Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Co ile zmianiać?

lilijka - Pon 05 Lip, 2004 16:24
Temat postu: Co ile zmianiać?
Mam pytanie?
Co ile mam zmieniac podpaski ??
Anonymous - Pon 05 Lip, 2004 22:52
Temat postu:
a pomyśl...
Anonymous - Wto 06 Lip, 2004 06:40
Temat postu:
zalezy od krwawienia
jeslisa badzo obfite to nawet co 2 godziny
ale jesli sąmniej obfite to co 3,4 goziny

PS: Czy miałas juz okres?





Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ewcia - Wto 06 Lip, 2004 09:25
Temat postu:
Podpaski zmieniasz wtedy gdy jest ona "zużyta", ale nie rzadziej niż co 5 godzin. Nawet 5 to dla mnie za dużo. Ja zmieniam co 4. I Tobie tez tak radze.

Pozdrawiam cieplutko
angel of berlin - Wto 06 Lip, 2004 15:58
Temat postu:
zmieniasz jak sie zabrudzi. proste.
Iśka - Pią 09 Lip, 2004 21:46
Temat postu:
Wcale nie takie proste... Czasami (jeśli są to już ostatnie dni miesiączki) podpaskę można by było zmienić raz dziennie, ale tak nie można Wink Trzeba zmieniać podpaskę conajmniej co 4 godziny Smile Ja tak robię... inaczej wydziela się brzydki zapach... a to razcej niezręczne, prawda ?
Monia_i_Slonce - Sob 10 Lip, 2004 13:33
Temat postu:
ale przeciesz jak nic nie leci albo jakas tam kropelka to można cały dzien chyba w jednej co nie? przynajmnieej my tak myslimy Mr. Green
Kinga - Sob 10 Lip, 2004 14:02
Temat postu:
Cze
Powiedzmy ze ta kropelka wycieknie rano i co przez caly dzien chcecie w jednej pospasce ?
Nie radze w krwi miesiaczkowej rozwijaja sie przeciez bakterie i tworzy sie nie przyjemny zapach
Podpaski nalezy zmieniac co 4 godziny przynajmniej
Gościówa - Nie 11 Lip, 2004 14:04
Temat postu:
To zalezy jakie masz obfite miesiączki..ja muszę zmieniać podpaski co 2 albo 3 godziny...po 4 godzinach juz mi przesiąka..poprostu wypatrz po ilu godzinach twoja podpaska jest już bardzo nasiąknięta i czujesz się nieświezo i mokro i wtedy zmieniaj-nie rzadziej niz co 5 godzin bo rozkładająca się krew jest porzywka dla bakterii.
Ewcia - Nie 11 Lip, 2004 19:04
Temat postu:
Gościówa, jesli po 2 godzinach masz całą mokrą podpaske, to moze lepiej wypróbować podpaski o większej chłonności??


Powtóze się no ale cóż...
Podpaski powinno sie zmieniać nie rzadziej niż co 5 godzin. Ja osobiście zmieniam co 4 - nawet jeśli nie jest jeszcze całą zużyta.


Pozdrawiam cieplutko
Mała - Nie 11 Lip, 2004 20:32
Temat postu:
A ja nic nie zmieniam:)
Używam tamponów. I tylko to, ja naprawdę niewyobrażam sobie mego aktywnego życia w podpaskach - koszmar
mroweczka - Sro 14 Lip, 2004 16:30
Temat postu:
Mała-tamponów też nie zmieniasz? Wink
Noszenie cały czas tamponów też nie jest zbyt bezpieczne lepiej nosić je na zmianę z podpaskami. A jeśli rano wyleci ta "jedna kropelka" a potem nic-to po co marnować podpaskę? Rolling Eyes
Podpaskę zmieniasz, kiedy jest już "do niczego" (cała od krwi), w ostateczności co 4,5 godzin. Jak już dziewczyny napisały krew miesiączkowa wytwarza bakterie, zacznie śmierdzieć, a to chyba nie jest przyjemne...
Iśka - Pią 16 Lip, 2004 14:08
Temat postu:
Mróweczka, zobacz: Jak ta "jedna kropelka" wyleci mi rano, to ja jeszcze nie wiem, czy to koniec okresu, czy nie. Na wszelki wypadek zakładam podpaskę (albo wkładkę). Bo miałam już kilka razy tak (w okresie dojrzewania zdaża się to ponoć często), że przez kilka godzin (lub nawet cały dzień ) nie miałam okresu, a potem znowu Wink No, a poza tym nigdy nie jest tak, że wyleci tylko jedna kropelka biggrin
Ewcia - Pią 16 Lip, 2004 18:09
Temat postu:
Ja przy jednym z pierwszych okresów miałam tak, że cały dzień nic a potem że tak powim - lawina!!! Zawsze gdy nawet skończy mi sie okres przynajmniej jeden dzień noszę podpaskę. Czuję się wtedy pewniejsza. Wiem ze nic nie ma szansy przecieknąć./

Pozdrawiam cieplutko

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group