Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - SPERMA polucja płodnośc

Anonymous - Wto 27 Kwi, 2004 12:52
Temat postu: SPERMA polucja płodnośc
Wyczytałem tu kiedyś że po masturbacji może nastąpić wytrysk.U mnie po masturbacji zawsze mam wytrysk...
1 czy to znaczy że mogę mieć dzieci ??
2 Czy to znaczy że już nie będe miał polucji { czy jak to tam się nazywa ]
Gościówa - Wto 27 Kwi, 2004 14:29
Temat postu: masturbacja
Często przy masturbacji występuje wytrysk..nie widze w tym nic dziwnego. Nie wiem o co ci chodzi z tym drugim pytaniem...Jesli miałes już pierwsze zmazy nocne (polucje) oznacza to, że jestes juz płodny i możesz mieć dzieci, ale jeśli jeszcze ich nie miałas wydzielina występująca przy masturbacji nie zawiera pleminików i dzięki niej nie jesteś płodny...to poprostu taka wydzielina..
codi - Wto 27 Kwi, 2004 20:58
Temat postu:
To że miałeś wytrysk przy masturbacji nie znaczy że nie będziesz miał już
polucji. Jeżeli masturbujesz się często polucje mogą występować rzadziej ale będziesz je miał aż do pewnego czasu w życiu. I już możesz miec dzieci Very Happy
marog6 - Sro 28 Kwi, 2004 11:10
Temat postu:
ad 1.potwirdzam moje poprzedniczki ze jesli w tym wytrysku byBy plemniki mozesz byc juz ojcem
ad 2. jesli masturbujesz sie czesto np. co dziennie to raczej w okresie czestej masturbajcji nie bedziesz mial polucji
deg - Sob 08 Maj, 2004 21:37
Temat postu:
Codi: nie masz racji.

ad 1) Przy pierwszych wytryskach często "wytryskujemy" wydzielinę, która nie zawiera plemników (tak jak pisała Gościówa). Jednak po niedługim czasie jądra pracują już pełną parą, produkują plemniki i jesteś płodny.

ad 2) Polucja to naturalna metoda, za pomocą której organizm pozbywa się nadmiaru naprodukowanej spermy. Jeśli podczas masturbacji masz wytrysk, wówczas nie ma nadmiaru spermy no i nie ma też polucji. I wcale nie musisz masturbować się codziennie Wink.
MEFIU - Sro 30 Cze, 2004 23:00
Temat postu:
Przy masturbacji prawie zawsze dochodzi do wytrysku, a kiedy masz w nocy polucje to znaczy że twuj organizm zaczyna przystosowywać sie płuciowo i od polucji masz spermę zplemnikami
ełe piotr - Czw 01 Lip, 2004 10:08
Temat postu:
jeżeli produkujesz samo socze to znaczy ze masz azospremię.
Anonymous - Nie 11 Lip, 2004 17:37
Temat postu: sperma
Czy jeśli się ma w wieku 13,5 lat wydzieline ( jestem chłopakiem :P ) to jest pewne ze w poźniejszym okresie jesli sie nie "uszkodzi" jąder bedzie sie miec spermę??
deg - Sob 17 Lip, 2004 01:13
Temat postu:
stephan: Można tak to nazwać Wink. innymi słowy - nic się nie martw - za rok, dwa będziesz miał normalne wytryski, spermę itp. A może i wcześniej.
Anonymous - Sob 17 Lip, 2004 14:24
Temat postu:
a czy jest zagrożenie dla przyszłej płodnosci - kiedy nie mając jeszcze spermy - "uszkodzi" się jądra (tzn. np. dostanie się bolesny cios piłką itp. :P )
deg - Nie 25 Lip, 2004 03:12
Temat postu:
Tak. Jest takie ryzyko. Jądra są delikatne.
Choć potrafią się same bronić - każde uderzenie strasznie boli. To właśnie dlatego, abyś w przyszłości bardziej uważał.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group