Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Mam problem !

Anonymous - Sro 29 Sty, 2003 20:50
Temat postu: Mam problem !
Wiecie, że mam 12 lat i 134 cm wzrostu Embarassed
Mój problem jest następujący:
Mam wydzielnę śluzową...na początku była koloru przezroczystego, później była biaława i żadka (żadka to zawsze jest), ale teraz to jest całkiem biała i gęsta jak krem "NIVEA"! Poprostu ona wygląda jak zwykły KREM ! Co teraz mam robić ? A mama niewie, że mam wydzielinę śluzową. Co powiedzieć mamie ? CO ROBIĆ ???


POMÓŻCIE !!!!! PLEASE !!!!!!!!!
deg - Sro 29 Sty, 2003 21:35
Temat postu:
Poobserwuj jeszcze jeden dzień wydzielinę, podmywając się kilka razy w ciągu dnia (tylko nie przesadź Smile ). Jeśli nadal będzie tak gęsta jak krem - porozmawiaj z mamą. Jeśli będzie żadka - nie ma się czym martwić.
Napisz jak efekty testu i czy wydzielina śmierdzi.
Anonymous - Sro 29 Sty, 2003 21:37
Temat postu:
Śmierdzi Surprised ale jak sie przyłoży do nosa Laughing heh...ok...przetesuje to...
NaStKa - Czw 30 Sty, 2003 10:39
Temat postu:
KleO ja też mam problemy z wydzieliną i niewiem jak powiedzieć mamie Crying or Very sad Crying or Very sad
Blanka - Czw 30 Sty, 2003 13:24
Temat postu:
Możesz to zrobić w ten sposób:
gdy zauważysz wydzielinę na majtkach krzyknij : Surprised Mamo(z przerazeniem Twisted Evil )
jak mama spyta co sie stalo to powiedz ze cos ci wylecialo na majtki
Mama z pewnoscia sama zaproponuje ci noszenie wkladek Wink
Anonymous - Czw 30 Sty, 2003 19:24
Temat postu:
Dobry pomysł blanka Surprised
Kinga - Pią 31 Sty, 2003 12:39
Temat postu:
Cześć


Spróbój zdobyc sie na odwagę i powiedzieć o tym wprost ona będzie wiedziała co zrobic jak ci pomóc a w trudnych sytuacjach bedziesz mogła się kogoś poradzić
Anonymous - Pią 31 Sty, 2003 14:13
Temat postu:
Dobry pomysł ! Dzięki za radę ! Blanka...dobry pomysł na to...
DZIĘKI WAM WSZYTKIM !

Anonymous - Sro 10 Wrz, 2003 19:16
Temat postu: Re: Mam problem !
NIe przejmuj sie to normalne! Smile Ja też sie bałam na początku. Tez mam 12 lat,jestem niska (143) i waże niespełna 35 kg. Mam wydzielinę sluzową i na dodatek zamiast piersi "rodzynki" jeszcze jedna wieksza od drugiej. To nie jest przyjemne ale jakos żyje. Ile masz juz wydzielinę? Ja miesiąc i zauwazam u siebie duze zmiany np. zwiększył się apetyt itp. Za ok 6-18 miesięcy mozesz spodziewać sie pierwszej miesiaczki. Dzieje się też tak (chociaż rzadko) że miesiaczke dostajesz po 2,3 miesiącach od pokazania sie pierwszego sluzu a nawet tak,że 2; 2,5 roku po tym. Jeżeli tak sie stanie-nie panikuj. To normalne. Jeżeli niewygodnie czujesz się z tym sluz,jest ci mokro, czujesz sie niechigienicznie-kup sobie wkładki chigieniczne. Naprawde pomagają. Są cieńsze od podpasek i dlatego w ogóle ich nie czujesz a jak juz to rzadko. Polecam najbardziej Bella Panty i Subtelle(które tłumią przykry zapach). Zakłaaj wkładke na dzień lub zmieniaj w ciągu dnia. Zobaczysz,ze pomoże. Pozdrawiam! Smile
girl_in_black - Sro 10 Wrz, 2003 19:37
Temat postu:
Ja też tak mam. Już od 5 dni. Miesiączkę miała 2 tygodnie temu a więc chyba to z okresem nie jest związane. Nie wiem co mam robić...do ginekologa BARDZO boje się iść...
deg - Nie 14 Wrz, 2003 01:53
Temat postu:
Girl_in_black: Jeśli Twoja wydzielina odpowiada często pojawiającym się na tym forum opisom "wydzieliny" a nie "upławów chorobowych", to nie masz się co martwić - ginekolog na razie nie musi Ci spędzać snu z powiek, bo nie musisz do niego iść.
girl_in_black - Pią 26 Wrz, 2003 21:23
Temat postu:
wczoraj dostałam miesiaczke...wstaje dzisiaj rano z łózka i podpaska czysta! jak to jest możliwe że miałam miesiączkę 1 dzień! a wydzieliny mam teraz bardzo dużo!
Alice_10 - Pią 26 Wrz, 2003 21:32
Temat postu:
Ja tez mam wydzieline Cool Ale wszystko z nia OK bo jest taka przezroczysta nie smierdzaca ale sie klei.


ps.w biblotece znalazlam taka ksiazke o dorastaniu i tam byly zdiecia wszystkich mozliwych wydzielin (o malo co sie nie zerzygalam kiedy na to popatrzylam)moze kiedy dostane skaner i wypozycze ta ksiazke to wam tu te zdiecia wstawie Smile
deg - Sob 27 Wrz, 2003 00:36
Temat postu:
girl_in_black: No to gratulacje! Znów jesteś bliżej dorosłości! Kwiat
girl_in_black - Sob 27 Wrz, 2003 18:32
Temat postu:
ja juz miesiączke mam od roku ale wieeelkie dzięki za ta różyczkę Wink
Nutka - Sob 27 Wrz, 2003 20:03
Temat postu:
Ja już odroku miesiączkuję...A wydzielinę mialam przez 2 lata, aż do miesiączki...Nie martw się KleO: Nie będzie powtarzać po innych Laughing
mroweczka - Sob 27 Wrz, 2003 20:05
Temat postu:
Jest taka książka? Jaki ma tytuł?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group