Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - czy to już ?????

Anonymous - Wto 22 Cze, 2004 14:36
Temat postu: czy to już ?????
Czytałam już na tym forum bardzo dużo i wiem że jak sie ma na majtkach :roll: coś żółtego to za rok powinno sie mieć miesiączke ja mam to już o kilku miesięcy a ostatnio to już prawie nie mam wcale czy jiż będe mieć miesiączke, a co będzie ja będe mieć na koloni która mam na początku wakcji!!! :(
mroweczka - Wto 22 Cze, 2004 20:05
Temat postu:
No więc tak...Brak wydzielina najczęściej oznacza,że zbliża się okres, ale nie zawsze. Może po prostu jest przezroczysta, a Ty jej nie widzisz? Wink A Tym,że może to się stać na kolonii się nie przejmuj i nie daj sie zaskoczyć-na wszelki wypadek weź paczkę podpasek. A z resztą jeśli nie masz wydzieliny już od dłuższego czasu(np. 2 tygodnie) to raczej nie jest to okres, najwyraźniej po prostu tego nie zauważyłaś Wink

P.S: Ja też mam obóz na poczatek wakacji Mr. Green
spontan - Sro 23 Cze, 2004 09:15
Temat postu:
head up:) nie załamuj sie, to jest cisza przed burza, czyli przed nadchodzacym okresem.
Anonymous - Sro 23 Cze, 2004 10:21
Temat postu:
Dokładniej to wydzielina jest biała lub przezroczysta (żółta o kwaskowatym nieprzyjemnym zapachu wsytępuje przy zakarzeniu pochwy [wypływa żółta, nie wtedy gdy jest zeschnięta na bieliźnie]). Za to gdy wydzielina wysycha, to powstaje z niej żółty kolor na bieliźnie. To już normalne. Brak wydzieliny może oznaczać nadchodzącą miesiączkę, ale często tak miałam, mam ją już rok, ale miesiączki ani kropli. Nie ma określonego czasu nadejścia okresu. Każdy dojrzewa inaczej, jeden szybciej, drugi wolniej. Dojrzewa się od 10 - 17 roku życia, więc w tym okresie czasu na pewno się pojawi.
Dexia - Sro 23 Cze, 2004 18:32
Temat postu:
hej! Nie zawsze miesiaczka pojawia się po roku od dostania wydzieliny! Może to trwać od kilku miesięcy po wydzielinie do nawet 4 lat. Nie przejmuj się! Jeśli wydzielina ci przeszkadza to noś wkładki higieniczne( np. Bella Intima deo ok. 3-4 zł).3maj się!
Anonymous - Pią 25 Cze, 2004 11:56
Temat postu:
dzięki pomogłyście mi
Maciek - Pią 25 Cze, 2004 11:59
Temat postu:
heh
dobrze ze chlopacy niemaja tego problemu Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group