Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Kiedy

Anonymous - Wto 06 Lip, 2004 13:23
Temat postu: Kiedy
wczoraj bolał mnie brzuch i
dzis tez na majtkach mam lekko brązową
wydzieline śluzową Kiedy dostane okresu??









Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy
słoneczko - Wto 06 Lip, 2004 16:35
Temat postu:
być moze dostaniesz w najbliższych dniach albo dopiero na drugi miesiąć.a moze tak wygląda twoja pierwsza miesiączka.ja też tak miałam Wink
angel of berlin - Wto 06 Lip, 2004 16:59
Temat postu:
kochanie tego to ci nei przewidzimy, nie jestesmy prorokami. ale spodziewaj sie wkrótce.
Anonymous - Sro 07 Lip, 2004 10:25
Temat postu:
Słoneczko odpowiedz mi na pytanie. kiedy byłam na spacerze w lecie to na majtkach miałam czerwone plamy ale leciały krótko i nie było ich dużo a na następny dzien była tylko taka brązowo przeźroczysta wydzielina. Czy to oznacza że mam już miesiączke??
słoneczko - Sro 07 Lip, 2004 13:48
Temat postu:
a powiedz mi ile ty masz lat i kiedy było to lato ( kiedy ci sie to zdarzyło) Question
Iśka - Pią 09 Lip, 2004 16:52
Temat postu:
Piętnastolatko: Nie - brązowe plamy na majtkach ot jeszcze nie miesiączka. Ale to taki sygnał, że już, już niedługo dostaniesz okres. Ja mam takie plamy zawsze tuż przed okresem Wink Pierwszy okres możesz mieć za dwa dni, za miesiąc, albo za pół roku... Nie mogę Ci tego powiedzieć. W każdym razie spodziewaj się go już niedługo Smile
P.S. Napewno rozpoznasz kiedy dostaniesz okres Wink
Macia: Być może niedługo Smile ... Patrz wyżej... to także do Ciebie Wink
mroweczka - Czw 15 Lip, 2004 13:50
Temat postu:
Okres możesz dostać za chwilę, za miesiąc...My nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. ja na kolonii miałąm tak,że lekko zaczął boleć mnie brzuch, poszłam do toalety, patrze a tam.... Rolling Eyes Czerwono czarne i śmierdzi. Jednak po tym nic nie miałąm przez 2 dni, teraz mam normalnie wydzielinę białą. Jest to zwiastun zbliżającego sie okresu(no niestety Rolling Eyes ) i przygotuj się teraz na odwiedziny Matki Natury.
Mała - Czw 15 Lip, 2004 14:13
Temat postu:
A ja miałam tak że sobie siedze na WOSIE, i przez 2 dni mnie bardzo brzuch boał ide do wc i sie z moją psiapsiółą smieje: jojo, zobaczysz pewnie okres dostane i sie smiejemy bo w zciu w to niewierzylam. Weszlam do wc, patrze i zaczełam krzyczeć tak sie przestraszyłam i zdenerwowałam, a olka sie pyta co się stało, aż mi wierzyć niechciała;P ale jednak stało się.
I TO W NAJBARDZIEJ NIESPODZIEWANY MOMENCIE! straszne...
Iśka - Pią 16 Lip, 2004 14:58
Temat postu:
no.. tak, tak to juz jest, że okres pojawia się w tym momencie w którym byś nie chciała Smile
Ja dostałam na wakacjach u cioci... i byłam bez podpasek ! To było strraszne ... no ale widocznie tak musiało być Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group