Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Baaaardzo wwwwaaaażne pytanie !

Anonymous - Nie 19 Sty, 2003 21:30
Temat postu: Baaaardzo wwwwaaaażne pytanie !
Co to jest MASTURBACJA ?
deg - Wto 21 Sty, 2003 01:44
Temat postu:
Masturbacja (inaczej onanizm, samogwałt, ipsacja) to forma samodzielnego zaspokojenia seksualnego. Wiele jest form masturbacji, ale zwykle polega na drażnieniu narządów płciowych w celu wywołania przyjemnych doznań. Masturbacja pojawia się najczęściej w okresie dojrzewania, szczególnie u chłopców (90% chłopców i 40% dziewcząt) i wynika z braku możliwości innego zaspokajania silnego popędu płciowego.
Anonymous - Wto 21 Sty, 2003 11:13
Temat postu: hmm...

Dzięki za odpowiedź ! Nawet popatrzyłam do encyklopiedii ! Spoko... Razz

Anonymous - Wto 21 Sty, 2003 11:22
Temat postu: Pytanie....
Ja nie będę używać tamponów...myśle że nie zamiłe jest noszenie tamponów...ble... Laughing
Anonymous - Wto 21 Sty, 2003 11:35
Temat postu: Czy...

Chcę zostać administratorem...
Jak to trzeba zrobić, aby zostać administratorem FORUM Question Question Question

Ewcia - Wto 21 Sty, 2003 13:48
Temat postu:
musisz sie zarejestrowac na twej stronie i popisać troche postów
deg - Sro 22 Sty, 2003 01:04
Temat postu:
Zanim zadecydujesz, czy używać tamponów czy nie - poczekaj na miesiączkę i sprawdź, czy zawsze podpaska jest najlepszym rozwiazaniem Smile.

Dlaczego chciałabyś zostać administratorem? Tak dla hecy? Dla większej ilości gwiazdek? Czy masz jakiś sensowny powód?

Do Ewci - niestety - posty nie wystarczą, aby zostać administratorem. Posty są potrzebne do uzyskania wyższej rangi, jednak ranga administratora jest rangą specjalną, nadawaną niezależnie od ilości postów.

BTW: Wszystko opisane jest w FAQ pod adresem http://dzieci.best.pl/forum/faq.php
Anonymous - Sro 22 Sty, 2003 18:54
Temat postu: hmm
hmm
Ewcia - Sro 22 Sty, 2003 19:03
Temat postu:
Deg napisał:

"Do Ewci - niestety - posty nie wystarczą, aby zostać administratorem. Posty są potrzebne do uzyskania wyższej rangi, jednak ranga administratora jest rangą specjalną, nadawaną niezależnie od ilości postów."

A MI KIEDYŚ NAPISAŁEŚ ŻE ABY ZOSTAĆ ADMINISTRATOREM NALEŻY NAPISAĆ DUŻO POSTÓW
Anonymous - Czw 23 Sty, 2003 10:18
Temat postu:
Ewciu...
Chyba się pomyliłaś. Chodziło o debiutanta, juniora itp. Np. ja i ty jesteśmy debitantkami. A o zostaniu moderatorem (administratorem nie można być) trzeba pogadać z Agą, złożyć argumnty itp.
deg - Czw 23 Sty, 2003 20:57
Temat postu:
Nene ma rację.
Napisałem, że za posty otrzymuje się gwazdki i coraz wyższe rangi. Jednak administrator to ranga specjalna, niezależna od liczby gwiazdek czy postów. Administrator zarządza całym Forum, dodaje nowe fora, zarządza dostępem, sporządza kopię zapasową całej bazy danych z postami, dba o aktualizację skryptów w PHP na bazie których działa Forum itp.

Jeśli chcesz odpowiedzieć, to proponuję na łamach innego forum, OK?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group