tak prosze wpisać jakie jest według was te anime. Twisted Evil .
Anonymous - Nie 11 Kwi, 2004 18:53
Temat postu:
Ja oglądałąm całą serię z zapartych tchem po nocach Smile) ale muszę stiwerdzić teraz po tym jak opadły emocje, że widziałąm lepsze anime np. Naruto, VP Miyu
Eregoth - Pon 12 Kwi, 2004 00:37
Temat postu:
Taaaa hellsing nieodparta czesc mojego zycia ogladalem wszystkie odcinki ;] moje ulubione anime ;]
Zbychu_madafaka_ - Wto 13 Kwi, 2004 13:48
Temat postu:
Taaaa Hellsing wygrywa ( winner) Twisted Evil .Ale chyba nie widziałem jak do tychczas lepsze anime.Główna postać Alucard to dopiero gość Cool .Nie ma to jak czerwony kapelutek i te okularki......... a no i jeszcze gany ( CASUL ARM 454 i JACAL , chyba dobrze napisałem Wink ). Hellsing ma niepowtarzalny klimat , mokre i ciemne mury tej całej organizacji.Hmmmm już nie moge doczekać sie następnych odcinków.Ale jest jeszcze jedno pytanie , czy wogóle wyjdą Question
Lavile - Pon 19 Kwi, 2004 13:18
Temat postu:
Szkoda, ale nie wiem co to za anime Rolling Eyes Gdzie je mozna zobaczyc ?? Gdzies w TV ?? Twisted Evil Ale i tak moim ulubionym anime zostanie Vision of Escaflowne Twisted Evil Cool Tylko nie film, ale serial w TV. Van Fanel i Merle byli the best Cool
Hentai - Sob 29 Maj, 2004 00:42
Temat postu:
hmm [cenzura]
Eregoth - Sro 02 Cze, 2004 21:49
Temat postu:
Lavile napisał/a:
Szkoda, ale nie wiem co to za anime Rolling Eyes Gdzie je mozna zobaczyc ?? Gdzies w TV ?? Twisted Evil Ale i tak moim ulubionym anime zostanie Vision of Escaflowne Twisted Evil Cool Tylko nie film, ale serial w TV. Van Fanel i Merle byli the best Cool


zobaczyc mozna na kanale vivie niemieckiej albo sciagnac z netu Smile chodz szwabski dubling mnie dobija -___-



Zbychu_madafaka_ napisał/a:
Taaaa Hellsing wygrywa ( winner) .Ale chyba nie widziałem jak do tychczas lepsze anime.Główna postać Alucard to dopiero gość .(.....)


Stary Alucard ma charakter kazdy o tym wie Smile na marginesie ja bym chcial miec taki charakter:)
Anonymous - Sob 25 Wrz, 2004 03:09
Temat postu: Hellsing
ehh... no to Anjime jest jednym z najlepszych jakie widziałem i jest do tego dobrzeoddane jak wygląda przemiana w vampira(pownieważ nie jest tak ja jest na filmach ...dziebnoł raz w szyje vampir i już jesteś vampirem...) tam było dobrze pokazane jak to sie dzieje w kulturze Vampirów. Kto oglądał to wie


>> cya <<

(.)(.)
) (
( Y )

>> i na fali <<

>>PS. HELLSING NAJLEPSZE ANIME KTÓRE CHYBA POWSTAŁO O TEMATYCE VAPIRÓW! <<
Anonymous - Sob 25 Wrz, 2004 06:08
Temat postu:
Oglądałam Hellsinga. Na vivie niemieckiej Razz A powiedzcie mi - to prawda, że Hellsing będzie leciał Na Hyperze po Fushigi Yuugi? Confused Bo słyszałam takie pogłoski...
panienka_wierzba - Sob 25 Wrz, 2004 11:07
Temat postu:
tak tak hellsing =] oglądałam musze powiedzieć już dawno (neistety nie na żadnej vivie ani nic bo nie posiadam czegoś takiego jak kablówka albo satelita ale od czego są znajomi z płytkami animców i internet z którego się wsyzstko ściąga =D) bardzo dobre anime bardzo dobre :] dużo lepsze niż manga, przynajmniej moim zdaniem, w anime przedstawione lepiej Wink
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 20:29
Temat postu:
A więc do wszystkich maniaków i tych co nie znają - od dzisiaj na hyperze o 22.00 jest emitowany Hellsing.
Pulkownik Nikt - Czw 21 Paź, 2004 22:37
Temat postu:
Ogladalem wlasnie:0 ( dzieki za info biggrin )
Nawet fajne ;P
Lavile - Czw 21 Paź, 2004 22:39
Temat postu:
Tez wlasnie ogladalam. Spoko biggrin Mam maly problem. Moja mama mi powiedziala, ze nie bede tego oglodac Neutral :/ Jakbym to ja male dziecko byla.

Ale i tak bede. Jak zechce biggrin
Anonymous - Pią 22 Paź, 2004 14:36
Temat postu:
Achhh... powróciły wspomnienia jak to kiedyś się oglądało do 2.00 w nocy kilka odcinków pod rząd... uwielbiam soundtrack do Hellsinga i wogule jest to wspaniałe anime i się cieszę, ze wersja jest z napisami, bo bez głosu Alucarda w pewnym sensie by anime ucierpiało.
Ppark - Pią 22 Paź, 2004 23:51
Temat postu:
Tłumaczenie jest maaaaarne :/
Okropnie.
Anonymous - Pon 13 Gru, 2004 22:02
Temat postu:
Taa...Hellsing...Szukałem lepszych animek, na razie nie trafiłem. Chociaż na papierze też nieźle się prezentuje, tylko że klimat blednie, bo zastępuje się go humorem.

Głosy...ach te głosy >:] Alucard żądzi
ale
i
tak


:twisted: Aleskander Andersen (nie, nie ten pisarz!) RULEZ!!! :twisted:
Merkavoth - Pon 13 Gru, 2004 22:30
Temat postu:
Głównym powodem, dla którego ta bajeczka jest tak popularna jest to, że tu każdy, ale to każdy bohater jest kultowy, czy to bracia Valentine, czy to sam Alucard. Każdy jest tak niepowtarzalny, jak to możliwe.

Moja ocena 10+/10 Mr. Green
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 13:38
Temat postu:
Heheh to prawda manga wiele traci przy anime, ale też jest świetna "pisek mnie ugryzł^^" anime oglądałam wiele razy na kompie, potem na hyperze. To prawda, każda z postaci może być kultowa, chyba oprócz cycatej policjantki, bo ona nie wiele wnosi postacie pojawiające się o wiele mniej są często o niebo lepsze takie jak Andersen, bracia Valentine, wampirzyca która siedziała samotnie i czytała...
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 21:59
Temat postu:
Hellsing... taaaaa... fajniusie toto... ale najwyżej na 4-5 oglądnięć. Potem by się raczej znudziło (a przynajmniej mi Razz).
Ale i tak najlepsze są: piosenka z endingu i trailer Razz. Normalnie pełen wypas Laughing.
Pan_Feanor - Sro 15 Gru, 2004 09:58
Temat postu:
Manga lepsza od anime, Anime jet takie sobie..... nieurzekło mnie niczym. A jeśli do tej pory nieznalazłęś niczego lepszego to znaczy ze neiszukałeś.....
altruista - Sro 15 Gru, 2004 10:30
Temat postu:
hmm, hellsing ma rewelacyjna wrecz muzyke, ale sam w sobie jest sredni - ot takie zabili go i uciekl, chociaz jakis tam klimat ma. Zdecydowanie wole Cowboy Bebop ktory oprocz muzyki wgniatajacej w ziemie ma calkiem fajna fabule i swietne postaci bohaterow
Pan_Feanor - Sro 15 Gru, 2004 17:27
Temat postu:
CO moge napisać porządny chłop Smile..
TO że bebop [cenzura] jest wiem ale niemoge za nic całej seri skompletować :/.... buuu
Avellach - Pią 07 Sty, 2005 21:33
Temat postu:
Cytat:
Heheh to prawda manga wiele traci przy anime, ale też jest świetna

W sensie ze anime jest lepsze od Mangi? Ty chyba na glowe upadlas bo to juz nie sprawa gustu, manga bije anime na leb. Duzo bardziej chaotyczna z duzo lepsza kreska. Poza tym manga to "prawdziwy hellsing", incognito w anime poprostu ssał.
Ad samego anime, czy jest animem wszechczasow? Duzo bardziej podobal mi sie Full Metal Alchemist oraz Elfen Lied _-_'
Anonymous - Pią 07 Sty, 2005 23:52
Temat postu:
eee... Hellsing najlepszy? A ghost in the shelll toto widzieliście?
Pan_Feanor - Sob 08 Sty, 2005 09:16
Temat postu:
Oh bądźmy prawdziwkami tylko GSHOTS i AKIRA GITS I AKIRA Smile.... przerażacie mnie czasem
Idźcie sobie Haibane Renmei albo BOgiepop Phantom pooglądać...
Mr.Spike - Nie 09 Sty, 2005 01:17
Temat postu:
tak... widze że altruista wie co to dobre anime [feanor też, ale on woli pseudointeligentne anime w których nawet twórcy nie wiedzieli o co chodzi, i maskowali brak budżetu jakimiś różnymi "spojrzeniami w duszę" itp a fani uznali to jako dogmaty]
no generalnie hellsing jest do bani- bardzo tępe i schematyczne anime, wysiada przy bebopie czy wolfs rainie
Pan_Feanor - Nie 09 Sty, 2005 10:05
Temat postu:
Hyhyhy a ja ciągle cowboya neiwidziałem Smile....... chyba sie pójde powieścić. Sztefi lepiej kupuj mangi z JPF bo mają promocje...... 5 zł za tomik...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group