Dzieci OnLine

Apele o pomoc - Potrzebna POMOC. To ważne - przeczytajcie koniecznie.

deg - Sob 17 Lip, 2004 00:49
Temat postu: Potrzebna POMOC. To ważne - przeczytajcie koniecznie.
Hej!

Z postu http://dziecionline.pl/forum/viewtopic.php?t=3648 już wiecie, że tata ToJa jest bardzo ciężko chory. Guz mózgu to takie paskudzto, które sprawia, że człowiek balansuje na krawędzi życia i śmierci. Raz bliżej jest życia, raz śmierci. Teraz, po długich staraniach, tata znalazł miejsce w specjalistycznym szpitalu. Czeka go seria badań i prawdopodobnie bardzo skomplikowana operacja na otwartym mózgu.

Stali bywalcy tego forum wiedzą, ale nowi pewnie nie - ToJa załozyła to forum jak również stronę www.dziecionline.pl. Stronę i forum pod różnymi nazwami prowadzi od wielu lat, poświęcając całą masę swojego życia na tworzeniu strony, z której skorzystało już kilkadziesiąt tysięcy ludzi w całej Polsce (i nie tylko w Polsce).
To ToJa stworzyła to forum. To dzięki niej tutaj możemy pisać o swoich problemach lub radościach.

Bardzo prawdopodobne, że już niedługo ToJa i jej rodzina będzie potrzebowała pomocy. To my - forumowicze możemy im pomóc. Jedyną formą pomocy, którą możemy zaoferować są pieniądze. Jeśli to będzie niezbędne - zorganizuję wydzielone konto na leczenie taty ToJa.

Na razie jednak chciałbym Was prosić o wpisy osób, które będą w stanie pomóc. Ponieważ tutaj chodzi o pieniądze - porozmawiajcie ze swoimi rodzicami. Opowiedzcie im o forum i o jej założycielce - ToJa. Opowiedzcie o dramatycznej sytuacji jej taty. Zapytajcie ich, czy będą w stanie finansowo pomóc w leczeniu taty. Dopiszcie kto jest w stanie pomóc. Nie piszcie ile jesteście w stanie ofiarować - każda złotówka jest ważna, niezależnie ile ich jest. Teraz ToJa potrzebuje tylko wiedzieć, że los jej taty nie jest obojętny dla wielu osób i będziemy w stanie jej pomóc.

Pokażmy co potrafimy - jak bardzo potrafimy pomagać.
deg - Sob 17 Lip, 2004 00:53
Temat postu:
Pierwszy wpis oczywiście ode mnie.
Bez wahania pomogę ToJa i jako pierwszy wpłacę pieniądze na leczenie jej taty.
Anonymous - Sob 17 Lip, 2004 07:18
Temat postu:
Deg! Mam super Wiadomość
Jeźeli konto to moi rodziece wpłacą pieniądze!
mroweczka - Sob 17 Lip, 2004 11:34
Temat postu:
Łzy napływają mi do oczu. Nie wiem jak pmóc...Nie potrafię. Rodzice pieniędzy mi nie dadzą...Chcę dać ze swoich ale nawet jak będzie utworzone konto to nie wiem jak "przelać"... Crying or Very sad I tego jest mało ale wiem-liczy się każda złotówka....Jedyne co bym mogła zrobić to przesłać komuś kto by wpłacił... Crying or Very sad Mam nadzieję,że uzbieramy duzo pieniędzy...
panienka_wierzba - Sob 17 Lip, 2004 12:17
Temat postu:
razem z Kingą i Iśką rozmawiałysmy już na ten temat, chciałyśmy zorganizować coś, jednak najlepszym sposobem byłoby przesłanie pieniędzy na konto (o tym tez myślałyśmy) co z tego ze każdy z nas może ofiarowac 10, 20 zlotych, to ejst dużo, jeżeli kilkadziesiąt osób z forum to wpłaci (a ponadto jeszcze ich rodzice pomogą) to na pewno uda nam sie zdziałaś wiele....
Iśka - Sob 17 Lip, 2004 12:18
Temat postu:
Deg, o to właśnie mi chodziło ! Wink To chciałam Ci powiedzieć na gadu (ale Ciebie chyba nigdy nie ma Razz)
Rodzice nie dadzą mi pewnie dużo... ale jakby każdy z forum dał chociażby złotówkę byłoby całkiem sporo tych złotówek Wink
A jak mi rodzice nie dadzą to sama dam. Powiem, żeby dali z mojej forsy Wink (chociaż jej też nie mam wiele Very Happy)
Kurczę, SUPER, super, że coś takiego jest organizowane !
I, tak mi żal Agi i jej taty i jej rodziny Crying or Very sad Miejmy nadzieję, że pomożemy !
mroweczka - Sob 17 Lip, 2004 12:28
Temat postu:
Cieszę się,że chcecie pomagać. Rzeczywiście, gdyby każdy forumowicz wpłacił tą symboliczną złotówkę...Ja wpłacę trochę wiecej ale raczej przesłałabym to komuś pocztą... To najlepsze,co mogę zrobić, naprawdę...Moi rodzice, gdyby sie dowiedzieli,że przelewam pieniądze to znowu by była nudna pogadanka na temt "Jak nie masz co robić z pieniędzmi to powiedz-nie będziesz dostawać kieszonkowego!" Crying or Very sad A ja naprawdę chcę pomóc! Crying or Very sad
Iśka - Sob 17 Lip, 2004 13:24
Temat postu:
Spoko. Rozumiemy Cię Mrówciu znakomicie ! (przynajmniej ja Wink )
Wiem, u mnie tak samo jak u Ciebie, rodzice nie mogę pojąć co znaczy dla mnie forum i ci ludzie na nim (tak, tak, mówię o Was ! Razz )... Nie mogą skapować ile może dla człowieka znaczyć coś wirtualnego...
I chcę pomóc Adze, BARDZO CHCĘ ! Ale jest taki problem, że ja mam tylko 15 lat i o tym komu i na co damy swoje pieniądze decydują moi rodzice Sad ... Więc nie wiem jak to będzie Crying or Very sad
Zrobię wszystko, żeby przekazać pieniądze tacie Agnieszki ! Smile
Dexter - Sob 17 Lip, 2004 13:34
Temat postu:
Też chciałbym pomóc, mogę przelać pieniądze w każdej chwili niestety nie mam ich aktualnie zbyt dużo Sad
Mała - Sob 17 Lip, 2004 14:02
Temat postu:
Ja w protfelu aktualni emam tylko 10 zeta. ale jak jeszcze troche mi sie nawinie, to sie niezawacham, bo wole uratować kogoś, niż kupować niepotrzebnie słodycze, i samej sobie szkodzić.
...
Ewcia - Nie 18 Lip, 2004 17:58
Temat postu:
Tak mi przykro,ze nie moge pomóc...Nie mam teraz kasy, a rodziców nawet nie mam co prosić, bo jesteśmy w trakcie remontu nowego mieszkannka, a jak wiadomo to duz kasy pochłania... Najmocnij Cię przepraszam Toja, ale naprawde moim starszym teraz cieżko...
_grzeszczulka_ - Wto 20 Lip, 2004 13:20
Temat postu:
tak mi przykro Toja Crying or Very sad tak bym chciala pomóc lecz nie mam jak Crying or Very sad wybacz Crying or Very sad sama nie mam pieniędzy a rodziców nie mam co prosić... przepraszam Embarassed
Luna - Wto 20 Lip, 2004 14:42
Temat postu:
Dlaczego nieuleczalne choroby dopadają zawsze dobrych ludzi? A źli nadal są zdrowi jak ryby w czystej wodzie! Tak mi przykro ToJa. To naprawdę tragedia.
Gościówa - Wto 20 Lip, 2004 17:06
Temat postu:
GAdałam z rodzicami ale nie chca mi nic dać a ja sama niesety też nic nie moge dac bo nie mam z czego-nie dostaje kieszonkowego. Sami jestesmy w trudnej sytuacji bo rodziców mam nauczycieli a jak wiadomo nauczyciele nie zarabiają dużo Sad Sami czesto bierzemy kredyty itp...sorry Toja Sad Ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze!!
Anonymous - Wto 20 Lip, 2004 17:52
Temat postu:
Cześć ToJA
dobrze cię rozumiem bo niecały rok temu zmarł mój tata - był chory na raka a gdy go u niego wykryli to miał już 2 przerzuty. Nie łam się jednak zawsze może się coś wydażyć - może zotane skrytykowany ale uważam że cuda istnieją a gdy będziesz się modlić to może taki cud się stanie-trzeba wieżyć. A nawet jeżeli to nie przyniesie twojemu tacie zdrowia fizycznego to napewno nie zaszkodzi jego duszy. Jeżeli trzeba wspomóc cię materialnie t z chęcią a dodatkowa pomodle sie za twojego tate i całą twoją rodzine.
Nie poddawaj się bo to jest najgorsze.
Kamix - Czw 22 Lip, 2004 08:35
Temat postu:
Oczywiscie ze sie doloze, AGA trzymaj sie, jestesmy z toba.

Dołaczam sie do postu Dega i proszę forumowiczów aby chociaż jeśli nie mają pieniędzy dokonali symbolicznej wpłaty te 2 zł to jeden średniej jakości lód można go chyba sobie odmowic i pomóż komuś kto naprawdę potrzebuje pomocy. Pamiętaj że kiedyś Ty lub twoje dzieci mogą potrzebować takiej pomocy. Ja mam troszki oszczędności, teraz czekam na numer konta od DEGA.

P.S: Iśka, Deg nas wyręczył Wink
lilijka - Czw 22 Lip, 2004 08:37
Temat postu:
Ja także wpłace pieniądze na konto Exclamation
_grzeszczulka_ - Sob 24 Lip, 2004 15:37
Temat postu:
Ok, no to weźmy te symboliczne dwa złote. Ale jak je wpłacić? Przez konto Deg? czy xle zrozumiałam? bo ja to jakoś dziewnie czarno widze... Rolling Eyes
Kamix - Nie 25 Lip, 2004 09:21
Temat postu:
pomoc.best.pl ok tutaj info niezbedne do wpaty, wplacajcie jak najszybciej, czas jest tutaj bardzo wazny ja dokonam wplaty pojutrze, wyslijcie chociaz po 10 zl bo tak z tym jest jak deg napsial w podwieszonym poscie http://dziecionline.pl/forum/viewtopic.php?t=3747. a jesli nie mozecie to chociaz w opisie na gg: dajcie ten adres pomoc.best.pl moze ktos trafi i ruszy go sumienie, ja wlasnie ukaladam lancuszek jaki puszcze kazdemu na liscie z adresem tej strony, pomozmy.
Anonymous - Nie 25 Lip, 2004 20:25
Temat postu: Konto
Podane przeze mnie konto, to konto bezpośrednio taty ToJa (Grzegorz Kosakowski). To nie moje konto. Okazało się, że jej tata ma swoje, więc mnie wyręczył.

Kamix: OGROMNE DZIĘKI
ToJa - Nie 25 Lip, 2004 22:43
Temat postu:
Naprawdę nie wiem, co mam napisać. Jesteście kochani.
Niektórzy piszą, że nie mają pieniędzy żeby pomóc... To nie pieniądze nie są najważniejsze. Ważne, że jesteście, że myślicie...
Deg, Kamix dziękuję za zaangażowanie. Dziękuję Wam wszystkim.
Kamix - Pon 26 Lip, 2004 09:14
Temat postu:
Nie ma za co, w koncu na forum jestesmy jedna wielka rodzina Wink
Anonymous - Pon 26 Lip, 2004 20:12
Temat postu: Pomoc
Jesteście wszyscy kochani.
Coraz więcej osób na GG ma status z "pomoc.best.pl".
Jeszcze raz ogromne dzięki - razem zwojujemy świat.

Weronika - Twój status zauważyłem jako pierwszy. DZIĘKI!!!

Tak trzymajmy! Będzie dobrze!
Kamix - Wto 27 Lip, 2004 06:48
Temat postu:
Ja wyslalem ten lancuszek ze strona dzieci.best.pl znajomym nawet nie musialem prosic aby go przeslali dalej chetnie to robili, wiec tutaj chwala im za to Wink
Kania - Wto 27 Lip, 2004 09:48
Temat postu:
Janie wpłace mogła bym dać ale tak jak mroweczka nie potrafie przelac Sad na moim blogu zrobiłam notke skopiowałam wszystko ze strony pomoc.best.pl wiec wlascie na mojego bloga przelwajcie te pieniądza za te 2 zlote mozecie sobie kupic loda ale odpuscie sobie i wplacie te pieniadze ta zlotowka moze przeciez uratowac komus zycie Exclamation Exclamation Exclamation
Kamix - Wto 27 Lip, 2004 14:21
Temat postu:
Deg napisał to w podwieszonym poscie pozwole sobie zacytowac:

Deg napisał/a:
Sposób wypełnienia druczku wpłaty:
Nazwa odbiorcy: Grzegorz Kosakowski
LK i nr rachunku odbiorcy - wpisujemy nr konta 49150017191017100110770000
Kwota: wpisujemy kwotę, którą chcemy wpłacić. Pamiętajcie, że do tej kwoty Poczta doliczy 3 zł opłaty.
Kwota słownie: wpisujemy kwotę słownie
Nazwa zleceniodawcy: wpisujemy Wasze dane
Tytułem: możecie dowolnie wymyślić


P.S: zaraz wrzuce wam screna z druczkiem i wyjasnie wszystko po kolei.
Kamix - Wto 27 Lip, 2004 14:50
Temat postu:
Scren (obrazek) nr.1
http://www.kamix.webd.pl/druczek/01.jpg

TAK WYGLADA DRUCZEK

SCREN nr. 2
http://www.kamix.webd.pl/druczek/02.jpg

Tutaj wpisujemy: Grzegorz Kosakowski

SCREN nr. 3
http://www.kamix.webd.pl/druczek/04.jpg

Tutaj wpisujemy nr, konta odbiorcy w naszym przypadku wpisujemy: 49150017191017100110770000 poniezej pisze kwota słownie, wpisujemy to słownie czyli np. DZIESIĘĆ ZŁOTYCH

SCREN nr. 4
http://www.kamix.webd.pl/druczek/05.jpg

NAZWA ZLECONIODAWCY: czyli wpisujemy soje imię i nazwisko, podspodem jest rubryka NAZWA ZLECONIADAWCY CD. spisujemy tutaj Ulicę, kod pocztowy np w moim przypadku.

UL. GEN. ZAJĄCZKA (tutaj blok np) 100/4 (100 to numer bloku a 4 nr. mieszkania jesli ktos mieszka w domu niech wpisze numer domu ) 28-230 (kod pocztowy) POŁANIEC jak sie niezmiesci nazwa miasta to można w skrucie napisać u mnie np. POŁ

SCREN nr. 5
http://www.kamix.webd.pl/druczek/07.jpg

TYTUŁEM: tutaj wpisujemy swoja ksywe np. KAMIX lub co tam chcecie,

P.S: Z takim druczkiem idziemy do banku i wysylamy pieniazki. Skąd wziąść taki druczek ?? ODP: z banku lub z poczy.


w raze nie jasności pytać na gg Chętnie pomogę: 3259633
deg - Nie 08 Sie, 2004 20:56
Temat postu:
Szczerze Wam powiem, że nieco się zawiodłem.
Myślałem, że wszyscy forumowicze będą mieli fajne statusy - aby tyle zrobią dla Agi.
A tu kiepsko Sad.
Dzięki wszystkim, którzy pomagają (szczególnie Kamix!), ale wciąż nas mało. Ludziska - do roboty! Wink
Kamix - Pon 09 Sie, 2004 13:18
Temat postu:
Deg widze ze po twoim poscie forumowicze maja statusy na gg, bynajmniej Ci ktorych mam na gg, napisalem o tym na portalu marzen polakow, sporo ludzi odwiedza ta strone, JESZCZE JA DOLACZAM SIE DO DEGA "DO ROBOTY LUDZIE" dla was to tak nie wiele umieszczenie takie statusu na gg a tak wiele znaczy dla Agi i jej taty.

P.S: Deg mi nie masz za co dziekowac robie to i pomagam jak moge bo nie wiadomo co mnie, moich rodzicow i dzieci spotka w zyciu moze kiedys tez bede potrzebowal takiej pomocy
sami10 - Pią 20 Sie, 2004 09:11
Temat postu:
bardzo mi z tego powodu przykro ale niestety bardzo chciałam pomóc ale ... mój brat się przeprowadza i rodzice szukają dla niego domu a poza tym mamy nie wiele pieniędzy
Anonymous - Pią 20 Sie, 2004 09:16
Temat postu:
czy we wrześniu będzie można jeszcze wpłacać? Bo jak na razie nie mam pieniędzy, ale we wrześniu myslę, że będzie lepiej...
Kamix - Nie 22 Sie, 2004 13:30
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
czy we wrześniu będzie można jeszcze wpłacać? Bo jak na razie nie mam pieniędzy, ale we wrześniu myslę, że będzie lepiej...


Zapewne tak. A tymczasowo zrób opis na gg jesli mozesz Wink

sami10 napisał/a:
bardzo mi z tego powodu przykro ale niestety bardzo chciałam pomóc ale ... mój brat się przeprowadza i rodzice szukają dla niego domu a poza tym mamy nie wiele pieniędzy


Sami nie ważne są pieniądze, ważne że chciałabyś pomóc i myslami jestes z Aga oraz jej rodziną, umieść w opisie na gg cos takiego skoro nie nie mozesz wplacic. http://www.dziecionline.pl/pomoc/ - potrzebna jest twoja pomoc tym juz bardzo duzo pomozesz Wink
Nikita - Nie 22 Sie, 2004 17:43
Temat postu:
Ja też narazie nie mam kasy... Ale myślę ze z 20 zlotych uda mi się nazbierac Wink
Mam jedno tylko pytanie : Czy stan Taty ToJi się polepsza? I ile w przybliżeniu zebrali już pieniędzy ? ? ?
Kamix - Pon 23 Sie, 2004 11:01
Temat postu:
Nina_006 napisał/a:
Mam jedno tylko pytanie : Czy stan Taty ToJi się polepsza?


Narazie nie jest lepiej Sad poniewaz Agi tata czeka az zwolni sie miejsce w Centrum Onkologi. Oby jak najszybciej.

Nina_006 napisał/a:
I ile w przybliżeniu zebrali już pieniędzy ?


Oby zebrali jak najwięcej, a ile juz maja to nie mam pojecia.
ToJa - Wto 24 Sie, 2004 21:09
Temat postu:
Niestety dopiero zaczął czekać (24.08.2004)... Lekarka była tak "dowcipna", że wprowadziła nas w maliny. Dopiero dziś - po kilku telefonach - raczono go łaskawie dopisać do listy oczekujących.
Po pierwszym telefonie i pytaniu dlaczgo go nie ma na liście oczekujących "lekarka" powiedziała, że jest zmęczona i wybiera się na urlop. Na prośbę o przekazanie wszystkiego lekarzowi, który ma ją zastępować odpowiedziała, że niestety lekarz, który przyjdzie na zastępstwo też chyba niewiele zrobi, bo również jest zmęczony i niedługo idzie na urlop. Żeby było jeszcze ciekawiej owa "lekarka" też zastępuje inną...
Zgroza! Jeśli nie wydrapie się lekarzom z gardeł tego, co się pacjentowi należy, to można umrzeć.
A co do stanu konta... Nie mogę oczywiście podawać nazwisk i sum, ale ogólnie jest trochę ponad 2000 zł.
Werka-net - Czw 26 Sie, 2004 12:39
Temat postu:
Ja bym mogła dać 40 złotych, no ale rodzice się nie zgodzą.... Bardzo bym chciała pomóc tacie ToJa, chciałabym żeby wyzdrowiał.
Malvina - Czw 26 Sie, 2004 15:27
Temat postu:
Normalnie beszczelna pielęgniarka ! Evil or Very Mad . Ja bardzo bym chciała pomoc ...namawiałam rodzicow 100 razy Sad ale niestety ... Pokazywalam mamie strone ... ale nici z tego :/ . Mam cały czas opis http://www.dziecionline.pl/pomoc/ - potrzebna jest twoja pomoc idealnie taki ... Nic wiecej nie moge zrobic ...
Anonymous - Czw 26 Sie, 2004 22:35
Temat postu:
Ja wyślę pieniądze gdy tylko dostanę za aukcję na allegro. Nie będzie to wielka suma, ale gdy dużo osób da mniejszą sumę będzie to moze lepsze niż jedna i dużą.
Ania-blondi - Pią 27 Sie, 2004 07:35
Temat postu:
Ja mogłabym wpłacić! Ale jestem nowa! Rodzice dalbymi ale na inne forum ! Bo tam jestem już 2 miesiące! A tu dopiero 1dzień! Przpraszam Ale nie mogę! Postaram się coś wykąbinować ale nic nie obiecuję! Sad Sad Sad
kasiulka14latek - Pią 27 Sie, 2004 14:47
Temat postu:
jak tam tata ToJa?? nie wiem co mam zrobic . mam juz status www.dziecionline.pl/pomoc/- potrzebna jest twoja pomoc!!!!! i co jeszcze moge zrobic. kasy niestety nie moge wyslac bo u nas jest krucho (jest nas w domu 3dzieci). bardzo bym chciala... i wiem zrobie cos takiego: napisze:
www.dziecionline.pl/pomoc/- potrzebna jest twoja pomoc!!!! dziekujemy za wsparcie!!

PS. jesli mozesz pomoz i przesli dalej! Dziekujemy



no i tak zeby wszyscy przesylali to sie zaraz od razu cala Polska dowie!
mroweczka - Pią 27 Sie, 2004 15:10
Temat postu:
Ania-blondi pieniądze można będzie przesyłać jeszcze spokojnie za 2 miesiące, wiec mozesz jeszcze troche poczekać z poproszeniem rodziców...ja niestety nie mogę wpłacić pieniędzy, bo do tego potrzebna jest zgoda rodziciela, a moi jakby sie dowiedzieli ,że KOMUŚ Z INTERNETU PRZESYŁAM PIENIĄDZE to klapa... Crying or Very sad
Tata ToJa ma już ponad dwa tysiące, ale to ciągle za mało...Proszę Was ludzie naprawdę miejscie często opis "www.pomoc.best.pl- I Ty możesz pomóc" tym już wiele pomagamy...
Anonymous - Pią 27 Sie, 2004 18:17
Temat postu:
Moja mama mi pozwala operować moimi pieniędzmi jak chcę, tylko nie toleruje wydawania ich na byle co... ale taki cele jak ten popiera, a szczegulnie, że ToJa wiele zrobiła dla tego forum i jest dla nas wszystkich dobrą koleżanką
Iśka - Sob 28 Sie, 2004 10:24
Temat postu:
To masz fajną mamę, że rozumie czym jest dla Ciebie forum i kim Aga... Moja mama chyba tego nie chwyta... tata, to jeszcze - mówi rób co chcesz z Twoimi pieniędzmi, ale my Ci nie damy (a ja mam uzbierane w drobniakach 10 zyli a to trochę mało, prawda ? Wiem, liczy się każda złotówka, ale chciałabym przesłąć trochę więcej... Sad )... Zato mama mówi, że nie i koniec... Nie mówi czemu nie... poprostu nie... to mnie strasznie wkurza... ale co mam zrobić ? Crying or Very sad Mogę mieć tylko status 'pomoc.best.pl' Sad
Anonymous - Wto 31 Sie, 2004 13:22
Temat postu:
teraz jest aż 3 strony i jedna w budowie
www.dziecioniline.pl/pomoc
www.pomoc.best.pl
www.potwpo.blog.onet.pl

i w budowie
www.blog.tenbit.pl/pomoc_best
Anonymous - Wto 31 Sie, 2004 16:36
Temat postu:
Ej mam zamiar wysłać emaile do sławnych sponsorów o wysponsorowanie leczenia Taty ToJi. Mam Zamiar Wysłać Emaile już dziś. ToJa Trzymaj się
Anonymous - Wto 31 Sie, 2004 17:04
Temat postu:
Tak pomyslałam, że jest taka opcja, ze się klika w bannery i jakaś suma jest za takie kliknięcie, nie wiem niestety ile, ale wiem, ze niektóre strony funkcjonują na takiej zasadzie i chyba można klikać po 24 H. Na pewno coś takiego prowadzi allegro. Może by dało się wprowadzić na strony z pomocą takie bannery. Na pewno by to pomogło, bo wszyscy forumowicze są chętni do pomocy.
O tu jest o tych bannerach, reszta już ode mnie nie zalezy (no chyba, ze klikanie w bannery)
http://www.divxserwis.com/index.php?d=4&id=9
Anonymous - Wto 31 Sie, 2004 18:53
Temat postu:
Musimy coś wspólnie wymyślić - na razie muszą wystarczyć pieniądze, przesłane - banner i opisy. ... oby pomogło Sad
Anonymous - Wto 31 Sie, 2004 20:25
Temat postu:
http://www.divxserwis.com/index.php?d=4&id=9

To bardzo dobry artykuł!
Dokładnie tak jak piszą, ponadto:

Allegro strasznie oszukuje, nie zlicza klików. Lepsze jest to Sisco! Dla przykładu podam tylko to:
Allegro zlicza klik po 24h, a Sisco po tygodniu albo dłużesz.
Allegro ma bardziej chwytliwe bannery - bo skierowane do każdego, Sisco tylko do ludzi zajmujących się stronami.
Koleś ma na stronie dwa bannery, Sisco i Allegro od poczatku: na Sisco uzbierało mu się już 150zł a na Allegro 90zł !!
Po prostu Allegro oszukuje jak nie wiem co. Jak masz wybierać to bierz Sisco!

To jest chyba dobry biznes, bo kupa stron ma te bannery:
http://www.zegarsmierci.com
http://www.gierki.group.pl
http://www.aresztowany.com
http://www.napisy.group.pl
...
Anonymous - Wto 31 Sie, 2004 20:37
Temat postu:
Ja osobiście proponowałabym obydwa, bo choć allegro oszukuje to zawsze jest coś, a jak zostało powiedziane liczy się każda złotówka. Ale jesli by miał miał być tylko ten jeden to Sisco
(ja ten link tez podałam)
Anonymous - Wto 31 Sie, 2004 21:10
Temat postu:
Przygotowuję stronę o pomocy - na pojutrze będzie - dodam dwa bannery - Allegro i Sisco.
Poczytam jeszcze o tym Wink

Trza pomóc Sad
Anonymous - Sro 01 Wrz, 2004 06:57
Temat postu:
Wysłałam do:
TVP
Gazety.pl
Onet.pl
Wp.pl

I może do tego Sicco napiszę.
GoMati - Sro 01 Wrz, 2004 09:55
Temat postu:
Witam Was. Nie wiem czy ktokolwiek mnie jeszcze pamięta. Byłem tu swego czasu. I czasem wracam. Ale to teraz mało ważne. Posłuchajcie. Allegro i Sisco to zdzieracze, do których nie ma co pisać i nie ma co dawać bannerów. Inicjatywa mi się spodobała, ponieważ wypływa z serca. Postanowiłem się przyczynić. Zarabiając w tych zdzierskich firmach i tak nie zarobicie prawie nic. Ja też podaję stronę, która jest moim wkładem w akcję. Jeżeli moją ideę podchwycą wszyscy to uzbieramy naprawdę dużą sumę na konto Taty ToJi! Nie możemy zwlekać. Moja idea polega na tym żeby zarabiać pieniążki w prawdziwej firmie, a potem wysłać je ToJi. Firma jest angielska, ale przygotowałem instrukcję obsługi jak korzystać ze strony.
Adres instrukcji to:
http://republika.pl/soniccorner/toja.htm

Jeżeli chcecie pomóc to macie szansę! Ja pomogę w ten sposób, bo to szansa! Pomóżcie i Wy!

Pozdrowienia! Wink
Malvina - Sro 01 Wrz, 2004 11:13
Temat postu:
GoMati podzieqje w imieniu wszystkich ( jak ktos nie chce to niech napisze :> ) Ja sporobuje pomoc Wink
GoMati - Sro 01 Wrz, 2004 11:49
Temat postu:
Malvina napisał/a:
GoMati podzieqje w imieniu wszystkich ( jak ktos nie chce to niech napisze :> ) Ja sporobuje pomoc Wink

Nie trzeba. Po prostu każdy może się w takiej sytuacji znaleźć. Cieszę się, że przyłączyłaś się do mojego projektu. Im więcej osób tym lepiej!
Anonymous - Sro 01 Wrz, 2004 13:21
Temat postu:
Dołącze się do akcji!!! Skoro uważasz, że jest to wypróbowane to na pewno pomogę.
A jeśli nie chcę już w tym być to co zrobić??
ToJa - Sro 01 Wrz, 2004 13:43
Temat postu:
Jesteście kochani, ale posłuchajcie...
Kiedyś bawiłam się w zarabianie na klikaniu w bannery i mailach w zachodnich firmach. Efektem tego są tony reklamowych maili jakie dostaję do tej pory. Byłam na tyle głupia, że podawałam swój prawdziwy mail, na który pisali wszyscy znajomi, zamiast założyć nowy i później go wywalić (gdy stanie się niepotrzebny). Dostaję po 300-400 maili dziennie. To koszmar. Wiele z tych firm zanim wypłaciło pieniądze padło i guzik dostałam. Poza tym "głupich polaczków" nigdy nie będą traktować fair. Część firm zmieniło w czasie trwania tego wszystkiego zasady. Można było jedynie za zarobione pieniądze coś kupić w ich, albo we wskazanych przez nich sklepach.
Te firmy mnożą się jak grzyby po deszczu i tak samo szybko padają...
To tacy sami naciągacze jak nasze firmy. Dobrze wiedzą, że wiele osób nie zna języka, albo słabo, nie czyta wszystkiego dokładnie...
Ale i tak Wam dziękuję. Najważniejsze, że jesteście...
Iśka - Sro 01 Wrz, 2004 13:50
Temat postu:
Kurczę... ja też podałąm prawdziwy meil... Rolling Eyes
Aga, pozdrów od nas tatę ! Wink
GoMati - Sro 01 Wrz, 2004 14:49
Temat postu:
ToJa: możesz mi wierzyć że tam wysyłają kasę! Mój kolega z miasta już dostał 2 wypłaty. A jeżeli chodzi o e-maile z reklamą to jeżeli takowe dostaniecie, a nie chcecie to logujemy się na konto i wchodzimy w "User Account Info". Tam w polu "Send emails to:" wybieramy "Site Inbox". Mi się domyślnie nie wysyłały choć mam "Site Inbox & e-mail", a adres e-mail podałem prawdziwy.
Cytat:

A jeśli nie chcę już w tym być to co zrobić??

Zostawić w spokoju. Jak się przez miesiąc logować nie będziesz to sami konto usuną Wink

Mam nadzieję, że do akcji włączy się jeszcze więcej osób! Zróbcie to dla ToJi Exclamation
Anonymous - Sro 01 Wrz, 2004 14:56
Temat postu:
Ja podałam swój e-mail, ale tak szczerze to wolę korzystać z innego i na niego otrzymuję wszyskie ważniejsze e-maile. Ten drugi na którym się zaloguje jest tak se, a więc jesli będzie jakis kruczek to poprostu to zostawię.
GoMati - Sro 01 Wrz, 2004 15:48
Temat postu:
Ach, tak przypomniała mi się ważna rzecz. Otóż czasami w skrzynce listów na stronie są listy typu "This letter delete 50$!" (ten list kasuje 50 dolarów!) nie klikajcie na link w nim! Oczywiście takie przypadki są bardzo rzadkie (raz na kilka miesięcy), mimo to warto pamiętać że w każdym e-mailu z którego dodawane jest 5 centów na rozpoczęcie pisze "THIS IS A 5 CENT PAID EMAIL". Wink

Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ tym, którzy pomagają w akcji!
Pulkownik Nikt - Sro 01 Wrz, 2004 16:44
Temat postu:
Moi rodzice sie nei zgodzili ani na wplate ani na zarabianiu w jakichs "glupic stronach" jak je nazwali... :/
Ale moze ktos wysle emaila do www.joemonster.org ?
To bardzo duza witryna a ja nie wiem co tam napisac czy jakis link do bannera wkleic czy cos Sad
Jak ktos sie na tym zna to niech napisze do nich bo ta strona ma ogromna ilosc odwiedzen ( okolo 10 000 dziennie )
Przepraszam ze nie moge ni wplacic ani zarabiac ale rodzice .... ;/
Chociaz moze ta informacja pomoge.
Iśka - Sro 01 Wrz, 2004 17:08
Temat postu:
Heh, przyłączyłam się do akcji Wink
Może przynajmniej tak uda mi się coś zrobić dla Agi i jej taty Smile
Mam nadzieję, ze to nie jest oszustwo ! ;]

Pułkowniku Nikt: rozumiem Cię... moi rodzice też nie zgodzili się wysyłać pieniędzy do "obcych"... ale zgodzili się na to, żebym zarabiała przez neta... mam nadzieję, że to pomoże... A nie wyślę e-maila do witryny, którą podałeś, bo sama nie wiem co napisać ... Wink
Iśka - Sro 01 Wrz, 2004 17:28
Temat postu:
No i mam problem... Wyszłam już raz z tej strony, ale jestem już zarejestrowana... jak mam się teraz zalogować czy coś... Rolling Eyes
GoMati, wytłumacz mi jeszcze raz jak można zarabiać z bannerów... i z meili też Smile Bo się nie łapie... Rolling Eyes
GoMati - Sro 01 Wrz, 2004 20:37
Temat postu:
Przepraszam bardzo. Powinienem napisać o tym na począteczku. Tymczasem umknęło mi. Logujemy się na tej stronce:
http://www.allyousubmitters.com/pages/enter.php

najlepiej dać do ulubionych Wink
i jeszcze raz przepraszam za niedopatrzenie

Edit:
Wcześniej śpieszyłem się do babci, teraz mam czas więc wytłumaczę cały mechanizm zarabiania:

Otóż zarabiamy na 2 sposoby:

1. Po zalogowaniu się klikamy na "Paid2Click". Widzimy tam bannery. Klikamy na jeden. Może pojawić się strona z numerkami na obrazkach np.

Wtedy na obrazkach widzimy numerki 8540. Poniżej numerków są różna kombinacje. Ponieważ nasz numer to 8540 to klikamy na kombinacje 8540.
Wtedy pojawia się okno reklamy np.

wtedy czekamy minutę aż napis na rysunku wyżej zmieni się w napis na rysunku niżej

Wtedy możemy zamknąć stronę i kliknąć na następny baner. Banery odnawiają się po pewnym czasie.
--------------------------------------------------
2. Po zalogowaniu klikamy na Your Inbox (liczba płatnych emaili). Pokazują się linki, a obok nich pola do zaznaczenia. To tak jak zwykła poczt e-mail. Klikamy na jeden e-mail
otwiera się wiadomość zwracamy uwagę na napis "THIS IS A 5 CENT PAID EMAIL ( R ) "
, co oznacza że po otwarcziu reklamy dostaniemy 5 centów. Potem przewijamy wiadomość aż dojdziemy do linka tego typu:

http://www.allyousubmitters.com/(jakiśtam napis dalej). Klikamy na niego. Dalej postępujemy tak jak na ilustracjach 2 i 3. Może też się pokazać pytanie o numery, ale to też już umiemy załatwić.

KONIEC

Czy są jeszcze jakieś pytania?
Keska - Nie 05 Wrz, 2004 10:34
Temat postu:
Porozmawiam z mamą!!!!! Ale... wątpię, czy dam radę coś zrobić, ponieważ niedawno kupiliśmy samochód... I jeszcze nie spłaciliśmy kredytu... Więc mama może zaprotestować... Chociaż ona ma bardzo miękkie serce, dam jej do przeczytania stronę pomoc.best.pl. Może się zgodzi! Trzymajcie kciuki!
lajla24 - Pon 06 Wrz, 2004 16:55
Temat postu:
Shocked Neutral Confused Crying or Very sad postaram się dać jak najwięcej kasy
Gladiator - Pon 06 Wrz, 2004 21:18
Temat postu:
gomati: w "http://www.allyousubmitters.com/pages/enter.php " mozna dosc szybko zarobic te minimum 50$ (spokojnie w 2miesiace) ale placa tylko czekiem ;/ ktory idzie okolo 60dni do Polski
GoMati - Sro 08 Wrz, 2004 15:35
Temat postu:
Gladiator napisał/a:
gomati: w "http://www.allyousubmitters.com/pages/enter.php " mozna dosc szybko zarobic te minimum 50$ (spokojnie w 2miesiace) ale placa tylko czekiem ;/ ktory idzie okolo 60dni do Polski

60 dni? Nieeeeee... za dużo. 2 tygodnie max idzie. A poza tym to jest za pobraniem więc powinno być szybciej Rolling Eyes
ToJa - Sro 08 Wrz, 2004 16:04
Temat postu:
GoMati za pobraniem wysyła się paczkę, przesyłkę... Listonosz przynosi paczkę - płacisz i pieniądze idą do nadawcy paczki. Pieniądzy tak się nie wysyła. Zawsze wysyłali czek. Żeby było jeszcze dłużej, to w Polsce sprawdzają czy czek ma pokrycie i dopiero wypłacają pieniądze. Pewnie trzeba jeszcze zapłacić za operację bankową (czy jak to się zwie), więc trochę z tego odskoczy. Nie jestem pewna, ale teraz banki za wszystko kasują.
Anonymous - Sro 08 Wrz, 2004 20:47
Temat postu:
Wydaje mi się, że Matiemu chodziło o wysyłkę poleconą, a nie za pobraniem.
Kamix - Sro 08 Wrz, 2004 20:56
Temat postu:
Widze ze macie dobre checi superr !! ale niestety tjk jest jak Toja pisala kasy i tak nie wysla ... oklikalem sie jak glupi i pieniedzy do dzis nie widzialem.

P.S: Przperaszam za tymczasowa nie obecnosc na forum, poprostu sporo rzeczy mam na glowie. Sad Sad Sad
GoMati - Pią 10 Wrz, 2004 09:50
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Wydaje mi się, że Matiemu chodziło o wysyłkę poleconą, a nie za pobraniem.

Dokładnie.
Kamix: mój kolega w tym serwisie trochę zarabiał ale kasę mu wysłali. Wiem że to "trochę" to długo, ale jeżeli masz lepsze wyjście to powiedz. Mój pomysł to tylko propozycja. Jeżeli nie kcesz to nie. W każdym razie fajnie by było jakby dużo osób poparło jakąś inicjatywę, która ma sens, bo na bannerze Allegro zarobisz max. 10 złotych za rok. Nie sądzę, żeby to było sensowne Confused
ToJa - Pią 10 Wrz, 2004 21:02
Temat postu:
GoMati jest jeszcze coś...
Na jakiejś stronie znalazłam, że wypłata następuje przez Paypal/E-gold. To niestety znaczy założenie konta. Fakt że jest darmowe, ale to dodatkowy kłopot. Wiele osób sobie nie poradzi. Konto e-gold jak gdyby pośredniczy, w wymianie pieniędzy między firmą płacącą za czytanie maili, a Tobą. Firma wysyłająca maile nie ma możliwości przelania pieniędzy od razu na Twoje konto w banku np. PKO, BPH czy mBank. Firmy te przelewają najpierw, pieniądze na wirtualne konto np. e-gold, a Ty z konta e-gold możesz dopiero przelać pieniądze na swoje konto bankowe. Jest o wiele szybciej niż czek (czeki też wysyłają).
Termin wypłaty z AllYouSubmitters jest dużo dłuższy niż w innych firmach. Trwa to od 90 do 120 dni. Wypłatę można otrzymać za pomocą czeku (jak jest z jego realizacją w Polsce nie mam pojęcia, ale podobno trzeba płacić duże prowizje), lub na konto e-gold. Musimy jednak wysłać do nich potwierdzenie narodowości, jeśli chcemy otrzymać pieniądze na e-gold (jest wtedy dużo szybciej niż czek). Trzeba im wysłać kserokopię dokumentu rządowego, na którym widnieje nasz adres. Może to być paszport, legitymacja szkolna lub jakaś inny dokument z naszym adresem. Musimy to dać na ksero i wysłać tradycyjną pocztą do nich, nie może to być wydruk po przeskanowaniu jakiegoś dokumentu. Wszystko to należy włożyć do koperty i wysłać do nich np. przesyłką priorytetową.
GoMati - Czw 16 Wrz, 2004 22:28
Temat postu:
Przepraszam z góry że nie było mnie tyle. Muszę zwalić na szkołę. Większość wie, o co chodzi Neutral .
Tak, e-gold to napewno pomysł dobry jeżeli chodzi o szybkość dostania pieniędzy. Tymczasem sama wspomniałaś o smutnej rzeczywistości - konto e-gold nie należy do najprostszych do założenia. W każdym razie nie słyszałem nic o tym że trzeba wysyłać dokument rządowy (a dokładniej kopię, jak mówiłaś). Pieniądze można łatwo dostać za pomocą polskiego programu Kantor, który jest wyjątkowo prosty w obsłudze i bezpieczny. (Strona Kantora). Jeżeli realnie przewidujesz możliwość przerzucenia się na konto e-golda to mogę napisać tutoriala jak się do niego zapisać. Jedynym felerem tej metody jest to że mając konto w AllYourSubmitters i w e-gold nie potrafię tego razem "skleić" czyli inaczej mówiąc: nie potrafię zrobić tak, żeby zarobiona kasa z AYS szła do e-gold. Jeżeli Ty wiesz co zrobić to mogę się za to wziąść od zaraz.
deg - Sob 18 Wrz, 2004 22:54
Temat postu:
Jakby co, to posiadam kilka kont w e-gold i mogę komuś odstąpić. A wymianę z e-golda na złotówki można bardzo łatwo zorganizować, bez pośrednictwa wielkich instytucji. Jakby ktoś był zainteresowany, to wyślę szczegóły przez PW.
ToJa - Nie 19 Wrz, 2004 12:48
Temat postu:
Moje dolary rozpłynęły się jak sen złoty. Miałam ponad 10$ Rano spotkała mnie niespodzianka (chociaż nie jestem pewna czy to taka niespodzianka, bo zdążyłam się do takich zagrać przyzwyczaić). Konto skasowali. Ot, tak sobie...
Iśka - Nie 19 Wrz, 2004 20:35
Temat postu:
No... moje niestety też... już 3 Crying or Very sad
Za pierwszym to myslałam, ze cos źle wpisałam... za 2 już mi to brzydko pachniało, a teraz szczerze, to już nie chce mi się zakładać 4... a na każdym miałam troche ponad 5$ ... Przepraszam Aga Crying or Very sad
Anonymous - Pon 20 Wrz, 2004 17:39
Temat postu:
Nie ma się co smucić. W końcu to ich wina że nie więdzą na jaki cel to idzie.
Ja nie założyłam bo ktoś mi wysłał jakiś list:
[quote=Nowość] O to fotki z dzisiejszej balangi w hotelu :
jakaś tam strona
P.S Jak tam twoja głowa?[/quote]

A na stronie było:


Jeśli chcesz zarabiać przez internet poczekaj na dalsze maile.

Od tej pory nic co ma jakiś dziwny temat nie odbieram w poczcie i odrazu wywalam Confused
Anonymous - Pon 20 Wrz, 2004 20:18
Temat postu:
Mi już od dłuższego czasu nie przychodzi żadej e-mail, ani niepojawia się nowy baner, hamstwo z ich strony
Iśka - Wto 21 Wrz, 2004 14:22
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Mi już od dłuższego czasu nie przychodzi żadej e-mail, ani niepojawia się nowy baner, hamstwo z ich strony


No tak, ale Ty się chociaz mozesz zalogowac Elfko !
A mnie wywalili czy coś... jak piszę uzytkownika i haslo, to pisze ze sie chyba pomyliłam, a jak naciskam "zapomnialam hasla" i wpisuje swojego meila to pisze, ze nia ma takiego w bazie danych ! A nic zlego przeciez nie zrobilam ! To juz 3 raz tak sie stało Sad
Pulkownik Nikt - Wto 21 Wrz, 2004 15:40
Temat postu:
Zalozylem konto tam i mi skasowali chyba ;/ Chcialem zakladac drugie ale czyatjac wasze komentarze to mi sie odechcewa.
Ja bym moze wyslal maile do wlascicieli stron ktore maja sporo odwiedzin. Moze ktorys zgodzil by sie zamiescic bannera badz linka do strony?
Ja znam jedynie www.joemonster.org jak juz mowilem ale nie znam adresu do nich.
Zna ktos moze takie inne stronki z wysoka iloscia odwiedzin?
Skoro np. takiego joe odwiedza dziennie 10 000 ludzi to wsrod nich musi znalesc sie ktos z dobrym sercem i mozliwosciami.
Co o tym sadzicie?
Anonymous - Wto 21 Wrz, 2004 19:29
Temat postu:
Ja nie znam żadnych stron, a największą wadą tych z wielką ilością odwiedzin jest to, że za takie bannery chcą kasę...
GoMati - Pią 24 Wrz, 2004 08:22
Temat postu:
Shocked Shocked Shocked
To syćko jest jakieś cholernie dziwne. Mi co prawda bannerów nie ślą, ale e-maili mam w skrzynce 124. Wiem, bo nie wchodziłem na konto przez tydzień. Nie skasowali mi konta a mam już 11 dolców (wliczając to co teraz odbieram). Ja już nic nie wiem... Neutral
Anonymous - Pią 24 Wrz, 2004 13:33
Temat postu:
Pewnie połowę z nas uważają za głupich Polaków, którzy są całe mile od Ameryki i nic nie umieją i nas olewają ><. A ty może masz porpstu sczęście, tylko życze ci, aby nic się nie stalo i abyś otrzymał pieniądze.
GoMati - Pią 24 Wrz, 2004 14:23
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Pewnie połowę z nas uważają za głupich Polaków, którzy są całe mile od Ameryki i nic nie umieją i nas olewają ><. A ty może masz porpstu sczęście, tylko życze ci, aby nic się nie stalo i abyś otrzymał pieniądze.

Dziękuje, ale ten przypadek wydał mi się cholernie dziwny. Czemu nie kasują mi? Nie sądze, że tak sobie olewają. Nie jestem pierwszym, którego konta nie skasowali, jeżeli chodzi o naszą biedną, skorumpowaną Polskę. Coś tu jest na 100% nie tak jak trzeba.
Anonymous - Pon 27 Wrz, 2004 02:03
Temat postu: Jeśli możesz pomóc - pomóż
Informacja /banner/ na temat koniecznej pomocy dla Pana Grzegorza znajduje się już na stronie www.ops.pl adres: www.ops.pl/news.php?id=1057 Stronę tę odwiedza wiele osób zainteresowanych problematyką pomocy społecznej. Pozdrawiam wszystkie osoby, które starają się pomagać w TEJ SPRAWIE, Andrzej.
Anonymous - Pon 27 Wrz, 2004 13:12
Temat postu:
Dziękujemy Andrzeju!

ja osobiście na swoim forum umieszczam forum specjalnie z pomocą
Anonymous - Pią 22 Paź, 2004 23:11
Temat postu:
Dopiero teraz przeczytałam ten post, naprawdę mi przykro ToJa, ale bede modlic sie za twojego tatusia, bądz dobrej mysli:) wszystko się ułoży zobaczysz. Trzeba mocno wierzyc, a co do wpłacania pieniędzy to pomogę, chodzby te 10 zł ale to zawsze się przda. Bede modlic se za twojego tate i naprawde wierz ile sił ci starczy. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze:)Znam wiele osób które się z tego wyleczyły, ale i jedna kolezanke ktora nie ale naprawde to jest mozliwe, z pomoca nasza i wszystkich oraz z twoja nadzieją!!! nie poddawaj sie, my jestesmy z Tobą.
ToJa - Sob 23 Paź, 2004 17:04
Temat postu:
Dziękuję Agnieszko. Poddać się, to najgorsza rzecz jaką można zrobić. Nawet nie dopuszczamy do siebie takiej myśli...
Anonymous - Pon 25 Paź, 2004 19:20
Temat postu:
NAprawdę nie ma za co ToJA. Zgadzam sie nie wono sie poddac. Juz zamiesciłam link pomocy dla twojego taty na moim blogu . Mam nadzieję ze to się przyda

www.myszka13.blog.pl
Anonymous - Sro 27 Paź, 2004 19:59
Temat postu:
A więc od dawna szukałam tej strony, bo zapomniałam adresu, ale oto jest: Acapella Tutaj są linki do ludzi potrzebujących pomocy, może i ty byś się z nimi skontaktowała ToJa? Przecież twojemu tacie dużo dzieci zawdzięcza pomoc na tym serwisie. A po za tym jak tam jego stan i stan konta?
ToJa - Czw 28 Paź, 2004 18:55
Temat postu:
Dzięki, że jeszcze pamiętasz... Na tej stronie są linki, ale do fundacji itp, (do stron takich jak Pajacyk).
Nikita - Pon 01 Lis, 2004 07:25
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
A po za tym jak tam jego stan i stan konta?


Właśnie...Też chciałam się oto zapytać. Jak się Twój Tato czuje? I czy ludzie dalej wpłacają pieniądze na konto i ile jest ich w tej chwili ? ?

P.S. Mam dużoo użytkowników z forum na GG , i od pewnego czasu prawie nikt z Was nie ma statusu pomoc.best.pl ! Co jest z Wami? Zapomnieliście już? Ja sobie tak ustawiłam w GG , że jak tylko jestem dostępna wyświetla mi się opis: " www.dziecionline.pl/pomoc - Potrzebna jest Twoja pomoc "
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 12:48
Temat postu:
ToJa napisał/a:
Dzięki, że jeszcze pamiętasz...

Przecież o takich rzeczach nie można zapomnieć. W najbliższych dniach pójdę wpłacić pieniądze, bo mi koleżanka da kasę.
ToJa - Nie 07 Lis, 2004 19:43
Temat postu:
Jest po radioterapii. Nie zdążyliśmy z Temodalem. Najskuteczniej działa podawany przy radioterapii. We wtorek będziemy wiedzieli więcej. Ma dostać chemię. Jeśli Narodowy Fundusz Zdrowia nie zrefunduje Temodalu (czyli nie zapłacie za niego), to pewnie dostanie jakieś świństwo. Lepiej jednak cokolwiek dać niż nic nie robić. Teraz czuje się jak przed chorobą, ale tak nie będzie zawsze. Teraz konieczna jest chemia, bo wszystko na nic.
Na koncie za wiele nie przybywa. Ostatnio dostaliśmy czek z Londynu (Anglia) od Pani Małgosi Zglińskiej. Ma też przyjść czek od jej Przyjaciela z Genewy (Szwajcaria) i chyba od znajomego z Anglii.
Dzięki Kubie Ginalskiemu - założycielowi FanClubu Top-One - banner jest na stronie zespołu. To adres FanCubu. Mają stację radiową i jeśli ktoś lubi taką muzykę to może tam zajrzeć http://www.clubone.art.pl A to adres oficjalnej strony zespołu Top-One http://www.topone.pl/
pussi - Sro 10 Lis, 2004 22:59
Temat postu: pussi
pomecze rodziców zeby wpłacili pieniądze:)
pussi - Sro 10 Lis, 2004 23:00
Temat postu: pussi
i powodzenia!!!
kicp - Pon 15 Lis, 2004 02:32
Temat postu:
powodzenia. oby wyzdrowiał. wymodle to u Boga
Roxana - Nie 21 Lis, 2004 23:31
Temat postu:
Jestem tu nowa i wlasnie przeczytalam ten temat,pokazalam o mojej mamie i mama powiedziala,ze przesle troche pieniazkow.Moja mama tez walczyla z rakiem(tarczyca),narazie bitwa wygrana i mam nadzieje,ze juz na zawsze.
ToJa - Pon 22 Lis, 2004 14:57
Temat postu:
Dziękuję Roxano i podziękuj Mamie.
Bardzo się cieszę, że wygraliście i mam nadzieję, że nam też się uda. Oni muszą żyć, bo są nam potrzebni. Kochamy ich i tak łatwo nie oddamy nawet śmierci Smile
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 22:06
Temat postu:
A ja nie moge nic dac:(( ale na forum w ktorym jestm modem zrobiłam pare tematow dotyczacych problemu ( http://www.members.lycos.co.uk/gramek/forum ) i codziennie modle sie o zdrowie Twojego taty.
padma_p - Pią 26 Lis, 2004 17:30
Temat postu: Chętnie
Chętnie bym wpłaciła, ale (może to zabrzmi ironicznie) mama mówi, że szkoda że nam nikt nie pomaga, więc nie mam nawet co pytać
Anonymous - Pią 26 Lis, 2004 23:39
Temat postu:
Trzymam kciuki za twojego tate.. musi walczyc. Napewno sie uda!
Kamix - Sob 27 Lis, 2004 14:29
Temat postu:
ja ostatnio umiesiclem Banerek na zotej rybce i napisalem co i jak, jesli chodzi o moj post jak wypelnic druczek zeby wplacic pieniazki usuneli mi konto na webd i nie ma obrazkow ale sluze pomoca na gg: 3259633 lub e-mail kamix_87@o2.pl

Aga mimo ze nie ma mnie czesto ostatnio na forum myslami jestem z Wami, bedzie dobrze Wink popisze jeszcze do ludzi zeby baerki na swoch stronkach poumieszczali
Anonymous - Sro 01 Gru, 2004 22:23
Temat postu:
Ja ostatnio dodałam link na forum overkill, czyli oficjalnej strony o Metallice, bo był temat z pomocą więc dodałam coś od siebie Wink tam jest dużo osób więc może ktoś chętnie pomoże. Mam taką nadzieję
Parker - Sro 08 Gru, 2004 01:15
Temat postu:
Witam. Jestem tu nowy, trafiłem tutaj ze stronki jednego Radia internetowego w ktorym grywałem, ale nie o tym chcialem pisać.
Tak sie składa, że znam Pana Grzegorza osobiście, lezeliśmy na jednej sali przez kilka dni w WSK w Bydgoszczy w lipcu 2004. Rozmawialismy na wiele tematow, okazało sie ze sprawy informatyki i komputerów nie są nam obce. Pan Grzegorz opuścił szpital, zostawił mi swoje namiary, a ja zostalem dalej, uczylem sie chodzic, bylem po operacji kregoslupa Sad zresztą to byla juz druga moja operacja na moje 21 lat zycia, mialem sie odezwać do niego po wyjściu ze szpitala jak wszystko wróci do normy, niestety do dzis nie wróciło do normy ale chodze i to jest najważniejsze, nie odezwałem sie chociaz do dzis mam kartkę z namiarami i e-mailem, nie odezwalem sie bo sporo spraw mi sie rozsypalo przez chorobe i operację. Jest Grudzień a ja w koncu mam troche wolnego, studia od początku, ciągłe ćwiczenia i szara rzeczywistość. Napisałem to wszystko nie dlatego, że nie mam co robić ale dlatego że po przeczytaniu wszystkich postów w tym dziale, zobaczyłem iz moja choroba kręgoslupa na chwilę obecną to maly pikuś w porównaniu z chorobą Pana Grzegorza, w dodatku poznałem tego Pana. Jest mi ogromnie przykro ze taka choroba przytrafiła sie Panu Grzgorzowi, trzymam kciuki i mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze. Nie mogę niestety pomóc finansowo bo na moją rehabilitację brakuje mi pieniedzy.
Nie wiem jak teraz skontaktować sie elektronicznie z Panem Grzegorzem, mam e-mail ale poczta odrzuca mi ten adres, prosiłbym kogoś z Rodziny Pana Grzegorza o odpisanie do mnie na e-mail sylwisni0@wp.pl jesli jest taka mozliwość, a jesli mozna prosiłbym napisać jak sie Pan Grzegorz teraz czuje.

Pozdrawiam
Sylwester W.
Anonymous - Sro 08 Gru, 2004 11:24
Temat postu:
Parker - polecam Ci napisac do ToJi.. Sama zauważyłam że już nikt nie ma opisu I TY MOŻESZ POMÓC - www.dziecionline.pl/pomoc , dlategoteż zaczynam od nowa !
ToJa - Czw 09 Gru, 2004 19:53
Temat postu:
Panie Sylwku!
Nie zapomniał Pan Razz
Piszę z profilu ToJi (zesztą i z kompa też), bo nie bywam na forum zbyt często i nie chcę zakładać konta.
Przed chwilką wysłałam maila do Pana i podałam adres email Grzesia.

Bożena

Kiedy i w jakich godzinach grasz?
Teeed - Pon 13 Gru, 2004 17:17
Temat postu: ?
A skąd ja wiem czy przypadkiem nie jest to twoje konto żeby sobie kaske zebrać ? SOrka że tak mówie ale nie wierze w takie rzeczy PRZEZ INTERNET żeby było to w fundacji polsat - rozumiem ... :/
ToJa - Pon 13 Gru, 2004 18:01
Temat postu:
Jeśli przypadkiem masz telefon to zadzwoń do Centrum Onkologii w Warszawie i zapytaj. Jeśli potrzebne nazwisko lekarza prowadzącego, to napisz na PW.
I nie przynudzaj mi o Fundacjach, bo wiele z nich robi dobrze, ale sobie. Innym pomagają "przy okazji".
Nie chcesz, albo nie możesz pomóc, to milcz! To nie jest niczyim obowiązkiem...
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 12:43
Temat postu: Re: ?
Teeed napisał/a:
A skąd ja wiem czy przypadkiem nie jest to twoje konto żeby sobie kaske zebrać ? SOrka że tak mówie ale nie wierze w takie rzeczy PRZEZ INTERNET żeby było to w fundacji polsat - rozumiem ... :/

Jeśli załatwisz pomoc tacie ToJi przez polsat to prosze bardzo... wszyscy będziemy wdzięczni. A co ma internet związanego z polsatem. A po za tym skoro się u was zakłada bloga to ta złotówka idzie na tatę Toji?
ToJa - Wto 14 Gru, 2004 18:51
Temat postu:
Przede wszystkim Fundacja Polsat zajmuje się pomocą DZIECIOM, a nie ich rodzicom. Ale wiem o co mu chodzi. W necie każdy może sobie napisać jakąś bajeczkę, podać konto i żerować na współczuciu innych. Jednak wszystkie informacje można potwierdzić...

A co do pomocy, to mam na stronie reklamy z Google. Oprócz strony głównej wszystkie są moje i 100% zarobków jest przeznaczona właśnie dla Taty. Jeśli macie czas i ochotę, to kliknijcie czasem. Reklamy są z boku strony (po lewej) w bloku reklamowym. Na górze bloku reklamowego pisze Reklamy Goooooogle a pod spodem są linki, w które się klika. Niestety nie mogę w nie klikać sama i nie mogę nawet napisać po co są te reklamy. Tutaj też nie powinnam tego pisać...
Merkavoth - Wto 14 Gru, 2004 20:04
Temat postu: Nie ma sprawy!
Noo, jeśli klikaniem mogę pomóc komuś kto tego potrzebuje, to jest to! Do tego zostałem stworzony!!! Zabieram się za to od zaraz. Ten na górze mogę?

<line closed for 30 minutes because of repeated clicking process>
Pulkownik Nikt - Wto 14 Gru, 2004 20:20
Temat postu:
Oo nie wiedzialem tego ! Zabieram sie do klikania Mr. Green A co jaki czas to sie odswieza?
Edit ;P
Patrzylem na strone glowna a tan po lewej nie ma reklam Sad Mogbly ktos podac linka to chetnie poklikam bo jak dobrze zrozumialem to wtedy idze kasa na konto tak?
ToJa - Wto 14 Gru, 2004 20:35
Temat postu:
Reklamy dostosowują się do treści strony. Googlak jest cwany Smile W bibliotece pokazują się inne, w Maluchu i w Suwałkach też inne. Wpakowałam je nawet w Suwałkach do Baśni i legend - z ciekawości - i też pokazują się inne Na blok reklamowy wchodzą 4 reklamy, ale pokazują się czasem 2, 3, albo i jedna (a czasem wcale). Licho wie jak często można klikać. Na pewno lepiej raz dziennie. Jest ich od groma. Nie ma obawy, że zabraknie - prędzej zbrzydnie Smile
Pulkownik Nikt - Wto 14 Gru, 2004 20:36
Temat postu:
Ale co mam zrobic zeby do tych reklam dojsc?Razz I co jaki czas w nie klikac mozna aby kasa szla? Razz
ToJa - Wto 14 Gru, 2004 20:41
Temat postu:
Chodzi Ci gdzie one są? Jeśli tak, to w serwisie http://www.dziecionline.pl Z boku jest pasek z linkami. Tylko nie na stronie głównej, bo te nie są moje.
Na górze bloku reklamowego pisze Reklamy Goooooogle a pod spodem są linki, w które klikasz. Niestety strony do których linki prowadzą otwierają się w tym samym oknie i trzeba cofać przeglądarką.
Zobacz tu http://www.dziecionline.pl/Biblioteka/
Merkavoth - Wto 14 Gru, 2004 20:51
Temat postu:
Spokojna głowa, są ludzie którzy zniżają się do zabierania bratu 'Harrego Pottera', żeby zabić nudę pomiędzy studiami Wink Dla takich jak ja klikanie na bannery to nawet będzie jakieś urozmaicenie...Smile

BTW. Gratuluje 666 postu! Jesteś wielka...
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 21:30
Temat postu:
a ja nie pomoge!
panienka_wierzba - Wto 14 Gru, 2004 21:34
Temat postu:
po uno, nikt Cie do tego nie zmusza a po 2 po co to piszesz? kogo obchodzi to ze nie pomozesz...
ToJa - Sro 15 Gru, 2004 14:19
Temat postu: Re: Nie ma sprawy!
Merkavoth napisał/a:
Noo, jeśli klikaniem mogę pomóc komuś kto tego potrzebuje, to jest to! Do tego zostałem stworzony!!! Zabieram się za to od zaraz. Ten na górze mogę?


Chodzi Ci o banner na górze strony? Moje w 100% są tylko reklamy Google w bloku reklamowym z boku strony (bez strony głównej).
Iśka - Sro 15 Gru, 2004 18:48
Temat postu:
Klikk! Klikk! Klikk!
Klikam ile wlezie Razz

Cytat:
a ja nie pomoge!

Niektórzy sa zalosni... Neutral
Anonymous - Czw 16 Gru, 2004 22:44
Temat postu: na jakie konto?...
Biegałem sobie wczoraj po stronach szukając publikacji do pracy, wszedłem na jakąś dziwną wyszukiwarkę a ona wyświetliła mi waszą stronę. Dziwne bo nie znalazłem u was nic z tego co było moim celem poszukiwań. Jeśli to jest prawda o czym piszecie to chciałbym jakoś moimi skromnymi stypendialnymi środkami wspomóc. Spodobała mi się idea waszej strony (choć nie będę przeczył, że część prowadzonych tu rozmów jest, delikatnie mówiąc, poniżej wszelkiej krytyki), a jak mam się dalej zapuszczać przy kompie pisząc pracę i wciągając słodycze, to wolę zrzucić parę kilo a pieniądze przeznaczyć na pomoc innym. Mi to na pewno wyjdzie na dobre, a jeśli komuś przy okazji pomogę... Tylko powiedzcie na jakie konto to wpłacać.
ToJa - Czw 16 Gru, 2004 22:47
Temat postu:
Dziękuję Smile
Konto i informacje są podane na http://www.dziecionline.pl/pomoc

A jeśli chodzi o wyszukiwarkę... W serwisie jest bardzo dużo książek. To pewnie przez, to wyszukiwarki znajdują stronę. Dużo tekstu na najróżniejsze tematy...
Anonymous - Czw 16 Gru, 2004 23:30
Temat postu: Dzięki za namiar
Dzięki. Jak tylko ruszę ciało od kompa to postaram się jakoś pomóc. A szukałem czegoś o robactwie...sorki- o owadach (szefowa by mnie zabiła za takie teksty)-chyba, że gdzieś mieliście coś o obawie przed owadami. Jutro postaram się sprężyć. Powodzenia- będzie dobrze. Dziecko mojego kolegi niedawno wyszło z białaczki wspólnym wysiłkiem wielkiego grona ludzi. Dlatego uważam, że takie akcje potrafią bardzo pomóc. Dobranoc.
Kamix - Pią 17 Gru, 2004 17:14
Temat postu:
Toja napisał/a:
A co do pomocy, to mam na stronie reklamy z Google. Oprócz strony głównej wszystkie są moje i 100% zarobków jest przeznaczona właśnie dla Taty. Jeśli macie czas i ochotę, to kliknijcie czasem. Reklamy są z boku strony (po lewej) w bloku reklamowym. Na górze bloku reklamowego pisze Reklamy Goooooogle a pod spodem są linki, w które się klika. Niestety nie mogę w nie klikać sama i nie mogę nawet napisać po co są te reklamy. Tutaj też nie powinnam tego pisać...




Aga masz to jak w banku ze raz dziennie klikne, a co do innych postow tutaj, bardzo was prosze co niektorych jesli macie pisac glupio to nie piszcie wcale, Agi tata potrzebuje pomocy a jak wiecie rodzina nie pomoze sama potrzebna jest wszelka pomoc i empatia ludzi dobrej woli, ktorzy umieja postawic sie w sytulacji takiej jakiej znalazl sie pan Grzegorz, jesli nie macie pieniedzy wcale nie musicie ich wysylac, wystarczy poklikac w reklamy google lub tez umiescic status w gg. Lub baner na stronie jaka posiadacie. Kazda forma pomocy jest dobra. Mysle ze nie musze Was juz uswiadamiac i sami zdajecie sobie sprawe z tego co czynicie wiec nie zastanawiajcie sie tylko myszki w raczki i klikajcie w reklamy, piszcie statusy, umieszczajcie banery, wplacajcie pieniazki jesli macie taka mozliwosc i to chyba wszystko jak narazie, pamietajcie jedno, co dobrego uczynicie na ziemi zostanie wam wynagrodzone w niebie.

Aga jeszcze cos do Ciebie, pamietaj ze zawsze mozesz na nas liczyc kiedy bedziesz w potrzebie, tworzymy wielka wirtualna rodzine a rodzina pomaga sobie nawzajem Wink wszyscy forumowicze sa proszeni nie tylko przez Age i jej rodzine ale takze mnie o pomoc !!! Licze na Was drodzy uzytkownicy i jestem pewien ze w jakis sposob przyczynicie sie do pomocy tacie Agnieszki Very Happy
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 22:31
Temat postu:
A ja dopiero teraz zakapowałam o co chodzi z tymi bannerami, już idę klikać w nie i bede to robic najmozliwiej co dobre Smile
Fanziela - Sob 25 Gru, 2004 23:10
Temat postu:
są leki biggrin hehe
http://www.nytimes.com/2004/11/29/politics/29cnd-scotus.html?ex=1104382800&en=d132f87572c3976c&ei=5087&excamp=GGGNmedicalmarijuana

http://serwisy.gazeta.pl/czasopisma/1,42478,2401139.html

jak wiadmomo ziele zeczy góza mózgu jeżeli niechcecie psuć płuc to vaporizer lub fajka wodna biggrin

Konopie mogą też pomagać chorym na nowotwory - i to na kilka sposobów. Hiszpańscy onkolodzy wykazali na łamach sierpniowego wydania "Cancer Research", że zawarte w nich alkaloidy (kannabinoidy) hamują wzrost glejaka, najczęstszego spośród nowotworów mózgu. Badania przeprowadzono na myszach, którym wszczepiono fragmenty ludzkich guzów. Zespół dr. Manuela Guzmana traktował je roztworem alkaloidów konopi i stwierdził, że glejak przestał się rozrastać. Dlaczego? Zdychał z głodu. Kannabinoidy "wyłączały" geny odpowiedzialne za tworzenie nowych naczyń krwionośnych odżywiających zrakowaciałą tkankę. Oprócz zwalczania przyczyn marihuana może też łagodzić objawy towarzyszące chorobie nowotworowej, na przykład przewlekłe mdłości po chemioterapii. No i oczywiście łagodzi też ból - tak samo jak w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów (dane z czerwca tego roku).
ToJa - Nie 26 Gru, 2004 11:20
Temat postu:
Fanziela dzięki. Czytaliśmy już wcześniejsze arty na ten temat.
Wishnu - Nie 02 Sty, 2005 20:26
Temat postu:
Czy akcja jest nadal aktualna?
ToJa - Nie 02 Sty, 2005 20:29
Temat postu:
Jeśli nie będzie, to wszystko stąd zniknie... ja pewnie też...
Wishnu - Nie 02 Sty, 2005 20:37
Temat postu:
Rozumiem... Mozesz na mnie liczyc Smile
Trzymaj sie mala Razz
ToJa - Nie 02 Sty, 2005 20:47
Temat postu:
Chyba nie bardzo mam czego się trzymać Sad
Wishnu - Nie 02 Sty, 2005 20:49
Temat postu:
Dopoki jest nadzieja, zawsze jest sie o co zaczepic...
Anonymous - Sob 08 Sty, 2005 13:32
Temat postu:
ToJa przypominam, ze trzeba wierzyc.. to zawsze pomaga. głowa do góry bedzie dobrze..
wiem ze mi to łątwo mowic i wiem co czujesz....
BaSiA__ToSiA - Sob 15 Sty, 2005 14:38
Temat postu:
sprubuje zorganizowac zbiórke w szkole
mozgol3 - Pon 17 Sty, 2005 18:14
Temat postu:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.wspolczucie
to bardzo zla choroba
Krecik - Nie 23 Sty, 2005 11:51
Temat postu:
Bardzo mi żal Twojego taty, ToJa. Wiem, jak się czujesz, bo moja sąsiadka też miała guza, tyle, że pod kolanem i, niestety, umarła. Sad Chociaż nie mogę wpłacać pieniędzy, umieszczam statusy w opisie na gg i klikam w bannery. Postaram się pomóc jak najbardziej.
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 22:23
Temat postu:
na samej górze swojego bloga www.nastolatka.mylog.pl umiesciłam button.
Ona89 - Nie 23 Sty, 2005 22:57
Temat postu:
Ja również umieściłam baner na swojej stronie www.forr.boo.pl/FORUM/ Czasami klikam na te linki o których pisała ToJa ale nie wiem do końca czy robię to dobrze bo zabardzo nie zrozumiałam tego opisu, gzdzie są umieszczone te linki i byż może klikam na nieodpowiednie.
Marcia10 - Sob 29 Sty, 2005 11:15
Temat postu:
Bardzo chętnie pomogę! Tylko właśnie nie wiem jak to ,,przelać". Postaram się jakoś to załatwić...
Marcia10
mrufka - Sob 19 Lut, 2005 19:14
Temat postu:
dopiero kilka dni temu trafiłam na tę stronkę(przez przypadek- szukałam streszczenia pana tadeusza!) a sie okazało że to świetna stronka i w do datku stworzył ją prawieże mój sąsiad. ja również mieszkam w suwałkach(też na północy)i znam córkę tego pana z widzenia(starszą). dziwne to uczucie jak dowiadujemy się o tragediach które nas otaczają z dalekiego źródła!!!
laniade - Sro 23 Lut, 2005 15:41
Temat postu:
Najpierw chce powiedzieć, że współczuje ToJa ja nigdy się nie znalazłam w takiej sytuacji ale domyslam sie co czujesz.
Mysle ze my wszyscy z tego forum jestesmy w stanie pomoc przez rozne fundacje, ktore specjalizuja sie w takich rzeczach. Uwazam tez ze wszyscy powinni conieco poszukac w iternecie lub przez inne rzeczy informacji na temat takich wlasnie instytucji.
Crying or Very sad I nie martw sie ToJa jesli bedziesz w pelni nadziei to zobaczysz ze cuda sie zdarzaja biggrin ja sie o tym przekonalam ....
Anonymous - Sro 09 Mar, 2005 13:56
Temat postu:
ToJu ja wiem że to zabrzmi głupio i mozesz uznac ze sie naśmiewam Rolling Eyes
Ale Twojemu tacie warto wprowadzic tran do diety.Ułatwia przyswajanie lekow i niszczy komorki nowotworowe [tak bylo gdzies napisane]..
ToJa - Sro 09 Mar, 2005 22:42
Temat postu:
Gabra to nie brzmi głupio. Na początku takiej choroby człowiek głupieje. Zupełnie nie wie się od czego zacząć, gzie iść. Medycyna konwencjonalna to nie wszystko. O lekarzach lepiej nawet nie wspominać... To właśnie dzięki ludziom i takim informacjom da się wytrzymać naświetlania i chemię. Tran, Omega 3 i wiele innych preparatów wspomagających - obok medycyny konwencjonalnej - to konieczność. Szkoda tylko, że ludzie muszą sami się tego dowiadywać. Lekarze nie mają w zwyczaju nawet o tym wpomnieć.
Anonymous - Sro 09 Mar, 2005 22:47
Temat postu:
Nie wiem czy o tym wspominałam ale jeśli chodzi o medycyne niekonwencjonalną, ze tak powiem, to pewnien przed wojenny lekarz leczył ludzi robiąc im branzolety z miedzi... albo obwiązywał miedzianym drutek miejsca gdzie znajdował się rak, że tak to określę. Pomagało nie raz.
Lekarze nie popierają takich metod leczenia, uważają je za nieowocne chociaż ludzie z medycyny innej niż chemioteriapia, lekarstwa niszczące organizm korzystali od wielu wieków
Anonymous - Sro 09 Mar, 2005 23:23
Temat postu:
Hmm.... Elfka dziwne jeszcze o tym nie słyszałam.. ale w jaki sposób to ma pomoc? Rolling Eyes

ToJa jak tam Twój tata i jak leczenie?
olik - Nie 13 Mar, 2005 11:55
Temat postu:
az mi sie chce plakac
MegaMan - Pon 14 Mar, 2005 13:30
Temat postu:
Moja matka ma też miała góz na mózgu Sad
maadzia - Pią 01 Kwi, 2005 19:59
Temat postu:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
agag - Pią 08 Kwi, 2005 19:45
Temat postu:
Ja finansowo niestety pomóc nie mogę Sad
Skończyły mi sie juz pieniądze na kwiecień i tonę w długach do czasu, aż mi uczeń za korepetycje zapłaci

Jadnak mam pewne doświadczenia w zbiórkach pieniędzy na cele charytatywne. Kiedyś razem z klasą organizowaliśmy taką akcję dla chorej na białaczke koleżanki.

Waszą siłą i waszym atutem jest to, że chcecie pomóc! i wbrew pozorom możecie bardzo dużo zrobić. Jesteście młodzi i chodzicie do różnych szkół. Wystarczy zgłosić się z tą sprawą do wychowawcy klasy albo pedagoga szkolnego. Omówić sytuację, przedstawić argumenty, może porozwieszać plakaty. Razem z tym opiekunem udać się do dyrekcji szkoły i poprosić o możliwość przeprowadzenia zbiórki pieniędzy na terenie szkoły, lub koncertu czy przedstawienia charytatywnego.
Oczywiście sami możecie go zorganizować
Wielu z was pisze w dziale POEZJA. Przeprowadżcie konkurs poetycki w waszej szkole. Zgłoszone prace opublikujcie (poprostu obróbcie graficznie na kompie), powielcie na ksero i sprzedawajcie w szkolnym sklepiku za symboliczną złotówke, na cel charytatywny
Na pewno każdy z was jest w czymś dobry i może coś podobnego zorganizować

Jeżeli znajdziecie poparcie u chociaż jednej dorosłej osoby i własne chęci, to macie już bardzo dużo możliwości.
Pomyślcie ile uczniów jest w waszej szkole. 1 zł od każdego...

Forum i serwis mogą przecież w zamian zamieszczać prace uczniów (przy innych okazjach).
MOżecie za jednym zamachem zebrać pieniądze i nagłośnić serwis.

Tyle tu głów
Tyle pomysłów...
Jeżeli rzeczywiście chcecie pomóc, to możecie to zrobić

ToJa - trzymam kciuki
i w modlitwie twoją rodzinę powierzam w opiekę Janowi Pawłowi II, bo to przeciez Ojciec całego Narodu Polskiego
basia1001 - Nie 01 Maj, 2005 10:43
Temat postu:
postaram sie otym powiedziec w szkole i tam moglaby cyc zorganizowana zbiorka pieniedzy. nauczyciel prowadzacy samorzad uczniwski na pewno by sie zgodzil. bedziemy razem z wami postaram sie zrobic to jak najszybciej.
BigBrad - Pon 02 Maj, 2005 01:50
Temat postu:
Sad Dość długo mnie tu nie było i dopiero dzisiaj trafiłem na ten temat Sad
Bardzo przykra sytuacja, ToJa bardzo Ci współczuję.
Teraz niestety nie stać mnie na pomoc finansową mam zbyt niską rentę, ale gdy tylko,
pojawi się na koncie nieomieszkam przesłać jakiejś (niestety nie mogę obiecać zbyt wielkiej) kwoty.
Prosiłbym na PW o numer Konta, na które można wpłacać pieniądze.
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 10:26
Temat postu:
www.dziecionline.pl/pomoc tam gdzies jest Wink
BigBrad - Pon 02 Maj, 2005 12:15
Temat postu:
Gabra napisał/a:
www.dziecionline.pl/pomoc tam gdzies jest Wink
Dziekuję póxniej znalazłem, po rpsotu kliknąłem w banner Smile
Wkleiłem bannera na swoje dwie strony, niby nic, ale może ktoś, jak przeczyta też pomoże.
Kamix - Pon 09 Maj, 2005 19:32
Temat postu:
Witam !!

Mnie rowniez nie bylo spory czas ale jakos tak mi sie zatesknilo za tym forum, ja napisalem do redakcji pewnego programu ktory pomaga w takich sytulacjach narazie nie bede sie nic rozpisywal zeby nie zapeszyc tylko poczekam az odpisza, warto probowac byc moze sie zainteresuja. Wink wszystko bedzie dobrze Aga caly czas myslami jestesmy z Toba i twoja rodzina
KasiaP - Wto 21 Cze, 2005 09:38
Temat postu:
Pomogę na pewno wpłacę 60zł .Czy to wystarczy???Bardzo mi smutno z powodu tej choroby Sad
ziuta2009 - Wto 23 Sie, 2005 10:38
Temat postu:
agag ja juz na pierwszej stronie myslalam o zbiorce w szkole bo u mnie w domu siostra zaczeła by sie smiac ze mnie ze mowie o tym. Na poczatku roku powiadomie wychowawce i porozmawiam, aby u mnie w szkole odbyla sie taka zbiorka. Bede robila co mogla. W koncu jak od jednej osoby 1zl to duzo bedzie bo u mnie jest gimnazjum z podstawowka Very Happy Laughing
Marcia10 - Wto 23 Sie, 2005 12:11
Temat postu:
Ja chyba zrobię plakaty i rozwieszę je w szkole i nie tylko. Dzieci powiedzom rodzica.... i tak dalej... cale miasto i wiecej bedzie o tym wiedziec. W pazdzierniku bede miec drukarke wiec juz bedzie zalatwione
Anonymous - Pon 31 Paź, 2005 12:31
Temat postu:
ja nie mogę pomóc Sad szkoda ale będę wspierać Smile

[ Dodano: Pon 31 Paź, 2005 12:33 ]
ja nie mogę pomóc Sad szkoda ale będę wspierać Smile


Jak byłam małym dzieckiem moja mama miała guza w gardle Sad

[ Dodano: Pon 21 Lis, 2005 20:07 ]
Tarczycę... biggrinbiggrin Poprawiam sama siebie... Już tu nie piszcie bo nic twórczego nie da się napisać.
matthias - Wto 02 Maj, 2006 18:56
Temat postu:
przykro mi z powodu twojego taty.

ja jestem w niemczech

wiecie ze w niemczech są oceny troche inaczej niz w polsce?

1to6
a6 to 1
ostatnio dostałem 1[6] z dyktanda
i 2[5]z matmy Smile
mam nadzieje ze cos odpiszecie.

narazie!!!!!!!!!!!!
Nikita - Wto 03 Paź, 2006 13:17
Temat postu:
Uwaga!
Dowiedziałam się, że ta akcja jest nadal aktualna!

Nie udało się zebrać odpowiedniej kwoty na Temodal a nie mogliśmy dłużej
czekać z chemią. Grzegorz dostał inny lek. Po 3 miesiącach okazało się, że
nie poskutkował - guz zaczął rosnąć. Już bez żadnej łaski został mu
przyznany Temodal, bo to jedyny skuteczny i dostępny w Polsce lek. Guz
zaczął się zmniejszać a od jakiegoś czasu "stanął". Temodal trzyma go w
ryzach. Teraz to walka organizmu z trucizną (Temodal truje nie tylko guz,
ale zatruwa też cały organizm). Za zebrane pieniądze kupowaliśmy preparaty
wspomagające. Są piekielnie drogie i bez pomocy nie jesteśmy w stanie sobie
poradzić.


Niezorientowanych użytkowników wysyłam na http://www.dziecionline.pl/pomoc/
Tam znajdziecie szczegółowe informacje na temat choroby pana Grzegorza (taty ToJi - dawnej Adminki naszego forum).

Czy ktoś mógłby w stanie pomóc ?

Jeśli nie jesteście w stanie pomóc finansowo możecie zamieścić banner strony http://www.dziecionline.pl/pomoc/ na swojej stronie, blogu. Kod jest właśnie na tej stronie.

Możecie również dać sobie w opisie np.: http://www.dziecionline.pl/pomoc - Potrzebna Twoja pomoc!

Jesli macie jakieś propozycje, pomysły, albo nie wiecie jak wpłacić pieniądze - piszcie!
beladelas - Wto 27 Lut, 2007 08:17
Temat postu:
ja nie moge pomoc
piotr123 - Sro 07 Mar, 2007 16:08
Temat postu:
Ja niestety nie mogę dać pieniędzy ale czytając ten temat poleciały mi łezki

każdy może wpłacić nawet 1 zł. ale gdyby każdy dał złotówke by były miliony

"Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka"
Izabela - Nie 11 Mar, 2007 20:37
Temat postu:
Bardzo spółczuje mogę się pomodlić,i mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.Jestem z wami całym sercem.Niestety nie moge pomóc finansowo,pozdrawiam serdecznie.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group