Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Krzywy biust

Anonymous - Czw 05 Sie, 2004 17:35
Temat postu: Krzywy biust
Odkąd zaczęły mi rosnąć piersi (ok.1,5 roku temu)zauwarzyłam że sutki nie rosną do przedu tylko w boki.Prawa w prawą stronę,lewa w lewą Nadodatek są trójkątne.Co robić?!!?Czy one mi sie ukształtują,czy juz takie zostaną czy wy tez kiedyscie miały taki problem???
:?:
Anonymous - Czw 05 Sie, 2004 17:49
Temat postu:
Trójkątne ? Chodzi ci może o to, że nie "sterczą" ?
Mi się wydaje (ale nie jestem pewna), że wszystko jest raczej okey. Jeszcze ci się w pełni nie ukształtowały, więc to może być przejściowe Wink
Anonymous - Czw 05 Sie, 2004 17:52
Temat postu:
nie przejmuj sie mi tez rosna na boki wszystko sie unormuje (ale o co chodzie z tymi trójkątami?)
Anonymous - Czw 05 Sie, 2004 20:38
Temat postu: ...
Nie bój nic! wszystko będzie Ok I może poprostu to trochę wyolbrzymiłaś, ale jakoś się ukształtują przecież na to jest jeszcze tak sporo czasu... Razz
mroweczka - Czw 05 Sie, 2004 20:59
Temat postu:
To jest normalne, w końcu samo Ci się to "uformuje" Wink Zgadzam się z Arenem-trochę dramatyzujesz za bardzo Smile Nie przejmuj się tak, to dla innych przecież nie jest zauważalne, a za jakiś czas wszystko będzie OK.
Nastka-11 - Pią 06 Sie, 2004 09:08
Temat postu:
Nie ma się czym martwićSmile Napoczątku w okresie dojrzewania wszystko jest nie kształtne:biust,biodr;) Z czasem wszytko Ci się ukształtuje. Po za tym nie widać Ci chyba tego?
słoneczko - Pią 06 Sie, 2004 13:27
Temat postu:
to normalne że rosną tak jakby na boki ale to kiedyś moze sie unormuje.ja mam podobny problem doe twojego ale niestety trójkątny kształt mi sie nie zmienia moze jeszce musze poczekać ale ile Question ja już jestem troche stara Very Happy Wink
Gościówa - Pią 06 Sie, 2004 15:35
Temat postu:
To jest zupełnie normalne! W kilku pierwszych etapach rozwoju piersi często maja dziwny kształ itp. Z biegiem czasu wszystko się ukształtuje i twoje piersi będa jak najbardziej normalne Smile
Akacja12 - Nie 08 Sie, 2004 21:22
Temat postu:
Tak mnie tez rosną na boki i nawet sie zastanawialam czemu. I teraz juz wiem Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group