Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Pytanko

Anonymous - Sob 01 Maj, 2004 11:36
Temat postu: Pytanko
Czym można golić włosy pod pachami? Czy tylko maszynką czy są jakieś kremy czy coś w tym rodzaju? Embarassed
=>Angelika<= - Sob 01 Maj, 2004 12:35
Temat postu:
No ja gole maszynką, bo o żadnych kremach nie słyszałam... ale może są tylko ja jestem taka zacofana...
mroweczka - Pon 03 Maj, 2004 19:21
Temat postu:
No, najprostszym rozwiązaniem jest maszynka. Nie kosztuje dużo, wystarczy nanieść na skórę krem, przejechać i po kłopocie (oczywiście nie za szybko i nie za ostro bo sie skaleczysz Wink ). Istnieją podobno także specjalne kremy czy coś tam ale wg. mnie to się nie opłaca. Kosztuje znacznie drożej, na mniej starcza...Nie goliłam się jeszcze ale jak zacznę to zdecydowanie maszynką Wink
Anonymous - Pią 14 Maj, 2004 15:50
Temat postu:
Ja gole maszynka codziennie.Wypobowalam kremy do depilacji i nie moge je pochwalic.
1.nie usuwaja wszystkich wloskow
2.powoduja podraznienia(przynajmniej u mnie)
3.o wiele dluzej schodzi czasowo
Mysle ze nalezy zaczac golic wlosy wtedy kiedy sa.To nie chodzi tylko o estetyke wizualna ale rowniez o higiene osobista.W ten sposob mozna uniknac nieprzyjemnego zapachu ,ktory dzieki wloska utrzymuje sie pod pachami.Nalezy takze uzywac antyprespirantow w sztyfcie.Im czesciej bedziesz golic tym szybciej skora sie do tego przyzwyczai.Na poczatku moga ci wyskoczyc czerwone krostki i dlatego lepiej golic zgodnie z kierunkiem wzrostu wlosa a nie pod wlos.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group