Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - POMÓŻCIE JESTEM CHYBA TROCHE ZAMŁODA!!!!!

Anonymous - Pon 26 Kwi, 2004 07:27
Temat postu: POMÓŻCIE JESTEM CHYBA TROCHE ZAMŁODA!!!!!
Mam dopiero 11 lat a już mam wszędzie włoski Crying or Very sad

POMOCY CZY TO NORMALNE!?

Tisiana - Pon 26 Kwi, 2004 07:36
Temat postu:
Pewnie że normalne...dziewczyny dojrzewają od 10 lat....ty masz już 11 więc to odpowiednki wiek...nie masz się czym przejmować...wszystko jest w porządku...
_szyszka - Pon 26 Kwi, 2004 07:39
Temat postu:
Pewnie, że to normalne Wink
Widocznie już dojrzewasz Razz
Ale nie ma powodu do zmartwień i nic w tym stylu.
Po prostu jeden dojrzewa szybciej a inny wolniej.
Dorastasz teraz Wink Razz
Nyszka - Pon 26 Kwi, 2004 17:28
Temat postu:
To całkowicie normalne i nie przejmuj sie tak Smile
girl_in_black - Pon 26 Kwi, 2004 20:18
Temat postu:
hej! podpisuje sie pod przedmówcami! to całkowiecie normalne, bo przeciez teraz dojrzewasz.
codi - Pon 26 Kwi, 2004 22:13
Temat postu:
niczym się nie martw
wrzystko jest spoko
po prostu dojrzewasz Very Happy
Gościówa - Wto 27 Kwi, 2004 14:30
Temat postu: włosy
Hmm..nie widze nic w tym dziwnego..masz w końcu 11 lat i to najwyższy czas aby zaczłęy rosnąć ci włosy nie tylko w intymnych miejscach ale takrze pod pachami, na nogach itp...to normalne...zaczynasz dojrzewać
Anonymous - Wto 27 Kwi, 2004 17:03
Temat postu:
TA moze niech jeszcze 50 osob powie ze to normalne i wougle bo zapewne jak ktos raz napisal to ona nie zrozumiala LOL ! ludzie opamientajcie sie wystarczy ze jedna - dwie osoby napisza to samo i wystarczy ale nie 15
Anonymous - Czw 29 Kwi, 2004 12:45
Temat postu: Bardzo Wam dziękuje!
Bardzo wam dziękuje za pomoc!!!!!!
Teraz już wiem że to normalne!


naprawde wielkie DZIEKI
Anonymous - Wto 04 Maj, 2004 15:44
Temat postu: Don't worry!
Nie martw siem to najzupełniej normalne.
samanta10 - Pią 11 Cze, 2004 16:06
Temat postu:
ja mam 10 lat i w wieku 8 miałam już owłosienie
Anonymous - Pią 11 Cze, 2004 16:56
Temat postu:
samanta10 napisał/a:
ja mam 10 lat i w wieku 8 miałam już owłosienie

No to jesteś troszkę "wyrośnięta" Razz
Paulka - Sob 12 Cze, 2004 22:10
Temat postu: uf...
w wieku 8 lat to troszeczke (mało powiedziane) chyba za wcześnie... mi sie to pojawiło dopiero niedałno a mam już prawie 13 lat!
Anonymous - Nie 13 Cze, 2004 22:30
Temat postu:
Dojrzewa się od 11 do 16/17 roku życia. To, że 'włoski' Ci się pojawiły oznacza, że już zaczynasz dojrzewać. To coś normalnego i nie jesteś zamłoda na to, bo to Twój organizm decyduje o tym kiedy to ma się zacząć i to właśnie odpowiednia pora.
Dexia - Nie 20 Cze, 2004 21:21
Temat postu:
Ja jak miałam 10 lat to byłam wszędzie bardzo mocno owłosiona!No, cóż takie jest życie!
Lavile - Pon 21 Cze, 2004 10:24
Temat postu:
A ja od urodzenia cala jestem owlosiona - czasem sobie zartuje, ze to jest potwierdzenie tego, ze czlowiek pochodzi od malpy biggrin A tak serio to mnie to wnerwia , bo i na brzuchu od groma ciemnych wlosow i na plecach i na rekach i pod nosem mam troche ciemniejsze i wogole wszedzie, normalnie malpa Neutral Ale przeciez sie nie ogole na plecach Exclamation itp.
Anonymous - Pon 16 Sie, 2004 00:44
Temat postu: POMÓŻCIE JESTEM CHYBA TROCHE ZAMŁODA!!!!!
:oops: Dexia co to znaczxy
:kwiat2: wszędzie bardzo mocno owłosiona :kwiat2:
A jak mialaś wtedy 10 lat to kiedy zaczeły ci rosnąć?
Mi dopiero zaczynaja rosnąc ale tak gleboko i daleko na samym spodzie :oops:
z samego przodi jeszcze nic wiec przez majtki nie prześwitouje. Ale nie wiem czy jak mi to wrośnie wyzej to nie zaczać golić zeby nic nie było widać przez biała bielizne. I czy jeka sie ma prawie 12 lat to można już sie zacząc golić? :arrow: :arrow: :arrow: :wink: :wink: :wink: :oops: :oops: :oops:
mroweczka - Pon 16 Sie, 2004 10:35
Temat postu: Re: POMÓŻCIE JESTEM CHYBA TROCHE ZAMŁODA!!!!!
NiśkaEleven napisał/a:
Embarassed Dexia co to znaczxy
Kwiat wszędzie bardzo mocno owłosiona Kwiat
A jak mialaś wtedy 10 lat to kiedy zaczeły ci rosnąć?
Mi dopiero zaczynaja rosnąc ale tak gleboko i daleko na samym spodzie Embarassed
z samego przodi jeszcze nic wiec przez majtki nie prześwitouje. Ale nie wiem czy jak mi to wrośnie wyzej to nie zaczać golić zeby nic nie było widać przez biała bielizne. I czy jeka sie ma prawie 12 lat to można już sie zacząc golić? Arrow Arrow Arrow Wink Wink Wink Embarassed Embarassed Embarassed


Niewiem po co golić, nawet jak prześwituje przez białą bieliznę skoro nikt na razie nie będzie Ci tego oglądał...Ja mam już owłosienie na łonie i prześwituje przez białą bieliznę ale co z tego? Ja bym na Twoim miejscu zaczekała z tym jakieś pare lat.
Akacja12 - Pon 16 Sie, 2004 12:02
Temat postu:
to noś po prostu czarną bieliznę Smile
Anonymous - Pon 16 Sie, 2004 14:30
Temat postu:
JA MIAŁAM CHYBA 8 LAT I SIĘ TYM NIE PRZEJMOWAŁAM PO PROSTU SZYBCIEJ DOJRZEWAM
panienka_wierzba - Pon 16 Sie, 2004 18:19
Temat postu:
a mi przeszkadza owłosienie łonowe i w okolicach bikini :/ w okolicach bikini się golę, głupio się czuję na basenie albo gdzieś, a owłosienie lonowe po prostu przycinam bo mi przeszkadza!
Anonymous - Wto 17 Sie, 2004 15:01
Temat postu:
no to niestety normalne....
Anonymous - Wto 17 Sie, 2004 22:00
Temat postu:
Moja koleżanka miała włosy w dziwnych miejscach jak miala 9 lat
$akura* - Wto 17 Sie, 2004 22:21
Temat postu:
że masz włosy w wieku 11 lat to nienormalne.........powinnas iść do lekarza ja mam 14 i mam mało!!! moze przedwcześnie dojzewasz Kwiat
Anonymous - Sro 18 Sie, 2004 11:10
Temat postu:
Kobieto masz juz 11 lat!!! Na nic nie jest za wcześnie!!!!!JAk ja miałam 9 to już sie pojawiały włoski tu i ówdzie :-)
Gościówa - Sro 18 Sie, 2004 16:03
Temat postu:
$akura* napisał/a:
że masz włosy w wieku 11 lat to nienormalne.........powinnas iść do lekarza ja mam 14 i mam mało!!! moze przedwcześnie dojzewasz Kwiat

co ty bredzisz? Nie stars dziewczyny!! Mi włosy łonowe zaczęły się pojawiać jak miałam gdzieś 10 lat!! Tyle ze na początku były jasne i delikatne a dopiero z biegiem czasu zrobiły się gurbe i ciemne-za jakies 2 lata. A w wieku 11 lat prawie wszystkie dziewczyny mają włosy łonowe, na nogach i podpachami wiele osób też juz ma, sporo dziewczyn dostaje wtedy tez swój pierwszy stanik! W tym wieku się własnie dojrzewa!! Nie widze nic nienormalnego w tym..moja kuzynka dostała nawet okres juz w wieku 11 lat.
$akura* - Sro 18 Sie, 2004 21:24
Temat postu:
*Każdy dojrzewa inaczej* hmmmm niestety matka natura to stworzyła
Anonymous - Sro 18 Sie, 2004 21:29
Temat postu:
Ja jeszcze nie mam włosów pod pachami, ale za to mam włosy na łonie i na nogach. Strasznie się pocę pod pachami, że aż zrobiła mi się dziura w bluzce Razz (serio). Aż się rozpruło! Razz
Nie no... bez żartów... strasznie się pocę ;(
Ale ja to rozumiem, już mi nie tłumaczcie, przecież ja 'dojrzewam' Smile
sami10 - Wto 28 Wrz, 2004 18:11
Temat postu: Re: POMÓŻCIE JESTEM CHYBA TROCHE ZAMŁODA!!!!!
Jagusia napisał/a:
Mam dopiero 11 lat a już mam wszędzie włoski Crying or Very sad

POMOCY CZY TO NORMALNE!?
ha ha ja mam 10 lat i więcej włosków niż ty zaczęły mi rosnęć w wieku 9 lat
Anonymous - Wto 28 Wrz, 2004 18:25
Temat postu:
Oh, spokojnie... Ja w Twoim wieku dostałam okres... ;]
mroweczka - Wto 28 Wrz, 2004 18:25
Temat postu:
A skąd wiesz Sami,czy masz więcej owłosienia? Confused I czy to jest taki powód do szpanu? Confused
Akacja12 - Wto 28 Wrz, 2004 21:37
Temat postu:
To ja tu czuje się jakaś opuźniona w rozwoju. Razz Owłosienie miałam tak koło 12 roku życia dopiero Smile może troszke wcześniej. Ale na nogach tak w 2 połowie 6 klasy.
Sztona - Sob 02 Paź, 2004 13:27
Temat postu: Re: POMÓŻCIE JESTEM CHYBA TROCHE ZAMŁODA!!!!!
Jagusia napisał/a:
Mam dopiero 11 lat a już mam wszędzie włoski Crying or Very sad

POMOCY CZY TO NORMALNE!?

Dziewczyno ja mam 1 1 lat i mam włoski
AguSia :)) - Czw 21 Paź, 2004 18:37
Temat postu: Re: POMÓŻCIE JESTEM CHYBA TROCHE ZAMŁODA!!!!!
Jagusia napisał/a:
Mam dopiero 11 lat a już mam wszędzie włoski Crying or Very sad

POMOCY CZY TO NORMALNE!?


ja w twoim wieku dostalam juz okres. normalka, nie przejmuj sie Wink
zazulita - Czw 21 Paź, 2004 19:14
Temat postu:
To jest całkiem normale!! Ja znam dziewczynę, która miała 8 lat i już dostała okres!!

Pozdrawiam Very Happy
Anonymous - Pią 22 Paź, 2004 08:12
Temat postu:
Zazulita, bez przesady!! Poza tym Dlaczego się porównujecie??? Ja mam 12 lat i wszędzie owłosienie, tylko że pod pachami mam dopiero kilka włosów. Piersi mam średnie, a okres powinnam dostać niedługo, bo mam już parawie wszystkie oznaki. Zaraz idę do lekarza z kilkudniowym bólem jajnika. Może to akurat okres?
mroweczka - Pią 22 Paź, 2004 18:38
Temat postu:
Zazulita wcale nie przeszadza. Owszem,zdarząją się i 8-letnie dziewczynki już miesiączkujące i to nie rzadko.
Ona89 - Pią 22 Paź, 2004 22:58
Temat postu:
Wiek nie ma tu nic do żeczy. Każdy rozwija się we własnym tempie, np. ja mam prawie 16 lat i nie mam jeszcze okresu, a moje koleżanki, z którymi się uczę mają go już od trzech lat. A co do włosków to ja mam je już od bardzo dawna.
girlieee - Nie 31 Paź, 2004 17:25
Temat postu:
No to ze mną chyba nie jest najlpeiej. Mam ponad 13 lat , 168 cm wzrostu, a włosków tam niewiele tylko przy samym rowku. Ale wydzielinę już mam to okres pewno niedługo
Andy - Czw 02 Mar, 2006 22:28
Temat postu: Owałosienie
Co się martwisz? Jestem chłopakiem i miałem TAM włosy od 4 klasy. A od 2 gimn sięgały do pępka:).
jaszczurka - Pią 03 Mar, 2006 13:24
Temat postu:
Ja mam 11 lat (rocznikowo 12) i mam włosy na nogach(co mnie wkurza) na rękach pod pachami i na wzgórku łonowym (jak każda)
Anonymous - Pią 03 Mar, 2006 15:30
Temat postu:
do cholery nie odkopujcie starych tematow -.-

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group