Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Czy moje piersi są chore..?

NaStKa - Nie 02 Lut, 2003 13:55
Temat postu: Czy moje piersi są chore..?
Od dłuższego czasu zauważyłam ze jeśli moje piersi się sprężaja to z sutków wypływa jakaś biała substancja (ale to nie płyn tylko coś takiego jak sie wyciska pryszcza, to takie białe coś właśnie wydostaje sie).
Czy mam chore piersi? Czy powinnam zgłosić sie do lekarza?
Ja jeszcze nie miesiączkuje i niewiem co robić...
NaStKa - Nie 02 Lut, 2003 13:58
Temat postu:
Zapomniałam dodać że na jednym z sutków mam czarna plamkę (odstającą) coś takiego jak stróp, ale niepamiętam aby się skaleczyła..
Nemeia - Nie 02 Lut, 2003 18:25
Temat postu:
Do lekarza marsz!!!
NaStKa - Nie 02 Lut, 2003 20:30
Temat postu:
A jak pytałam mamy, to mi powiedziała że moje przewody mleczne się rozwijają i każda dziewczynka to przeżywa...czy ma racje?

A co do plamki to włąśnie mamy zaprzyjaźnioną panią doktor która bada już tę sprawę...
Nemeia - Pon 03 Lut, 2003 15:44
Temat postu:
Nastus twoja mama ma i nie ma racji... Nie wszystkie dziewczyny przechodza przez to. Ja naprzyklad nie przechodzilam... Proponuje zebys wybrala sie do lekarza tylko zeby sie upewnic ze wszystko jest w pozadku. Przezorny zawsze ubezpieczony, prawda?
NaStKa - Pon 03 Lut, 2003 17:14
Temat postu:
Hmm...to teraz napewno skocze do lekarza, poto by sprawidzić czy wszystko OK
Anonymous - Pon 03 Lut, 2003 21:24
Temat postu:
O - o . . . Nemeia ma rację...czy tak czy siak, zgłoś się do lekarza Wink
deg - Wto 04 Lut, 2003 01:44
Temat postu:
Do postu Nemei dorzucę tylko, że nie musisz iść do ginekologa. W zupełności wystarczy wizyta u pediatry, czyli lekarza który leczy Cię np. przy przeziębieniu.
NaStKa - Wto 04 Lut, 2003 16:25
Temat postu:
Ja mam pania doktor znajomą (w rodzinie Wink ) i mówiła że to nic strasznego i że to zupełnie normalne ale na dobrą sprawę jeszcze popytam mojej endrokrynolog (ona powinna wiedzieć co i jak)
NaStKa - Sro 05 Lut, 2003 17:44
Temat postu:
Dziś poszłam do mojej doktor rodzinnej i powiedziała ze wszystko jest OK biggrin
Anonymous - Sro 05 Lut, 2003 19:46
Temat postu:
I dobrze zrobiłaś ! Jeśli jakieś "nowe niespodzianki" się pojawią Wink to zgłoś się do lekarza, tak jak właśnie z piersiami biggrin
NaStKa - Pią 07 Lut, 2003 16:47
Temat postu:
A to nie takie proste "do lekarza" , ja byłam z mamą u mojej doktor po recepte na Letrox i przy okazjii powiedziałyśmy...
Anonymous - Pią 07 Lut, 2003 18:40
Temat postu:
Ooo...NaStKa. Letrox też zażywam. Czy zażywasz te tabletki na czczo ? Bo ja tak. Zażywam na czczo pół tabletki. A Ty ?
NaStKa - Sob 08 Lut, 2003 08:56
Temat postu:
napisałam w poprzednim poście KleO , sie pomyliłam poszukaj odpowiedzi w innym poście

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group