Dzieci OnLine

Na luzie... - WEJDZDZIE NA MOJEGO BLOGA!!

Kania - Sro 21 Lip, 2004 13:22
Temat postu: WEJDZDZIE NA MOJEGO BLOGA!!
wejdzie na mojego bloga to adres http://www.blog.tenbit.pl/bloom2 Twisted Evil
Kania - Sro 21 Lip, 2004 13:26
Temat postu:
ni wlaczy sie od razu tylko bedzie www.blog.tenbit.pl/www to skasujcie te www. i wpiszcie bloom2 Mr. Green
Kania - Sro 21 Lip, 2004 13:27
Temat postu:
zamiast www
_grzeszczulka_ - Sro 21 Lip, 2004 13:34
Temat postu:
hmm... czyt o jets reklama... hmm... nie wiem, ale po co założyłaś temat na takie bzety? Po to by zaprosic na swojego bloga? bezsensu.. Confused
Kania - Sro 21 Lip, 2004 13:50
Temat postu:
haha nadarmo zalozylam bloga czy co?nikt na niego nie wchodzi... i nie komentuje Evil or Very Mad
Luna - Sro 21 Lip, 2004 14:10
Temat postu:
Ale Kania blogi nie są po to by je komentować, tam zapisujemy to co nam się zdarzyło w zyciu, opisujemy swoje uczucuia a jeśli chcesz miec bloga tylko po to żeby ludzie komentowali twoje notki to bez sensu po pierwsze zasluz sobie na to piszac na nim systematycznie oczywiscie drobna reklama ci w tym pomoze ale nie tutaj. Mozesz np. odwiedzac wiele blogow podajac swoj adres w komentarach czy wpisujac sie do ksiegi gosci, wiekszosc osob sie odwdziecza!
_grzeszczulka_ - Sro 21 Lip, 2004 21:25
Temat postu:
Ale żeś teraz palła Kania Shocked Potwierdzam wszytsko co mówi Luna. Bloga tworzymy dla siebie, by wyrażać swoje myśli, przemyślenia lub poprostu to co się wydarzyło dziś czy wczoraj Wink A komenty i wpisy do księgi to tylko dodatek który urozmaica bloga. kto chce, ten się wpisuje, kto nie chce - ten sie nie wpisuje. A jeśli założyłas bloga tylko po to by inni komentowali... to lepiej go skasuj, bo wtedy jest to bezsensu Confused
Anonymous - Sro 21 Lip, 2004 22:43
Temat postu:
Jesli liczysz na to, ze zdobedziesz jakies komentarze robiac tu reklame, mylisz sie. Wiekszosc zignoruje twoj post, a co nieliczni wpadna na chwile, popatrza i pojda sobie.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group