Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Z aplikatorem czy bez??

Dexia - Sro 23 Cze, 2004 18:57
Temat postu: Z aplikatorem czy bez??
Czym się różnią tampony z aplikatorem i bez??I co to jest ten aplikator?? Może ktoś używa? To niech odpowie jaka jest różnica. Próbowałam włożyć tampon i nie chce wejść i chce mi się wymiotować!bleeeeeeee!Napiszcie mi też cos o tych objawach.Proszę!
panienka_wierzba - Czw 24 Cze, 2004 07:52
Temat postu:
tampony z aplikatorem i bez aplikatora, rożnią się tym (jak sama nazwa wskazuje) że tamponm z aplikatorem ma aplikator, czyli taką tekturową "tubkę" dzięki której niby łatwiej ejst włożyć tampon. Ja używam tamponów bez aplikatora (bella light flow =]) ponieważ mi osobiście aplikator przeszkadza i trudniej jest mi wlożyć tampon. Jeżeli próbujesz włożyć tampon kiedy nie masz aktualnie okresu to po co to robic? dużo trudniej wejdzie, i bardzo długo będziesz sie męczyć z wyjęciem, a jeżeli chce ci sie wymiotowac to może po prostu nie jesteś gotowa na użycie tamponu jeżeli sie tego brzydzsz, pomyśl o podpaskach i tampony spróbuj znowu, za 2 czy 3 miesiące.
Anonymous - Pią 25 Cze, 2004 17:12
Temat postu:
Aplikator umożliwia dokładne i łatwe wprowadzenie tamponu w miejsce pożądane oraz służy do zachowania higieny podczas jego aplikowania.
Dzięki niemu tampon nie ma bezpośredniego kontaktu z dłońmi i dlatego znajdujące się na nich bakterie nie przedostaną się do wnętrza ciała kobiety. Natomiast tampony bez aplikatora na odwrót.

Tampony 'Bella' dostępne są w czterech rozmiarach, każdy o innej chłonności.
Mini - stosowane przy małych krwawieniach oraz zalecane dla osób chcących stosować tampony po raz pierwszy.
Regular - stosowane przy średnich krwawieniach.
Super - stosowane przy większych krwawieniach.
Super + - przeznaczone dla kobiet, dla których rozmiar Super jest niewystarczający.

Tampony 'ob' dostępne są w pięciu rozmiarach, każdy o innej chłonności.
Normal - stosowane przy małych krwawieniach
Super - stosowane przy dużych krwawieniach
Super Plus - stosowane przy małych krwawieniach
Ultra - stosowane przy bardzo obfitych krwawieniach
Comfort - stosowane przy ostatnich dniach miesiączki lub przy słabych krwawieniach

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group