Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - hej

Anonymous - Pon 10 Maj, 2004 14:45
Temat postu: hej
mam pryszcze. moze nie pryszcze tylko jakies dziwne krosty, ktore po 2-3 dniahc zamieniaja sie w wielkie strupy. nie wie jak je zwalczyc. przez dlugi czas ich nie mam a potem jak sie ppjawaija to stadami, zalegaja na calej twarzy i nie da sie ich usunac. najgorsze ze zostaja po nich ogromne blizny. mam ich tak duzo..... help!
Nyszka - Pon 10 Maj, 2004 15:27
Temat postu:
idź do dermatologa
codi - Pon 10 Maj, 2004 17:36
Temat postu:
to normalne w okresie dojrzewania
idź do apteki napewno polecą ci tam jakis dobry lek


spoko Very Happy
girl_in_black - Pon 10 Maj, 2004 19:36
Temat postu:
Posmaruj sobie te pryszcze spirytusem kosmetycznym. On je wysuszy, strupy odpadną a blizny nie będzie.
deg - Wto 11 Maj, 2004 02:08
Temat postu:
Odwiedź dermatologa. To nie boli Wink, a pewnie pomoże.
marog6 - Wto 11 Maj, 2004 10:34
Temat postu:
Odwiedź jakiegoś dobrego dermatologa, bo ja z moimi pryszczami byłem u paru dermatologów a tylko jedne pomogł prawie w 100% teraz tylko pozostał problem małych blizn
Anonymous - Sro 12 Maj, 2004 12:36
Temat postu:
Wiem że powtórzę parę osób ale napiszę:IDŹ DO DERMATOLOGA ;DD
deg - Sob 15 Maj, 2004 01:22
Temat postu:
marog6: jeśli mozesz, podaj imię, nazwisko i adres tego dermatologa. Jeśli jest dobry, zrobimy mu trochę reklamy!
Anonymous - Pon 17 Maj, 2004 21:04
Temat postu: hej
ja mam i miałam coś takiego i moja siostra(starsza ) mnie toryurowa ła aż wreszce kupiła mi tonik stosyje go rano iwieczorem i wszystko schodzi(powoli ale schodzi) Bardzo duż o różnych jest z firmy ''Ziaja " Laughing
DeadCorpses - Pon 17 Maj, 2004 22:37
Temat postu:
osobiście polecam Zineryt, który szybko i bezlitosnie , a zarazem skutecznie niweczy ten problem Twisted Evil. Jest antybiotykiem, wiec potreba recepty od lekarza (-:
Anonymous - Pon 21 Cze, 2004 18:11
Temat postu:
nie wiem jak Ci to powiedzieć ale... to będzie straszne:miałam to samo tylko że na nodze i poszłam zdjąć gips do chirurga i powiedziałam mu o tym i on...on..przebił to coś igłą i wydusił!!!!!!!!!!!!!!!wybacz że Cię tak nastraszyłam
spontan - Pon 21 Cze, 2004 20:41
Temat postu:
nie lekcewarzyć, isc do dermatologa bo z takimi zapaleniami skóry nie ma zartów.
Dexia - Pon 21 Cze, 2004 20:49
Temat postu:
Coraz więcej młodzieży zmaga się z tym problemem. No i cóż mogę zrobić powtórzyć: Odwiedzenie dermatologa to konieczne. Może się to rozszerzyć i pozostaną ci blizny na stałe. Chyba nie tego chcesz??
spontan - Wto 22 Cze, 2004 10:38
Temat postu:
dziż blizny to pozostają po ospie. a ona chora chyba nie jest. moze ma nadczynnosc gruczołów łojowych? to czesto powoduje wtórne zapalenia bakteryjne. na to jest taka maść specjalna, ale lepiej nich ci ja przepisze spec.
deg - Sob 26 Cze, 2004 22:52
Temat postu:
DeadCorpses: Absolutnie nie należy samodzielnie (tzn. bez konsultacji z lekarzem) stosować antybiotyków. Źle zastosowany antybiotyk (źle dobrany, za krótko stosowany, w złej dawce) potrafi zdecydowanie utrudnić leczenie.

Gość: Chirurgowi najlepiej nie powierzać trądziku. Ci ludzie mają dużą rachodę kiedy mogą coś wyciąć, nakłuć itp. Trądzik należy leczyć inaczej Wink
Anonymous - Sob 26 Cze, 2004 22:58
Temat postu: dzieki
dzieki za wszystkie odpowiedzie, bylam u dermatologa, okazalo sie ze to ospa poronna, powrotna, smarowalam i nawet dobrze poschodzilo, zostalo kilka malych blizn. jakos to przezyje, kiedys w koncu zejda :o)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group