Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Podpaski ...

lilijka - Sob 10 Lip, 2004 21:25
Temat postu: Podpaski ...
a i mam jeszcze jedno pytanie dotyczące podpasek, czy lepsze są grube podpski czy te cienkie? boję się że mi te cienkie przeciekną, a które wy używacie?????????? DZIEWCZYNY
deg - Sob 10 Lip, 2004 23:30
Temat postu:
Cieńkie i grube mają praktycznie tą samą chłonność, a cieńkie są dużo wygodniejsze.

No tak. Jestem facetem i nie noszę podpasek. Ale tyle wiem od żony, która nosi je od kilkunastu lat Wink.
Gościówa - Nie 11 Lip, 2004 15:00
Temat postu:
To zależy od gustu..ja nosze czasem takie czasem takie...i w sumie szczeze mówiąc mi jest obojętne..te cieńkie podpaski mają spcjalne granulki zamiast waty ktoe zamieniaja krew miesiączkowa w żel....a te drugie poniewaz mają wate to potrzeba jej wiecej aby podpaska nie przesąła więc są grube. Są oczywiście też CIEŃKIE PODPASKI ALE ZAWIERAJĄCE WATE przeznaczone na końcówke okresu więc nie pomyl się! To zalezy jak mówiłam od gustu bo moja mama np nie moze nosic tych z granulkami bo mówi że te podpaski jej się przyklejająm odparzają jej skóre i ogólnie sa niwygodne..może ma jkies uczulenie? nie wiem...wyprubuj i te i te a sprawdzisz co jest dla ciebie najlepsze.
mroweczka - Sro 14 Lip, 2004 18:33
Temat postu:
Moim zdaniem o wiele lepsze są cieńsze podpaski. Dlaczego?
Ponieważ cieńka podpaska zamienia wilgoć w żel(granulki-jak to tłumaczyła Gościówa) przy czym gruba podpaska ma watę przez co może nawet szybciej przesiąknąć niż cieńka podpaska. A w grubych podpaskach dziewczyna bardziej czuje się jak "w pampersie".
Iśka - Pią 16 Lip, 2004 15:03
Temat postu:
Dla mnie też owiele lepsze są cieńsze podpaski Wink
Czuję się w nich poprostu pewnie. A jak raz założyłam sobie te grubsze (ot tak, żeby poeksperymentować Smile ) wydawało mi się, że wszystko widać ! Czułam się dokładnie tak jak napisała Mróweczka - jak w "pampersie"... No i zauważyłam, że grubsza podpaska szybciej przecieka Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group