Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Pękające usta :( Proszę o pomoc

Anonymous - Czw 01 Lip, 2004 11:09
Temat postu: Pękające usta :( Proszę o pomoc
Strasznie pękają mi usta Sad Próbowałam już wiele pomadek i kremów ochronnych ale to nic nie daje.Czy macie jakieś sprawdzone sposoby domowe lub dobre kosmetyki aby to zwalczyć?Proszę o pomoc
CHOMICZKAAA - Czw 01 Lip, 2004 15:37
Temat postu:
Weź dobrze chłonną gąbke i zamocz ją w jak najcieplejszej wodzie(ale żebyś się nią nie poparzyła) i trzymaj gąbkę przez 8-10 min. przy ustach(oczywiście gąbke mocz,żeby nie była zimna).Przemywaj usta.Powtarzaj ten zabieg 2 razy dziennie(jak będzie potrzeba to 3,4).Szczególnie rób tak przed spaniem,bo w nocy usta mają najmniejszy styk z wilgocią i poprostu pękają.Usta maluj tylko z ważnych okazij,bo pomatki poprostu wspomagają ich pękanie.To narazie wszystko,napisz jak masz jeszcze jakieś pytanka!
panienka_wierzba - Czw 01 Lip, 2004 19:23
Temat postu:
możesz smarować usta miodem, (oczywiście nie zlizuj go, tylko trzymaj gdzieś 10 minut potem możesz pochłonąć) nie oblizuj warg na wietrze (ani w domu), delikatnie "myj" usta po mysciu zębów czystą szczotęczką do zębów, dobrym kosmetykiem jest tak zwane "jajeczko" z oriflame, jest dość drogie ale bardzo skuteczne (sprawdzone przeze mnie kilka razy, za każdym razem zdało test)
Anonymous - Pon 05 Lip, 2004 14:24
Temat postu:
co to jest to jajeczko???



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
panienka_wierzba - Pon 05 Lip, 2004 18:43
Temat postu:
to jajeczko jest to jeden z kosmetykow firmy Oriflame, jest właśnie w kształcie takiego "jajeczka", jest to miód z różnymi takimi innymi fajnymi rzeczxami zmieszany (nie pamiętam składu Razz) o ile dobrze wiem był w promocji w czerwcu albo w lipcu...
lilijka - Wto 06 Lip, 2004 08:41
Temat postu: Mi także
Mi także pękają usta, musze sobie poczytać medoty zwalczania SmileSmile Wink
CHOMICZKAAA - Czw 08 Lip, 2004 12:16
Temat postu:
A jeśli chodzi o kremy to smarujcie sie rano jak wstaniecie zwyłym kremem NIVEA!
Gościówa - Nie 11 Lip, 2004 14:41
Temat postu:
Hm...Ja smaruje usta rano i na wiczur kremem NIVEA a jeśli gdzieś wychodze to pomadką ochronna i narazie nie mam problemów z pękającymi wargami...poprostu o nie dbaj...pomadka ochronna własnie do teog śłuzy
Anonymous - Wto 20 Lip, 2004 10:24
Temat postu:
Tender Care

Krem uniwersalny

Zawiera wyciąg z plastra miodu oraz olejki roślinne. Cudownie koi skórę, przywraca jej miękkość i gładki wygląd. Idealny do pielęgnacji miejsc szczególnie narażonych na wysuszenie i pierzchnięcie. 15 ml

Sposób użycia:
Delikatnie wklepać krem w miejsca, gdzie skóra jest wrażliwa, sucha lub podrażniona.

TO JEST TO JAJECZKO??
panienka_wierzba - Wto 20 Lip, 2004 17:16
Temat postu:
ine jestem pewna bo ja tego eraz nie mam :/ ale prawdopodobnie tak, to wygląda jak "jajeczko" jest małe różowe (bleh =P) ze złotymi różnymi takimi tymi (=P) spłaszczone u gory i u dołu.. ale prawdopodobnie to jest to
_grzeszczulka_ - Sro 21 Lip, 2004 13:14
Temat postu:
ja tam nie mam problemu z pękającymi ustami... smaruje czasami (nie codziennie) usta kremem "NIVEA" lub zwyczajną pomadka ochronnom. Hmmm.. ale z tym miodem i gombką sposobu nie słyszałam Rolling Eyes sprawdze Razz
aska - Sro 28 Lip, 2004 20:01
Temat postu:
cóż MIODEK jest OK i napewno pomoże ... Very Happy
Kania - Czw 29 Lip, 2004 19:26
Temat postu:
Gościówa napisał/a:
Hm...Ja smaruje usta rano i na wiczur kremem NIVEA a jeśli gdzieś wychodze to pomadką ochronna i narazie nie mam problemów z pękającymi wargami...poprostu o nie dbaj...pomadka ochronna własnie do teog śłuzy

Ja też tak robie i nie mam doczynienia z pękającymi ustami ty też tak spróbuj... Wink
Anonymous - Wto 03 Sie, 2004 11:15
Temat postu:
JA ZNAM JEDEN NIE ZAWODNY SPOSÓB KUP SOBIE W APTECE LUB INNYM SKLEPIE TAKĄ BEZBARWNĄ MAŚĆ KTÓRĄ NAKŁADASZ NA USTA PĘDZELKIEM 2,3 RAZY DZIENNIE GWARANTUJE ZNAKOMITY EFEKT![ kosztuję ok 20 zł]
JEST TO MAŚĆ Z FIRMY COLER. JEST NAPRAWDĘ SUPER A JEŚLI NIE POMOŻE TO SPRUBUJ SMAROWAĆ USTA KREMEM BAMBINO LUB NIVEA LUB DOVE OK 5,6 RAZY DZIENNIE.[bambino kosztuję ok 5 zł, nivea ok 3 zł a dove ok 30 zł]
jEŚLI TO TEŻ NIE POSKUTKUJE TO KUP SOBIE POMATKĘ PERŁOWĄ NIVEA KTÓRA JEST SPECJALNIE WYPRODUKOWANA DO NAWILŻANIA UST I DO ZAPOBIEGANIA ICH PĘKANIA SMARUJ SIĘ NIĄ JAK WSTANIESZ PO ŚNIADANIU W SZKOLE LUB PRACY ZALEŻY ILE MASZ LAT PO OBJEDZIE W CIĄGU DNIA I PO KOLACJI.[kosztuje ok 9 zł]
JAK TE WSZYSTKIE WYMIENIONE SPOSOBY NIE POSKUTKUJĄ TO ZOSTAJE CI PUJŚCIE DO DERMATOLOGA ON PEWNIE PRZEPISZĘ CI JAKIŚ ŚRODEK DO SMAROWANIA LUB TABLETKI JAK WOLISZ!
Akacja12 - Pon 09 Sie, 2004 14:43
Temat postu:
wazelina bezbarwna jest dobra. Tak jajeczko się sprawdza. Smile)
justka007 - Wto 16 Lis, 2004 18:47
Temat postu:
może musisz regularnie smarować usta kremem nawililżajacym.
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 22:46
Temat postu:
Zgadzam się z justka:) ja ci polecę.. wazelinke do ust, błyszczyk albo krem np. nivea.
Uzywaj go na zaime, bo pomaga, poniewaz wtedy usta pierzchnieja podczas zimna.
CHOMICZKAAA - Sro 17 Lis, 2004 17:35
Temat postu:
Nie liż ust kiedy są suche-podstawowa zasada!
Kuracja:
1.Przed snem weż wacik,nawilż go dobrze wodą i trzymaj między ustami,co chwile namaczając usta(to troche nawilży i wzmocni usta przed snem).
2.Rano posmaruj usta krem(grubo,nie wcieraj go!) i czekaj aż "wsiąknie".
3.Po półgodzinie-godzinie zrób sobie "maseczke" z wody(patrz punkt 1).
4.Około 17 posmaruj usta kremem i znowu po godzince maseczke z wody.
5.Nie myj wieczorem ust sczoteczką do zębów jak twierdzą "eksperci".

Pozdro.Napisz czy pomogło!
misia*** - Sob 27 Lis, 2004 20:19
Temat postu: Re: Pękające usta :( Proszę o pomoc
zwariowana_jedenastka napisał/a:
Strasznie pękają mi usta Sad Próbowałam już wiele pomadek i kremów ochronnych ale to nic nie daje.Czy macie jakieś sprawdzone sposoby domowe lub dobre kosmetyki aby to zwalczyć?Proszę o pomoc



Mam ten sam problem tylko że jeszcze mi się wysuszają,a na dodatek koło ust mam obszczypaną skóre i mnie to boli .Nie wiem co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amy - Nie 28 Lis, 2004 21:30
Temat postu:
Najlepiej stosowac tłuste pomadki (ochronne) lub wazelinę (ja stosowałam i pomogło)
Miracle - Nie 05 Gru, 2004 18:57
Temat postu:
Jajeczko jest dobra ale jesli chcesz domowy sposob to przecieraj codziennie usta miodem i je nawilzaj.Na noc rob sobie mieszanke :miod,smietana i cukier zmieszaj to i nakladaj na usta co 2-3 dni.Powodzenia!!!
Elly - Nie 05 Gru, 2004 20:04
Temat postu:
Jeżeli usta bardzo ci pękają to bardzo dobra jest pomadka ochrona z Neutrogeny , mi bardzo pomogła , ale moge ci tez polecić pomadke ochronną z Nivea . A z domowych sposobów to chyba miód jest dobry (chyba ktoś już o tym wspomniał) .
Libra - Pią 17 Gru, 2004 13:15
Temat postu:
Ja mam te "jajeczko" i uważam , ze naprawdę pomaga Smile Kosmetyczka mi je dała Wink
Kinga - Pią 17 Gru, 2004 16:49
Temat postu:
jajeczko jest dobre Wink

Ale moim zdaniem nic nie zastapi słodkiego midziku ... Mhmmm Miodzio biggrin
misia*** - Czw 23 Gru, 2004 14:06
Temat postu:
Amy napisał/a:
Najlepiej stosowac tłuste pomadki (ochronne) lub wazelinę (ja stosowałam i pomogło)


tylko ja po pomadkach wymioatuje
Elly - Czw 23 Gru, 2004 14:38
Temat postu:
Kinga napisał/a:

Ale moim zdaniem nic nie zastapi słodkiego midziku ... Mhmmm Miodzio biggrin


Fakt miodzik pomaga ale ja go zlizuje po 1 minucie ... Smile
Miracle - Czw 23 Gru, 2004 22:05
Temat postu:
Miód pomaga najbardziej.Tylko jak po wyzej wspomniano czesto zaraz sie go zlizuje Razz
Anonymous - Pią 24 Gru, 2004 12:39
Temat postu:
Ej a skwarki robią sie od zimna? bo jak mam to zawsze smaruje pasta do zębów.
Anonymous - Pią 24 Gru, 2004 21:52
Temat postu:
miód trzeba zostawic na ustach przynajmniej 10 minut,potem zlizać Wink
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 17:31
Temat postu:
Po pierwsze sorka że pisze tak późno.Smarowałam przez kilka dni usta miodem(na noc) i przed każdym wyjściem używałam niebieskiej pomadki BEBE YOUNG i pomogło Smile teraz jest supcio Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group