Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - małe pytanko

Anonymous - Nie 01 Sie, 2004 21:20
Temat postu: małe pytanko
mam pytanie, czy włoski łonowe się goli?
Piszcie proszę.
Z góry dziękuję!
panienka_wierzba - Nie 01 Sie, 2004 21:28
Temat postu:
niektórzy je golą ponieważ np. źle się z nimi czują, mają bardoz wycięty strój kąpielowy bądź po prostu wygodniej im bez... jeżeli tobie tak przeszkadzają bądź będziesz bez nich ładniej wyglądać możesz je ogolić, calkowicie bądź tylko w widocznych miejscach stroju kąpielowego!
PuśQa - Pon 02 Sie, 2004 10:03
Temat postu:
Jak chcesz to se obgol nikt ci nie zabroni Wink
Gościówa - Pon 02 Sie, 2004 11:29
Temat postu:
Większość kobiet goli tylko tzw: "pachwiny"...jeśli masz mocniej wycięte majtki albo opalacze wtedy nie widac wystających włosków i wygląda to ładnie. Mało które kobiety usuwają całe owłosienie łonone ale jesli komus ono przeszkadza to czemu nie. Najczesciej kobiety golą się golarka ale sa tez spacjelany plastry woskowe do własnie usuwania włosów w tych okolicach tyle ze skóra "tam" jest delikatniesza i nie radziłabym plastrów bo moga ja podraznic. Jesli masz za długie włosy nie musisz ich golic całokowicie..mozesz je np. tylko troche przyciąc nozyczkami.
Anonymous - Pon 02 Sie, 2004 17:52
Temat postu: ...
GOLIĆ!! albo tak golić żeby sobie wzorek wyciąć Very Happy
Nastka-11 - Wto 03 Sie, 2004 08:57
Temat postu:
Gościówa napisał/a:
Większość kobiet goli tylko tzw: "pachwiny"...jeśli masz mocniej wycięte majtki albo opalacze wtedy nie widac wystających włosków i wygląda to ładnie. Mało które kobiety usuwają całe owłosienie łonone ale jesli komus ono przeszkadza to czemu nie. Najczesciej kobiety golą się golarka ale sa tez spacjelany plastry woskowe do własnie usuwania włosów w tych okolicach tyle ze skóra "tam" jest delikatniesza i nie radziłabym plastrów bo moga ja podraznic. Jesli masz za długie włosy nie musisz ich golic całokowicie..mozesz je np. tylko troche przyciąc nozyczkami.


Gościówa- lepiej nikt by nie napisał!
Całkowita racja w każdym słowie i ...
zdaniu Mr. Green
Anonymous - Sro 04 Sie, 2004 20:35
Temat postu:
Włosy w miejscach intymnych się goli, ale kobiety zazwyczaj golą w miejscach pachwiny. Również golą, robiąc różne wzorki, czyli nie całkiem wszystko usuwają.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group