Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Ja staję się kobietą!!! Proszę przeczytajcie i odpowiedzcie.

Anonymous - Czw 27 Maj, 2004 20:35
Temat postu: Ja staję się kobietą!!! Proszę przeczytajcie i odpowiedzcie.
Cześć dziewczynki!!!Napisze wam o takich moich zmianach związanych z dojrzewaniem, a wy mi potem odpowiedzcie:
*Jestem w 2 etapie rozwoju piersi
*Mam włosy łonowe(dość dużo),na nogach i troche pod pachami
*Miałam już skok wzrostu (11 lat i 158cm biggrin )
*Wydzieline mam już od ok. roku

Czy jest możliwość, że dostane okres juz niedługo?Moja mama dostała jak miała 12 lat, a ja słyszałam, że "nowsze"pokolenia szybciej dojrzewają i co się z tym wiąże dziewczyny dostają wcześniej okres.Wiem ,że juz wiele takich postó było,ale chciała bym abyście mi odpowiedzieli.Prosze o pomoc.Ja się boję że dostane miesiączki w szkole:/. Z mamą niby moge rozmawiać na te tematy, ale sie troche krępuje.Kiedyś już miałam taką "poważną rozmowę"ale tak na szybko.POMOCY i sorry że sie tak rozpisałam:-)
Anonymous - Czw 27 Maj, 2004 21:00
Temat postu: ...
jeżżeli włosy łonowe pojawią ci sie na pochwie to jest ok,3yli niedługo bys mogła wtedy dostać okres:).Ale każda jest inna.Po tym owłosieniu licz na okres i zacznij nosić wkładki,a w szczelnej kosmetyczce w plecaku jedną podpaskę.Radzę ci te nowe alwaysy,aqrat na 1 okres.Chłonne i wogule cool.Pakowane w praktyczne opakowanka.Wkładki polecam ci Libresse.Oddychające,chłonne!!Papa!!Very Happy
mroweczka - Czw 27 Maj, 2004 21:04
Temat postu:
http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=3063

Ludzie, czy Wy naprawdę nie umiecie czytać? Rolling Eyes Normalnie parę postów niżej... Rolling Eyes Nie pisz więcej takich postów. Następne posty typu "kiedy dostanę okres?" będę usuwała.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group