Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - Lubicie hip-hop?

NaStKa - Wto 28 Sty, 2003 19:40
Temat postu: Lubicie hip-hop?
Zobaczymy w jakim procencie młodzieży słucha Hip-Hop'u
Mała - Wto 28 Sty, 2003 19:44
Temat postu:
yhm... ja zagłosuje ja słucham ale tylko amerykańskiego;-) nie obrazisz się jak dorobie taką opcje;-)
demolek - Czw 30 Sty, 2003 09:51
Temat postu:
kiedys tego słuchałem ale wybraem opce nie ponieważ przeniosłem sie na punka Razz
yenk - Czw 30 Sty, 2003 12:07
Temat postu:
ja nie slucham hip hopa... to we wspolczesnym swiecie bardzo denna muzyczka... taki tekst hh mozna wymyslic w 5 min... wazne zeby tylko byl niecenzuralny i jakis glupi... ale widze ze tu jest wiekszosc ludzi ktora nie slucha hh... ale gdy wyjdziesz na ulice 60% ludu odpowie ze slucha hh
NaStKa - Czw 30 Sty, 2003 13:05
Temat postu:
Hip-Hop to jak zaraz. Otoczyła świat....każdy powie że słucha HH bo inaczej ludzie będą go wytrącali palcami
SKANDAL ale tak sie dzieje na ulicach
Szalona - Wto 25 Lut, 2003 18:34
Temat postu:
Ja słucham pop'u i hip-hop'u
Z hip-hop'u to np. Karamba,kaliber 44, paktofonika,eminem itp. Wink
Gocha - Pią 21 Mar, 2003 21:15
Temat postu:
Ja tak jak szalona słucham hip hopu polecam TEDE dla fanów HH także słucham popu serdecznie polecam Pink Dido .
Anonymous - Wto 25 Mar, 2003 14:52
Temat postu:
Ja uważam że hh to całkim nie zła muzyk a np: eminemitp. Zgadadzam się z opinią Szalonej
Anonymous - Pią 18 Kwi, 2003 21:13
Temat postu:
Ja lubie hip hop. To mój typ muzyki. Lubie Peje, WWO, karambe i innych.
Eminema nielubie.
Maciek - Sob 10 Maj, 2003 21:13
Temat postu:
heh
HIP HOP AND SKATE RULZE FOREVER !!!
Szpila - Sob 10 Maj, 2003 21:46
Temat postu:
HIP-HOP the best
Maciek - Sob 10 Maj, 2003 22:09
Temat postu:
heh widze ze mamy wiele wspolnego szpila biggrin Smile Laughing Twisted Evil
Marcinek - Czw 05 Cze, 2003 19:51
Temat postu:
Hip-hop jest według mnie najlepszą muzyką. Najbardziej lubię eminema, paktofonikę, peję i paru innych. Niektórzy uważają, że hip-hop to tylko kupa przekleństw, może w przypadku niektórych piosenek, ale nie wszystkie takie są, hip-hop często wyraża uczucia młodych ludzi tworzących go, rymują oni o życiu, codzienności itd.
Anonymous - Czw 05 Cze, 2003 22:55
Temat postu:
Ktoś tu słucha DKA, ostatnio diabelnie mi się podoba
Nemeia - Pią 06 Cze, 2003 07:42
Temat postu:
Kaliber 44 to nie jest Hip Hop.... To jest psycho rap Smile
panienka_wierzba - Nie 08 Cze, 2003 16:33
Temat postu:
ja nie lubię hip hopu, cholercia wytykajcie mnie palcami, ja wolę coś takiego jak metal, rock, itp. a nie takie gówienko co mi tu dają, oczywiscie to jest moja opinia, i wiem, że w najbliższym czasie beda za nią zgnojona ale sory, ja tak sądzę Neutral
Pan_Feanor - Nie 08 Cze, 2003 18:07
Temat postu:
na temat powyżeszego postu miojej siostry się nie wypowiem (polecam przeczytać moją odpowiedź w dziale MODA)

HH to nic innego jak natłokowa paplanina w rytm jednego, powtarzającego się nudnego bitu !

Posłuchajcie "Downfall" Childreen of Bodom !!!
Gocha - Nie 08 Cze, 2003 20:57
Temat postu:
Ja slucham DKA to jest poprostu zarmbiste(to chyba nie jest przejkleństwo)
Dusia - Pon 30 Cze, 2003 22:07
Temat postu: Re: Lubicie hip-hop?
NaStKa napisał/a:
Zobaczymy w jakim procencie młodzieży słucha Hip-Hop'u

No raczej nie zobaczymy bo ja se nie moge zagłosować i nie wiem dlaczego a napewno ( w przeciwieństwie do innych) zagłosowałąbym na tak.
Pan_Feanor - Pon 14 Lip, 2003 12:47
Temat postu:
Hmm NAJPOPULARNIEJSZA MUZA W POLCSE TO HIP HOP....... ciekawe widząc z ankiety to nitk! nie słucha Hip Hopu.. *1 (amerykańckiego)
Ludzie czemu boicie się głosowac heśli lubicie.... a może to tylko jakaś poza ?
Alice_10 - Pią 18 Lip, 2003 21:54
Temat postu:
ja slucham ale tylko amerykanskiego
Tim - Pon 21 Lip, 2003 06:59
Temat postu:
Pewnie ankieta została ustawiona na jeden dzień Laughing Razz i fani hh nie zdążyli oddać głosu (np.ja biggrin )
Anonymous - Czw 24 Lip, 2003 13:01
Temat postu: nie
wy tu wszyscu lubicie hh a ja wam powiem że nie lubiem! nie nawidzem tak jak ktos tu juz wczesniej pisal to sterta przekleństw itd... hh jest dla mnie zwyklym kaleczniem muzyki! posluchajcie sobie ROCKA GRUNGU PUNKU REGGAE!!!!!! to jest prawdziwa muzyka!
Ehh... nie chcem nikogo obrazac czy cos ale takie jest moje zdanie! Paps i pozdrowka for all :P
Iśka - Czw 24 Lip, 2003 16:04
Temat postu:
Zmieniłam czas trwania tej ankiety... teraz będzie trwała nieskończenie dłuuuugo !!!

P.S. Czas trwania był ustawiony na 5 dni - jak dla fanów hh to chyba trochę za mało biggrin...
Tim - Czw 24 Lip, 2003 16:25
Temat postu:
Zdecydowanie za mało hh The best Exclamation
Anonymous - Pią 01 Sie, 2003 16:19
Temat postu:
HH górą Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Dubaju - Nie 03 Sie, 2003 19:37
Temat postu: HH
Ja hmmm ... słuchałam dużo i często a teraz ... rock ... pop ... i co tam jeszcze. Ale nie przeszkadza mi, jak ludki sluchają Razz .
Pozdroffka.
Cytryna - Pią 22 Sie, 2003 10:36
Temat postu:
Ooo ja uwielbiam hip hop, wcześniej słuchałam jakiś pop-owych dupstw, ale teraz naszczęście juz nie. A najbatdziej podoba mi sie: DKA, K.A.S.T.A, Fenomen, O.S.T.R, PWRD, Paktofonika, 003 i Hip Hopowy Dom Zielonogórskiej....Jest icc o wile więcej ale nie chce mi się wymieniać Razz

HIP HOP I NIE ZMIENIA SIĘ NIC!!!!
Villemo - Sob 23 Sie, 2003 14:09
Temat postu:
nie mam nic przeciwko, ale wolę rock i metal, to mnie wciąga
Wiktoria - Wto 23 Wrz, 2003 15:52
Temat postu:
yenk napisał/a:
ja nie slucham hip hopa... to we wspolczesnym swiecie bardzo denna muzyczka... taki tekst hh mozna wymyslic w 5 min... wazne zeby tylko byl niecenzuralny i jakis glupi... ale widze ze tu jest wiekszosc ludzi ktora nie slucha hh... ale gdy wyjdziesz na ulice 60% ludu odpowie ze slucha hh


Zgadzam się!
Tim - Sro 24 Wrz, 2003 14:50
Temat postu:
Wiktoria napisał/a:
yenk napisał/a:
ja nie slucham hip hopa... to we wspolczesnym swiecie bardzo denna muzyczka... taki tekst hh mozna wymyslic w 5 min... wazne zeby tylko byl niecenzuralny i jakis glupi... ale widze ze tu jest wiekszosc ludzi ktora nie slucha hh... ale gdy wyjdziesz na ulice 60% ludu odpowie ze slucha hh


Zgadzam się!

Co ty słuchasz Question może disco pola taaa.. tam to dopiero jest liryka i te bity full wypas ta diskopolo żądzi Razz
Tisiana - Nie 28 Wrz, 2003 19:54
Temat postu:
Ja nie zapardzo lubię hip-hop
Zależy kogo
Bo Peje lubie ale innych...wole pop
only_girl_12 - Pią 26 Gru, 2003 01:22
Temat postu:
Słuchajcie... te forum nie jest po to żebyście obrażali czy tam urażali jak kto woli tych ludzi którzy go słuchają.Jak tego nie sluchacie to sie nie wypowiadajcie! a tak wogóle kaliber44 to jest hiphop!P.S ja nie lubie hh ja go kocham !!!
panienka_wierzba - Pią 26 Gru, 2003 15:18
Temat postu:
no wies,z nie widzę sensu w pisaniu że jeżeli nie lubimy hip hopu mamy sie nie wypowiadać, każdy ma prawo wypowiedzieć się na ten czy inny temat czy ci sie to podoba czy nie. A że nie obrażać to racja ale wypowiedziec się ma prawo, wiec ja sie wypowiadam, mi hip hop prawie całkowicie nie leży, ewentualnie moge se czasem peji posłuchac ale reszta jest dla mnie mniej niż obojęta.
Idda - Pią 26 Gru, 2003 22:48
Temat postu:
Ja nienawidzę hh.Jest denny.Jak ludzie chcą,to niech sobie słuchają,ale ja najczęsciej od takch uciekam.Powiedzmy,że żyję z grupka ludzi(jeśli chodzi o koleżanki i kolegów),którzy mają podobne pomysły na....wspólną zabawę....teraz wyjaśnienie-Dlaczego nie lubię hh?:
-jest po prostu denny
-bez wyrazu
-ma głupie teksty
-i wykonawców
-ma duuuuużo wulgaryzmów
-co dla mnie jest wieśniackie
P.S.Ja nie mam zamiaru kogoś wytykać palcami,bo słucha hh.Po prostu...kazdy słucha tego,co słucha,a ja mówie,że nienawidzę hh Very Happy
Pulkownik Nikt - Sob 27 Gru, 2003 02:05
Temat postu:
Ja nie cierpie HH pisza go ludzie ktorzy gdy juz wdepna w gowno zostaja w nim dra sie na cala gembe ze tak ciezko na blokowisku oj ocha ahc takie panienki z nich bo jak jzu jest sie w gownie to lepiej w nim zostac nim podniesc noge.
Pewnie moze jest jaksi tam tekst hh ktory w miare jest inteligentny i nie polega na tym by zebrac grupe jaknajwiekszych drechow dookola siebie ale na tym by pomoc dzieciakom mieszkajacym na "blokowiskach" gdzie sie poznaje "prawdziwe" zycie.
Czasami zdazylo mi sie uslyszec wsrod moich kolegow ktorzy sluchaja hh jakis tekst ktory wlasnie mowi o tym zeby nie robic zadncyh gangow i takie tam co jest bardzo madre bo wiekszosc dzieciakow co mieszka w blokowiskach to "tenpe riolniki" co tylko mysla jak drugiemu dac motyczka w leb.
Ale wiekszosc tekstow hh jest poprsotu dennych szczegolnie "gangsta raperzy" ktorzy ubieraja na swoja szyje ogromne kajdany jak krowa na polu i sie dra ze ciezka w geccie.
Ciezka im? no to niech sie wyprowadza zarobia kase.
Pojada dio jakiejs rodiznki a jak nei maja to niech wyjada z miasta tego i jakos sproboja zdobyc kase na budowe domu gdzies z dala od "getta"
Napewno takze jest wiele ludzi ktorym wydaje sie ze ich sytuacja jest beznadziejna ale zawsze moga zostac zebrakami Smile.
Ale na serio jest wiele mlodych dzieciakow ktorzy przyszlosc maja przekreslona bo wpadli w zle towarzysto ale nie ma zecyz niemozliwych bo jest przyapdek ze jeden wiesniak ma 8% popularnosci zaraz za zona prezydenta jest Smile
Wiec nei ma zeczy niemozliwych wystarczy ze czlowiek zacznei sie dobrze uczyc i wtedy mozliwe ze znajdzie prace nawet gdzies za granica bo one walsnie sie otwieraja. Ale nie bede gadal o uni i lepperku bo nie mam o tym zielonego pojecia poprostu tak mi sie wydaje.
A podsumowywujac nie lubie HH bo to jest
-Stek bzdur i biadolen ludzi slabych
-Stek bzdur i biadolen lduzi slabych powtarzajacy sie w ten sam rytm
-Nawet d ebil moze na kompie zrobi muzyczke i dostac za to kase
-Bo Rock i Metal to najlepsza muzyka i hh nie ma prawa jej zagrozic w moim guscie ! biggrin
Pozdrawiam Pulkownik
panienka_wierzba - Sob 27 Gru, 2003 11:23
Temat postu:
zgadzam sie z wami HH jest denny Shocked nienawidze hh i nie moge go słuchac, choć od czasu do czasu gdy usłysze peje, która jest jako jedyny zespoł dla mnie obojętny no to nic mie nie jest :/. I zgadzam sie z wami METAL I ROCK to tylko, to jest coś co kocham, i dla czego warto żyć Wink
Mona - Czw 01 Sty, 2004 22:40
Temat postu:
Nie słucham tej "muzyki"... najgorzej wychodzi to polakom Confused
@ngel 13 - Pią 09 Sty, 2004 21:09
Temat postu:
ja uwielbiam hh. mysle ze niektore txty sa bardzo inteligentne i nie nalezy osadzac calej muzyki na podstawie kilku kawalkow ktore sie slyszalo


H I P H O P RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ngel 13 - Pią 09 Sty, 2004 21:10
Temat postu:
ja uwielbiam hh. mysle ze niektore txty sa bardzo inteligentne i nie nalezy osadzac calej muzyki na podstawie kilku kawalkow ktore sie slyszalo


H I P H O P RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idda - Sob 10 Sty, 2004 00:00
Temat postu:
Ja najszczerzej w świecie nienawidzę hh.I zgadzam się z osobą,która napisała,że "tekst do hh można wymysleć w 5 minut.Wystarczy,żeby był wulgarny i głupi"....raz przechodziłam obok samochodu i w nim usłyszałam "mówienie" hh(bo to w żadnym wypadku nie możnaby nazwać śpiewem),które,jak się okazało poźniej,miało tytuł "pocałuj mnie w dupę".Tekst był taki-".............,......,...........ja,............Cię!"Itp.,itd.Nie wiem,czemu młodziez ciągnie do takiego GÓWNA(przepraszam Shocked za wyrażenie)
MeGi111 - Sob 10 Sty, 2004 20:24
Temat postu:
a ja bardzo lubie hh. znaczy sie nie do konca... lubie niektore piosenki. bardzo podobaja mi sie piosenki pei. to wcale nie prawda ze sa tam tylko przeklenstwa... w niektorych piosenkach nie ma ich wogole... a przez przeklenstwa autorzy chca "mocniej" wyrazic to co czuja... a slyszeliscie piosenke "jak zapomniec" -Jeden Osiem L?? ona wcale nie ma przeklenstw... podoba mi sie chyba najbardziej... a skoro tak latwo wymyslic hh, to moze ktos sprobuje?? moge sie zalozyc, ze nikt nie ulozy dobrego, hiphopowiego tekstu w 5 minut...
codi - Sob 10 Sty, 2004 21:05
Temat postu:
ja ubustwiam kazdy hip-hop Very Happy
Iśka - Nie 11 Sty, 2004 00:08
Temat postu:
Mona napisał/a:
Nie słucham tej "muzyki"... najgorzej wychodzi to polakom


Zgadzam się... najgorsze w całym świecie muzyki jest polski hip hop i niemieckie piosenki (ale o nich pogadamy kiedy indziej Smile ). Lubie hip hop, ale NIE POLSKI ! Podobają mi sie wszelkie piosenki Eminema... i innych światowych wykonawców Smile
A co do polskich hiphopowców to wg mnie są poprostu wieśniacy (sorrka za wyrażenie !). Zachowują się tak jakby nie wiedzieli co to muzyka i nie umieli wyrazić swoich uczuć (inaczej niż przez przeklinanie), i jakby byli niewyżytymi dziećmi ...
Megi napisał/a:
a przez przeklenstwa autorzy chca "mocniej" wyrazic to co czuja...

Tu się napewno nie zgodzę... Wiesz jak wyglądałby świat jak każdy by tak wyrażał swoje uczucia? Ojjj... źle !
Idda napisał/a:
-jest po prostu denny
-bez wyrazu
-ma głupie teksty
-i wykonawców
-ma duuuuużo wulgaryzmów
-co dla mnie jest wieśniackie

Ze wszystkim się zgadzam, jeżeli to mowa o polskim hip hopie, a jeżeli o światowym to się nie zgadzam Smile ...
rodzynka - Pon 05 Kwi, 2004 22:33
Temat postu:
lubie lubie.. co prawda tylko niektóre piosenki ale ogólnie jest ok
Natalia 11 - Czw 20 Maj, 2004 16:38
Temat postu: jhvifhogojk90gug89fugbfvikbg
JA nie lubie Hip -hop Bo jest głupi Np taka piosenka możę być taka : bla bla bla bal bal bal bal bal bal bla .Wogule co wy(CI CO GO SLUCHacia)W TYM WIDZICIE W TYM HIP HOPU ??????????????????????
Paulka - Nie 06 Cze, 2004 14:21
Temat postu: Pink i Diodo też....
ja tam nie jestem przeciwnikiem hh ale też nie cały czas.... lubie czasem posłuchać czegoś innego.... np. PInk, Dido...
Anonymous - Nie 06 Cze, 2004 21:16
Temat postu:
Ja lubię i słucham hip hop Very Happy
Ale nie lubię tekstów typu: "Ziomuś, ja się wybiłem, a oni mi zazdroszczą. Obdrapane wieżowce uważaj ! jeszcze cię zgorszą ! JA byłem z ziemie cięzkiem, za chleb pokuowałem blebleble" lub "ku*** jego mac, chce mi sie je*** z ta ku*** z naprzeciwak co daje du** ch** z pier*****".
To nic nie wznosi. Ale taki porządny hip hop daje dużo Very Happy
_szyszka - Pon 07 Cze, 2004 20:31
Temat postu:
Ja czasami mam dni że lubie hip hop.
Ale nie słucham go na codzień...
Bardzo często są w nim brzydkie słowa, co na pewno wpływa,,,
Ale tak poprostu chcą przekonać do siebie.
maniakiem hip hopu na pewno nie jestem, bo czasami hh jest nudny,
Słowa mizerne, a melodia tym bardziej, ale czasami są nawet całkiem całkiem
goniex - Czw 10 Cze, 2004 15:10
Temat postu:
Lubie słuchac HIp- Hop ale ... tylko takiego gdzie nie przeklinaja co 2 słowa żeby złapać oddech i takie rytmiczne...
bardzo lubie jeden osiem l lub peje czy mezo...
Hip hop mówi (niektóre) o życiu ...nnoo....nie wiem jak to nazwać:/
Martyna - Pią 11 Cze, 2004 09:44
Temat postu:
Ja czasami lubię posłuchać hip - hopu Smile
Chester - Nie 13 Cze, 2004 10:53
Temat postu:
Ja lubię słuchać hip-hopu Exclamation

Laughing
Nikita - Nie 13 Cze, 2004 19:38
Temat postu:
Ja też lunię słuchać hip-hopu ale tylko polskiego! ( Mezo , Peja , Jeden Osiem L , Sistars)
spontan - Wto 15 Cze, 2004 13:27
Temat postu:
hmm hip-hop lubię, zwłaszcza polski. bo to dla naszych polskich ziomów.
CHOMICZKAAA - Czw 24 Cze, 2004 16:48
Temat postu:
Ja zagłosowałam na "Tak" i lubię PEJE,LIBERA,DONIEGO itd. Very Happy
codi - Czw 24 Cze, 2004 18:11
Temat postu:
Ja tam uwielbiam HIP-HOP.
Szczegulnie takich wykonawców jak : Peja , Liber ,Mezo, Lil John.
moti - Czw 24 Cze, 2004 19:26
Temat postu:
A ja nie lubię hh... Może czasami są fajne piosenki, ale dla mnie to techno jest najlepsze Wink
Anonymous - Nie 01 Sie, 2004 00:34
Temat postu: ...
W moim spojrzeniu na tę sprawę METAL I ROCK to super muza Thum
Nastka-11 - Pon 02 Sie, 2004 16:36
Temat postu:
I love hip-hop!! Mezo, S.T.O.K, jeden osiem L, sistars, 52 dębiec, Black eyed peas, eminemek:)Wszystko cooooooooool!!!!!!!1
Kania - Pon 02 Sie, 2004 17:35
Temat postu:
Ja uwielbiam hip hop ale tylko sistars nie lubie nie wiem dla czego.. lubie mezo,peje...i nic Wink
Gościówa - Wto 03 Sie, 2004 15:14
Temat postu:
Najbardziej lubię rock i metal ale hip-hop czasem też posłucham..nie było zadnej opcji w stylu ze srednio lubie hip-hop i dlatego zaglosowalam ze jak leci na imprezach to nie mam wyboru chodziaz u nas w szkole na dyskotekach leci głownie techno ktrego nie lubie :/ Hip-hop lubie tak srednio..tylko niektore zespoły.
sami10 - Pią 13 Sie, 2004 11:16
Temat postu:
ja lubie zespo`ły popowo hiphopowe np. Black Eyed Peas
Nadia25 - Nie 29 Sie, 2004 10:07
Temat postu:
Kwiat Ja właśnie jestem z Dominikiem w domu i słuchamy Liber-Skarby uwielbiam Hip-Hop Kwiat

Kwiat Pomóżcie tacie ToJa wszelkie informacje na tej stronie http://dziecionline.pl/forum/viewtopic.php?p=35898#35898 Kwiat Crying or Very sad Potrzebna pomoc Crying or Very sad
Anonymous - Nie 29 Sie, 2004 12:23
Temat postu:
Nie słucham bo uważam że to tandetne.
Anonymous - Nie 29 Sie, 2004 14:52
Temat postu:
Tylko amerykański Cool
Malvina - Nie 29 Sie, 2004 15:05
Temat postu:
Ja Polski i Amerykanski .. ;D
Buziaczek - Pon 30 Sie, 2004 10:54
Temat postu:
Ja lubię Hip-Hop.Zagłosowałam że słucham Hip-Hop'u.Lubie Eminema DKA Liber.
Malvina - Sro 10 Lis, 2004 15:49
Temat postu:
Wybaczcie że odnawiam stary temat(mozecie mi nawet dac za to ostrzezenie) ale muszę to napisac;p A więc..przeczytałam caly temat..:> i nie pamiętam kto ale chyba Idda napisala że wykonawcy są głupi Confused W jakim sensie?? Że się źle uczyli? czy jak?;/ Trochę z tym przesadziłas...nie wiesz czy oni są głupi czy mądrzy...
Jeszcze ktoś napisał że Polacy nie umieją tworzyc hiphop'u...(cos podobnego;p) Łatwo powiedzieć ze ktoś nie umie itp...ale ciekawe czy ten Ktos (nie wiem kto to napisał Razz) by lepiej nagrał niektóre piosenki...
I jeszcze o przekleństwach... jak się uslyszało jedną piosenke KAramby-pocałuj mnie w dupe (sory ale taki jest tytuł;p ) to się mówi ze cały czas przeklinają..:/ Chcialabym wam powiedzieć ze w piosenkach hiphopowych nie ma tak dużo przeklenstw jak wam się wydaje.
roger-1989 - Pią 26 Lis, 2004 22:32
Temat postu:
jasne ze lubie ale tylko polski i to tez nie wszystko
Elly - Pon 06 Gru, 2004 18:50
Temat postu:
oCZYWIŚCIE ŻE SŁUCHAM HIP-HOPU ZARÓWNO POLSKIEGO JAK I AMERYKAŃSKIEGO ... ALE POLSKI JEST LEPSZY Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Elun - Pon 06 Gru, 2004 19:24
Temat postu:
ja tez slucham, ale nie lubie, gdy leci na dyskach, bo sie nudno wtedy robi
Elly - Pon 06 Gru, 2004 19:57
Temat postu:
Zgadzam się z AmazonkĄĄĄ głupio gdy hip-hop leci na dyskotekach bo przy nim nie da się fajnie potańczyć Very Happy
Miracle - Pon 06 Gru, 2004 21:04
Temat postu:
JA BARDZO LUBIE HIP-HOP.ZROWNO POLSKI JAK I AMERYKANSKI ALE Z OPINIAMI POWYZEJ SIE JAK NAJBARDZIEJ ZGADZAM ZE NA DYSKACH NIE DA SIE POTANCZYC.
DeadCorpses - Czw 09 Gru, 2004 17:17
Temat postu:
mówiąc szczerze to.. smutno mnie się niezmiernie robi gdy tylko myślę o tym... "zjawisku" powszechnie zwanym hip-hopem. nic nie widzę szczególnego co by w tej muzyce mogło przyciągnąć uwagę jakiegokolwiek człowieka, który siebie szanuje. wg mnie muzyka musi posiadać albo melodę albo energię. niestety hh nie posiada ani jednego ani drugiego. równie dobrze mogli by się wykonawcy zająć recytowaniem wierszyków, nie muszą dokładać do tego powtarzających się bitów, które jestem w stanie produkować w tempie kilkanaście dziennie. hmm. może tu chodzi o ów flow, który to przecież jest ważny, żeby się pokazać, że ma się "technikę"?! wątpię w to. idąc dalej. spójrzmy na obecną sytuację: gdzie się nie ruszysz spotkać można "twardych chłopaków w miękkim obuwiu", którzy chętnie zagospodarują się Twoją kmórką. czy gdy hh'u nie było było takie zjawisko?! odpowiedź prosta: Nie. oczywiście nie mogę powiedzieć, że cały hh jest gówniany tak samo jak ludzie jego słuchający są .. uhm. jakkolwiek by ich określić. pewnie i w hiphopie znajdą się wyjątki, ale popatrzcie choćby na wypowiedzi na tym forum: prosicie, żeby nie patrzeć na "wyjątki". ale jak mam na nie nie patrzeć, skoro co w autobusie widzę takich dwóch, którzy nie pokazują zbyt wysokiego poziomu, czy gdy w telewizji mtv, viva, czy innym medium widzę przepełnienie ową tandetą?! jeśli tego jest najwięcej, to chyba świadczy to tym, że jest najbardziej popularne. prośba została wysłuchana, jednak ogólna opinia zmianie nie uległa.

pozdrawiam
roger-1989 - Pią 10 Gru, 2004 21:42
Temat postu:
Mi sie odwidział już HH.
skate - Pią 10 Gru, 2004 22:40
Temat postu:
JA KOFFAM HIP HOP I JESTEM SKATEM. UFIELBIAM JEDEN OSIEM EL !!!!!!!!!!!!! Love Love Love
kicp - Pią 10 Gru, 2004 23:59
Temat postu:
jestem zmuszony zaznaczyc odpowiedz 'tak', gdyz pasuje ona najbardziej do mojego 'nastawienia' do hip-hopu [ktore bynajmniej nie jest jednoznacznym TAK]
Libra - Pią 17 Gru, 2004 12:38
Temat postu:
absolutnie nie . Ja po prostu nie wyczuwam w tym prawdziwej muzyki , takie jest moje zdanie .
Anonymous - Sro 22 Gru, 2004 22:21
Temat postu:
Moze Jakiegos Hip-Hopowca Uraże Ale.... Polski Hip-Hop Jest...Jakby To Nazwać...WIERŚNIACKI !!!
Anonymous - Sro 22 Gru, 2004 22:31
Temat postu:
Ktoś ładnie powiedział:
"Ja nie należę do tych co siedzą i płaczą, że polski rap sie skończył, bo on się dopiero zaczął"
Niestety w Polsce panuje komercja i to duża komercja jeżeli chodzi o zespoły hip-hopowe, np. 1 8 L, Sistars, Ascetoholix czy Mezo, którego od jakieś czasu do tej komercji również zaliczam. Na szczęście są jeszcze takie zespoły/tacy wykonawcy jak DKA, Kaliber 44 czy PFK, któży jakoś ratują polską scenę hh. Niestety to bardzo nieliczne wyjątki.
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 16:34
Temat postu:
Nie nie słucham hip-hopu,na głowe nie upadłem:/Ale wyznaje zasade że trzeba poznać wroga,więc przesłuchałem z 10 kaset z HS(nie pytajcie co znaczy ten skrót,kto wie to wie,kto nie to nie musi;])no i...LUDZIE!Hip hop jest jakby to określić..Prymitywny.Teksty są głupie(nie wszystkie,ale większość),Muzyka to na pewno nie jest.To jest komercha tak jak pop czy techniawa...Moda,po prostu przeminie,mam nadzieje.Słucham 2paca,to nie hip hop tylko rap,a z rapu i tak tylko świętej pamięci Shakura trawie,ba,lubie go!
Aha,i zdecydowanie wole ROCK,METAL i REGGAE,i nie boje sie mówić o tym głośno,możecie mnie za to gnoić,ale mnie to tyle obchodzi,co zeszłoroczny śnieg,drodzy hip-hopowcy.
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 17:05
Temat postu:
Fan czy ty myślisz, ze my gnoimy za słuchanie metalu, rocka i reggae? Jesli tak to szybko zmień zdanie, bo wiele osób tu nie przepada za hip hopem, a woli cięzsze brzmienie biggrin oczywiście nie wszyscy, ale dużo przypadków takich jak ja, Wierzba czy Nena... za niedlugo zobaczysz
frigg - Sob 01 Sty, 2005 17:34
Temat postu:
no ja czasem lubie hh ale z polsiego to raczej ograniczam sie do kalibra 44 i warszafskiego deszczu (w ramach wspomnien - calusy dla ewy i numera raz) a tak to lubie czasem dla kilmaty wlaczyc jakies soul zy r'n'b (angie stone bla bla) ale to naprawde zadko..a tak to ciezki brzmienie ... i fanie podpisuje sie pod slowami elfki bo to madra dziewczunka jest hyh
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 17:35
Temat postu:
No ja wiem,ale ja nie mówie o wszystkich:)Tak więc Elfko,i reszto normalnych,nieuprzedzonych ludzi,zwracam honor.
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 17:44
Temat postu:
Ludzie, ale wy mnie dowartościowywujecie... niech no tylko bęzie jakiś zlot to stawiam wszystkim kolejke soku pomarańczowego biggrin
frigg - Sob 01 Sty, 2005 17:48
Temat postu:
dla mnie piwo mam uczulenie na cytrusy:) a wogole wiesz elfko jak ktos gada madrze to czemu mam sie z tym nie zgodzic?Smile
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 17:51
Temat postu:
Cytat:
bo wiele osób tu nie przepada za hip hopem

A niektórzy wręcz nazywają to złem Twisted Evil.
panienka_wierzba - Sob 01 Sty, 2005 20:11
Temat postu:
Pułlinko to ja Ci powiem "jesteś piękna i madra i piszesz super posty" zasłużyłam na butelke wina? Wink hyhy
nie no, trzeba sie zgodzić, nikt tu nie gnoi za słuchanie metalu czy muzyki alternatywnej (ja nie gnoje ale wręcz kocham takie osoby biggrin) hyh.
i tak =) panna Elfula pisze mądrze ^^ podziwiam Cie kobiiito
Robal - Nie 02 Sty, 2005 11:56
Temat postu:
Podziwiam ludzi, którzy są ukierunkowani na jeden rodzaj muzyki. Osobiście słucham wszystkiego- w zależności od okazji, miejsca i nastroju. Może być i hip-hop (choć w ilościach bardzo ograniczonych, bo zbyt dużo infantylnych tekstów mnie wyprowadza z równowagi), i pop, i metal... Ubustwiam starych dobrych pink floyd'ów, bardzo popowego Petera Gabriela (tworzy wspaniałą muzykę fimową), dziwne porcupine tree i dość ciężkie stone temple pilots (a obecnie inną formację wokalisty stp-velvet revolwer). NIe nudzi się niektórym z was słuchanie tylko jednego gatunku? Możecie to słuchać i jak jest wam dobrze i jak macie doła?
Poza tym niech ktoś mi scharakteryzuje co oznacza komercja- bo jedni za komercję uznają to, co jest puszczane przez radio, a inni to, czym radia się brzydzą, ale za to każdy ma to w domu. Przyznam uczciwie, że znanymi definicjami tego słowa nie potrafię określić tego, co uznaje się dziś za komercyjne lub niekomercyjne. Kiedyś Republika była żadko słuchana, dziś, po śmierci Ciechowskiego wszędzie słychać stare utwory i stała się nagle "komercyjna" tym samym rpertuareem którym kiedyś była off'owa. Tak samo ludzie nagle odkrywają wielu innych wykonawców. Co waszym zdaniem oznacza "komercja", którym to słowem tak często się posługujecie?
Robal - Nie 02 Sty, 2005 12:02
Temat postu:
Podobnie jest z Renatą Przemyk- niby kobieta, której repertuar jest mało znany - bardzo "niekomercyjny" dla stacji radiowych, ale "Babę zesłał Bóg" chyba każdy raz w życiu przetańczył i co druga osoba ma na płycie lub w formacie mp3. Nie uważacie że słowo "komercja" jeśli już ma być używane, to najwyżej do pojedynczych utwóró a nie całych zespołów czy ich repertuaru?
Robal - Nie 02 Sty, 2005 12:03
Temat postu:
Podobnie jest z Renatą Przemyk- niby kobieta, której repertuar jest mało znany - bardzo "niekomercyjny" dla stacji radiowych, ale "Babę zesłał Bóg" chyba każdy raz w życiu przetańczył i co druga osoba ma na płycie lub w formacie mp3. Nie uważacie że słowo "komercja" jeśli już ma być używane, to najwyżej do pojedynczych utwóró a nie całych zespołów czy ich repertuaru?
altruista - Nie 02 Sty, 2005 12:09
Temat postu:
komercja, czyli coś an sprzedaż. Muzyka wydawana przez jakąkolwiek wytwórnie jest komercyjna, i trzeba się z tym pogodzić. Zarzucanie muzykowi 'komercyjności' jest tak samo zasadne jak mówienie górnikowi że pracuje pod ziemią [pierwsza osoba która wyskoczy z tekstem 'niektórzy wydaja płyty dla idei!' albo 'robią to co czują!' zostanie zabita śmiechem].
Anonymous - Nie 02 Sty, 2005 15:55
Temat postu:
Robal napisał/a:
NIe nudzi się niektórym z was słuchanie tylko jednego gatunku? Możecie to słuchać i jak jest wam dobrze i jak macie doła?

No cóż ja raczej słucham ukierunkowanej muzyki na metal.. rozciaga się to na rock i jakoś nigdy mi się to nie nudzi, bo różne zepsoły mają różne repertuar, może HH jest do siebie podobny...
A co do komercji to jak powiedział ktoś niekomercyjnymi zespołami są tylko te garażowe, ale i te się wybijają... są zepsoły poprostu komercyjne i komercyjniejsze, jedne są nastawione na tworzenie muzyki, która się podoba choćby małemu gronu, a inne poprostu muzyki, która podoba się wszystkim i na zbijanie kasy na tym
Agusia_11 - Nie 02 Sty, 2005 20:07
Temat postu:
No, ja słucham Hip-hopu
ToJa - Nie 02 Sty, 2005 21:16
Temat postu:
Nie przepadam za jazzem, ale jeśli leci w radio lub w TV, to nie wyłączam. Natomiast Hip-hopu nie trawię. Dla mnie, to nie muzyka. Jak "toto" słyszę, to potrafię oderwać się od kompa żeby wyłączyć.
Ale jestem ciekawa czy muzyka, którą lubicie potrafi wami zawładnąć tak do końca... Ja jestem zakochana w muzyce Leonarda Cohena. Gdy jego słucham nie ma mnie. Potrafię się wyłączyć. Zawsze znajduję utwór na każdy nastrój, na każdą porę dnia... Kochałam Cohena odkąd tylko pamiętam. Zawsze byłam oddana tej muzyce całą duszą.
Anonymous - Nie 02 Sty, 2005 21:37
Temat postu:
Ja tak mam jak słucham YES albo Floydów,po prostu sie wyłączam,nie ma mnie.A Cohen faktycznie jest fajny i też go lubie:)taki spokojny,miło sie go słucha wieczorkiem.
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 16:56
Temat postu:
czuje sie tu inna
odpowiedziałam "nie" i boje sie reakcji otoczenia:/
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 20:40
Temat postu:
Hmm... hih-hop polski moim zdniem jest do bani... oni gadają a nie spiewają i to eszcze te teksty są pełne wulgaryzmów... niektorych nie mozna sluchac przy rodzicach.. albo te teledyski.. np.jarają i takie tam. Nie za bardzo lubie hip hop jak juz cos to słucham amerykanskiego... a z polskiego to jedyny skłąd jaki moge sluchac to jeden osiem L
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 21:24
Temat postu:
Ja nie lubie ani tego ani tego. Zarowno w amerykanskim i polskim jest za mala roznica miedzy poszczegolnymi wykonawcami. Jak leci cos w radiu z polskiego, to do poki mnie ktos nie oswieci, nie wiem, czy to Mezo, 18L czy moze Peja, podobnie z amerykanskim. Sluchalam jednak Eminema i nadal go lubie. Ogolnie muzyka jest dobra, teledyski z jajem, teksty smieszne, a jak nie to madre, zawsze jednak z sensem.
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 21:40
Temat postu:
No nie wiem czy z sensemm... moze niektore ale np. takie " palililili" i ze sobie jarają.. no ja tu nie widze sensu .. Rolling Eyes
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 21:41
Temat postu:
Co?
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 21:49
Temat postu:
W Amerykańckim masz to samo palilili tylko, że w wersji po angielsku, co do Eminame to nic do niego nie mam, on umie ośmieszać, z HH ogulnie toleruje tylko Cypress Hill
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 21:57
Temat postu:
Agnieszka12 napisał/a:
No nie wiem czy z sensemm... moze niektore ale np. takie " palililili" i ze sobie jarają.. no ja tu nie widze sensu .. Rolling Eyes

Ale ja nie mowie o polskim hip hopie. Caly polski hip hop to jeden wielki bezsens i nieporozumienie. Mowilam o teksatach Eminema.
frigg - Wto 04 Sty, 2005 15:59
Temat postu:
altruista napisał/a:
komercja, czyli coś an sprzedaż. Muzyka wydawana przez jakąkolwiek wytwórnie jest komercyjna, i trzeba się z tym pogodzić. Zarzucanie muzykowi 'komercyjności' jest tak samo zasadne jak mówienie górnikowi że pracuje pod ziemią [pierwsza osoba która wyskoczy z tekstem 'niektórzy wydaja płyty dla idei!' albo 'robią to co czują!' zostanie zabita śmiechem].


coz altuisto masz racje jesli chodzi o znaczenie tego slowa..ale jak powiedzila elfka..sa zespoly i zespoly...ja nwet gdybym bardzo chciala to nie moge postawic znaku rownosci (oczywiscie pod wzgledem komercyjnosci i zreszta chyba jakim kolwiek poza tym ze i to muzyka i to muzyka) miedzy dzeinifer lopez czy destinis czajdl a finntrollem czy diamanda galas...wymienieni przeze mnie wykonowacy sa komeryjni ale czy sa jednakowo komercyjni, mimo ze wydawani sa przez wytwornie plytowe i kazda plyta cos kosztuje? czy dla ciebie altriuisto nie ma takiej roznicy?
czy do tej definicji komercyjnosci nie nalezalo by dodac jescze ze komercyjnosc to tez to co sie sprzedaje masowo?
Anonymous - Wto 04 Sty, 2005 17:37
Temat postu:
Agnieszka12 napisał/a:
Hmm... hih-hop polski moim zdniem jest do bani... oni gadają a nie spiewają i to eszcze te teksty są pełne wulgaryzmów... niektorych nie mozna sluchac przy rodzicach.. albo te teledyski.. np.jarają i takie tam. Nie za bardzo lubie hip hop jak juz cos to słucham amerykanskiego... a z polskiego to jedyny skłąd jaki moge sluchac to jeden osiem L

A jak myślisz amerykański hh nie jest pełen wulgaryzmów? Qrwy lecą tam mniejwięcej w takiej czestotliwosci jak w polskim hh. Wolisz go dlatego że, nie rozumiesz co śpiewają (mówią)? ;/
Co do tego czy słucham hip hopu to odpowiedź jest krótka i szybka:
nie
kicp - Pią 07 Sty, 2005 13:26
Temat postu:
polski hiphop wybiórczo, baaaardzo wybiórczo. poza k44, pfk i fiszem wlasciwie ssie. a amerykanski...nie slucham.
Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 18:57
Temat postu:
Ja nie słucham HH ale to nie oznacza że mam go od razu gnoić, ok ktoś tam sobie słucha HH i mnie too nie obchodzi, niech sobie ludzie robią co chcą. Ja słucham Metalu ale 90% słuchanej muzy przezze mnie to $SLIPKNOT $ i do nich to się każdy czepia, zę są obrzydliwy czyć coś tam choć tak na prawdę nic o nich nie wiedzą, nie są jakimiś szatanistami czy coś, są normalnym ,ciężkim, ,szybkim, zespołem tylko że w maskach. A wogóle to maska Joey,a może tylko zachwycać (perkusista główny #1)
Anonymous - Pon 10 Sty, 2005 20:13
Temat postu:
Slipknot jest świetny, ostatnio oglądałam Koncert na Vivie +, maski jest to świetny symbol rozpoznawczy... a do zespołu naprawde nic nie mam, a po za tym to ty jeszcze nie wiesz, ze każdy punk to brud, a każdy metal to satanista =] jak nie wiesz to już wiesz
nidhogg - Pon 10 Sty, 2005 21:02
Temat postu:
hmmm jako gatunek sam w sobie nei jest zly, ale to co polacy z nim zrobili jest zle - przynajmniej to co leci w radio, tv etc.

chociaz z zalozenia lucham troche innego miusiku to akurat lubie cypress hill i control machete, z polskiego tylko kaliber moim zdaniem zrobil cos niezlego (chociaz, nie znam sie i moze sa teraz jakies dobre yyyy zespoly (?))
Anonymous - Wto 11 Sty, 2005 15:05
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Slipknot jest świetny, ostatnio oglądałam Koncert na Vivie +, maski jest to świetny symbol rozpoznawczy... a do zespołu naprawde nic nie mam, a po za tym to ty jeszcze nie wiesz, ze każdy punk to brud, a każdy metal to satanista =] jak nie wiesz to już wiesz
I tu się z tobą absolutnie nie zgodze! ,,każdy punk to brud, a każdy metal to satanista ,, Oni sami wyznali w wywiadzie żę nie są szatanistami, a wwogóle czemu tak uważasz??? ja po nic NIC nie szatanistycznego
Anonymous - Wto 11 Sty, 2005 16:24
Temat postu:
Człowieku czy ty mnie nie rozumiesz czy tylko udajesz? To był sarkazm, nic nie mam do Slipknotu, ani do metalu, ani do punków... ja się nabijałam z ludzi, któzy tak twierdzą, a jakbyć chciał wiedzieć to większosć takich zespołów jest oskarżana o satanizm, a więc ze slipknotem to nic nowego
Anonymous - Wto 11 Sty, 2005 16:39
Temat postu:
A propos metali-satanistów.
Ciekawe, czy ludzie którzy sądzą, że metal=satanizm słyszeli kiedykolwiek zespoły metalowe, które grają i śpiewają o Bogu.
Anonymous - Wto 11 Sty, 2005 16:52
Temat postu:
Nie słyszałeś, ze co z tego spoko o Bogu? Bo przecież przekazywanie wiary w taki sposób wpływa na podświadomość i nie jest to mówienie o Bogu tylko pewnego razu narzucanie swojej woli innym tak samo wiary... myślałam, ze kite jakczytałam cały artykuł na ten temat
ana9924 - Sro 05 Sie, 2009 14:22
Temat postu:
Ja słucham hh
Anonymous - Sro 05 Sie, 2009 14:24
Temat postu:
ana9924, DATY!
Gestapo - Pią 04 Wrz, 2009 19:17
Temat postu:
Ja prawie nie słucham Hip Hopu Smile. A jak już coś to "Made in USA".
piotr123 - Sob 05 Wrz, 2009 17:02
Temat postu:
od czasu do czasu
Fionkilla - Sob 19 Gru, 2009 14:54
Temat postu:
ja lubie peje i eminema
Razz
eviltwin1 - Sob 19 Gru, 2009 15:00
Temat postu:
Żyję rapem.
michal88 - Sob 20 Mar, 2010 21:11
Temat postu:
ja NIENAWIDZE
pitrasia - Sob 20 Mar, 2010 21:59
Temat postu:
Zależy kogo i kiedy.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group