Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Tatuaz i Piercingi

Nemeia - Nie 02 Lut, 2003 07:24
Temat postu: Tatuaz i Piercingi
Co myslicie o tatuazach i piercingach??? Czy to tylko moda, czy naprawde cos przez co mozna wyrazic swoja osobowosc. Jak zapatrujecie sie na dziewczyny i chlopakow ktorzy maja tatuaz... albo przebity jezyk czy cos takiego?
deg - Wto 04 Lut, 2003 01:07
Temat postu:
Na tatuaż nigdy bym się nie zdecydował i żonie pewnie też bym nie pozwolił. Twój tatuaż jest bardzo ładny, ale po dobroci nikt takiego by mi nie mógł zrobić Wink

Piercingi (ciekawe, jaka jest prawidłowa polska nazwa Smile ) uważam za niewygodne dziwactwo. Jeśli oczywiście mogę być szczery. Nosząc kolczyki w uszach - nie jest źle. Ale wszelkie inne miejsca moim zdaniem utrudniają życie.
Nemeia - Sro 05 Lut, 2003 04:00
Temat postu:
Z utrudnianiem zycia nie jest tak zle Smile Ja nie nazekam, a mam tych kolczykow cale 4 (w jezyku, nosie, brwi i pepku). Tatuaze... hmm. Moze masz racje, nie kazdy pisze sie na ten bol dobrowolnie. Osobiscie mi to nie przeszkadza, wydaje mi sie ze koncowe efekty sa tego warte Smile
A zeby Cie pocieszyc, to moj maz tez nalezy do tych "normalnych" ludzi hehe. Nie ma tatuazy, nie ma kolczykow w ogole jest zupelnym przeciwienstwem mnie Smile
Szalona - Sob 08 Lut, 2003 15:19
Temat postu:
Mi się to nie podoba.
Anonymous - Czw 13 Mar, 2003 19:41
Temat postu: Czy podobają Ci się tatuaże i piercingi?
SaMa MAm KolCzYk W PęPku I BArdZO MI się PodOBa!UważAm,że To IndYwIduAlnA SpraWA
Anonymous - Pią 18 Kwi, 2003 21:08
Temat postu:
[b][i]Sądze że tatuaże nie są złe bo sią bardzo ładne i pokazują wnętrza człowieka bo np: coś dużego i ostrego będzie oznaczać że osoba jest pewna siebie itd. Twisted Evil , a coś spokojnego i łagodnego małą zamkniętą w sobie osobe Embarassed
Uważam że tatuaże są ok bo nic człowiekowi nie robią bardzo mi się podobaja są poprostu i modne i nawt eleganckie biggrin Kwiat Kwiat Wink
Ulka - Wto 22 Kwi, 2003 08:08
Temat postu:
Ja wybrałam tak, ponieważ podobają mi się tatuaże i kolczyki.
Tatuaże skromne i delikatne a kolczyki w uszach, w pempku, w nosie.
Nigdy bym sobie jesdynie nie zrobiła kolczyków tam gdzie ma np. Michał Wiśniewski. Czyli na brodzie, przy brwiach. A tatuaża tez bym niezrobiła dużego tylko małego i skromnego np. koło pempka, nisko na plecach, wysoko na plecach, na kosce itd. Wink
Pan_Feanor - Nie 08 Cze, 2003 17:56
Temat postu:
ja nie mam nic przeciw to twoja skóra i TY robisz z nią co zechcesz !
Marcinek - Nie 08 Cze, 2003 19:43
Temat postu:
Moja piętnastoletnia kuzynka zrobiła sobie ostatnio kolczyk w pępku (który wygląda całkiem fajnie) i zamierza zrobić sobie tatuaż, namawiała mnie, żebym też sobie zrobił tatuaż, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie Confused ...
elfusia_ - Pon 09 Cze, 2003 13:49
Temat postu:
ja lubię kolczyki, sama mam ich kilka na ciele, mam zamiar zrobic sobie trzeci w jednym uchu, drugi w drugim, już w pryszłości w pępku i w nosie jeszcze, ciekawe jak będę wyglądać Razz a tatuaż też chce, jeden albo dwa Razz Smile
Lilly - Sob 21 Cze, 2003 12:32
Temat postu: ...
Dla mnie kolczyki są normalne tylko w uszach (sama mam je tam).
A co do tatuaży, to tylko taki zmywalny, nigdy prawdziwy.
Ale mam dopiero 12 lat, więc wiecie.
Ale jeżeli za kilka lat zrobia takie tatuaże: bezbolesne i na np. pół rou i się zmywają, to chętnie.
Dusia - Czw 03 Lip, 2003 12:19
Temat postu:
Ja mam zamiar zrobićwytatułować sobie kiedyś chiński znaczek na prawej łopatce. Wink
Gościówa - Pią 18 Lip, 2003 14:17
Temat postu: Moda i uroda :)
Hehe tatuaże to mi się podobają ale sa dze że to troche głupoita robić sobie taki na stałe...jako młoda osoba wygląda się z tym fajnie i modnie...ale sobiw wyobraźcie jak będziecie starymi babciami id ziadkami...hhe to będzie wyglądać troche głupio nie sądzicie ?? Razz Więc najlepsze są takie naklejane lub z henny która zmywa sie po kiku tygodniach a bardzo przypomina prawdziwy tatuaż: plus: można zmieniać sobie wzory do woli!!! a kolczyki???hmm... w uszach owszem...sama mam ale w innych miejscach utrudniają zycie. Np. w nosie (jak ma sie katar to co??) w języku( co z jedzeniem???) w pępku(podobno odrywa się po kilku zachaczeniach spodniami Confused) A tych co robią sobie kolczyki w miejscach intymnych to już wogóle zostawiam bez komentarza...hehe
Ale podobaja mi się pasemka na włosach Razz Smile
Iśka - Pią 18 Lip, 2003 16:14
Temat postu:
Mi ani kolczyki w językach, ani tatuaże na plecach się nie podobają Confused (nie mówię tu oczywiście o zmywanych tatuażykach z chipsów, lub wkładanych kolczykach biggrin ). Nie wiem co ludzie w nich widzą i gdybym była rodzicem, a moje dziecko zachciało sobie takie "coś" sprawić, stanowczo bym zabroniła biggrin .
cornelia - Nie 31 Sie, 2003 18:09
Temat postu:
Anonymous napisał/a:
[b][i]Sądze że tatuaże nie są złe bo sią bardzo ładne i pokazują wnętrza człowieka bo np: coś dużego i ostrego będzie oznaczać że osoba jest pewna siebie itd. Twisted Evil , a coś spokojnego i łagodnego małą zamkniętą w sobie osobe Embarassed
Uważam że tatuaże są ok bo nic człowiekowi nie robią bardzo mi się podobaja są poprostu i modne i nawt eleganckie biggrin Kwiat Kwiat Wink
Chyba przesadzasz! Evil or Very Mad ELEGANCKIE?!?!No co Ty!!!!!!
cornelia - Nie 31 Sie, 2003 18:12
Temat postu:
Anonymous napisał/a:
[b][i]
Uważam że tatuaże są ok bo nic człowiekowi nie robią bardzo mi się podobaja są poprostu i modne i nawt eleganckie biggrin Kwiat Kwiat Wink
Cio Ty???Eleganckie???

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group