Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Pytanie intymne

Anonymous - Wto 29 Cze, 2004 12:40
Temat postu: Pytanie intymne
Cześć! Mam na imię gosia i mam 13 lat mam takie pytanie.:zbliżają się wakacje wybieram się na mazury mam zamiar chodzić w dość śmiało wykrojonym stroju .Mam tylko jeden problem włosy nie rosną mi tylko na głowie tylko też tam no wiecie.Chciałabym je ogolić ale za bardzo nie wiem jak próbowałam kiedyś zwykłą maszynką ale się pozacinałam i zostały takie małe nieprzyjemne włoski.Poradżcie co zrobić!!! PLIS :roll:
mroweczka - Wto 29 Cze, 2004 14:07
Temat postu:
Jeśli chodzi Ci o golenie nóg najlepiej gdybyś zaczęła od np. pianek Veet jednak one są drogie(ok. 13 zł na pare razy). Mozesz także maszynką. Kupisz ją w zwykłej drogerii i jest bardzo tania.
A jeśli chodzi o golenie miejsc intymnych...Napewno nie woskiem! Ani maszynką elektryczną. Najlepiej będzie jeśli kupisz specjalny krem do depilacji miejsc intymnych.
P.S.- Chcesz aż tak odsłaniać swoje ciało, aby było widać miejsca intymne? Rolling Eyes
Ewcia - Wto 29 Cze, 2004 14:32
Temat postu:
Przy goleniu miejsc intymnych musisz byc bardzo ostrożna i najlepiej rób to w trakcie kąpieli. W sprzedaży jest wiele kremów do depilacji miejsc intymnych, lecz nie usuwają one długich włosów. By usnunąć długie włsosy nanpierw powinnas je "podciąć" -tylko ostrożnie!!!!!! Potem postępuj zgodnie z instrukcja i zaleceniami dołączonymi do takich kremów.
Anonymous - Sro 30 Cze, 2004 11:37
Temat postu:
mroweczka _: Nie mam zamiaru aż tak odsłaniać bez przesady ale chodzi o zwykłą bikini niestety wypadki(i koledzy:-)) chodzą po ludziach
deg - Sob 03 Lip, 2004 23:20
Temat postu:
Poszukaj pianek lub żeli do depilacji - najlepiej specjalnych do okolic bikini lub delikatnych (sensitive). To najlepsza metoda - bezbolesna, szybka, dość trwała i bez podrażnień.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group