Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Apetyt

Anonymous - Nie 18 Lip, 2004 09:24
Temat postu: Apetyt
Mam bardzo duży apetyt mam 150 cm wzrostu i waze 32kg...nie jestem zbyd wysoka ale rosne i to duzo w miesiac potrafie urasnac 2 cm!!! Mam skończone 12 lat . Mam bardzo duzy apetyt potrafie jeść i jeść obiad a potem cos słodkiego i jeszcze jakies kromki moja mama mowi ze to dlatego ze rosne i nie utyje i mam dobra przemiane materi...co zrobic zeby taq nie jesc ja nie chce utyć...
Iśka - Nie 18 Lip, 2004 13:23
Temat postu:
Utyć !? Jak na mój gust, to Ty (jak na Twój wiek) powinnaś trochę utyć... wg mnie 32 kg, to mało.
Kilka dni temu już był poruszany temat dużego apetytu: Zajżyj tutaj.
lilijka - Nie 18 Lip, 2004 18:17
Temat postu:
TO bardzo dobrze. Rośniesz a twój organizm domaga się wiecej jedzenia. Też tak miałam przez pewien czas. Nie masz sie czego obawiać...Smile
Luna - Wto 20 Lip, 2004 14:00
Temat postu:
PusQa a może Ci się waga popsuła Very Happy ? Ale tak na serio to za małą masz tą wagę chociaż ja gdy miałam metr 50 to miałam 35 ale i tak 3 kilo to duza roznica. A 2 cm na miesiac to jeszcze nic ja niedawno w ciagu 2 tygdni tyle uroslam! Paranoja Shocked !
_grzeszczulka_ - Wto 20 Lip, 2004 14:14
Temat postu:
jak dla mnie to ty i tak mało ważysz! ja mam 157 i waże 47 kg! kobito! ty powinnaś przytyć! 32kg. to jest straszliwie mało jak na twój wiek! no ale gdy wyrównasz swoją wage to nie przesadzaj teraz i nie jedz wszytskiego na siłe...!
Luna - Wto 20 Lip, 2004 15:27
Temat postu:
Gzreszczulka ale to tez zalezy od budowy ciala!
_grzeszczulka_ - Wto 20 Lip, 2004 15:55
Temat postu:
jak ty zawsze cos palniesz to mnie aż zwala z nóg martyna Shocked no wiem przeciez! ale jak na ten wiek, jak na ten wzrost to ona za mało waży... nie dowage ma Confused
Gościówa - Wto 20 Lip, 2004 16:19
Temat postu:
Dzirwczyno!! TY masz niedowage!!! Ty musisz przytyć a nie chudnąć!!
deg - Nie 25 Lip, 2004 00:10
Temat postu:
Ważysz zdecydowanie za mało. Powinnaś ważyć w okolicach 40 kg.
Jeżeli absolutnie koniecznie chcesz coś zmienić w odżywaniu, to ogranicz słodycze. Ale pozostałe rzeczy jedz koniecznie i nie ograniczaj.
Nastka-11 - Pon 02 Sie, 2004 17:35
Temat postu:
Apetyt- to normalne w wieku dojrzewania. Organizm wtedy potrzebuje więcej produktów odżywczych. Jęśli w twojej rodzinie są chude osoby to ty raczej nie utyjesz .Jesli są zaś grubsze mozesz utyć kilka kg. I sdądze,ze trosze wagi ci się przyda:)
Anonymous - Pon 02 Sie, 2004 17:41
Temat postu: ...
Ja też mam 12 lat jestem chłopakiem a waże tylko 30 kg.!! dla mnie to mało... ja jakoś tak nie przejmuje się żeby jeść na zapas bo później będe głodny, jem ile chce, w moim jadłospisie prawie nie m chleba i jem bardzo, bardzo dużo nabiału, może ten nabiał to moja tajemnica??!! Wink
Anonymous - Pon 02 Sie, 2004 17:45
Temat postu: ...
Aha i był bym zapomniał i mam 151 wzrostu i jestem szczuplutki ale silny i nigdy nie miałem niczego złamanego ani zwichniętego Smile Na 1 dzień jem z nabiału:

1.szklankę mleka
2.jogurt
3.ser żółty

czasami nawet po 3 z tych rzeczy ale nie ma takie dnia w którym chociaż tego nie zjem Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group