Dzieci OnLine

Trudne pytania - urusł mi penis RATUNKU

Anonymous - Wto 04 Lut, 2003 13:04
Temat postu: urusł mi penis RATUNKU
jestem dziewczyną ,mam 15 lat. urosły mi piersi i mam regularny okres. ale... niedawno zaczęło się ze mną dziać coś dziwnego. mianowicie zaczęło mi coś rosnąć tuż nad pochwą. to chyba jest penis.. nie, nie chyba. to JEST penis i na dodatek jądra. mama mówi że to zaburzenia hormonalne i że jak to ona mówi "ptaszek" mi sam odpadnie, ale ja nie wiem co robić. jak ja się pokażę na basenie??? kochana pani doktor, proszę pomóż mi, bo nie chcę być jak tasiemiec obonakiem.
Fuzzy - Sro 05 Lut, 2003 13:12
Temat postu: odp
Według mnie powinnaś się zgłosić do lekarza najlepiej ginekologa i załatw sobie zwolnienie lekarskie z basenu. Jeśli ci nie odpadnie "ptaszek" to poważna sprawa i powinnaś iść go amputować
NaStKa - Sro 05 Lut, 2003 14:51
Temat postu:
Myślę że to poprostu jakiś guz czy coś w tym stylu ale oczywiście mogę się mylić...
Nemeia - Sro 05 Lut, 2003 14:58
Temat postu:
A ja mysle ze to co piszesz to kompletna bzdura... i usilne pragnienie zeby wszyscy zwracali na ciebie uwage.
Anonymous - Sro 05 Lut, 2003 22:08
Temat postu:
No...ja też tak myślę co Nemeia. Lepiej nie pisz tych bzdur ! A żeby to był guz...nie sądze Mad
Blanka - Czw 06 Lut, 2003 12:46
Temat postu:
A jesli ona ma zaburzenia hormonalne?
Pomyslalyscie o tym?
a jesli by wam wyrusl penis, a ktos by wam tak odpisal jak byscie sie czuly!

Zgadzam sie z Fuzzym, ale mysle ze sam ci odpadnie
Nemeia - Czw 06 Lut, 2003 14:54
Temat postu:
Blanka... Jesli ktos ma sie urodzici obojniakiem to sie nim RODZI a nie po 15 latach zycia roznie mu penis. Zaburzenia hormonalne w tym wieku sa, ale nie takie silne. Moga rosnac wlosy, wasy itp. itd ale w wieku 15 lat nie ma sie takich zaburzen zeby nagle zacza rosnac penis, i to jeszcze z jadrami.
deg - Czw 06 Lut, 2003 22:56
Temat postu:
Narządy płciowe kształtują się na samym początku ciąży. Tak około 9-10 tygodnia. Na samym początku jest to pewnego rodzaju "zarodek" narządów. Z tego "zarodka" powstaje penis u chłopców oraz łechtaczka u dziewczynek. W taki właśnie sposób kształtują się zewnętrzne narządy płciowe. Dlatego też post od "nie ważne kto" czyli od Kasi jest po prostu wyssany z palca.
Szkoda naszego czasu na pisanie bzdur.
Nemeia - Czw 06 Lut, 2003 23:06
Temat postu:
Po przeczytaniu opini deg i zastanowieniu sie jeszcze raz, postanawiam zamknac ten temat. Nie mamy ani czasu ani ochoty zajmowac sie bzdurami.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group